3ª ECO-MITJA MARATÓ OSON@CORRE CIUTAT DE VIC – CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES

18 12 2011

SENIOR FEMENÍ      
   1 VICENS OLIVER, MAGDALENA                              466 01:37:35    00:04:38     2 CA VIC             
   2 PUCHADES MORAL, ELISABET                              357 01:38:26    00:04:40     3 INDEPENDENT        
   3 CASACUBERTA AROLA, NúRIA                              476 01:43:25    00:04:54     4 CA VIC             
   4 MIRO FIGUERAS, EUGENIA                                252 01:43:51    00:04:56     5 BORGES TRAIL       
   5 ZAPATA MAS, MARISA                                    344 01:45:19    00:05:00     6 INDEPENDENT        
   6 FABREGAS BACHS, ANNA                                   88 01:46:45    00:05:04     7 INDEPENDENT        
   7 FERRER PRAT, NúRIA                                    426 01:50:11    00:05:14     8 OSON@CORRE         
   8 ZUBIA DEL BARRIO, MARIA                               631 01:51:00    00:05:16     9 INDEPENDENT        
   9 BERTRANS BLANQUé, GEMMA                               137 01:51:03    00:05:16    10 INDEPENDENT        
  10 SORS HOMS, ANNA                                       627 01:53:36    00:05:23    11 INDEPENDENT        
  11 ESCRIU MOLINE, MONTSE                                 151 01:55:19    00:05:28    12 ASSOCIACIO ATELTICA
  12 CUCARULL GONZALEZ, TANIA ESTHER                       174 01:58:11    00:05:36    13 L`AIRE             
  13 BERNET BUENDíA, MARI                                  420 01:58:12    00:05:36    14 COLLA CORRIOL      
  14 OLSZEWSKA, ALEKSANDRA                                 430 02:04:46    00:05:55    15 INDEPENDENT        
  15 HAUBER, TANJA                                         250 02:06:19    00:06:00    16 RUN2HILL           
  16 GONZALEZ ABDELA, PATRICIA                             463 02:07:19    00:06:02    17 XINO XANO NO M\’APRE
  17 MONTES, CLAUDIA                                       429 02:08:14    00:06:05    18 INDEPENDENT      

