CROS ESCOLAR D’ OLOST

25 10 2010

2ona LLIGA DE CROS ESCOLAR D’OSONA
 
Aquest  Passat diumenge 25 d’Octubre de 2.010 ha començat  la 2ª Lliga de Cros Escolar d’Osona amb la disputa del cros d’ Olost. Un total de 7 proves formen aquesta lliga des d’ara i fins el mes de març de l’any vinent.  El calendari consta de les següents curses:

CALENDARI LLIGA DE CROS ESCOLAR D’OSONA

24/10/2010 – Olost
21/11/2010 – Prats de Lluçanés
12/12/2010 – St. Boi Lluçanés
16/01/2011 – Vic
20/02/2011 – Tona
13/3/2011 – Folgueroles
20/03/2011 – Torelló

 

Els resultats d’aquest primer cros a Olost han estat els següents: 

PRE BENJAMI FEMENI

  TEMPS NOM COGNOMS ANY NAIX. CLUB
1  1:51 RITA VIÑOLAS GALOBARDES 2004 CA VIC
2  1:52 MIRIAM VIÑOLAS GALOBARDES 2004 CA VIC
3  1:57 GEMMA FONT PUIGDOMENECH 2005 TERRA NOSTRA
4  2:00 KHRYSTYNA MYHAL 2004 LA MONJOIA
5  2:01 JANA BOIXADE GARCIA 2005 ZER ALT LLUÇANÈS
6  2:03 MAIA BERNAL JUST 2004 LA MONJOIA
7  2:05 ABRIL SERRA MARTOS 2004 LA MONJOIA
8  2:08 JULIA CODINA DOMENECH 2004 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
9  2:09 MARIA DEL MAR PUJALS SURIÑACH 2005 ZER ALT LLUÇANÈS
10  2:10 QUERALT ROCADEMBOSCH ERRA 2005 ZER ALT LLUÇANÈS
11  2:20 ITZIAR COLOMO APARCIO 2004 SSCC TORELLÓ / A TORELLÓ
12  3:06 JANA SOLE FONTARNAU 2005 CA VIC

  PRE BENJAMÍ MASCULÍ

 1  1:37 ALBERT VILA MORA 2004 CEIP MOSSEN CINTO
2  1:42 GIL AMILS CAMPS 2004 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
3  1:43 MARC RALLO GENERO 2004 CEIP MOSSEN CINTO
4  1:44 ROGER FORCADA PUIGDESENS 2004 CEIP MOSSEN CINTO
5  1:45 ALEIX CABANAS MARESMA 2004 CEIP MOSSEN CINTO
6  1:46 POL ORTIZ PLA 2004 CEIP MOSSEN CINTO
7  1:47 ANIOL CLABELL CLOTET 2005 ZER ALT LLUÇANÈS
8  1:52 ORIOL MIRALPEIX SERRABASSA 2004 CEIP MOSSEN CINTO
9  1:53 ARNAU ROURA SOLANICH 2004 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
10  1:54 ABEL PADROS ALTARRIBA 2004 CEIP SANT MARC
11  1:55 MARC ICART SANTJUAN 2005 CEIP TERRA NOSTRA
12  2:01 JAN SALVANS MOLAS 2005 TERRA NOSTRA
13  2:02 GERARD BUJONS COMERE 2005 CEIP MOSSEN CINTO
14  2:06 PAU QUEVEDO GABARRÓS 2005 FORTIÀ SOLÀ
15  2:07:00 NIL GUTIERREZ ROMERO 2005 CA VIC
16  2:09 ORIOL NOGUERA RIERA 2004 CEIP MOSSEN CINTO
17  2:11 GUIM OBIOLS PUIG 2005 TERRA NOSTRA
18  2:12 GENIS PALANQUES ALTARRIBA 2005 TERRA NOSTRA
19  2:13 JAN CABO DEVESA 2005 CEIP MOSSEN CINTO
20  2:17 XAVIER PEDRAGOSA PLA 2004 PRESENTACIÓ PRATS
21  2:18 PAU SANCHEZ VENTURA 2005 ZER ALT LLUÇANÈS
22  2:22 ROGER PEREZ OTEGA 2004 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ

 BENJAMINS  FEMENÍ   

1  3:19 LAURA PARACOLLS HIDALGO 2002 ZER ALT LLUÇANÈS
2  3:21 MARTA PALLAS PIQUE 2002 CEIP MOSSEN CINTO
3  3:22 JULIA VALL PUIG 2002 ZER ALT LLUÇANÈS
4  3:24 ALEXANDRA SALA BUSQUETS 2002 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
5  3:25 LAIA FONT PARAREDA 2002 QUATRE VENTS
6  3:28 NURIA BOIXADE GARCIA 2002 ZER ALT LLUÇANÈS
7  3:30 JOANA PIDELASERRA ARGILAGA 2002 CEIP LLEVANT D’ORISTÀ
8  3:32 JULIA COTS SOLANAS 2002 PRESENTACIÓ PRATS
9  3:38 LIDIA CRIBILLES CASALI 2003 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
10  3:45 JANA MARTIN PUIG 2002 LA MONJOIA
11  3:49 BRUNA SALA MATAVERA 2003 ISCAT
12  3:54 LAURA GUTIERREZ ROMERO 2003 CA VIC
13  3:55 JANA PERALBO TERRES 2003 FORTIA SOLA
14  4:09 MONTSERRAT CROUS ROTLLANT 2003 ZER ALT LLUÇANÈS
15  4:12 MERITXELL TEIXIDOR VILARO 2002 LA MONJOIA
16  4:18 FRANCESCA  HOGG ROBINSON 2003 ZER ALT LLUÇANÈS
17  5:47 ALBA PADILLA ROSA 2002 LA MONJOIA

 BENJAMÍ MASCULÍ    

1  3:31 FERRIOL GALOBARDES NOGUE 2002 CEIP MOSSEN CINTO
2  3:38 MARC FARRES RAFAEL 2002 LA MONJOIA
3  3:44 ASDRUBAL CERVERA BIGAS 2002 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
4  3:47 DIDAC SALARICH SALA 2002 DR FORTIÀ SOLÀ
5  3:48 SERGI GARCIA GENERO 2002 TERRA NOSTRA OLOST
6  3:49 MARC AUMATELL BENZAL 2002 CEIP MOSSEN CINTO
7  4:00 RIU ABAD GUIMENEZ 2002 CEIP GAFARRÓ
8  4:01 ORIOL  ALVARA FORTUNY 2002 LA MONJOIA
9  4:02 JORDI NUALART RIBOLLEDA 2002 PRESENTACIÓ PRATS
11  4:04 POL JAN COMAS OLLE 2002 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
10  4:08:00 POL ROVIRA COMAS 2003 CA VIC
12  4:10 MIQUEL CROUS ROTLLANT 2003 ZER ALT LLUÇANÈS
13  4:11:00 MARÇAL COMAJOAN CARA 2002 CA VIC
14  4:17 MARC EGEA SOLANES 2003 PRESENTACIÓ PRATS
15  4:21 ARNAU CABO DEVESA 2002 CEIP MOSSEN CINTO
16  4:28 EUDAL VAZQUEZ PEREZ 2003 FORTIÀ SOLA
17  4:33 MIQUEL QUEVEDO GABARRÓS 2003 FORTIÀ SOLA
18  4:34 SABI MIGUELA POSAS 2003 ESCOLA LLUÇANÈS
19  4:43 ROC OBIOLS PUIG 2003 TERRA NOSTRA OLOST
20  4:47 MARC COMAS 2002 ESCOLA QUATRE VENTS

 ALEVÍ MASCULÍ

1  5:31 ADAM PEREZ ESTEBAN 2000 CEIP MOSSEN CINTO
2  5:38 GIL RALLO GENERO 2001 CEIP MOSSEN CINTO
3  5:41 ANIOL SANCHEZ VENTURA 2001 ZER ALT LLUÇANÈS
4  5:44 RICARD BOIXADER COMAS 2001 JACINT VERDAGUER
5  5:45 ANIOL ORTIZ PLA 2000 CEIP MOSSEN CINTO
6  5:53:00 ORIOL BENITO GUASH 2001 CA VIC
7  5:58 JOEL MONZO ANDREU 2000 CEIP LLEVANT D’ORISTÀ
8  6:02 PEP SALA BUSQUETS 2000 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
9  6:02 MARC DACHS ROJO 2001 CEIP VERDAGUER
10  6:04 JOSE MORENO SALGADO 2000 ESCOLA LLUÇANÈS
11  6:05 JORDI VILA FONTSERE 2000 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
12  6:07 LLUC COROMINAS PERAIRE 2000 TERRA NOSTRA OLOST
13  6:15 ALBERT SAÑE CODONY 2000 CA VIC
14  6:16 ORIOL BUJONS COMERE 2001 CEIP MOSSEN CINTO
15  6:19 GENIS JOVE CARETA 2001 TERRA NOSTRA OLOST
16  6:23 NIL PRATS LOPEZ 2000 ESCOLA LLUÇANÈS
17  6:27 ROGER TEIXIDOR 2000 LA MONJOIA
18  6:29 JOAN RIBA PUIGORIOL 2000 PRESENTACIÓ PRATS
19  6:34 JORDI PARES ALBETS 2000 ESCOLA LLUÇANÈS
20  6:35 MARTI PUJOL CASTELLA 2000 PRESENTACIÓ PRATS
21  6:45:00 CARLES MARTINEZ SALVANS 2001 CA VIC
22  6:46 JORDI VIÑOLAS GALOBARDES 2001 CA VIC
23  6:56 POL GARCIA CASTAÑO 2001 ESCOLA LLUÇANÈS
24  6:57 ROGER CASALS FRANCH 2000 ESCOLA LLUÇANÈS
25  6:59 ROGER PARES ALBETS 2000 ESCOLA LLUÇANÈS
26  7:37 GERARD SOLER COMAS 2001 FORTIÀ SOLÁ
27  8:15 JORDI PEDRAGOSA PLA 2000 PRESENTACIÓ PRATS
28  9:12 SALVI AYATS FONT 2000 SAGRAT COR

  INFANTIL FEMENÍ    

1  5:40 CORA SEPULVEDA GUTIERREZ 1998 CA VIC
2  5:50 LAIA SALARICH SALA 1999 DR FORTIÀ SOLÀ
3  6:12 NURIA PUIG PUJOL 1999 VALL DEL GES/ A TORELLÓ
4  6:14 NURIA AGUILAR TONEU 1998 SAGRATS CORS TORELLÓ
5  6:17 LAIA ALVARO FORTUNY 1999 LA MONJOIA
6  6:28 ONA COMAS OLLER 1998 IES CIRVIANUM
7  6:31 AINA FORCADA PUIGDESENS 1999 CEIP MOSSEN CINTO
8  6:38 CRISTINA GARZON ESCOBAR 1999 VALL DEL GES/A TORELLÓ
9  6:52 BRUNA ROVIRA COSTA 1999 TERRA NOSTRA OLOST
10  6:53 BRUNA SALA SOLER 1999 TERRA NOSTRA OLOST
11  6:54 MARIA ROCADEMBOSC BOIXADE 1999 AEE ZER ALT LLUÇANES
12  6:57 ANNA MOYA MUJAL 1999 CEIP LLEVANT D’ORISTÀ