  
SENIOR MASCULÍ

  
   1 TUGORES SASTRE, PACO                                  523 01:13:54    00:03:30    19 LLORET DE MAR      
   2 GARROTE SAYó, GERARD                                  398 01:14:04    00:03:31    20 C.A.FIGUERAS. G.C.B
   3 VIñAS SOLER, JOSEP                                    122 01:14:57    00:03:33    21 INDEPENDENT        
   4 NIETO VINARDELL, EUDALD                               203 01:15:21    00:03:34    22 LLORET-LA SELVA    
   5 BORDALLO ROVIRA, DANI                                 690 01:15:29    00:03:35    23 C.A.VIC            
   6 ROTA MUNDÓ, RAUL                                      478 01:17:43    00:03:41    24 ACTISPORT          
   7 MARIMON SASTRE, ANDREU                                560 01:18:08    00:03:42    25 LLORET LA SELVA    
   8 SOLE PEREZ, MIQUEL ANGEL                              366 01:18:23    00:03:43    26 A4ELKM             
   9 PARAREDA NADEU, JORDI                                 496 01:19:45    00:03:47    27 C.A.VIC            
  10 PLANELLA PRAT, JOAN                                   316 01:19:58    00:03:47    28 POTS               
  11 JUAREZ DORCA, JOAQUIM                                 410 01:20:02    00:03:48    29 Vo2 TRIATHLON      
  12 ALARCóN VILARDELL, DAVID                              305 01:20:37    00:03:49    30 CLUB TRIATLó GRANOLL
  13 PEDEMONTE PICA, JAUME                                 255 01:21:06    00:03:51    31 FONDISTES BLANES   
  14 PRAT COLOM, JOSEP                                     644 01:21:28    00:03:52    32 INDEPENDENT        
  15 MOLINS JULIÀ, DEMETRI                                 407 01:21:35    00:03:52    33 L´AIRE- FONTANAREJO
  16 TRUYOLS MORETó, JORDI                                 564 01:22:03    00:03:53    34 FETSKALDO          
  17 RODRIGUEZ ESPINOSA, ALBERTO                            89 01:23:25    00:03:57    35 CLUB TRIATLO GRANOLL
  18 ZIANI, ALI                                            636 01:24:04    00:03:59    36 OSON@CORRE         
  19 BRUN TORRAS, IVAN                                      33 01:24:11    00:03:59    37 C.O. FARNERS       
  20 NAVARRO LACORTE, XAVI                                 244 01:24:46    00:04:01    38 C.F.DAMM           
  21 ALONSO ROSELL, ORIOL                                  481 01:24:48    00:04:01    39 ACE BOMBERS        
  22 MOLINA  ESCRIBANO, ISMAEL                             246 01:24:55    00:04:02    40 UEC ANOIA          
  23 BAUTISTA GARCIA, XEVI                                 670 01:24:59    00:04:02    41 INDEPENDENT        
  24 QUER, MARTI                                           550 01:25:21    00:04:03    42 INDEPENDENT        
  25 ROURA CAPDEVILA, JORDI                                658 01:25:38    00:04:04    43 CLUB NATACIÓ OLOT  
  26 CASTRO MORALES, MARC                                  160 01:25:57    00:04:05    44 C.N VIC-ETB        
  27 SOLER FREIXAS, DAVID                                  269 01:26:06    00:04:05    45 OSON@CORRE         
  28 ALARCON VILA, JOAN                                     96 01:26:46    00:04:07    46 CLUB TRIATLO GRANOLL
  29 COSTA CAPDEVILA, DAN                                  310 01:27:13    00:04:08    47 CLUBTRIATLóGRANOLLER
  30 PUIGDESENS PLA, XEVI                                  672 01:28:06    00:04:11    48 OSON@CORRE         
  31 CANO PRIETO, IVAN                                     527 01:28:44    00:04:12    49 MENORQUINRUNNERSBCN
  32 QUINTANILLA  VALERO, DAVID                             58 01:28:49    00:04:13    50 INDEPENDENT        
  33 JANE CRESPO, ALBERT                                   225 01:29:01    00:04:13    51 INDEPENDENT        
  34 ALVAREZ ALBA, JOSE LUIS                               504 01:29:06    00:04:14    52 INDEPENDENT        
  35 COSTA SEÑÉ, GERARD                                    500 01:29:43    00:04:15    53 OSON@CORRE         
  36 COLLELL ALIER, MARC                                   642 01:29:50    00:04:16    54 INDEPENDENT        
  37 SERRA CABALLERO, JORDI                                196 01:30:16    00:04:17    55 TRANKILS           
  38 BONILLA VEGA, TOMAS                                   585 01:30:38    00:04:18    56 INDEPENDENT        
  39 MORCILLO VALERO, ALFONS                               458 01:31:14    00:04:20    57 INDEPENDENT        
  40 HERNANDEZ MARQUEZ, SERGI                              510 01:31:28    00:04:20    58 CLUB ATLETIC TORELLO
  41 MONTESINOS MARTINEZ, MARC                             145 01:32:03    00:04:22    59 CLUB TRIATLO GRANOLL
  42 CANAL I VIDAL, JOEL                                   517 01:32:27    00:04:23    60 RUNNING HOOLIGAN   
  43 ROURA GAROLERA, XAVIER                                674 01:32:29    00:04:23    61 INDEPENDENT        
  44 MULLFUYEDA ROVIRA, MARC                               119 01:32:33    00:04:23    62 INDEPENDENT        
  45 IBAÑEZ SIRVENT, DAVID                                 324 01:32:38    00:04:24    63 CAMPDEVANOL TEAM   
  46 JORDA COLL, MARC                                      633 01:33:03    00:04:25    64 INDEPENDENT        
  47 PLANELLA PARES, MATEU                                 253 01:33:03    00:04:25    65 INDEPENDENT        
  48 CASANOVAS HOMS, GUILLE                                270 01:33:24    00:04:26    66 INDEPENDENT        
  49 COROMINAS PONS, JOSEP                                 489 01:33:40    00:04:27    67 VIA FOA            
  50 FREIXA I MOLIST, MARC                                 648 01:33:40    00:04:27    68 CET                
  51 RABOT DE LA FUENTE, LLUIS                              67 01:33:40    00:04:27    69 INDEPENDENT        
  52 CODINA BAU, JOSEP                                     351 01:33:59    00:04:27    70 OSON@CORRE         
  53 ESPARCH BORRELL, MARÇAL                               388 01:34:08    00:04:28    71 TRI-BU             
  54 FONTDEVILA MILLáN, ALBERT                             535 01:34:18    00:04:28    72 INDEPENDENT        
  55 FEIXAS I BLANCH, POL                                  116 01:34:29    00:04:29    73 ENCIS              
  56 CANO OJEDA, ISMAEL                                    121 01:34:30    00:04:29    74 ATLETISME MONTORNES
  57 MARTí CAMPMAJó, JESúS                                  30 01:34:40    00:04:29    75 INDEPENDENT        
  58 REDONDO RODRIGUEZ, MANUEL                             178 01:34:42    00:04:29    76 PLAZA OSONA TEAM   
  59 ARXE CAPDEVILA, RAUL                                  350 01:34:52    00:04:30    77 OSON@CORRE         
  60 HOMS PAGESPETIT, FERRAN                               215 01:35:17    00:04:31    78 INDEPENDENT        
  61 MONTOLIO POVEDANO, XAVIER                             452 01:35:49    00:04:33    79 VIA FORA           
  62 SANCHEZ CASADEMUNT, LLUIS                             395 01:35:49    00:04:33    80 VIA FORA           
  63 GONZALEZ BRAVO, ANDRES                                603 01:35:53    00:04:33    81 INDEPENDENT        
  64 PARES FARRES, RICARD                                  708 01:36:10    00:04:34    82 INDEPENDENT        
  65 BAU FORNéS, ABEL                                      520 01:36:16    00:04:34    83 FREEBIKE           
  66 ALSINA DOT, GUILLEM                                   345 01:36:42    00:04:35    84 CLUB EXC, SERRAGRANY
  67 COSTA MASACHS, ORIOL                                  331 01:36:42    00:04:35    85 C.E.PICORNELL      
  68 MONTELLS FERRER, IVAN                                 226 01:36:42    00:04:35    86 INDEPENDENT        
  69 LLOP CARRION, NARCíS                                  200 01:37:08    00:04:36    87 INDEPENDENT        
  70 ROVIRA CABEZA, JORDI                                  493 01:37:16    00:04:37    88 INDEPENDENT        
  71 NOGUERA COMELLAS, ALBERT                              559 01:37:33    00:04:38    89 INDEPENDENT        
  72 CHARNECO FERNANDEZ, PEDRO                             291 01:37:33    00:04:38    90 INDEPENDENT        
  73 ROSELL TAYADELLA, JORDI                               676 01:37:34    00:04:38    91 INDEPENDENT        
  74 VIVES BASSAS, PAU                                      40 01:37:37    00:04:38    92 INDEPENDENT        
  75 LLADó I VILA, EDUARD                                  285 01:37:46    00:04:38    93 INDEPENDENT        
  76 ESPUCHE CASSÚ, RUBEN                                  110 01:37:54    00:04:39    94 INDEPENDENT        
  77 CORNEJO ORRIOLS, XAVIER                               272 01:37:58    00:04:39    95 UE. VIC            
  78 AGUILERA SAñé, JORDI                                  546 01:38:13    00:04:39    96 INDEPENDENT        
  79 RAMOS AGUILERA, JOSE EUSEBIO                          260 01:38:42    00:04:41    97 INDEPENDENT        
  80 MUNTAL VILA, MARC                                     319 01:38:47    00:04:41    98 CN VIC ETB         
  81 VIDAL ROSó, MIQUEL                                    605 01:38:50    00:04:41    99 INDEPENDENT        
  82 MASRAMON PRATS, OIL                                   704 01:38:58    00:04:42   100 RIUPRIMER          
  83 FONTSECA SAÑE, JORDI                                  502 01:38:58    00:04:42   101 INDEPENDENT        
  84 COMELLAS  CODINA, ISAAC                               134 01:39:03    00:04:42   102 INDEPENDENT        
  85 MAS CHACORI, JOSEP MARIA                               31 01:39:15    00:04:42   103 POLLASTRES         
  86 PALACIOS ORTIZ, MARC                                   95 01:39:16    00:04:42   104 INDEPENDENT        
  87 MARTíN CáCERES, JAVIER                                580 01:39:23    00:04:43   105 INDEPENDENT        
  88 GALI FONT, JOSEP                                      445 01:39:33    00:04:43   106 CLUB ATLETISME ROSES
  89 PUJOL GARZóN, ISIDRE                                  419 01:39:39    00:04:44   107 WANCHINFLYS        
  90 ALVARO GONZALVO, ORIOL                                 99 01:39:41    00:04:44   108 INDEPENDENT        
  91 PéREZ GONZáLEZ, RAúL                                  608 01:40:10    00:04:45   109 INDEPENDENT        
  92 PADROS FERRET, MIQUEL                                  76 01:40:10    00:04:45   110 INDEPENDENT        
  93 PUJOL GARCIA, ALBERT                                  460 01:40:19    00:04:45   111 INDEPENDENT        
  94 FERNANDEZ SERRANO, JOSEP                              615 01:40:36    00:04:46   112 INDEPENDENT        
  95 RIERA ESUCDé, JORDI                                   422 01:40:46    00:04:47   113 TRIPLET TEAM       
  96 ESTEBA CANO, RUBEN                                     11 01:41:00    00:04:47   114 INDEPENDENT        
  97 MARRUECOS QUEROL, JORDI                               593 01:41:03    00:04:48   115 INDEPENDENT        
  98 PARCET COMAS, JORDI                                   313 01:41:08    00:04:48   116 INDEPENDENT        
  99 CORRAL GIL, DAVID                                     288 01:41:11    00:04:48   117 CLUB TRIATLó GRANOLL
 100 PLANAS SERRA, ALBERT                                  232 01:41:11    00:04:48   118 INDEPENDENT        
 101 BARROSO ADAME, MANEL                                   28 01:41:27    00:04:49   119 C.O. FARNERS       
 102 RUZ RIERA, XAVIER                                     380 01:41:28    00:04:49   120 INDEPENDENT        
 103 VILARDELL VERDAGUER, JOSEP                            680 01:41:29    00:04:49   121 INDEPENDENT        
 104 SOLé CASAS, PEP                                       571 01:41:37    00:04:49   122 OLIMPIC MANLLEU    
 105 GALLARDO GÓMEZ, DAVID                                 626 01:42:36    00:04:52   123 INDEPENDENT        
 106 IBAÑEZ SIRVENT, CARLOS                                326 01:43:07    00:04:53   124 CAMPDEVANOL TEAM   
 107 ALTARRIBA ROCA, RAMON                                 112 01:43:18    00:04:54   125 INDEPENDENT        
 108 BRUCH CRESPIERA, ROMà                                 651 01:43:52    00:04:56   126 INDEPENDENT        
 109 ARGELICH FERREIRA, AARóN                              264 01:43:59    00:04:56   127 INDEPENDENT        
 110 COLOMINAS MACÍAS, JONATHAN                            424 01:44:03    00:04:56   128 VASTARD RUNNERS    
 111 MARTÍNEZ PUJADAS, DANIEL                              471 01:44:24    00:04:57   129 INDEPENDENT        
 112 LINARES ARJONA, NIL                                   352 01:44:32    00:04:57   130 INDEPENDENT        
 113 VILA AYATS, XAVIER                                    597 01:44:34    00:04:58   131 CN OLOT            
 114 LóPEZ BUEZO, JAVIER                                    19 01:44:38    00:04:58   132 L@SPERCHAS         
 115 DOMENECH PALMA, JORDI                                 251 01:44:41    00:04:58   133 INDEPENDENT        
 116 PRATS CODINACH, JORDI                                 289 01:45:02    00:04:59   134 VASTARD RUNNERS    
 117 PLANAS SERRA, ALEIX                                   245 01:45:03    00:04:59   135 INDEPENDENT        
 118 GUTIERREZ ARMIJOS, FABIAN                             330 01:45:08    00:04:59   136 INDEPENDENT        
 119 VERUGO ARANDA, JOSE MANUEL                             72 01:45:09    00:04:59   137 INDEPENDENT        
 120 VILA FUMANYA, MARC                                    279 01:45:09    00:04:59   138 LES TORTUGUES DE LA
 121 PEREZ MIRANDA, RUBEN                                  486 01:45:18    00:05:00   139 INDEPENDENT        
 122 ESTANY ALGANS, JORDI                                  609 01:45:38    00:05:01   140 INDEPENDENT        
 123 COMAS JORDà, RAMON                                    594 01:46:30    00:05:03   141 CATORELLó          
 124 PEDRAZA MASEGOSA, ALBERTO                             299 01:46:37    00:05:03   142 AARES              
 125 LUIS MARTINEZ, RUBEN                                  660 01:46:37    00:05:03   143 C.E.AMICS DE LA CURS
 126 FARRé PLANTADA, JORDI                                 462 01:47:06    00:05:05   144 INDEPENDENT        
 127 MATEO RODRIGUEZ, FERNANDO                             139 01:47:07    00:05:05   145 MONTGAT FOUNDATION 
 128 SALA CARRERA, ROGER                                    53 01:47:18    00:05:05   146 INDEPENDENT        
 129 BIROSTA SOLER, DAVID                                  634 01:47:38    00:05:06   147 INDEPENDENT        
 130 CODINACHS ALSINA, ROGER                               190 01:48:03    00:05:08   148 INDEPENDENT        
 131 CISNEROS CAMPS, CLAUDI                                 12 01:48:42    00:05:09   149 INDEPENDENT        
 132 MATEO ARGEMIR, DAVID                                  258 01:48:52    00:05:10   150 INDEPENDENT        
 133 GUITERAS FARGAS, GERARD                                54 01:49:16    00:05:11   151 INDEPENDENT        
 134 CAROL CASANOVAS, PERE                                 334 01:49:19    00:05:11   152 INDEPENDENT        
 135 MARTíN, JOAN MANEL                                    100 01:49:55    00:05:13   153 INDEPENDENT        
 136 MASO SERRA, MARTI                                     152 01:49:57    00:05:13   154 ASSOCIACIO ATELTICA
 137 GUTIERREZ TAUSTE, DAVID                               417 01:50:08    00:05:13   155 INDEPENDENT        
 138 RAULET JORDANA, ALBERT                                595 01:50:34    00:05:15   156 INDEPENDENT        
 139 ESPEJO BAUSELLS, DAVID                                147 01:50:54    00:05:16   157 OSON@CORRE         
 140 CARALT RUAIX, ALBERT                                  280 01:50:58    00:05:16   158 INDEPENDENT        
 141 COTS NADEU, JOAN                                      108 01:51:04    00:05:16   159 INDEPENDENT        
 142 COMELLAS MORCILLO, JOSEP MARIA                        403 01:51:06    00:05:16   160 INDEPENDENT        
 143 GONZALEZ HIDALGO, MOI                                 325 01:51:27    00:05:17   161 INDEPENDENT        
 144 PRATS MOLL, RAUL                                      220 01:51:49    00:05:18   162 INDEPENDENT        
 145 GARRIGA CORTINA, JORDI                                416 01:51:49    00:05:18   163 INDEPENDENT        
 146 COSTA SANCHEZ, DAVID                                  389 01:51:56    00:05:19   164 INDEPENDENT        
 147 ROVIRA BAñOS, PERE                                    558 01:52:44    00:05:21   165 INDEPENDENT        
 148 AMBLAS CORRETJA, DAMIA                                569 01:52:52    00:05:21   166 INDEPENDENT        
 149 PAVON MAURI, MARC                                     386 01:53:06    00:05:22   167 AARES              
 150 GUIX ALFARO, DANI                                     317 01:55:35    00:05:29   168 INDEPENDENT        
 151 ZAPATER VILA, JORDI                                   479 01:55:37    00:05:29   169 DIEDRE             
 152 LLADO SALES, MARC                                     182 01:58:02    00:05:36   170 VASTARD RUNNERS    
 153  HERRANZ PUJóS, DAVID                                 507 01:58:41    00:05:38   171 INDEPENDENT        
 154 MORON GALLARDO, MIQUEL ANGEL                          337 01:58:42    00:05:38   172 INDEPENDENT        
 155 MONTERO I FERRER, DAVID                               446 01:58:44    00:05:38   173 CAR EL SURELL      
 156 BATLLE COSTA, ALBERT                                  470 01:58:50    00:05:38   174 MAIMAKANSU         
 157 BAUTISTA GARCIA, PERE                                 612 02:02:04    00:05:47   175 INDEPENDENT        
 158 SAEZ MONLEON, IVAN                                    346 02:02:23    00:05:48   176 INDEPENDENT        
 159 AUQUé COLL, XAVIER                                    277 02:02:26    00:05:49   177 INDEPENDENT        
 160 MORERA, SERGI                                         254 02:03:08    00:05:51   178 INDEPENDENT        
 161 CABANAS PLANAS, JOSEP                                 525 02:05:15    00:05:57   179 INDEPENDENT        
 162 REIFS JIMENEZ, DAVID                                  617 02:08:53    00:06:07   180 INDEPENDENT        
 163 NUñEZ PEREZ, ENRIC                                    130 02:16:11    00:06:28   181 AARES    