 INFANTIL  MASCULI

1  8:17 GENIS FERNANDEZ CRUSELLAS 1998 CA VIC
2  8:25 DAN  PERALBO TERRES 1998 IES CIRVIANUM
3  8:31:00 ORIOL PUJADAS CASELLAS 1998 LA SALLE MANLLEU
4  8:37 ANGEL HERNANDEA MESQUIAS 1998 IES CIRVIANUM
5  8:48 MARC FAMADA VIZCAINO 1999 ST PERE TORELLÓ
6  8:52 JORDI DEVEAS JIMENEZ 1999 TERRA NOSTRA OLOST
7  8:58 ARNAU PALLAS PIQUE 1999 CEIP MOSSEN CINTO
8  9:03 GUILLEM PINYOL CASTANY 1998 CA VIC
9  9:58 HAROLD  AZEVEDO  1999 ESCOLA LLUÇANÈS
10  10:02 NIL ORTIZ PLA 1998 SES CALLDETENES
11  10:14:00 ABEL BENITO GUASH 1999 CA VIC      
13  10:25 PAU COMA BUSQUETS 1999 FORTIÀ SOLA/ A TORELLÓ
14  10:28:00 MIQUEL CAMPÀS CAMPS 1998 LA SALLE MANLLEU
15  10:40 BIEL  LOPEZ GINESTA 1999 CA CALELLA
16  10:44 ARNAU GILABERT APARICIO 1998 SSCC / A TORELLÓ
17  10:51 ALBERT SALA JUVANTENY 1999 TERRA NOSTRA OLOST
18  11:04 BERNAT GIL ROCA 1999 TERRA NOSTRA OLOST
19  11:34 BIEL SALA CALAHORRO 1999 CA VIC
20  12:20 DAVID OLIVARES BUJOGA 1999 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
21  12:25 ERIC SANCHEZ VENURA 1998 AEE ZER ALT LLUÇANES
22  12:53 AARON MACIAS RIERA 1998 IES CASTELL DEL QUER

 CADET FEMENÍ

1  5:38 LAIA AGUILAR BRUCH 1997 CA VIC
2  5:39 MARINA COMAS OLLER 1996 CA VIC
3  5:53 INGRID COMA COLOM 1997 A TORELLO/SS CC

 CADET MASCULÍ   

1  7:59 ROGER PALLAS PIQUE 1997 CA VIC
2  8:09 YONAS PADROS ALTARRIBA 1997 IES SES CALLDETENES
3  8:35 ELOI PINYOL CASTANY 1997 CA VIC
4  9:10 ELOI CODINA TORRAS 1997 CA VIC
5  9:19 HERIBERT  ROCADEMBOSCN BOIXADE 1996 IES CASTELL DEL QUER
6  9:20 ORIOL ROVIRA COSTA 1996 IES CASTELL DEL QUER
7  9:48 ARNAU COMAJOAN CARA 1997 CA VIC
8  10:11 MARC SAÑE CODONY 1997 CA VIC      
10  12:12 ARNAU PRAT POU 1997 CA VIC

 





Cros d’Olost – Lliga Comarcal Escolar

18 11 2009

Aquest passat Diumenge 15 de Novembre s’ha disputat a Olost el segon Cros de la lliga Comarcal Escolar, Prenent el relleu del Cros de Calldetenes que es va disputar el passat cap de setmana.

El proper Cros serà el dia 13 de Desembre a Prats de Lluçanès.

RESULTATS CROS D’OLOST

PRE-BENJAMI FEMENI

1 65 1:57 BRUNA SALA MATAVERA 2003 CEIP HEUROM

2 2 1:59 JÚLIA ROMA ROMERO 2003 CEIP LLUÇANÈS

3 190 2:22 MARINA VIVAR MORON 2004 ZER ELS CASTELLS CEIP EL ROCAL

PRE-BENJAMI MASCULI

1 4 1:44 SABI MINGUELA POSAS 2003 CEIP LLUÇANÈS

2 203 1:45 JOAN RAYA PLA 2003 CEIP ALPENS

3 87 1:50 MARC JUTGLÀ SOLER 2004 CEIP MOSSEN CINTO

4 192 1:53 GUILLEM SERRAT CUNILL 2003 ESCOLA DE SANT PERE DE RIBES

5 205 1:54 POL ROVIRA COMAS 2003 CA VIC

6 5 1:56 GERARD GALL BARENYS 2003 CEIP LLUÇANÈS

7 70 2:01 BIEL RIERA PUIG 2003 CEIP HEUROM

8 73 2:06 POL ORTIZ PLA 2004 CEIP MOSSEN CINTO

9 201 2:13 GENIS SAÑE CODONY 2004 CA VIC

BENJAMÍ FEMENÍ

1 13 3:21 BLANCA NOGUERA PARES 2001 CEIP LLUÇANÈS

2 14 3:41 MARIONA MIGUELA POSAS 2001 CEIP LLUÇANÈS

3 91 3:45 LAURA PARACOLLS HIDALGO 2002 CEIP HEUROM

4 92 3:47 JÚLIA VALL PUIG 2002 CEIP HEUROM

5 197 3:54 CRISTINA GARCIA COSTA 2001 CEIP FORTIÀ SOLÀ

6 6 3:55 JÚLIA COTS SOLANAS 2002 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

7 191 3:56 ARABELA VIVAR MORON 2001 ZER ELS CASTELLS EL ROCAL

8 185 4:02 IRINA BARDOLET FERNANDEZ 2002 CEIP FORTIÀ SOLÀ

9 7 4:04 JANA MARTIN PUIG 2002 CEIP LA MONJOIA 1 LOCAL

10 11 4:08 NÚRIA BOIXADÉ GARCIA 2002 CEIP GAFARRÓ

11 16 4:11 AYA HOURGIGUI 2002 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

12 9 4:13 MARTINA CUNILL FABRER 2001 CEIP GAFARRÓ

13 182 4:29 ELENA GINEBRA PAJAROLS 2002 COL·LEGI SANTA CATERINA DE SIENA

14 8 4:30 MERITXELL TEIXIDOR VILARÓ 2002 CEIP LA MONJOIA

15 90 4:48 GAL·LA SALA MATAVERA 2002 CEIP HEUROM

16 198 4:55 MARIONA FONTSERE ANDRES 2001 CEIP FORTIÀ SOLÀ

17 163 5:02 LAURA COSTA LLADO 2001 CEIP TERRA NOSTRA 2 LOCAL

18 10 5:09 GUISLA VILLAGRASSA BOIXADÉ 2002 CEIP GAFARRÓ

BENJAMÍ MASCULÍ

1 113 3:06 GIL RALLO GENERO 2001 CEIP MOSSEN CINTO

2 111 3:11 FERRIOL GALOBARDES NOGUÉ 2002 CEIP MOSSEN CINTO

3 109 3:17 ORIOL JUTGLÀ PUNTÍ 2002 CEIP MOSSEN CINTO

4 165 3:22 ERIC ESTRELLA FARRES 2001 CEIP TERRA NOSTRA 1 LOCAL

5 104 3:26 ORIOL BENITO GUAIX 2001 CA VIC

6 107 3:28 MARC AUMATELL BENZAL 2002 CEIP MOSSEN CINTO

7 105 3:32 GUILLEM CRUELLS RAFAEL 2002 CEIP D’ALPENS

8 117 3:41 MARÇAL COMAJOAN CLARA CA VIC

9 35 3:42 OLEGUER VILAGRASSA BOIXADER 2000 CEIP GAFARRÓ ALEVÍ

10 19 3:44 RIU ABAD GIMENEZ 2002 CEIP GAFARRÓ

11 110 3:54 GIL CLOTET PUIG 2002 CEIP MOSSEN CINTO

12 17 3:55 GUILLEM SOLANAS MUNTADAS 2002 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

13 112 3:56 ALBERT FRANCAS CUSTODI 2002 CEIP MOSSEN CINTO

14 202 4:00 SOULIMAN COBAA IDRISSI 2001 CEIP ALPENS

15 23 4:08 EUDALD ROVIRA ROVIRA 2002 CEIP LLUÇANÈS

16 21 4:15 JORDI SOLER VILA 2002 CEIP LLUÇANÈS

17 15 4:16 MARC MONTANYÀ BORRALLERAS 2002 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