         
SUB-23 FEMENÍ

      
   1 MUNDó FORNELL, ANNA                                   362 02:03:12    00:05:51   182 INDEPENDENT        
   2 MONRÀS ERRA, JÚLIA                                    359 02:03:12    00:05:51   183 INDEPENDENT        

SUB-23 MASCULÍ

     
   1 LOPEZ CACERES, ANGEL Mª                               547 01:13:57    00:03:30   184 ATLETICO SAN SEBASTI
   2 MERINO ALAMINOS, ERIK                                 390 01:20:17    00:03:48   185 EXCLUSIVE          
   3 GRAU CLAPERS, MARC                                    202 01:25:54    00:04:04   186 C.N. SALLENT       
   4 DIAZ DURAN, CARLES                                    432 01:29:38    00:04:15   187 INDEPENDENT        
   5 TRIADU VILARDELL, DAVID                               576 01:30:00    00:04:16   188 C.N.BANYOLES – TRIAT
   6 CLARà SOLER, ROGER                                    659 01:30:09    00:04:16   189 AE DIEDRE          
   7 SALA MARTí, ARNAU                                     526 01:32:01    00:04:22   190 INDEPENDENT        
   8 SALVADOR SEGURA, MARC                                 647 01:32:45    00:04:24   191 INDEPENDENT        
   9 CARULLA ROSELL, JOEL                                  501 01:37:59    00:04:39   192 INDEPENDENT        
  10 SURIñACH TARANDELL, ARMAND                            404 01:50:46    00:05:15   193 INDEPENDENT        
  11 MASNOU MORENO, JORDI                                  530 01:52:41    00:05:21   194 INDEPENDENT        
  12 MUNTADAS PELAEZ, ISAAC                                332 01:54:10    00:05:25   195 CAMPDEVANOL TEAM   
  13 ELASRIYA MASMOUDI, BILAL                              373 02:10:59    00:06:13   196 INDEPENDENT        
  14 SKATOU PEREZ, IAN                                     168 02:11:54    00:06:16   197 INDEPENDENT   

    
VETERA A FEMENÍ

      
   1 BOSCH DALMAU, ELISABET                                382 01:33:57    00:04:27   198 RUNNERSWORLD       
   2 GUICH CORNELLA, PILAR                                 256 01:36:27    00:04:34   199 VILOBICI LES RABASSE
   3 MACIà ERRA, ANNA                                      668 01:36:57    00:04:36   200 UE VIC             
   4 CUTRINA I MATEOS, MONTSERRAT                           35 01:38:48    00:04:41   201 CLUB ATLETIC MANRESA
   5 CAMPRUBI DUOCASTELLA, JUDIT                            60 01:39:50    00:04:44   202 FEFA               
   6 SABENCH    CASELLAS, CARME                            105 01:41:27    00:04:49   203 INDEPENDENT        
   7 SERRADELL PUIG, EVA                                   455 01:41:49    00:04:50   204 CENTRE EXTA GARRIGUE
   8 ROCA FORCADA, MONTSE                                  662 01:44:06    00:04:56   205 INDEPENDENT        
   9 ESPINA ORDEIX, ROSA                                   464 01:48:25    00:05:09   206 UEVIC              
  10 MOLIST MOLIST, MAITE                                  322 01:48:28    00:05:09   207 INDEPENDENT        
  11 TORREGUITART ALCANTARA, MARTA                         126 01:48:28    00:05:09   208 OLIMPIC MANLLEU    
  12 CARRETER MAS, MARTA                                   557 01:50:06    00:05:13   209 INDEPENDENT        
  13 BALLABRIGA GARCIA, SANDRA                             581 01:50:17    00:05:14   210 STIKAFUL           
  14 MARQUEZ PARDO, MARI                                   499 01:50:22    00:05:14   211 C.A.VIC            
  15 LO CASCIO, VALERIA                                    555 01:50:44    00:05:15   212 CA OLOT-TERRA DE VOL
  16 FERNANDEZ ALVAREZ, CARMEN                              43 01:50:56    00:05:16   213 MADTEAM            
  17 BRUCH MASERAS, EVA                                    551 01:51:59    00:05:19   214 INDEPENDENT        
  18 GUTIERREZ MARTIN, CRISTINA                            144 01:53:10    00:05:22   215 OSON@CORRE         
  19 ESTRADA, MARTA                                         27 01:53:10    00:05:22   216 CAV                
  20 SERRA I ALBERT, ROSER                                 563 01:54:02    00:05:25   217 LLOQUES            
  21 GUICH CORMELLA, Mª àNGELS                             396 01:55:45    00:05:29   218 INDEPENDENT        
  22 SOLà PUIGBO, SOLEDAT                                  321 01:56:48    00:05:32   219 INDEPENDENT        
  23 BARó BONET, MONTSERRAT                                589 01:57:07    00:05:33   220 SANTAKA POWER      
  24 CLEMENTE SANCHEZ, EVA                                 194 01:57:49    00:05:35   221 MAIMAKANSU         
  25 PRAT VIÑOLAS, MIREIA                                  206 01:58:29    00:05:37   222 INDEPENDENT        
  26 DE LAS MORENAS RAMIREZ, SALLY                         457 01:58:42    00:05:38   223 INDEPENDENT        
  27 JULIOL GALí, ELISENDA                                 588 02:00:40    00:05:43   224 INDEPENDENT        
  28 PORTET VILAR, CRISTINA                                710 02:02:41    00:05:49   225 INDEPENDENT        
  29 DOSTA VIDAL, NURIA                                     42 02:04:20    00:05:54   226 INDEPENDENT        
  30 MARGALLO LOPEZ, ANNA                                  161 02:07:11    00:06:02   227 CAO TERRA DE VOLCANS
  31 LO CASCIIO, SILVANA                                   556 02:07:19    00:06:02   228 CA OLOT-TERRA DE VOL
  32 DIAZ SANCHEZ, MONTSE                                  341 02:09:55    00:06:10   229 TRIATLO BERGA      
  33 OPISSO ATIENZA, ISAVENA                               544 02:10:41    00:06:12   230 OSON@CORRE         
  34 BASAGAñA ROCA, MAR                                    543 02:10:41    00:06:12   231 INDEPENDENT        

VETERA A MASCULÍ

   
   1 TUDó SANDES, DAVID                                    645 01:15:40    00:03:35   232 GAVA TRIATLO       
   2 PIQUé SERRA, JOAN                                     414 01:15:45    00:03:35   233 CORREDORS.CAT      
   3 PALLAS JANES, JOAN                                    295 01:16:27    00:03:37   234 C.A.VIC            
   4 BARRANCOS SOLERA, JORDI                               586 01:16:52    00:03:39   235 UEVIC              
   5 SERRA CROSAS, PEP                                     494 01:17:45    00:03:41   236 CLUB OLÍMPIC MANLLEU
   6 CARDENAS RUIZ, DAVID                                  709 01:18:07    00:03:42   237 L`AIRE             
   7 ROCA GONZALEZ, XAVIER                                 604 01:18:33    00:03:43   238 A4ELKM             
   8 HERMS CLAPERS, PERE                                    87 01:19:07    00:03:45   239 CAR EL SURELL      
   9 AUSTRICH COMAS, JORDI                                 706 01:19:43    00:03:47   240 INDEPENDENT        
  10 AMOROS ROMAGOSA, PABLO                                582 01:19:48    00:03:47   241 STIKAFUL           
  11 HERNANDEZ FANECA, ALBERT                              425 01:20:10    00:03:48   242 CUB TRIATLO GRANOLLE
  12 TERES, XESC                                           413 01:22:44    00:03:55   243 VERTICRUNNERS.     
  13 MUñOZ MONTPLET, CARLES                                655 01:23:05    00:03:56   244 C. A. SANT CELONI  
  14 BARTOLó SIMON, LLUIS                                  342 01:23:16    00:03:57   245 TRIATLO BERGA      
  15 CABANAS COMA, JOSEP MARIA                              93 01:23:51    00:03:59   246 ESPORTS VIVAC CAMPRO
  16 CASADESÚS FORJAN, ISMA                                456 01:23:55    00:03:59   247 INDEPENDENT        
  17 ALGUERO GRACIA, VICTOR                                568 01:24:31    00:04:00   248 OSON@CORRE         
  18 MONTERO VIAR, IMANOL                                  629 01:24:39    00:04:01   249 STIKAFUL           
  19 GARCIA-COCA CASTRO, JORGE                             625 01:24:39    00:04:01   250 BARCINO            
  20 LLORET BAYOD, PERE                                    385 01:24:49    00:04:01   251 CLUB NATACIó BANYOLE
  21 CASTRO GALÁN, JOSEP MARIA                             198 01:25:02    00:04:02   252 INDEPENDENT        
  22 BOIXADE CALM, JOAN                                     80 01:25:03    00:04:02   253 INDEPENDENT        
  23 SOLER SACRISTAN, JORDI                                199 01:25:34    00:04:03   254 UNIO CICLISTA SANT C
  24 BONHOME I JORDANA, SERGI                               52 01:25:39    00:04:04   255 INDEPENDENT        
  25 BESORA MOLINS, ERIC                                   238 01:26:04    00:04:05   256 FISIORUTPUJOL.COM C.
  26 ANTEQUERA MEDINA, MANEL                               240 01:26:05    00:04:05   257 INDEPENDENT        
  27 PLANS MADI, LLUIS                                     620 01:26:43    00:04:07   258 COMPANYS RUNNERS   
  28 DAM CASAS, ERNEST                                     596 01:26:43    00:04:07   259 OSON@CORRE         
  29 PARÉ SORIANO, SANTI                                   548 01:26:44    00:04:07   260 OSON@CORRE         
  30 CRUXENT CORT, JORDI                                   613 01:27:12    00:04:08   261 MADTEAM            
  31 CAU CORCó, JORDI                                      537 01:27:15    00:04:08   262 INDEPENDENT        
  32 SOLER PEREZ, CARLES                                   387 01:27:19    00:04:08   263 INDEPENDENT        
  33 TABERNE, CARLES                                       150 01:27:35    00:04:09   264 INDEPENDENT        
  34 BARRERO LOMBARDO , MIGUEL                             128 01:27:47    00:04:10   265 INDEPENDENT        
  35 ROSSO, HéCTOR ANTONIO                                 573 01:27:51    00:04:10   266 IINDEPENDIENT      
  36 ALTAFAJ I TARDíO, XAVI                                 97 01:28:04    00:04:11   267 INDEPENDENT        
  37 TERRADAS I SANCHEZ, RAMON                             492 01:28:06    00:04:11   268 INDEPENDENT        
  38 ALUTIZ ESPAÑA, CAMIL                                  592 01:28:06    00:04:11   269 INDEPENDENT        
  39 CLAPÉS PUIG, XAVIER                                   273 01:28:14    00:04:11   270 CORREKMINS CASTELLTE
  40 ERRA ROMA, DAVID                                      241 01:28:19    00:04:11   271 ATOTALLET          
  41 FONT JORDAN, FRANCESC                                 372 01:28:23    00:04:11   272 OLIMPIC MANLLEU    
  42 GODAYOL CODONY, JOSEP                                 363 01:28:25    00:04:12   273 TENNIS VIC         
  43 FRANQUESA GAROLERA, JAUME                             561 01:28:26    00:04:12   274 C.T. VIC           
  44 ABáSOLO VILA, XAVIER                                  304 01:28:28    00:04:12   275 ATLETISME CERDANYOLA
  45 SELLABONA GARCIA, PERE                                423 01:28:30    00:04:12   276 OLOT-TERRA DE VOLCAN
  46 MARTIN ARIAS, CARLOS                                  369 01:28:47    00:04:13   277 TRIPLET TEAM       
  47 SATORRAS TRULLOLS, LLUÍS                              522 01:28:49    00:04:13   278 TEAM MOLINET       
  48 BARBACHANO LANCINA, JOSEP Mª                          212 01:28:59    00:04:13   279 CLUB ATLETISME ROSES
  49 DAKI, RABE                                            444 01:29:09    00:04:14   280 CLUB ATLETISME ROSES
  50 BESCóS TORNER, JORDI                                  271 01:29:20    00:04:14   281 CN SABADELL        
  51 COROMINAS PONT, ALBERT                                421 01:29:25    00:04:14   282 OLIMPIC MANLLEU    
  52 PIELIES SERRAT, ANGEL                                  47 01:29:35    00:04:15   283 ATLETISME ANGLES   
  53 HEREDIA ESPAñA, CARLOS                                 92 01:29:37    00:04:15   284 CLUB TRIATLO GRANOLL
  54 PUJADAS AREGALL, DANIEL                               621 01:29:41    00:04:15   285 OSON@CORRE         
  55 RIUBROGENT ANGLADA, ALBERT                            652 01:29:42    00:04:15   286 OSON@CORRE         
  56 ADELL, DAVID                                          699 01:29:48    00:04:15   287 OSON@CORRE         
  57 LLINAS GAVILAN, JOAN CARLES                           431 01:29:51    00:04:16   288 FIVALLER SPORT     
  58 RIPOLL, XAVIER                                        529 01:30:43    00:04:18   289 FONDISTES BLANES   
  59 PéREZ GALINDO, JORDI                                  539 01:30:53    00:04:19   290 GESTIONS S´ABANELL B
  60 FAGES MASMIQUEL, CARLES                                25 01:30:56    00:04:19   291 FURMIRUNS          
  61 TORRENTS GIL, DANIEL                                  268 01:30:58    00:04:19   292 CORREDORS.CAT      
  62 TORRES MURATET, JOSUE                                 497 01:31:01    00:04:19   293 RUNNING HOOLIGAN   
  63 ORTEGA BALLESTA, XAVIER                               602 01:31:03    00:04:19   294 RUNNING VALLES     
  64 RIERA SANTAEULARIA, PERE                              394 01:31:10    00:04:19   295 INDEPENDENT        
  65 PEDROSA GIMENEZ, JULIO                                570 01:31:17    00:04:20   296 INDEPENDENT        
  66 PUBILL CUNILL, DAVID                                  513 01:31:24    00:04:20   297 INDEPENDENT        
  67 PAMOS MONFORTE, OSCAR                                 449 01:31:36    00:04:21   298 OSON@CORRE         
  68 CREUS ORRA, XEVI                                      554 01:31:44    00:04:21   299 C.N.VIC ETB        
  69 FERNANDEZ MIRA, ANGEL                                  82 01:31:51    00:04:21   300 INDEPENDENT        
  70 TERRICABRAS JUTGLAR, JAUME                            677 01:31:54    00:04:21   301 INDEPENDENT        
  71 VILARO FONTSECA, XEVI                                 503 01:32:20    00:04:23   302 INDEPENDENT        
  72 PARRA CALLEJAS, JOSEP                                 393 01:32:24    00:04:23   303 INDEPENDENT        
  73 RAMILO MARTINEZ, JORDI                                159 01:32:28    00:04:23   304 CA TORELLO         
  74 FERNANDEZ NAVARRO, MANUEL                             675 01:32:29    00:04:23   305 INDEPENDENT        
  75 PRATDESABA FERNANDEZ, TONI                            336 01:32:39    00:04:24   306 INDEPENDENT        
  76 LOPEZ RECIO, JOAN CARLES                              650 01:32:44    00:04:24   307 INDEPENDENT        
  77 MARQUEZ, ALFONS                                       381 01:32:53    00:04:24   308 INDEPENDENT        
  78 MARQUEZ, LLUIS                                        412 01:32:54    00:04:24   309 INDEPENDENT        
  79 ABARCA GONZALEZ, FRANCISCO                            223 01:33:02    00:04:25   310 CLUB ATLETISME ROSES
  80 SOLà CARANDELL, FRANCESC                              448 01:33:06    00:04:25   311 INDEPENDENT        
  81 SOLà CARANDELL, LLUíS                                 434 01:33:06    00:04:25   312 ATLETES D’ALTAFULLA
  82 TILLER TORRES, AGUSTI                                 339 01:33:12    00:04:25   313 OLIMPIC MANLLEU    
  83 GARCIA I AMADÓ, XAVIER                                354 01:33:22    00:04:26   314 U.E. VIC           
  84 VALBUENA RANCHAL, JORDI                               211 01:33:32    00:04:26   315 INDEPENDENT        
  85 ARIÑO SENAR, JOAQUIM                                  163 01:33:50    00:04:27   316 PRATENC ASS.ATL.   
  86 JIMENEZ VAZQUEZ, AGUSTI                                91 01:33:58    00:04:27   317 CLUB ATLETISME OLOT-