18 103 4:30 XAVIER DOT AUTET 2002 CA VIC

19 18 5:51 ISMAEL TELDI RAMOS 2002 CEIP LLEVANT

ALEVÍ FEMENÍ

1 123 3:28 JANA AGUILAR BRUCH 2000 CEIP MOSSEN CINTO

2 126 3:45 ANDREA PONCE VILLENA CEIP VALL DEL GES

3 28 3:57 MARINA NOGUERA PARES 1999 CEIP LLUÇANÈS

4 120 4:05 JORDINA CRUELLS RAFAEL 2000 CEIP D’ALPENS

5 176 4:06 NÚRIA PUIG PUJOL 1999 CEIP VALL DEL GES

6 118 4:12 JUDIT SEPULVEDA GUTIERREZ 2000 CA VIC

7 184 4:13 AMÀLIA BARDOLET FERNANDEZ 2000 CEIP FORTIÀ SOLÀ

8 121 4:15 ANNA PARACOLLS HIDALGO 1999 CEIP HEUROM

9 24 4:16 CARLA COTS SOLANAS 2000 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

10 168 4:17 BRUNA SALA SOLER 1999 CEIP TERRA NOSTRA 1 LOCAL

11 167 4:18 PAULA ICART MASRAMON 2000 CEIP TERRA NOSTRA 2 LOCAL

12 195 4:21 MIREIA COLL FARRÉ 2000 CEIP LLUÇANÈS

13 204 4:24 GEORGINA RAYA PLA 2000 CEIP ALPENS

14 196 4:25 ANNA FORNIELES CUMINAL 2000 CEIP FORTIÀ SOLÀ

15 128 4:26 LAURA LEON LUCHA AA TONA

16 169 4:27 BRUNA ROVIRA COSTA 1999 CEIP TERRA NOSTRA 3 LOCAL

ALEVÍ MASCULÍ

1 136 5:08 ARNAU PALLAS PIQUE 1999 CEIP MOSSEN CINTO

2 175 5:14 JORDI DEVEAS JIMENEZ 1999 CEIP TERRA NOSTRA 1 LOCAL

3 130 5:21 ABEL BENITO GUAIX 1999 CA VIC

4 31 5:35 MARTÍ GORCHS PICAS 1999 IES CASTELL DEL QUER 2 LOCAL

5 180 5:37 JORDI MONTERO CARDENAS 2000 COL·LEGI ROCAPRAVERA

6 179 5:45 ELOI RUIZ TORRES 2000 CEIP FORTIÀ SOLÀ

7 41 5:51 ADRIÀ PRAT TARRES 1999 CEIP LLUÇANÈS 3 LOCAL

8 133 5:53 KHALID COBAA IDRISSI 1999 CEIP D’ALPENS

9 138 5:54 ADRÀ FREIXA TIÓ 1999 CEIP MOSSEN CINTO

10 174 5:55 BERNAT GIL ROCA 1999 CEIP TERRA NOSTRA 4 LOCAL

11 34 5:59 ROGER TEIXIDOR VILARÓ 2000 CEIP LA MONJOIA

12 171 6:01 ALBERT SALA JUVANTENY 1999 CEIP TERRA NOSTRA 5 LOCAL

13 177 6:04 IGOR VILA SALA 2000 AA TONA

14 137 6:08 ANIOL ORTIZ PLA 2000 CEIP MOSSEN CINTO

15 199 6:09 DAVID ROVIRA FERRER 1999 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

16 129 6:13 ALBERT SAÑÉ CODONY 2000 CA VIC

17 186 6:14 ALEX VILLEGAS FERNANDEZ 1999 CEIP FORTIÀ SOLÀ

18 173 6:16 LLUC COROMINAS PERAIRE 2000 CEIP TERRA NOSTRA 6 LOCAL

19 187 6:17 FERRAN TRILLA BLANCAFORT 2000 AA TONA

20 142 6:19 JORDI NIETO RODRIGUEZ AA TONA

21 132 6:25 PAU CRUELLS BRAGULAT 1999 CEIP D’ALPENS

22 32 6:26 MARTÍ PUJOL CASTELLÀ 2000 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