  87 ANGELATS DE LAS HERAS, JAUME                          348 01:33:58    00:04:27   318 INDEPENDENT        
  88 VAYREDA BARNADAS, RAMON                               534 01:34:03    00:04:28   319 ATLETISMEOLOT      
  89 ROSSELL MERCADER, DAVID                               278 01:34:16    00:04:28   320 MAIMAKANSU         
  90 SOLER SALA, RAMON                                     491 01:34:27    00:04:29   321 OLIMPIC MANLLEU    
  91 CAMPS I SERRAMITJA , JORDI                             45 01:34:29    00:04:29   322 ATLETISME ANGLES   
  92 SOLé CLAPERA, ÀNGEL                                   624 01:34:31    00:04:29   323 WWW.NOENTRENEM.CAT 
  93 CLOT BLANCH, JAUME                                    320 01:34:39    00:04:29   324 INDEPENDENT        
  94 MARTINEZ  PAYAS, MIQUEL                               418 01:34:43    00:04:30   325 INDEPENDENT        
  95 DORIA CEREZO, ARNAU                                   222 01:34:48    00:04:30   326 INDEPENDENT        
  96 ROMERO MAS, RAFEL                                     173 01:34:48    00:04:30   327 INDEPENDENT        
  97 LECEGUI VILCHEZ, OSCAR                                141 01:34:51    00:04:30   328 G.A.GIVAUDAN       
  98 CACERES VAZ, MIGUEL ANGEL                             213 01:34:51    00:04:30   329 CLUB ATLETISME ROSES
  99 LOPEZ PRAT, ALBERT                                    610 01:35:09    00:04:31   330 FORÇES , FORTS I FER
 100 SUBIÑA SALVANS, XEVI                                   62 01:35:23    00:04:31   331 EME                
 101 BUNDÓ  I GELADA, JOSEP                                 24 01:35:32    00:04:32   332 ATLETISME ANGLES   
 102 PUENTE ZURITA, OSCAR                                  467 01:35:58    00:04:33   333 RUNNING FOR        
 103 FERNANDEZ VALERO, FRANCESC                            296 01:36:11    00:04:34   334 INDEPENDENT        
 104 GONZALEZ DOMINGUEZ, DAVID                             616 01:36:22    00:04:34   335 EL AVE DE SAGRERA  
 105 VALèNCIA SUNYER, NASI                                 663 01:36:39    00:04:35   336 INDEPENDENT        
 106 PRAT SOLER, ANTONI                                    601 01:36:45    00:04:35   337 INDEPENDENT        
 107 CAVALCANTE FRAUZINO, FABRíCIO                         623 01:36:51    00:04:36   338 ASOC. GRUPO MUNDUS A
 108 QUINTANILLA  VALERO, MANEL                             59 01:36:53    00:04:36   339 INDEPENDENT        
 109 SERRANO BARREIRO, TONI                                439 01:36:53    00:04:36   340 INDEPENDENT        
 110 CASTAñE SALES, XAVIER                                 656 01:37:00    00:04:36   341 INDEPENDENT        
 111 PAIRÓ COSTA, ALBERT                                   532 01:37:28    00:04:37   342 INDEPENDENT        
 112 ROCA COMA, JAUME                                      399 01:37:36    00:04:38   343 INDEPENDENT        
 113 SAULA JUBANY, ALBERT                                  473 01:37:39    00:04:38   344 EL GENOLL PINÇAT   
 114 PUIGDOLLERS VILLENA, ALBERT                           107 01:37:46    00:04:38   345 OSON@CORRE         
 115 GALLARDO GARCíA, DOMINGO                              184 01:37:49    00:04:38   346 INDEPENDENT        
 116 GALLEGO GEIJO, ANGEL                                  303 01:37:51    00:04:38   347 ATLETISME CERDANYOLA
 117 LóPEZ SORIANO, PERE                                   671 01:37:52    00:04:38   348 TRIATLó FISSIO RUTH
 118 ANGLADA DORDAL, JORDI                                 528 01:38:13    00:04:39   349 INDEPENDENT        
 119 REDON PEYRO, OSCAR                                    653 01:38:23    00:04:40   350 AL TEU RITME       
 120 FABREGAS ROURA, PERE                                  314 01:38:26    00:04:40   351 INDEPENDENT        
 121 MARTíNEZ GUTIERREZ, SERGIO                            193 01:38:31    00:04:40   352 INDEPENDENT        
 122 BONA DUCH, JOAN                                       315 01:38:34    00:04:40   353 PALAMóS            
 123 SANCHEZ GALOBARDES, PEP                                79 01:38:44    00:04:41   354 INDEPENDENT        
 124 URBIOLA COMA, ÀLEX                                     77 01:38:45    00:04:41   355 LES TORTUGUES      
 125 SANTIAGO RODRIGUEZ, GABRIEL                           577 01:38:51    00:04:41   356 C. EXCTA. BLANES   
 126 CAÑADA MARTINEZ, CESAR                                179 01:38:54    00:04:41   357 PLAZA OSONA TEAM   
 127 GRAUPERA, MARCEL                                       94 01:39:04    00:04:42   358 INDEPENDENT        
 128 GARCIA SANCHEZ, RICARD                                234 01:39:09    00:04:42   359 ETB-VIC            
 129 ABARCA VEGAS, ROBERTO                                 360 01:39:13    00:04:42   360 INDEPENDENT        
 130 CASADEMUNT COMAS, ANDREU                              521 01:39:15    00:04:42   361 INDEPENDENT        
 131 ARNAU GUITART, LLORENÇ                                235 01:39:17    00:04:43   362 VASTARD RUNNERS    
 132 MASO VARES, CARLES                                    308 01:39:21    00:04:43   363 ATLETISME GIRONA   
 133 GUIX SANCHEZ, JOAN                                    276 01:39:21    00:04:43   364 INDEPENDENT        
 134 MARTIN ESTEBAN, JESUS                                 562 01:39:22    00:04:43   365 CLUB NATACIO SABADEL
 135 ESTEBAN SEDO, SERGE                                   518 01:39:22    00:04:43   366 INDEPENDENT        
 136 ROCA CULLELL, ALFRED                                  129 01:39:25    00:04:43   367 INDEPENDENT        
 137 CIURANS VILA, JAUME                                   618 01:39:32    00:04:43   368 INDEPENDENT        
 138 SABORIT PUIG, SANTI                                   678 01:39:49    00:04:44   369 INDEPENDENT        
 139 LUQUE CERRATO, SALVADOR                               155 01:39:50    00:04:44   370 C.A GIVAUDAN       
 140 RODRIGUEZ MAS, ROBERT                                  61 01:39:51    00:04:44   371 FEFA               
 141 ESPAÑA GOMEZ, OSCAR                                   461 01:39:51    00:04:44   372 INDEPENDENT        
 142 REDONDO RELLO, CIRIACO                                292 01:39:52    00:04:44   373 OSON@CORRE         
 143 CASANOVAS, JOAN                                       700 01:39:53    00:04:44   374 OSON@CORRE         
 144 PAYAN SALA, JOSEP                                     300 01:40:00    00:04:45   375 INDEPENDENT        
 145 SOLA NAVARRO, MARTIN                                  435 01:40:01    00:04:45   376 L`AIRE             
 146 LODONO, IVAN                                          552 01:40:18    00:04:45   377 INDEPENDENT        
 147 PONTE, EDUARD                                         567 01:40:23    00:04:46   378 INDEPENDENT        
 148 SOLER VILAGELIU, DAVID                                379 01:40:26    00:04:46   379 INDEPENDENT        
 149 LLIVINA FERNANDEZ, HECTOR                             123 01:40:43    00:04:47   380 INDEPENDENT        
 150 CARAVIA SUAREZ, GERMAN                                 86 01:40:53    00:04:47   381 INDEPENDENT        
 151 FERNANDEZ PEREZ, JORDI                                297 01:41:09    00:04:48   382 INDEPENDENT        
 152 BAGARIA DE CASANOVA, GUILLERMO                        306 01:41:11    00:04:48   383 INDEPENDENT        
 153 ROLDAN GONZALEZ, MANUEL                               323 01:41:22    00:04:48   384 INDEPENDENT        
 154 CREHUET HORTELANO, JORDI                              364 01:41:28    00:04:49   385 INDEPENDENT        
 155 ARIAS CONCHELLO, FLORENCI                              38 01:41:39    00:04:49   386 INDEPENDENT        
 156 RODRIGUEZ ARCARONS, XAVIER                             34 01:41:43    00:04:49   387 INDEPENDENT        
 157 PARAREDA FORNÉS, JORDI                                 21 01:41:43    00:04:49   388 INDEPENDENT        
 158 BOSCH MUNTAL, JOAN                                    146 01:41:44    00:04:50   389 PANTAURELLS TERRASSA
 159 CRESPIERA FERRER, JORDI                               640 01:41:49    00:04:50   390 INDEPENDENT        
 160 GóMEZ GóMEZ, SEBASTIAN                                329 01:42:06    00:04:51   391 CLUB ACCURA RUNNING
 161 DE LA ROSA SANZ, ALBERT                               415 01:42:09    00:04:51   392 RACONET DE NAVAS   
 162 BOTELLA I NOGUER, MARC                                142 01:42:16    00:04:51   393 INDEPENDENT        
 163 PUJOL GARCIA, JORDI                                   207 01:42:24    00:04:51   394 INDEPENDENT        
 164 AUTET GUBIERAS, DANIEL                                553 01:42:29    00:04:52   395 TRIATLó FISIORUTPUJO
 165 CASALS COLOMER, JORDI                                 667 01:42:33    00:04:52   396 INDEPENDENT        
 166 FEBRER GODAYOL, ALBERT                                401 01:43:39    00:04:55   397 UNIó EXCURSIONISTA V
 167 GóMEZ VíLLORA, JERóNIMO ENRIQUE                       549 01:43:39    00:04:55   398 INDEPENDENT        
 168 SANCHEZ LOPEZ, JOAN                                   598 01:43:55    00:04:56   399 LLORET LA SELVA    
 169 ALCUBIERRE ROCA, MANEL                                681 01:43:59    00:04:56   400 OSON@CORRE         
 170 CARBONELL DORDAL, CARLES                              262 01:44:09    00:04:56   401 CLUB TRIATLO FISIORU
 171 FONT GALLIFA, PEP                                     619 01:44:15    00:04:57   402 INDEPENDENT        
 172 FERNANDEZ IGLESIAS, LUIS                              480 01:44:18    00:04:57   403 INDEPENDENT        
 173 BUXO CAPDEVILA, JOSEP MARIA                           175 01:44:26    00:04:57   404 INDEPENDENT        
 174 CUROS GRABULOSA, JOAN                                 176 01:44:26    00:04:57   405 INDEPENDENT        
 175 CAROL BRUGUERA, MARC                                  214 01:45:01    00:04:59   406 INDEPENDENT        
 176 RIERA PEIDRO, JOAQUIM                                 162 01:45:33    00:05:00   407 INDEPENDENT        
 177 GOMà PUJOL, JOSEP LLUIS                               666 01:45:36    00:05:01   408 INDEPENDENT        
 178 GRABULEDA VIM, JORDI                                  197 01:45:40    00:05:01   409 INDEPENDENT        
 179 SAINZ CEREZO, OSCAR                                   287 01:45:44    00:05:01   410 CLUB ATLETIC TMB   
 180 DEVESA SALA, JOSEP Mª                                 702 01:45:52    00:05:01   411 INDEPENDENT        
 181 BOLAÑOS PUJOL, MANEL                                  216 01:45:59    00:05:02   412 OSON@CORRE         
 182 ROSQUELLAS GAROLERA, SANTI                            143 01:46:05    00:05:02   413 INDEPENDENT        
 183 PRAT ROCA, JORDI                                      127 01:46:06    00:05:02   414 OLIMPIC MANLLEU    
 184 ALONSO MARTIN, ALBERT                                 181 01:46:44    00:05:04   415 INDEPENDENT        
 185 SUREDA CORCOY, ANDREU                                 180 01:46:44    00:05:04   416 INDEPENDENT        
 186 ESTRADA GORCHS, GUILLEM                               438 01:46:46    00:05:04   417 AARES              
 187 VALERO RODRIGUEZ, MIGUEL ANGEL                        397 01:46:48    00:05:04   418 INDEPENDENT        
 188 GARRUCHO ESTELA , FRANCESC XAVIER                     630 01:47:14    00:05:05   419 A.E.DIEDRE         
 189 VILA ESPINO, ALBERT                                    41 01:47:25    00:05:06   420 INDEPENDENT        
 190 CLIMENT PIGUILLEM, SIXTE                              367 01:47:26    00:05:06   421 INDEPENDENT        
 191 PASTOR BARTES, DANI                                   261 01:47:28    00:05:06   422 INDEPENDENT        
 192 SEUVA, MARTí                                          701 01:48:13    00:05:08   423 OSON@CORRE         
 193 NOGUE TRABAL, JOAN                                     39 01:48:35    00:05:09   424 RUN RUN 8H         
 194 LLANOS MONTERO, VICTOR                                167 01:48:38    00:05:09   425 INDEPENDENT        
 195 PLANAS MASSO, JOSEP                                    71 01:48:39    00:05:09   426 INDEPENDENT        
 196 CALOPA MORELL, ALBERT                                 495 01:48:40    00:05:09   427 INDEPENDENT        
 197 SORIANO VILADOMIU, JORGE                              614 01:48:43    00:05:09   428 INDEPENDENT        
 198 CASADO TORRIJOS, JAVIER                                63 01:48:48    00:05:10   429 MONTGAT FOUNDATION 
 199 SENYER COLOMER, ALBERT                                606 01:48:48    00:05:10   430 INDEPENDENT        
 200 JORNET I RIBERA, JOAQUIM                               13 01:48:58    00:05:10   431 INDEPENDENT        
 201 CASANOVA HAUSMANN, NACHO                              442 01:49:28    00:05:12   432 INDEPENDENT        
 202 CRIACH VILA, XAVIER                                   638 01:49:33    00:05:12   433 INDEPENDENT        
 203 COLOME ROQUETA, JORDI                                 400 01:49:44    00:05:12   434 INDEPENDENT        
 204 JOVER MORENO, DAVID                                   487 01:49:58    00:05:13   435 INDEPENDENT        
 205 CUNILL, GABI                                        703 01:50:12    00:05:14   436 OSON@CORRE        
 206 CAMPS I PUIG, ALBERT                                  361 01:50:21    00:05:14   437 INDEPENDENT        
 207 SALA, JOSEP                                           318 01:50:35    00:05:15   438 INDEPENDENT        
 208 AGRAMONT I BARQUET, ROGER                             205 01:50:37    00:05:15   439 VASTARD RUNNERS    
 209 JORDA LASTRA, LUIS                                     44 01:50:56    00:05:16   440 MADTEAM            
 210 MONTERO , JORDI                                        26 01:50:57    00:05:16   441 CAR EL SURELL      
 211 MENA PONS, XAVI                                       643 01:51:00    00:05:16   442 CESIB LA GARRIGA   
 212 MARTIN ORTIZ, JORDI                                   204 01:51:13    00:05:17   443 INDEPENDENT        
 213 BLAS AMODEI, JOAN                                     192 01:51:22    00:05:17   444 INDEPENDENT        
 214 ESTEBAN ANIEL-QUIROGA, ALBERTO                         65 01:51:31    00:05:17   445 INDEPENDENT        
 215 LOPEZ GARRIDO, JOSE MARIA                             436 01:51:48    00:05:18   446 INDEPENDENT        
 216 PERONA NAVARRO, JOAN                                  103 01:51:49    00:05:18   447 INDEPENDENT        
 217 PARRAMON ARIMANY, JORDI                               689 01:51:54    00:05:19   448 INDEPENDENT        
 218 SOLA BARES, FRANCESC                                  465 01:51:59    00:05:19   449 UEVIC              
 219 SEGUER COMPTE, JOSEP                                  117 01:52:25    00:05:20   450 AARES              
 220 REINON MARTINEZ, LLUIS                                 46 01:52:26    00:05:20   451 INDEPENDENT        
 221 LOPEZ XIRO, MIQUEL                                    637 01:52:26    00:05:20   452 INDEPENDENT        
 222 PUIGDEMUNT I FERRER, MARC                             541 01:52:42    00:05:21   453 INDEPENDENT        
 223 BOIX SABATE, CARLES                                   711 01:52:51    00:05:21   454 INDEPENDENT        
 224 GOTANEGRA FONT, ROGER                                  16 01:53:21    00:05:23   455 K’N’K RANIN’ KLUB  
 225 AYATS CANADELL, JOAQUIM                               406 01:53:30    00:05:23   456 INDEPENDENT        
 226 FONT CASACUBERTA, JOSEP                               687 01:53:32    00:05:23   457 INDEPENDENT        
 227 DEL BLANCO VILLAR, DANIEL                             183 01:54:13    00:05:25   458 INDEPENDENT        
 228 MARIMON MARTíN, DAVID                                 454 01:54:24    00:05:26   459 INDEPENDENT        
 229 ROIG DOMINGUEZ, DAVID                                  83 01:54:37    00:05:26   460 INDEPENDENT        
 230 VILLAR BONET, JORDI                                   639 01:54:47    00:05:27   461 CESIB              
 231 PORTA MARTINEZ, JORDI                                 275 01:55:01    00:05:27   462 INDEPENDENT        
 232 ROMERO LOPEZ, DIDAC                                   654 01:55:20    00:05:28   463 INDEPENDENT        
 233 LLOMBART CORBELLA, JOSE                               566 01:55:38    00:05:29   464 INDEPENDENT        
 234 ARAGONES DE LA CRUZ, XAVIER                            50 01:55:52    00:05:30   465 INDEPENDENT        
 235 ORDOÑEZ PEREZ, JUAN CARLOS                            101 01:55:54    00:05:30   466 INDEPENDENT        
 236 VILASECA RIUS, IGNASI                                  85 01:56:02    00:05:30   467 INDEPENDENT        
 237 MORELL, ORIOL                                         195 01:56:06    00:05:30   468 VASTARD RUNNERS    
 238 BLANCAFORT TORRAS, JORDI                              474 01:56:08    00:05:31   469 INDEPENDENT        
 239 CASILLAS AGUERO, VíCTOR                                68 01:56:26    00:05:31   470 INDEPENDENT        
 240 BACH TAÑA, JORDI                                      484 01:56:28    00:05:32   471 INDEPENDENT        
 241 BARBERO PESCUEZO, EMILI                               443 01:56:32    00:05:32   472 INDEPENDENT        
 242 DEL RíO SANCHEZ, IVAN                                  70 01:56:41    00:05:32   473 INDEPENDENT        
 243 LóPEZ CALVO, CARLES                                   628 01:57:03    00:05:33   474 INDEPENDENT        
 244 LOMBARDO ORTEGA, ALFREDO                              343 01:57:06    00:05:33   475 OSON@CORRE         
 245 MOLINER LLOP, LLORENÇ                                  98 01:57:14    00:05:34   476 TARIRO-TARIRO      
 246 MARTíNEZ PUIG, DANIEL                                 578 01:57:49    00:05:35   477 INDEPENDENT        
 247 ALCALA GARCIA, SANTI                                  210 01:58:41    00:05:38   478 INDEPENDENT        
 248 VILA MAS, JAUME                                       227 01:58:59    00:05:39   479 INDEPENDENT        
 249 GINESTA LLAGOSTERA , JOSEP                            579 01:59:20    00:05:40   480 INDEPENDENT        
 250 BARCELO CARRIO, JOAN                                   78 02:00:40    00:05:43   481 OSON@CORRE         
 251 CRUZ, PHILIPPE                                        365 02:02:34    00:05:49   482 INDEPENDENT        
 252 HERRERO BALLART, JOAN                                  32 02:03:09    00:05:51   483 INDEPENDENT        
 253 GUTIERREZ MARTINEZ, JOAN PERE                         545 02:03:40    00:05:52   484 INDEPENDENT        
 254 MUÑIZ CASAIS, CESAR                                   283 02:04:01    00:05:53   485 INDEPENDENT        
 255 AGRAMONT BARQUET, ORIOL                               209 02:04:28    00:05:54   486 VASTARD RUNNERS    
 256 SUREDA DIAZ, SERGI                                    149 02:05:10    00:05:56   487 INDEPENDENT        
 257 MATONS MORADELL, FRANCESC                             104 02:05:37    00:05:58   488 MONTGAT FOUNDATION 
 258 PLANAGUMA SALA, PERE                                  665 02:16:37    00:06:29   489 INDEPENDENT 