23 33 7:03 JOAN RIBA PUIGORIOL 2000 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

24 39 7:09 JORDI PARES ALBETS 2000 CEIP LLUÇANÈS

25 140 7:22 JORDI FRANCAS CUSTODI 1999 CEIP MOSSEN CINTO

26 40 7:25 ROGER PARES ALBETS 2000 CEIP LLUÇANÈS

27 172 7:59 MARC CANADELL SALADA 2000 CEIP TERRA NOSTRA 7 LOCAL

28 131 8:03 SALVADOR AYATS FONT 2000 CA VIC

INFANTIL FEMENÍ

1 1 5:22 ESTEL PRATS LOPEZ 1998 CEIP LLUÇANÈS

2 43 5:25 LAIA AGUILAR BRUCH 1997 CA VIC

3 47 5:28 JÚLIA MASSAGE PERAIGO 1998 CA VIC

4 48 5:39 CORA SEPULVEDA GUITIERREZ 1998 CA VIC

5 45 5:50 ABRIL ROMA ROMERO 1997 CA VIC

6 181 5:55 MERCE COLL FARRE 1997 IES CASTELL DEL QUER

7 193 5:58 SANDRA ROVIRA SANCHO 1997 CEIP LLUÇANÈS

8 145 6:03 VINYET COMA MACIÀ 1998 CEIP AURORA

9 144 6:27 BERTA TENAS UREÑA 1998 CA VIC

10 46 7:04 MARTA AYATS FONT 1997 CA VIC

INFANTIL MASCULÍ

1 55 6:55 ROGER PALLAS PIQUE 1997 CA VIC

2 49 7:07 FERRAN MUÑOZ PUIG 1997 IES CASTELL DEL QUER 1 LOCAL

3 150 7:12 YONAS PADROS ALTARRIBA 1997 CA VIC

4 147 7:16 ELOI PINYOL CASTANY 1997 CA VIC

5 148 7:20 GENIS FERNANDEZ CRUSELLAS 1998 CA VIC

6 189 7:31 ROGER VERDAGUER TORRES 1997 SANT MIQUEL

7 50 7:43 ALBERT NUALART SOLER 1997 IES CASTELL DEL QUER

8 153 7:47 XAVIER NIETO RODRIGUEZ 1997 AA TONA

9 188 7:57 MARTI TRILLA BLANCAFORT 1997 AA TONA

10 155 8:05 XAVIER SANCHEZ ROGER 1998 AA TONA

11 152 8:16 PAU TOMÀS FONT 1998 CEIP AURORA

12 157 8:48 ALEIX MORATO RAMIREZ AA TONA

13 52 9:11 FERRAN ROVIRA COSTA 1997 IES CASTELL DEL QUER

14 56 9:13 ELOI CODINA TORRAS 1997 CA VIC

15 183 9:25 NIL ORTIZ PLA 1998 CEIP MOSSEN CINTO

16 54 9:36 MARC SAÑE CODONY 1997 CA VIC

17 149 10:21 MARTÍ GARCIA SABAT 1998 CA VIC

18 51 10:23 GUILLEM ROSSICH MATA 1997 IES CASTELL DEL QUER 2 LOCAL

19 159 11:58 LLUIS LEON LUCHA 1998 AA TONA

CADET FEMENÍ

1 178 5:57 RAQUEL ORTEGA FRASNO AA TONA

 CADET MASCULÍ

1 62 6:54 ERIC VILAMO MUÑOZ 1995 IES CASTELL DEL QUER 1 LOCAL

2 58 7:51 MARC PARRAMON MOLAS 1996 IES CASTELL DEL QUER 2 LOCAL

3 63 8:40 DAVID ROSSICH MATA 1995 IES CASTELL DEL QUER 3 LOCAL