     
VETERA B FEMENÍ

      
   1 RIERA PLA, ANNA                                       267 01:28:29    00:04:12   490 INDEPENDENT        
   2 BRUGUET FREIXES, MARTA                                249 01:48:21    00:05:08   491 LES TORTUGUES      
   3 LLOBET MAS, EULALIA                                   376 01:49:05    00:05:10   492 INDEPENDENT        
   4 PUJADAS MARCO, ESTHER                                 705 01:54:22    00:05:26   493 INDEPENDENT        
   5 ERRA I ZUBIRI, ALBA                                   157 01:56:14    00:05:31   494 INDEPENDENT        
   6 SANZ RAMIREZ ,  LAURA                                 450 01:59:24    00:05:40   495 INDEPENDENT        

VETERA B MASCULÍ

      
   1 ESQUIUS MIQUEL, ALFONS                                540 01:19:18    00:03:46   496 CLUB ATLETIC MANRESA
   2 ESQUIUS MIQUEL, RAMON                                 542 01:20:25    00:03:49   497 C.A.MANRESA        
   3 PORTELL PUJOL, JORDI                                  685 01:21:45    00:03:53   498 OLIMPIC MANLLEU    
   4 MONELLS BARTRINA, LLUIS                               583 01:21:55    00:03:53   499 CLUB NATACIÓ OLOT  
   5 GONZALEZ GARCIA, SALVADOR                             294 01:23:20    00:03:57   500 FISIORUTPUJOL.COM C.
   6 DIAZ AVILES, JUAN MANUEL                               22 01:24:33    00:04:01   501 CLUB ALTLETISME LES
   7 CIRERA SUSAGNA, ALFONS                                237 01:26:03    00:04:05   502 LES TORTUGUES      
   8 SALAS PALLICER, ANTONI                                587 01:26:39    00:04:07   503 LES TORTUGUES      
   9 POU VILA, JORDI                                       483 01:27:14    00:04:08   504 INDEPENDENT        
  10 LOPEZ ASTILLERO RUIZ DE LA HERMOSA, MIGUEL            311 01:27:15    00:04:08   505 C A.LES TORTUGUES DE
  11 VIÑAS VILARDEBO, VALENTI                              125 01:28:18    00:04:11   506 UNIÓ CICLISTA VIC  
  12 BOSCH PORTET, PERE                                    512 01:28:27    00:04:12   507 OLIMPIC MANLLEU    
  13 PERPIñà MAS, JORDI                                    511 01:28:58    00:04:13   508 A.A.PALAMóS        
  14 PAGÈS I LOZANO, LLUÍS                                 437 01:29:53    00:04:16   509 ATLETISME GIRONA   
  15 TRAVERIA CHAURE, JOSEP                                600 01:30:15    00:04:17   510 INDEPENDENT        
  16 CAMPRUBí SUBIRANA, RAMON                              409 01:31:01    00:04:19   511 OLíMPIC MANLLEU    
  17 MARTíNEZ CASALS, JOSEP                                 56 01:31:49    00:04:21   512 INDEPENDENT        
  18 ESPIGARES GARCIA, ISIDOR                              482 01:32:07    00:04:22   513 LES TORTUGUES      
  19 FERNANDEZ MARTIN, RAFAEL                              584 01:32:25    00:04:23   514 INDEPENDENT        
  20 MORENO FURNER, JOSEP-MARIA                            171 01:32:29    00:04:23   515 FISIORUTPUJOL      
  21 FERNANDEZ RUIZ, LUIS                                  257 01:32:46    00:04:24   516 C.A. MONTORNES     
  22 RODRIGUEZ ANDRES, JOSE LUIS                           538 01:32:54    00:04:24   517 U.C.LA REFORMA     
  23 FERNANDEZ  MOYANO, JOSEP LLUIS                        355 01:33:29    00:04:26   518 TRIPLET TEAM       
  24 MONTILLA  VALLEJO, MIQUEL                             657 01:33:32    00:04:26   519 INDEPENDENT        
  25 FRUTOS ORTEGA, JESUS                                  661 01:34:34    00:04:29   520 INDEPENDENT        
  26 PEÑA PÉREZ, JOSÉ RAMÓN                                533 01:34:41    00:04:29   521 C.A.TORELLÓ        
  27 GALLEGO ROBERT, JOAN                                  611 01:36:01    00:04:33   522 INDEPENDENT        
  28 BASSOLS PUIG, XAVIER                                  187 01:37:34    00:04:38   523 TRIATLO GIRONA COSTA
  29 REDON HERRERO, PEDRO                                  441 01:37:37    00:04:38   524 CA LES TORTUGUES   
  30 REINA RIDER, PEDRO                                    177 01:37:46    00:04:38   525 PLAZA OSONA TEAM   
  31 GARCIA ARCOS, CARLOS                                  391 01:38:00    00:04:39   526 L´AIRE- FONTANAREJO
  32 GARRELL CORBERA, XAVIER                               590 01:38:02    00:04:39   527 L\’AIRE GRANOLLERS 
  33 SENA MASALLERA, XEVI                                   66 01:38:19    00:04:40   528 OSON@CORRE         
  34 FORNAGUERA SOLER, FRANCESC                             37 01:38:28    00:04:40   529 LES TORTUGUES      
  35 TERRADELLAS JUBANTENY, ENRIC                          370 01:38:29    00:04:40   530 INDEPENDENT        
  36 SALADICH DALMAU, RAMON                                428 01:38:30    00:04:40   531 CLUB AATLETIC MANRES
  37 RIERA CALVET, JOSEP                                   433 01:38:31    00:04:40   532 CLUB ATLèTIC MANRESA
  38 SANCHEZ ALGILAGA, SERGI                               239 01:38:57    00:04:42   533 INDEPENDENT        
  39 MATEO DE SANCHA, JOSEP                                259 01:38:59    00:04:42   534 OSON@CORRE         
  40 MILLAN PLANELLA, AGUSTí                               153 01:39:04    00:04:42   535 C.A. OLOT TERRA DE V
  41 LOPEZ LOZANO, JOSEP                                   488 01:39:05    00:04:42   536 INDEPENDENT        
  42 ANTENTAS COMA, MIQUEL                                 286 01:39:13    00:04:42   537 INDEPENDENT        
  43 GóMEZ ARRAYAS, AURELI                                 233 01:39:52    00:04:44   538 OSON@CORRE         
  44 VILLANUEVA GARCIA, JOAN                               691 01:40:01    00:04:45   539 INDEPENDENT        
  45 CARRASQUER PUIG, JOAQUIM                              688 01:40:07    00:04:45   540 INDEPENDENT        
  46 ROLDAN  SALVADOR, WENCES                              384 01:40:12    00:04:45   541 CERDANYOLA  C.H.  AT
  47 FERRER BALLESTER, XAVIER                              622 01:40:19    00:04:45   542 INDEPENDENT        
  48 ONYóS DE PLANDOLIT GARCíA, CARLES                     574 01:40:51    00:04:47   543 TENNIS VIC         
  49 ROVIRó PARAREDA, PERE                                 505 01:40:52    00:04:47   544 UNIó EXCURSIONISTA V
  50 AGUADO IBAÑEZ, ANTONIO                                118 01:41:12    00:04:48   545 LES TORTUGUES DE LA
  51 ACOSTA LOPEZ, MIGUEL ANGEL                             20 01:41:14    00:04:48   546 INDEPENDENT        
  52 BERTRAN CATALA, JOSEP                                 411 01:41:38    00:04:49   547 INDEPENDENT        
  53 MIRALLES  I  MARTIL, ALBERT                           440 01:42:00    00:04:50   548 INDEPENDENT        
  54 VILA MAS, JORDI                                       229 01:43:20    00:04:54   549 INDEPENDENT        
  55 PURTI CIRERA, JOSEP M                                 632 01:43:23    00:04:54   550 MODIUM             
  56 ALACAMBRA SANCHEZ, PERE                               333 01:43:29    00:04:55   551 L`AIRE             
  57 CLAVELL CORBERA, XAVIER                                14 01:43:52    00:04:56   552 FEEC               
  58 SURIÑACH AGUILAR, JOSEP                               405 01:44:14    00:04:57   553 INDEPENDENT        
  59 SANS HERNANDEZ, LLUIS                                 515 01:44:54    00:04:59   554 CLUB NATACIO BARCELO
  60 SIRISI CASANOVES, JOSEP                               686 01:44:56    00:04:59   555 ATLETAS TARADELL   
  61 MARCOS IGLESIAS, JUAN CARLOS                          156 01:45:11    00:04:59   556 PIRULO’S TEAM      
  62 CASADEVALL SORS, JOSEP                                524 01:45:19    00:05:00   557 INDEPENDENT        
  63 REIXACH VALLèS, JORDI                                 485 01:45:39    00:05:01   558 OSON@CORRE         
  64 ABADAL SOLER, JOSEP                                   307 01:45:44    00:05:01   559 CECB               
  65 COMAS MONGAI, JAUME                                   664 01:46:31    00:05:03   560 CATORELLó          
  66 FONT POUS, JORDI                                       74 01:46:35    00:05:03   561 INDEPENDENT        
  67 SERRA MAYDEU, CARLES                                  186 01:46:42    00:05:04   562 OLIMPIC MANLLEU    
  68 ALEU GONZALEZ, CARLES                                 383 01:46:50    00:05:04   563 CLUB ATLETISME ROSES
  69 AYUSO MARTINEZ, MATIAS                                208 01:46:57    00:05:04   564 COLECTIU ATLETES CAR
  70 AMAT SALAS, ALEXANDRE                                 265 01:47:05    00:05:05   565 INDEPENDENT        
  71 PAYRATO GIMENEZ, LLUíS                                451 01:47:33    00:05:06   566 CEC                
  72 MARTINEZ ARMENGOL, MIQUEL                             164 01:47:39    00:05:06   567 CLUB TRIATLO FISIORU
  73 SABATA PALLAROLS, LLUíS                               217 01:47:59    00:05:07   568 C.A.VIC            
  74 BAUTISTA TANCO, JULIAN                                158 01:48:14    00:05:08   569 INDEPENDENT        
  75 RIERA PERAFERRER, SALVADOR                            218 01:48:28    00:05:09   570 ATLETISME GIRONA   
  76 GUALLARTE PEIRó, XAVIER                               124 01:48:29    00:05:09   571 CET TEIA           
  77 PEREZ DE LA VEGA, ANTONIO                             516 01:48:33    00:05:09   572 AMICS DE LA CURSA D\
  78 COLL FREIXANET, MANEL                                 263 01:49:00    00:05:10   573 INDEPENDENT        
  79 BARO MASSO, JAUME                                     136 01:49:20    00:05:11   574 INDEPENDENT        
  80 FONT COROMINAS, JAUME                                 115 01:49:51    00:05:13   575 INDEPENDENT        
  81 GOMEZ MARTIN, JUAN CARLOS                             427 01:50:10    00:05:14   576 INDEPENDENT        
  82 PUJOL SANTAMARIA, JAUME                               641 01:50:53    00:05:16   577 CEA ESQUERDABOCS   
  83 VILAR  SERRAT, JAUME                                  172 01:51:03    00:05:16   578 OLIMPIC  MANLLEU   
  84 ROJAS SOLER, ANGEL                                    135 01:51:05    00:05:16   579 INDEPENDENT        
  85 SABATéS GARCIA, JAUME                                 282 01:51:11    00:05:16   580 INDEPENDENT        
  86 PIQUET GASTON, XAVIER                                 536 01:51:39    00:05:18   581 CHOQUEI CERDANYOLA 
  87 CANALS SALOMO, CARLES                                 591 01:51:40    00:05:18   582 INDEPENDENT        
  88 AMICH RIAU, EMILI                                     131 01:51:46    00:05:18   583 C.E.I. CATALUNYA   
  89 GARCIA RIBOT, FEDE                                     48 01:52:04    00:05:19   584 PICORNELL          
  90 SURRIBA I FERNANDEZ, JOAN RAMON                       230 01:52:15    00:05:19   585 C.A.VIC            
  91 ORDEIG CUSSó, MIQUEL                                  113 01:52:16    00:05:20   586 INDEPENDENT        
  92 VERGES MUNTADAS, RAMON                                508 01:52:32    00:05:20   587 INDEPENDENT        
  93 ALARCON SEGOVIA, JOAQUIM                               49 01:55:49    00:05:30   588 CET TEIA           
  94 CARDONA BLANCH, XAVIER                                328 01:57:50    00:05:35   589 INDEPENDENT        
  95 MOLIST COLOMO, JOSEP                                   73 01:58:42    00:05:38   590 INDEPENDENT        
  96 LOPEZ IBAñEZ, JOAN                                    298 02:01:47    00:05:47   591 INDEPENDENT        
  97 ANGUS DOMINGO, JOAN                                   132 02:02:33    00:05:49   592 OLIMPIC MANLLEU    
  98 MACHADO RUIZ, MANEL                                   371 02:03:03    00:05:50   593 INDEPENDENT        
  99 RIERA VILARRUBIA, RAMON                               114 02:03:06    00:05:50   594 INDEPENDENT        
 100 GARCIA SANCHON, CARLES                                154 02:04:05    00:05:53   595 L`AIRE             
 101 CARUDA MARTíNEZ, MIQUEL ANGEL                         140 02:07:18    00:06:02   596 INDEPENDENT        
 102 MONRàS I VIDIELLA, XAVIER                             148 02:09:28    00:06:09   597 INDEPENDENT        
 103 SOLER CASTRO, DANIEL                                  309 02:15:11    00:06:25   598 ATLETISME GIRONA   
 104 REVENAQUE MARTINEZ, JORGE                             243 02:16:58    00:06:30   599 U.A. RUBI          
 105 MUNNE GOMEZ, ALEJANDRO                                201 02:18:10    00:06:33   600 INDEPENDENT        
 106 LUCAS GARCIA, JOAN                                    133 02:18:20    00:06:34   601 OLIMPIC MANLLEU    
VETERA C FEMENÍ

      
   1 FONT TORRENTS, MARIA                                  673 01:40:55    00:04:47   602 INDEPENDENT        

VETERA C MASCULÍ

      
   1 ANSO VALENTIN, ANTONI                                  90 01:28:59    00:04:13   603 INDEPENDENT        
   2 COSTA FEBRER, JOAN                                    684 01:31:27    00:04:20   604 INDEPENDENT        
   3 ESPINET PARéS, JOAN                                   469 01:37:52    00:04:38   605 AL TEU RITME       
   4 O HANNAIDH I MAC AOIDH, IAIN                          509 01:43:40    00:04:55   606 INDEPENDENT        
   5 FARRE I TARRES, EDUARD                                219 01:48:22    00:05:08   607 LES TORTUGUES      
   6 MOLIST CLARA, JAUME                                   392 01:48:27    00:05:09   608 INDEPENDENT        
   7 TORRES SANCHO, ÀNGEL                                  293 01:48:51    00:05:10   609 EXCURSIONISTA VIA FO
   8 XAUS RAFí, JORDI                                      356 01:49:29    00:05:12   610 INDEPENDENT        
   9 MARIN    PARELLADA, ANTONI                            109 01:52:05    00:05:19   611 C.A.E.S.P.         
  10 GASULL ALMENDARIZ, JOAN                               340 01:53:34    00:05:23   612 INDEPENDENT        
  11 TUNEU ARXER, LLUÍS                                    712 01:54:52    00:05:27   613 GEM                
  12 SOLER SALVANS, JOAN                                   490 01:55:39    00:05:29   614 OLIMPIC MANLLEU    
  13 BOTIFOLL  JULIà, XAVIER                               572 01:55:43    00:05:29   615 ATLETISME GIRONA   
  14 TRASSERRA SERRALLONGA, PERE                           475 01:56:05    00:05:30   616 INDEPENDENT        
  15 COROMINAS I DULCET, JORDI                              69 01:57:52    00:05:36   617 LES TORTUGUES      
  16 LLANOS MARTIN, CLEMENTE                               169 01:58:05    00:05:36   618 INDEPENDENT        
  17 AGUILERA DEL AMO, ENRIQUE                             312 01:58:14    00:05:37   619 C A.LES TORTUGUES DE
  18 BRAMONA BEATOVE, JORDI                                378 01:59:11    00:05:39   620 INDEPENDENT        
  19 IBORRA ARCS, DOMINGO                                  679 02:01:24    00:05:46   621 ASS. LES TORTUGUES 
  20 VERBO QUIJORNA, JOSE LUIS                             377 02:01:25    00:05:46   622 INDEPENDENT        
  21 VALLS CANALS, JAUME                                    81 02:03:00    00:05:50   623 C. E. T.           
  22 BATLLE BACHESTEVE, JOSEP                              472 02:10:28    00:06:11   624 MAIMAKANSU         
  23 BARRANCO TALLEDA, JOAQUIM                              75 02:23:11    00:06:48   625 INDEPENDENT        

VETERA D MASCULÍ

     
   1 GARCIA CASARES, JOSEP                                 274 01:54:21    00:05:25   626 INDEPENDENT        

Anuncis

Accions

Information

One response

18 12 2011
oggidomanisempretse

Felicitats a tots i a totes!!!

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

S'està connectant a %s




%d bloggers like this: