ECO-MITJA MARATÓ OSON@CORRE 2011 – RESULTATS D’ATLETES D’OSON@CORRE I C.A.VIC

18 12 2011

CLASSIFICACIÓ ATLETES D’OSON@CORRE

1 ZIANI, ALI    01:24:04    18 de SENIOR M   00:03:59 OSON@CORRE         

ALGUERO GRACIA, VICTOR   01:24:31   17 de VETERA A M   00:04:00 OSON@CORRE         

3 SOLER FREIXAS, DAVID 01:26:06   27 de SENIOR M 00:04:05 OSON@CORRE

DAM CASAS, ERNEST   01:26:43  28 de VETERA A M  00:04:07 OSON@CORRE          

PARÉ SORIANO, SANTI  01:26:44  29 de VETERA A M   00:04:07 OSON@CORRE          

PUIGDESENS PLA, XEVI      01:28:06   30 de SENIOR M   00:04:11 OSON@CORRE          

PUJADAS AREGALL, DANIEL  01:29:41    54 de VETERA A M  00:04:15 OSON@CORRE

   
RIUBROGENT ANGLADA, ALBERT  01:29:42   55 de VETERA A M       00:04:15 OSON@CORRE  

    
COSTA SEÑÉ, GERARD    01:29:43   35 de SENIOR M    00:04:15 OSON@CORRE 

        
10 ADELL, DAVID   01:29:48        56 de VETERA A M  00:04:15 OSON@CORRE

         
11 PAMOS MONFORTE, OSCAR   01:31:36   67 de VETERA A M  00:04:21 OSON@CORRE

         
12 CODINA BAU, JOSEP   01:33:59  52 de SENIOR M  00:04:27 OSON@CORRE 

         
13 ARXE CAPDEVILA, RAUL  01:34:52  59 de SENIOR M  00:04:30 OSON@CORRE 

         
14 PUIGDOLLERS VILLENA, ALBERT   01:37:46  114 de VETERA A M   00:04:38 OSON@CORRE

          
15 SENA MASALLERA, XEVI   01:38:19  33 de VETERA B M 00:04:40 OSON@CORRE 

         
16 MATEO DE SANCHA, JOSEP   01:38:59   39 de VETERA B M   00:04:42 OSON@CORRE

        
17 GóMEZ ARRAYAS, AURELI   01:39:52  43 de VETERA B M   00:04:44 OSON@CORRE

          
18 REDONDO RELLO, CIRIACO    01:39:52   142 de VETERA A M  00:04:44 OSON@CORRE 

         
19 CASANOVAS, JOAN   01:39:53    143 de VETERA A M    00:04:44 OSON@CORRE 

         
20 ALCUBIERRE ROCA, MANEL    01:43:59       169 de VETERA A M    00:04:56 OSON@CORRE 

         
21 REIXACH VALLÈS, JORDI    01:45:39   63 de VETERA B M     00:05:01 OSON@CORRE 

         
22 BOLAÑOS PUJOL, MANEL      01:45:59    181 de VETERA A M  00:05:02 OSON@CORRE 

         
23 SEUVA, MARTí   01:48:13   192 de VETERA A M      00:05:08 OSON@CORRE  

        
24 FERRER PRAT, NÚRIA    01:50:11   7 de SENIOR F     00:05:14 OSON@CORRE         

25 CUNILL, GABI 1:50:12  205 de VETERA M  00:05:14  OSON@CORRE

26 ESPEJO BAUSELLS, DAVID    01:50:54   139 de SENIOR M    00:05:16 OSON@CORRE

      
27 GUTIERREZ MARTIN, CRISTINA   01:53:10        18 de VETERA A F  00:05:22 OSON@CORRE  

       
28 LOMBARDO ORTEGA, ALFREDO   01:57:06  244 de VETERA A M   00:05:33 OSON@CORRE  

        
29 BARCELO CARRIO, JOAN   02:00:40   250 de VETERA A M 00:05:43 OSON@CORRE 

         
30 OPISSO ATIENZA, ISAVENA    02:10:41        33 de VETERA A F           00:06:12 OSON@CORRE       

306 FERRER BALLESTER, XAVIER  01:40:19   47 de VETERA B M 00:04:45 

CLASSIFICACIÓ ATLETES C.A.VIC

BORDALLO ROVIRA, DANI  01:15:29   5 de SENIOR M  00:03:35 C.A.VIC             
PALLAS JANES, JOAN   01:16:27       3 de VETERA A M   00:03:37 C.A.VIC             
PARAREDA NADEU, JORDI  01:19:45   9 de SENIOR M   00:03:47 C.A.VIC             
VICENS OLIVER, MAGDALENA 01:37:35    1 de SENIOR F   00:04:38 CA VIC              
CASACUBERTA AROLA, NÚRIA  01:43:25  3 de SENIOR F    00:04:54 CA VIC              
SABATA PALLAROLS, LLUíS  01:47:59  73 de VETERA B M    00:05:07 C.A.VIC             
MARQUEZ PARDO, MARI 01:50:22  14 de VETERA A F   00:05:14 C.A.VIC             
SURRIBA I FERNANDEZ, JOAN RAMON  01:52:15  90 de VETERA B M  00:05:19 C.A.VIC          

Anuncis




3ª ECO-MITJA MARATÓ OSON@CORRE CIUTAT DE VIC – CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES

18 12 2011

SENIOR FEMENÍ      
   1 VICENS OLIVER, MAGDALENA                              466 01:37:35    00:04:38     2 CA VIC             
   2 PUCHADES MORAL, ELISABET                              357 01:38:26    00:04:40     3 INDEPENDENT        
   3 CASACUBERTA AROLA, NúRIA                              476 01:43:25    00:04:54     4 CA VIC             
   4 MIRO FIGUERAS, EUGENIA                                252 01:43:51    00:04:56     5 BORGES TRAIL       
   5 ZAPATA MAS, MARISA                                    344 01:45:19    00:05:00     6 INDEPENDENT        
   6 FABREGAS BACHS, ANNA                                   88 01:46:45    00:05:04     7 INDEPENDENT        
   7 FERRER PRAT, NúRIA                                    426 01:50:11    00:05:14     8 OSON@CORRE         
   8 ZUBIA DEL BARRIO, MARIA                               631 01:51:00    00:05:16     9 INDEPENDENT        
   9 BERTRANS BLANQUé, GEMMA                               137 01:51:03    00:05:16    10 INDEPENDENT        
  10 SORS HOMS, ANNA                                       627 01:53:36    00:05:23    11 INDEPENDENT        
  11 ESCRIU MOLINE, MONTSE                                 151 01:55:19    00:05:28    12 ASSOCIACIO ATELTICA
  12 CUCARULL GONZALEZ, TANIA ESTHER                       174 01:58:11    00:05:36    13 L`AIRE             
  13 BERNET BUENDíA, MARI                                  420 01:58:12    00:05:36    14 COLLA CORRIOL      
  14 OLSZEWSKA, ALEKSANDRA                                 430 02:04:46    00:05:55    15 INDEPENDENT        
  15 HAUBER, TANJA                                         250 02:06:19    00:06:00    16 RUN2HILL           
  16 GONZALEZ ABDELA, PATRICIA                             463 02:07:19    00:06:02    17 XINO XANO NO M\’APRE
  17 MONTES, CLAUDIA                                       429 02:08:14    00:06:05    18 INDEPENDENT      

  
SENIOR MASCULÍ

  
   1 TUGORES SASTRE, PACO                                  523 01:13:54    00:03:30    19 LLORET DE MAR      
   2 GARROTE SAYó, GERARD                                  398 01:14:04    00:03:31    20 C.A.FIGUERAS. G.C.B
   3 VIñAS SOLER, JOSEP                                    122 01:14:57    00:03:33    21 INDEPENDENT        
   4 NIETO VINARDELL, EUDALD                               203 01:15:21    00:03:34    22 LLORET-LA SELVA    
   5 BORDALLO ROVIRA, DANI                                 690 01:15:29    00:03:35    23 C.A.VIC            
   6 ROTA MUNDÓ, RAUL                                      478 01:17:43    00:03:41    24 ACTISPORT          
   7 MARIMON SASTRE, ANDREU                                560 01:18:08    00:03:42    25 LLORET LA SELVA    
   8 SOLE PEREZ, MIQUEL ANGEL                              366 01:18:23    00:03:43    26 A4ELKM             
   9 PARAREDA NADEU, JORDI                                 496 01:19:45    00:03:47    27 C.A.VIC            
  10 PLANELLA PRAT, JOAN                                   316 01:19:58    00:03:47    28 POTS               
  11 JUAREZ DORCA, JOAQUIM                                 410 01:20:02    00:03:48    29 Vo2 TRIATHLON      
  12 ALARCóN VILARDELL, DAVID                              305 01:20:37    00:03:49    30 CLUB TRIATLó GRANOLL
  13 PEDEMONTE PICA, JAUME                                 255 01:21:06    00:03:51    31 FONDISTES BLANES   
  14 PRAT COLOM, JOSEP                                     644 01:21:28    00:03:52    32 INDEPENDENT        
  15 MOLINS JULIÀ, DEMETRI                                 407 01:21:35    00:03:52    33 L´AIRE- FONTANAREJO
  16 TRUYOLS MORETó, JORDI                                 564 01:22:03    00:03:53    34 FETSKALDO          
  17 RODRIGUEZ ESPINOSA, ALBERTO                            89 01:23:25    00:03:57    35 CLUB TRIATLO GRANOLL
  18 ZIANI, ALI                                            636 01:24:04    00:03:59    36 OSON@CORRE         
  19 BRUN TORRAS, IVAN                                      33 01:24:11    00:03:59    37 C.O. FARNERS       
  20 NAVARRO LACORTE, XAVI                                 244 01:24:46    00:04:01    38 C.F.DAMM           
  21 ALONSO ROSELL, ORIOL                                  481 01:24:48    00:04:01    39 ACE BOMBERS        
  22 MOLINA  ESCRIBANO, ISMAEL                             246 01:24:55    00:04:02    40 UEC ANOIA          
  23 BAUTISTA GARCIA, XEVI                                 670 01:24:59    00:04:02    41 INDEPENDENT        
  24 QUER, MARTI                                           550 01:25:21    00:04:03    42 INDEPENDENT        
  25 ROURA CAPDEVILA, JORDI                                658 01:25:38    00:04:04    43 CLUB NATACIÓ OLOT  
  26 CASTRO MORALES, MARC                                  160 01:25:57    00:04:05    44 C.N VIC-ETB        
  27 SOLER FREIXAS, DAVID                                  269 01:26:06    00:04:05    45 OSON@CORRE         
  28 ALARCON VILA, JOAN                                     96 01:26:46    00:04:07    46 CLUB TRIATLO GRANOLL
  29 COSTA CAPDEVILA, DAN                                  310 01:27:13    00:04:08    47 CLUBTRIATLóGRANOLLER
  30 PUIGDESENS PLA, XEVI                                  672 01:28:06    00:04:11    48 OSON@CORRE         
  31 CANO PRIETO, IVAN                                     527 01:28:44    00:04:12    49 MENORQUINRUNNERSBCN
  32 QUINTANILLA  VALERO, DAVID                             58 01:28:49    00:04:13    50 INDEPENDENT        
  33 JANE CRESPO, ALBERT                                   225 01:29:01    00:04:13    51 INDEPENDENT        
  34 ALVAREZ ALBA, JOSE LUIS                               504 01:29:06    00:04:14    52 INDEPENDENT        
  35 COSTA SEÑÉ, GERARD                                    500 01:29:43    00:04:15    53 OSON@CORRE         
  36 COLLELL ALIER, MARC                                   642 01:29:50    00:04:16    54 INDEPENDENT        
  37 SERRA CABALLERO, JORDI                                196 01:30:16    00:04:17    55 TRANKILS           
  38 BONILLA VEGA, TOMAS                                   585 01:30:38    00:04:18    56 INDEPENDENT        
  39 MORCILLO VALERO, ALFONS                               458 01:31:14    00:04:20    57 INDEPENDENT        
  40 HERNANDEZ MARQUEZ, SERGI                              510 01:31:28    00:04:20    58 CLUB ATLETIC TORELLO
  41 MONTESINOS MARTINEZ, MARC                             145 01:32:03    00:04:22    59 CLUB TRIATLO GRANOLL
  42 CANAL I VIDAL, JOEL                                   517 01:32:27    00:04:23    60 RUNNING HOOLIGAN   
  43 ROURA GAROLERA, XAVIER                                674 01:32:29    00:04:23    61 INDEPENDENT        
  44 MULLFUYEDA ROVIRA, MARC                               119 01:32:33    00:04:23    62 INDEPENDENT        
  45 IBAÑEZ SIRVENT, DAVID                                 324 01:32:38    00:04:24    63 CAMPDEVANOL TEAM   
  46 JORDA COLL, MARC                                      633 01:33:03    00:04:25    64 INDEPENDENT        
  47 PLANELLA PARES, MATEU                                 253 01:33:03    00:04:25    65 INDEPENDENT        
  48 CASANOVAS HOMS, GUILLE                                270 01:33:24    00:04:26    66 INDEPENDENT        
  49 COROMINAS PONS, JOSEP                                 489 01:33:40    00:04:27    67 VIA FOA            
  50 FREIXA I MOLIST, MARC                                 648 01:33:40    00:04:27    68 CET                
  51 RABOT DE LA FUENTE, LLUIS                              67 01:33:40    00:04:27    69 INDEPENDENT        
  52 CODINA BAU, JOSEP                                     351 01:33:59    00:04:27    70 OSON@CORRE         
  53 ESPARCH BORRELL, MARÇAL                               388 01:34:08    00:04:28    71 TRI-BU             
  54 FONTDEVILA MILLáN, ALBERT                             535 01:34:18    00:04:28    72 INDEPENDENT        
  55 FEIXAS I BLANCH, POL                                  116 01:34:29    00:04:29    73 ENCIS              
  56 CANO OJEDA, ISMAEL                                    121 01:34:30    00:04:29    74 ATLETISME MONTORNES
  57 MARTí CAMPMAJó, JESúS                                  30 01:34:40    00:04:29    75 INDEPENDENT        
  58 REDONDO RODRIGUEZ, MANUEL                             178 01:34:42    00:04:29    76 PLAZA OSONA TEAM   
  59 ARXE CAPDEVILA, RAUL                                  350 01:34:52    00:04:30    77 OSON@CORRE         
  60 HOMS PAGESPETIT, FERRAN                               215 01:35:17    00:04:31    78 INDEPENDENT        
  61 MONTOLIO POVEDANO, XAVIER                             452 01:35:49    00:04:33    79 VIA FORA           
  62 SANCHEZ CASADEMUNT, LLUIS                             395 01:35:49    00:04:33    80 VIA FORA           
  63 GONZALEZ BRAVO, ANDRES                                603 01:35:53    00:04:33    81 INDEPENDENT        
  64 PARES FARRES, RICARD                                  708 01:36:10    00:04:34    82 INDEPENDENT        
  65 BAU FORNéS, ABEL                                      520 01:36:16    00:04:34    83 FREEBIKE           
  66 ALSINA DOT, GUILLEM                                   345 01:36:42    00:04:35    84 CLUB EXC, SERRAGRANY
  67 COSTA MASACHS, ORIOL                                  331 01:36:42    00:04:35    85 C.E.PICORNELL      
  68 MONTELLS FERRER, IVAN                                 226 01:36:42    00:04:35    86 INDEPENDENT        
  69 LLOP CARRION, NARCíS                                  200 01:37:08    00:04:36    87 INDEPENDENT        
  70 ROVIRA CABEZA, JORDI                                  493 01:37:16    00:04:37    88 INDEPENDENT        
  71 NOGUERA COMELLAS, ALBERT                              559 01:37:33    00:04:38    89 INDEPENDENT        
  72 CHARNECO FERNANDEZ, PEDRO                             291 01:37:33    00:04:38    90 INDEPENDENT        
  73 ROSELL TAYADELLA, JORDI                               676 01:37:34    00:04:38    91 INDEPENDENT        
  74 VIVES BASSAS, PAU                                      40 01:37:37    00:04:38    92 INDEPENDENT        
  75 LLADó I VILA, EDUARD                                  285 01:37:46    00:04:38    93 INDEPENDENT        
  76 ESPUCHE CASSÚ, RUBEN                                  110 01:37:54    00:04:39    94 INDEPENDENT        
  77 CORNEJO ORRIOLS, XAVIER                               272 01:37:58    00:04:39    95 UE. VIC            
  78 AGUILERA SAñé, JORDI                                  546 01:38:13    00:04:39    96 INDEPENDENT        
  79 RAMOS AGUILERA, JOSE EUSEBIO                          260 01:38:42    00:04:41    97 INDEPENDENT        
  80 MUNTAL VILA, MARC                                     319 01:38:47    00:04:41    98 CN VIC ETB         
  81 VIDAL ROSó, MIQUEL                                    605 01:38:50    00:04:41    99 INDEPENDENT        
  82 MASRAMON PRATS, OIL                                   704 01:38:58    00:04:42   100 RIUPRIMER          
  83 FONTSECA SAÑE, JORDI                                  502 01:38:58    00:04:42   101 INDEPENDENT        
  84 COMELLAS  CODINA, ISAAC                               134 01:39:03    00:04:42   102 INDEPENDENT        
  85 MAS CHACORI, JOSEP MARIA                               31 01:39:15    00:04:42   103 POLLASTRES         
  86 PALACIOS ORTIZ, MARC                                   95 01:39:16    00:04:42   104 INDEPENDENT        
  87 MARTíN CáCERES, JAVIER                                580 01:39:23    00:04:43   105 INDEPENDENT        
  88 GALI FONT, JOSEP                                      445 01:39:33    00:04:43   106 CLUB ATLETISME ROSES
  89 PUJOL GARZóN, ISIDRE                                  419 01:39:39    00:04:44   107 WANCHINFLYS        
  90 ALVARO GONZALVO, ORIOL                                 99 01:39:41    00:04:44   108 INDEPENDENT        
  91 PéREZ GONZáLEZ, RAúL                                  608 01:40:10    00:04:45   109 INDEPENDENT        
  92 PADROS FERRET, MIQUEL                                  76 01:40:10    00:04:45   110 INDEPENDENT        
  93 PUJOL GARCIA, ALBERT                                  460 01:40:19    00:04:45   111 INDEPENDENT        
  94 FERNANDEZ SERRANO, JOSEP                              615 01:40:36    00:04:46   112 INDEPENDENT        
  95 RIERA ESUCDé, JORDI                                   422 01:40:46    00:04:47   113 TRIPLET TEAM       
  96 ESTEBA CANO, RUBEN                                     11 01:41:00    00:04:47   114 INDEPENDENT        
  97 MARRUECOS QUEROL, JORDI                               593 01:41:03    00:04:48   115 INDEPENDENT        
  98 PARCET COMAS, JORDI                                   313 01:41:08    00:04:48   116 INDEPENDENT        
  99 CORRAL GIL, DAVID                                     288 01:41:11    00:04:48   117 CLUB TRIATLó GRANOLL
 100 PLANAS SERRA, ALBERT                                  232 01:41:11    00:04:48   118 INDEPENDENT        
 101 BARROSO ADAME, MANEL                                   28 01:41:27    00:04:49   119 C.O. FARNERS       
 102 RUZ RIERA, XAVIER                                     380 01:41:28    00:04:49   120 INDEPENDENT        
 103 VILARDELL VERDAGUER, JOSEP                            680 01:41:29    00:04:49   121 INDEPENDENT        
 104 SOLé CASAS, PEP                                       571 01:41:37    00:04:49   122 OLIMPIC MANLLEU    
 105 GALLARDO GÓMEZ, DAVID                                 626 01:42:36    00:04:52   123 INDEPENDENT        
 106 IBAÑEZ SIRVENT, CARLOS                                326 01:43:07    00:04:53   124 CAMPDEVANOL TEAM   
 107 ALTARRIBA ROCA, RAMON                                 112 01:43:18    00:04:54   125 INDEPENDENT        
 108 BRUCH CRESPIERA, ROMà                                 651 01:43:52    00:04:56   126 INDEPENDENT        
 109 ARGELICH FERREIRA, AARóN                              264 01:43:59    00:04:56   127 INDEPENDENT        
 110 COLOMINAS MACÍAS, JONATHAN                            424 01:44:03    00:04:56   128 VASTARD RUNNERS    
 111 MARTÍNEZ PUJADAS, DANIEL                              471 01:44:24    00:04:57   129 INDEPENDENT        
 112 LINARES ARJONA, NIL                                   352 01:44:32    00:04:57   130 INDEPENDENT        
 113 VILA AYATS, XAVIER                                    597 01:44:34    00:04:58   131 CN OLOT            
 114 LóPEZ BUEZO, JAVIER                                    19 01:44:38    00:04:58   132 L@SPERCHAS         
 115 DOMENECH PALMA, JORDI                                 251 01:44:41    00:04:58   133 INDEPENDENT        
 116 PRATS CODINACH, JORDI                                 289 01:45:02    00:04:59   134 VASTARD RUNNERS    
 117 PLANAS SERRA, ALEIX                                   245 01:45:03    00:04:59   135 INDEPENDENT        
 118 GUTIERREZ ARMIJOS, FABIAN                             330 01:45:08    00:04:59   136 INDEPENDENT        
 119 VERUGO ARANDA, JOSE MANUEL                             72 01:45:09    00:04:59   137 INDEPENDENT        
 120 VILA FUMANYA, MARC                                    279 01:45:09    00:04:59   138 LES TORTUGUES DE LA
 121 PEREZ MIRANDA, RUBEN                                  486 01:45:18    00:05:00   139 INDEPENDENT        
 122 ESTANY ALGANS, JORDI                                  609 01:45:38    00:05:01   140 INDEPENDENT        
 123 COMAS JORDà, RAMON                                    594 01:46:30    00:05:03   141 CATORELLó          
 124 PEDRAZA MASEGOSA, ALBERTO                             299 01:46:37    00:05:03   142 AARES              
 125 LUIS MARTINEZ, RUBEN                                  660 01:46:37    00:05:03   143 C.E.AMICS DE LA CURS
 126 FARRé PLANTADA, JORDI                                 462 01:47:06    00:05:05   144 INDEPENDENT        
 127 MATEO RODRIGUEZ, FERNANDO                             139 01:47:07    00:05:05   145 MONTGAT FOUNDATION 
 128 SALA CARRERA, ROGER                                    53 01:47:18    00:05:05   146 INDEPENDENT        
 129 BIROSTA SOLER, DAVID                                  634 01:47:38    00:05:06   147 INDEPENDENT        
 130 CODINACHS ALSINA, ROGER                               190 01:48:03    00:05:08   148 INDEPENDENT        
 131 CISNEROS CAMPS, CLAUDI                                 12 01:48:42    00:05:09   149 INDEPENDENT        
 132 MATEO ARGEMIR, DAVID                                  258 01:48:52    00:05:10   150 INDEPENDENT        
 133 GUITERAS FARGAS, GERARD                                54 01:49:16    00:05:11   151 INDEPENDENT        
 134 CAROL CASANOVAS, PERE                                 334 01:49:19    00:05:11   152 INDEPENDENT        
 135 MARTíN, JOAN MANEL                                    100 01:49:55    00:05:13   153 INDEPENDENT        
 136 MASO SERRA, MARTI                                     152 01:49:57    00:05:13   154 ASSOCIACIO ATELTICA
 137 GUTIERREZ TAUSTE, DAVID                               417 01:50:08    00:05:13   155 INDEPENDENT        
 138 RAULET JORDANA, ALBERT                                595 01:50:34    00:05:15   156 INDEPENDENT        
 139 ESPEJO BAUSELLS, DAVID                                147 01:50:54    00:05:16   157 OSON@CORRE         
 140 CARALT RUAIX, ALBERT                                  280 01:50:58    00:05:16   158 INDEPENDENT        
 141 COTS NADEU, JOAN                                      108 01:51:04    00:05:16   159 INDEPENDENT        
 142 COMELLAS MORCILLO, JOSEP MARIA                        403 01:51:06    00:05:16   160 INDEPENDENT        
 143 GONZALEZ HIDALGO, MOI                                 325 01:51:27    00:05:17   161 INDEPENDENT        
 144 PRATS MOLL, RAUL                                      220 01:51:49    00:05:18   162 INDEPENDENT        
 145 GARRIGA CORTINA, JORDI                                416 01:51:49    00:05:18   163 INDEPENDENT        
 146 COSTA SANCHEZ, DAVID                                  389 01:51:56    00:05:19   164 INDEPENDENT        
 147 ROVIRA BAñOS, PERE                                    558 01:52:44    00:05:21   165 INDEPENDENT        
 148 AMBLAS CORRETJA, DAMIA                                569 01:52:52    00:05:21   166 INDEPENDENT        
 149 PAVON MAURI, MARC                                     386 01:53:06    00:05:22   167 AARES              
 150 GUIX ALFARO, DANI                                     317 01:55:35    00:05:29   168 INDEPENDENT        
 151 ZAPATER VILA, JORDI                                   479 01:55:37    00:05:29   169 DIEDRE             
 152 LLADO SALES, MARC                                     182 01:58:02    00:05:36   170 VASTARD RUNNERS    
 153  HERRANZ PUJóS, DAVID                                 507 01:58:41    00:05:38   171 INDEPENDENT        
 154 MORON GALLARDO, MIQUEL ANGEL                          337 01:58:42    00:05:38   172 INDEPENDENT        
 155 MONTERO I FERRER, DAVID                               446 01:58:44    00:05:38   173 CAR EL SURELL      
 156 BATLLE COSTA, ALBERT                                  470 01:58:50    00:05:38   174 MAIMAKANSU         
 157 BAUTISTA GARCIA, PERE                                 612 02:02:04    00:05:47   175 INDEPENDENT        
 158 SAEZ MONLEON, IVAN                                    346 02:02:23    00:05:48   176 INDEPENDENT        
 159 AUQUé COLL, XAVIER                                    277 02:02:26    00:05:49   177 INDEPENDENT        
 160 MORERA, SERGI                                         254 02:03:08    00:05:51   178 INDEPENDENT        
 161 CABANAS PLANAS, JOSEP                                 525 02:05:15    00:05:57   179 INDEPENDENT        
 162 REIFS JIMENEZ, DAVID                                  617 02:08:53    00:06:07   180 INDEPENDENT        
 163 NUñEZ PEREZ, ENRIC                                    130 02:16:11    00:06:28   181 AARES    

         
SUB-23 FEMENÍ

      
   1 MUNDó FORNELL, ANNA                                   362 02:03:12    00:05:51   182 INDEPENDENT        
   2 MONRÀS ERRA, JÚLIA                                    359 02:03:12    00:05:51   183 INDEPENDENT        

SUB-23 MASCULÍ

     
   1 LOPEZ CACERES, ANGEL Mª                               547 01:13:57    00:03:30   184 ATLETICO SAN SEBASTI
   2 MERINO ALAMINOS, ERIK                                 390 01:20:17    00:03:48   185 EXCLUSIVE          
   3 GRAU CLAPERS, MARC                                    202 01:25:54    00:04:04   186 C.N. SALLENT       
   4 DIAZ DURAN, CARLES                                    432 01:29:38    00:04:15   187 INDEPENDENT        
   5 TRIADU VILARDELL, DAVID                               576 01:30:00    00:04:16   188 C.N.BANYOLES – TRIAT
   6 CLARà SOLER, ROGER                                    659 01:30:09    00:04:16   189 AE DIEDRE          
   7 SALA MARTí, ARNAU                                     526 01:32:01    00:04:22   190 INDEPENDENT        
   8 SALVADOR SEGURA, MARC                                 647 01:32:45    00:04:24   191 INDEPENDENT        
   9 CARULLA ROSELL, JOEL                                  501 01:37:59    00:04:39   192 INDEPENDENT        
  10 SURIñACH TARANDELL, ARMAND                            404 01:50:46    00:05:15   193 INDEPENDENT        
  11 MASNOU MORENO, JORDI                                  530 01:52:41    00:05:21   194 INDEPENDENT        
  12 MUNTADAS PELAEZ, ISAAC                                332 01:54:10    00:05:25   195 CAMPDEVANOL TEAM   
  13 ELASRIYA MASMOUDI, BILAL                              373 02:10:59    00:06:13   196 INDEPENDENT        
  14 SKATOU PEREZ, IAN                                     168 02:11:54    00:06:16   197 INDEPENDENT   

    
VETERA A FEMENÍ

      
   1 BOSCH DALMAU, ELISABET                                382 01:33:57    00:04:27   198 RUNNERSWORLD       
   2 GUICH CORNELLA, PILAR                                 256 01:36:27    00:04:34   199 VILOBICI LES RABASSE
   3 MACIà ERRA, ANNA                                      668 01:36:57    00:04:36   200 UE VIC             
   4 CUTRINA I MATEOS, MONTSERRAT                           35 01:38:48    00:04:41   201 CLUB ATLETIC MANRESA
   5 CAMPRUBI DUOCASTELLA, JUDIT                            60 01:39:50    00:04:44   202 FEFA               
   6 SABENCH    CASELLAS, CARME                            105 01:41:27    00:04:49   203 INDEPENDENT        
   7 SERRADELL PUIG, EVA                                   455 01:41:49    00:04:50   204 CENTRE EXTA GARRIGUE
   8 ROCA FORCADA, MONTSE                                  662 01:44:06    00:04:56   205 INDEPENDENT        
   9 ESPINA ORDEIX, ROSA                                   464 01:48:25    00:05:09   206 UEVIC              
  10 MOLIST MOLIST, MAITE                                  322 01:48:28    00:05:09   207 INDEPENDENT        
  11 TORREGUITART ALCANTARA, MARTA                         126 01:48:28    00:05:09   208 OLIMPIC MANLLEU    
  12 CARRETER MAS, MARTA                                   557 01:50:06    00:05:13   209 INDEPENDENT        
  13 BALLABRIGA GARCIA, SANDRA                             581 01:50:17    00:05:14   210 STIKAFUL           
  14 MARQUEZ PARDO, MARI                                   499 01:50:22    00:05:14   211 C.A.VIC            
  15 LO CASCIO, VALERIA                                    555 01:50:44    00:05:15   212 CA OLOT-TERRA DE VOL
  16 FERNANDEZ ALVAREZ, CARMEN                              43 01:50:56    00:05:16   213 MADTEAM            
  17 BRUCH MASERAS, EVA                                    551 01:51:59    00:05:19   214 INDEPENDENT        
  18 GUTIERREZ MARTIN, CRISTINA                            144 01:53:10    00:05:22   215 OSON@CORRE         
  19 ESTRADA, MARTA                                         27 01:53:10    00:05:22   216 CAV                
  20 SERRA I ALBERT, ROSER                                 563 01:54:02    00:05:25   217 LLOQUES            
  21 GUICH CORMELLA, Mª àNGELS                             396 01:55:45    00:05:29   218 INDEPENDENT        
  22 SOLà PUIGBO, SOLEDAT                                  321 01:56:48    00:05:32   219 INDEPENDENT        
  23 BARó BONET, MONTSERRAT                                589 01:57:07    00:05:33   220 SANTAKA POWER      
  24 CLEMENTE SANCHEZ, EVA                                 194 01:57:49    00:05:35   221 MAIMAKANSU         
  25 PRAT VIÑOLAS, MIREIA                                  206 01:58:29    00:05:37   222 INDEPENDENT        
  26 DE LAS MORENAS RAMIREZ, SALLY                         457 01:58:42    00:05:38   223 INDEPENDENT        
  27 JULIOL GALí, ELISENDA                                 588 02:00:40    00:05:43   224 INDEPENDENT        
  28 PORTET VILAR, CRISTINA                                710 02:02:41    00:05:49   225 INDEPENDENT        
  29 DOSTA VIDAL, NURIA                                     42 02:04:20    00:05:54   226 INDEPENDENT        
  30 MARGALLO LOPEZ, ANNA                                  161 02:07:11    00:06:02   227 CAO TERRA DE VOLCANS
  31 LO CASCIIO, SILVANA                                   556 02:07:19    00:06:02   228 CA OLOT-TERRA DE VOL
  32 DIAZ SANCHEZ, MONTSE                                  341 02:09:55    00:06:10   229 TRIATLO BERGA      
  33 OPISSO ATIENZA, ISAVENA                               544 02:10:41    00:06:12   230 OSON@CORRE         
  34 BASAGAñA ROCA, MAR                                    543 02:10:41    00:06:12   231 INDEPENDENT        

VETERA A MASCULÍ

   
   1 TUDó SANDES, DAVID                                    645 01:15:40    00:03:35   232 GAVA TRIATLO       
   2 PIQUé SERRA, JOAN                                     414 01:15:45    00:03:35   233 CORREDORS.CAT      
   3 PALLAS JANES, JOAN                                    295 01:16:27    00:03:37   234 C.A.VIC            
   4 BARRANCOS SOLERA, JORDI                               586 01:16:52    00:03:39   235 UEVIC              
   5 SERRA CROSAS, PEP                                     494 01:17:45    00:03:41   236 CLUB OLÍMPIC MANLLEU
   6 CARDENAS RUIZ, DAVID                                  709 01:18:07    00:03:42   237 L`AIRE             
   7 ROCA GONZALEZ, XAVIER                                 604 01:18:33    00:03:43   238 A4ELKM             
   8 HERMS CLAPERS, PERE                                    87 01:19:07    00:03:45   239 CAR EL SURELL      
   9 AUSTRICH COMAS, JORDI                                 706 01:19:43    00:03:47   240 INDEPENDENT        
  10 AMOROS ROMAGOSA, PABLO                                582 01:19:48    00:03:47   241 STIKAFUL           
  11 HERNANDEZ FANECA, ALBERT                              425 01:20:10    00:03:48   242 CUB TRIATLO GRANOLLE
  12 TERES, XESC                                           413 01:22:44    00:03:55   243 VERTICRUNNERS.     
  13 MUñOZ MONTPLET, CARLES                                655 01:23:05    00:03:56   244 C. A. SANT CELONI  
  14 BARTOLó SIMON, LLUIS                                  342 01:23:16    00:03:57   245 TRIATLO BERGA      
  15 CABANAS COMA, JOSEP MARIA                              93 01:23:51    00:03:59   246 ESPORTS VIVAC CAMPRO
  16 CASADESÚS FORJAN, ISMA                                456 01:23:55    00:03:59   247 INDEPENDENT        
  17 ALGUERO GRACIA, VICTOR                                568 01:24:31    00:04:00   248 OSON@CORRE         
  18 MONTERO VIAR, IMANOL                                  629 01:24:39    00:04:01   249 STIKAFUL           
  19 GARCIA-COCA CASTRO, JORGE                             625 01:24:39    00:04:01   250 BARCINO            
  20 LLORET BAYOD, PERE                                    385 01:24:49    00:04:01   251 CLUB NATACIó BANYOLE
  21 CASTRO GALÁN, JOSEP MARIA                             198 01:25:02    00:04:02   252 INDEPENDENT        
  22 BOIXADE CALM, JOAN                                     80 01:25:03    00:04:02   253 INDEPENDENT        
  23 SOLER SACRISTAN, JORDI                                199 01:25:34    00:04:03   254 UNIO CICLISTA SANT C
  24 BONHOME I JORDANA, SERGI                               52 01:25:39    00:04:04   255 INDEPENDENT        
  25 BESORA MOLINS, ERIC                                   238 01:26:04    00:04:05   256 FISIORUTPUJOL.COM C.
  26 ANTEQUERA MEDINA, MANEL                               240 01:26:05    00:04:05   257 INDEPENDENT        
  27 PLANS MADI, LLUIS                                     620 01:26:43    00:04:07   258 COMPANYS RUNNERS   
  28 DAM CASAS, ERNEST                                     596 01:26:43    00:04:07   259 OSON@CORRE         
  29 PARÉ SORIANO, SANTI                                   548 01:26:44    00:04:07   260 OSON@CORRE         
  30 CRUXENT CORT, JORDI                                   613 01:27:12    00:04:08   261 MADTEAM            
  31 CAU CORCó, JORDI                                      537 01:27:15    00:04:08   262 INDEPENDENT        
  32 SOLER PEREZ, CARLES                                   387 01:27:19    00:04:08   263 INDEPENDENT        
  33 TABERNE, CARLES                                       150 01:27:35    00:04:09   264 INDEPENDENT        
  34 BARRERO LOMBARDO , MIGUEL                             128 01:27:47    00:04:10   265 INDEPENDENT        
  35 ROSSO, HéCTOR ANTONIO                                 573 01:27:51    00:04:10   266 IINDEPENDIENT      
  36 ALTAFAJ I TARDíO, XAVI                                 97 01:28:04    00:04:11   267 INDEPENDENT        
  37 TERRADAS I SANCHEZ, RAMON                             492 01:28:06    00:04:11   268 INDEPENDENT        
  38 ALUTIZ ESPAÑA, CAMIL                                  592 01:28:06    00:04:11   269 INDEPENDENT        
  39 CLAPÉS PUIG, XAVIER                                   273 01:28:14    00:04:11   270 CORREKMINS CASTELLTE
  40 ERRA ROMA, DAVID                                      241 01:28:19    00:04:11   271 ATOTALLET          
  41 FONT JORDAN, FRANCESC                                 372 01:28:23    00:04:11   272 OLIMPIC MANLLEU    
  42 GODAYOL CODONY, JOSEP                                 363 01:28:25    00:04:12   273 TENNIS VIC         
  43 FRANQUESA GAROLERA, JAUME                             561 01:28:26    00:04:12   274 C.T. VIC           
  44 ABáSOLO VILA, XAVIER                                  304 01:28:28    00:04:12   275 ATLETISME CERDANYOLA
  45 SELLABONA GARCIA, PERE                                423 01:28:30    00:04:12   276 OLOT-TERRA DE VOLCAN
  46 MARTIN ARIAS, CARLOS                                  369 01:28:47    00:04:13   277 TRIPLET TEAM       
  47 SATORRAS TRULLOLS, LLUÍS                              522 01:28:49    00:04:13   278 TEAM MOLINET       
  48 BARBACHANO LANCINA, JOSEP Mª                          212 01:28:59    00:04:13   279 CLUB ATLETISME ROSES
  49 DAKI, RABE                                            444 01:29:09    00:04:14   280 CLUB ATLETISME ROSES
  50 BESCóS TORNER, JORDI                                  271 01:29:20    00:04:14   281 CN SABADELL        
  51 COROMINAS PONT, ALBERT                                421 01:29:25    00:04:14   282 OLIMPIC MANLLEU    
  52 PIELIES SERRAT, ANGEL                                  47 01:29:35    00:04:15   283 ATLETISME ANGLES   
  53 HEREDIA ESPAñA, CARLOS                                 92 01:29:37    00:04:15   284 CLUB TRIATLO GRANOLL
  54 PUJADAS AREGALL, DANIEL                               621 01:29:41    00:04:15   285 OSON@CORRE         
  55 RIUBROGENT ANGLADA, ALBERT                            652 01:29:42    00:04:15   286 OSON@CORRE         
  56 ADELL, DAVID                                          699 01:29:48    00:04:15   287 OSON@CORRE         
  57 LLINAS GAVILAN, JOAN CARLES                           431 01:29:51    00:04:16   288 FIVALLER SPORT     
  58 RIPOLL, XAVIER                                        529 01:30:43    00:04:18   289 FONDISTES BLANES   
  59 PéREZ GALINDO, JORDI                                  539 01:30:53    00:04:19   290 GESTIONS S´ABANELL B
  60 FAGES MASMIQUEL, CARLES                                25 01:30:56    00:04:19   291 FURMIRUNS          
  61 TORRENTS GIL, DANIEL                                  268 01:30:58    00:04:19   292 CORREDORS.CAT      
  62 TORRES MURATET, JOSUE                                 497 01:31:01    00:04:19   293 RUNNING HOOLIGAN   
  63 ORTEGA BALLESTA, XAVIER                               602 01:31:03    00:04:19   294 RUNNING VALLES     
  64 RIERA SANTAEULARIA, PERE                              394 01:31:10    00:04:19   295 INDEPENDENT        
  65 PEDROSA GIMENEZ, JULIO                                570 01:31:17    00:04:20   296 INDEPENDENT        
  66 PUBILL CUNILL, DAVID                                  513 01:31:24    00:04:20   297 INDEPENDENT        
  67 PAMOS MONFORTE, OSCAR                                 449 01:31:36    00:04:21   298 OSON@CORRE         
  68 CREUS ORRA, XEVI                                      554 01:31:44    00:04:21   299 C.N.VIC ETB        
  69 FERNANDEZ MIRA, ANGEL                                  82 01:31:51    00:04:21   300 INDEPENDENT        
  70 TERRICABRAS JUTGLAR, JAUME                            677 01:31:54    00:04:21   301 INDEPENDENT        
  71 VILARO FONTSECA, XEVI                                 503 01:32:20    00:04:23   302 INDEPENDENT        
  72 PARRA CALLEJAS, JOSEP                                 393 01:32:24    00:04:23   303 INDEPENDENT        
  73 RAMILO MARTINEZ, JORDI                                159 01:32:28    00:04:23   304 CA TORELLO         
  74 FERNANDEZ NAVARRO, MANUEL                             675 01:32:29    00:04:23   305 INDEPENDENT        
  75 PRATDESABA FERNANDEZ, TONI                            336 01:32:39    00:04:24   306 INDEPENDENT        
  76 LOPEZ RECIO, JOAN CARLES                              650 01:32:44    00:04:24   307 INDEPENDENT        
  77 MARQUEZ, ALFONS                                       381 01:32:53    00:04:24   308 INDEPENDENT        
  78 MARQUEZ, LLUIS                                        412 01:32:54    00:04:24   309 INDEPENDENT        
  79 ABARCA GONZALEZ, FRANCISCO                            223 01:33:02    00:04:25   310 CLUB ATLETISME ROSES
  80 SOLà CARANDELL, FRANCESC                              448 01:33:06    00:04:25   311 INDEPENDENT        
  81 SOLà CARANDELL, LLUíS                                 434 01:33:06    00:04:25   312 ATLETES D’ALTAFULLA
  82 TILLER TORRES, AGUSTI                                 339 01:33:12    00:04:25   313 OLIMPIC MANLLEU    
  83 GARCIA I AMADÓ, XAVIER                                354 01:33:22    00:04:26   314 U.E. VIC           
  84 VALBUENA RANCHAL, JORDI                               211 01:33:32    00:04:26   315 INDEPENDENT        
  85 ARIÑO SENAR, JOAQUIM                                  163 01:33:50    00:04:27   316 PRATENC ASS.ATL.   
  86 JIMENEZ VAZQUEZ, AGUSTI                                91 01:33:58    00:04:27   317 CLUB ATLETISME OLOT-
  87 ANGELATS DE LAS HERAS, JAUME                          348 01:33:58    00:04:27   318 INDEPENDENT        
  88 VAYREDA BARNADAS, RAMON                               534 01:34:03    00:04:28   319 ATLETISMEOLOT      
  89 ROSSELL MERCADER, DAVID                               278 01:34:16    00:04:28   320 MAIMAKANSU         
  90 SOLER SALA, RAMON                                     491 01:34:27    00:04:29   321 OLIMPIC MANLLEU    
  91 CAMPS I SERRAMITJA , JORDI                             45 01:34:29    00:04:29   322 ATLETISME ANGLES   
  92 SOLé CLAPERA, ÀNGEL                                   624 01:34:31    00:04:29   323 WWW.NOENTRENEM.CAT 
  93 CLOT BLANCH, JAUME                                    320 01:34:39    00:04:29   324 INDEPENDENT        
  94 MARTINEZ  PAYAS, MIQUEL                               418 01:34:43    00:04:30   325 INDEPENDENT        
  95 DORIA CEREZO, ARNAU                                   222 01:34:48    00:04:30   326 INDEPENDENT        
  96 ROMERO MAS, RAFEL                                     173 01:34:48    00:04:30   327 INDEPENDENT        
  97 LECEGUI VILCHEZ, OSCAR                                141 01:34:51    00:04:30   328 G.A.GIVAUDAN       
  98 CACERES VAZ, MIGUEL ANGEL                             213 01:34:51    00:04:30   329 CLUB ATLETISME ROSES
  99 LOPEZ PRAT, ALBERT                                    610 01:35:09    00:04:31   330 FORÇES , FORTS I FER
 100 SUBIÑA SALVANS, XEVI                                   62 01:35:23    00:04:31   331 EME                
 101 BUNDÓ  I GELADA, JOSEP                                 24 01:35:32    00:04:32   332 ATLETISME ANGLES   
 102 PUENTE ZURITA, OSCAR                                  467 01:35:58    00:04:33   333 RUNNING FOR        
 103 FERNANDEZ VALERO, FRANCESC                            296 01:36:11    00:04:34   334 INDEPENDENT        
 104 GONZALEZ DOMINGUEZ, DAVID                             616 01:36:22    00:04:34   335 EL AVE DE SAGRERA  
 105 VALèNCIA SUNYER, NASI                                 663 01:36:39    00:04:35   336 INDEPENDENT        
 106 PRAT SOLER, ANTONI                                    601 01:36:45    00:04:35   337 INDEPENDENT        
 107 CAVALCANTE FRAUZINO, FABRíCIO                         623 01:36:51    00:04:36   338 ASOC. GRUPO MUNDUS A
 108 QUINTANILLA  VALERO, MANEL                             59 01:36:53    00:04:36   339 INDEPENDENT        
 109 SERRANO BARREIRO, TONI                                439 01:36:53    00:04:36   340 INDEPENDENT        
 110 CASTAñE SALES, XAVIER                                 656 01:37:00    00:04:36   341 INDEPENDENT        
 111 PAIRÓ COSTA, ALBERT                                   532 01:37:28    00:04:37   342 INDEPENDENT        
 112 ROCA COMA, JAUME                                      399 01:37:36    00:04:38   343 INDEPENDENT        
 113 SAULA JUBANY, ALBERT                                  473 01:37:39    00:04:38   344 EL GENOLL PINÇAT   
 114 PUIGDOLLERS VILLENA, ALBERT                           107 01:37:46    00:04:38   345 OSON@CORRE         
 115 GALLARDO GARCíA, DOMINGO                              184 01:37:49    00:04:38   346 INDEPENDENT        
 116 GALLEGO GEIJO, ANGEL                                  303 01:37:51    00:04:38   347 ATLETISME CERDANYOLA
 117 LóPEZ SORIANO, PERE                                   671 01:37:52    00:04:38   348 TRIATLó FISSIO RUTH
 118 ANGLADA DORDAL, JORDI                                 528 01:38:13    00:04:39   349 INDEPENDENT        
 119 REDON PEYRO, OSCAR                                    653 01:38:23    00:04:40   350 AL TEU RITME       
 120 FABREGAS ROURA, PERE                                  314 01:38:26    00:04:40   351 INDEPENDENT        
 121 MARTíNEZ GUTIERREZ, SERGIO                            193 01:38:31    00:04:40   352 INDEPENDENT        
 122 BONA DUCH, JOAN                                       315 01:38:34    00:04:40   353 PALAMóS            
 123 SANCHEZ GALOBARDES, PEP                                79 01:38:44    00:04:41   354 INDEPENDENT        
 124 URBIOLA COMA, ÀLEX                                     77 01:38:45    00:04:41   355 LES TORTUGUES      
 125 SANTIAGO RODRIGUEZ, GABRIEL                           577 01:38:51    00:04:41   356 C. EXCTA. BLANES   
 126 CAÑADA MARTINEZ, CESAR                                179 01:38:54    00:04:41   357 PLAZA OSONA TEAM   
 127 GRAUPERA, MARCEL                                       94 01:39:04    00:04:42   358 INDEPENDENT        
 128 GARCIA SANCHEZ, RICARD                                234 01:39:09    00:04:42   359 ETB-VIC            
 129 ABARCA VEGAS, ROBERTO                                 360 01:39:13    00:04:42   360 INDEPENDENT        
 130 CASADEMUNT COMAS, ANDREU                              521 01:39:15    00:04:42   361 INDEPENDENT        
 131 ARNAU GUITART, LLORENÇ                                235 01:39:17    00:04:43   362 VASTARD RUNNERS    
 132 MASO VARES, CARLES                                    308 01:39:21    00:04:43   363 ATLETISME GIRONA   
 133 GUIX SANCHEZ, JOAN                                    276 01:39:21    00:04:43   364 INDEPENDENT        
 134 MARTIN ESTEBAN, JESUS                                 562 01:39:22    00:04:43   365 CLUB NATACIO SABADEL
 135 ESTEBAN SEDO, SERGE                                   518 01:39:22    00:04:43   366 INDEPENDENT        
 136 ROCA CULLELL, ALFRED                                  129 01:39:25    00:04:43   367 INDEPENDENT        
 137 CIURANS VILA, JAUME                                   618 01:39:32    00:04:43   368 INDEPENDENT        
 138 SABORIT PUIG, SANTI                                   678 01:39:49    00:04:44   369 INDEPENDENT        
 139 LUQUE CERRATO, SALVADOR                               155 01:39:50    00:04:44   370 C.A GIVAUDAN       
 140 RODRIGUEZ MAS, ROBERT                                  61 01:39:51    00:04:44   371 FEFA               
 141 ESPAÑA GOMEZ, OSCAR                                   461 01:39:51    00:04:44   372 INDEPENDENT        
 142 REDONDO RELLO, CIRIACO                                292 01:39:52    00:04:44   373 OSON@CORRE         
 143 CASANOVAS, JOAN                                       700 01:39:53    00:04:44   374 OSON@CORRE         
 144 PAYAN SALA, JOSEP                                     300 01:40:00    00:04:45   375 INDEPENDENT        
 145 SOLA NAVARRO, MARTIN                                  435 01:40:01    00:04:45   376 L`AIRE             
 146 LODONO, IVAN                                          552 01:40:18    00:04:45   377 INDEPENDENT        
 147 PONTE, EDUARD                                         567 01:40:23    00:04:46   378 INDEPENDENT        
 148 SOLER VILAGELIU, DAVID                                379 01:40:26    00:04:46   379 INDEPENDENT        
 149 LLIVINA FERNANDEZ, HECTOR                             123 01:40:43    00:04:47   380 INDEPENDENT        
 150 CARAVIA SUAREZ, GERMAN                                 86 01:40:53    00:04:47   381 INDEPENDENT        
 151 FERNANDEZ PEREZ, JORDI                                297 01:41:09    00:04:48   382 INDEPENDENT        
 152 BAGARIA DE CASANOVA, GUILLERMO                        306 01:41:11    00:04:48   383 INDEPENDENT        
 153 ROLDAN GONZALEZ, MANUEL                               323 01:41:22    00:04:48   384 INDEPENDENT        
 154 CREHUET HORTELANO, JORDI                              364 01:41:28    00:04:49   385 INDEPENDENT        
 155 ARIAS CONCHELLO, FLORENCI                              38 01:41:39    00:04:49   386 INDEPENDENT        
 156 RODRIGUEZ ARCARONS, XAVIER                             34 01:41:43    00:04:49   387 INDEPENDENT        
 157 PARAREDA FORNÉS, JORDI                                 21 01:41:43    00:04:49   388 INDEPENDENT        
 158 BOSCH MUNTAL, JOAN                                    146 01:41:44    00:04:50   389 PANTAURELLS TERRASSA
 159 CRESPIERA FERRER, JORDI                               640 01:41:49    00:04:50   390 INDEPENDENT        
 160 GóMEZ GóMEZ, SEBASTIAN                                329 01:42:06    00:04:51   391 CLUB ACCURA RUNNING
 161 DE LA ROSA SANZ, ALBERT                               415 01:42:09    00:04:51   392 RACONET DE NAVAS   
 162 BOTELLA I NOGUER, MARC                                142 01:42:16    00:04:51   393 INDEPENDENT        
 163 PUJOL GARCIA, JORDI                                   207 01:42:24    00:04:51   394 INDEPENDENT        
 164 AUTET GUBIERAS, DANIEL                                553 01:42:29    00:04:52   395 TRIATLó FISIORUTPUJO
 165 CASALS COLOMER, JORDI                                 667 01:42:33    00:04:52   396 INDEPENDENT        
 166 FEBRER GODAYOL, ALBERT                                401 01:43:39    00:04:55   397 UNIó EXCURSIONISTA V
 167 GóMEZ VíLLORA, JERóNIMO ENRIQUE                       549 01:43:39    00:04:55   398 INDEPENDENT        
 168 SANCHEZ LOPEZ, JOAN                                   598 01:43:55    00:04:56   399 LLORET LA SELVA    
 169 ALCUBIERRE ROCA, MANEL                                681 01:43:59    00:04:56   400 OSON@CORRE         
 170 CARBONELL DORDAL, CARLES                              262 01:44:09    00:04:56   401 CLUB TRIATLO FISIORU
 171 FONT GALLIFA, PEP                                     619 01:44:15    00:04:57   402 INDEPENDENT        
 172 FERNANDEZ IGLESIAS, LUIS                              480 01:44:18    00:04:57   403 INDEPENDENT        
 173 BUXO CAPDEVILA, JOSEP MARIA                           175 01:44:26    00:04:57   404 INDEPENDENT        
 174 CUROS GRABULOSA, JOAN                                 176 01:44:26    00:04:57   405 INDEPENDENT        
 175 CAROL BRUGUERA, MARC                                  214 01:45:01    00:04:59   406 INDEPENDENT        
 176 RIERA PEIDRO, JOAQUIM                                 162 01:45:33    00:05:00   407 INDEPENDENT        
 177 GOMà PUJOL, JOSEP LLUIS                               666 01:45:36    00:05:01   408 INDEPENDENT        
 178 GRABULEDA VIM, JORDI                                  197 01:45:40    00:05:01   409 INDEPENDENT        
 179 SAINZ CEREZO, OSCAR                                   287 01:45:44    00:05:01   410 CLUB ATLETIC TMB   
 180 DEVESA SALA, JOSEP Mª                                 702 01:45:52    00:05:01   411 INDEPENDENT        
 181 BOLAÑOS PUJOL, MANEL                                  216 01:45:59    00:05:02   412 OSON@CORRE         
 182 ROSQUELLAS GAROLERA, SANTI                            143 01:46:05    00:05:02   413 INDEPENDENT        
 183 PRAT ROCA, JORDI                                      127 01:46:06    00:05:02   414 OLIMPIC MANLLEU    
 184 ALONSO MARTIN, ALBERT                                 181 01:46:44    00:05:04   415 INDEPENDENT        
 185 SUREDA CORCOY, ANDREU                                 180 01:46:44    00:05:04   416 INDEPENDENT        
 186 ESTRADA GORCHS, GUILLEM                               438 01:46:46    00:05:04   417 AARES              
 187 VALERO RODRIGUEZ, MIGUEL ANGEL                        397 01:46:48    00:05:04   418 INDEPENDENT        
 188 GARRUCHO ESTELA , FRANCESC XAVIER                     630 01:47:14    00:05:05   419 A.E.DIEDRE         
 189 VILA ESPINO, ALBERT                                    41 01:47:25    00:05:06   420 INDEPENDENT        
 190 CLIMENT PIGUILLEM, SIXTE                              367 01:47:26    00:05:06   421 INDEPENDENT        
 191 PASTOR BARTES, DANI                                   261 01:47:28    00:05:06   422 INDEPENDENT        
 192 SEUVA, MARTí                                          701 01:48:13    00:05:08   423 OSON@CORRE         
 193 NOGUE TRABAL, JOAN                                     39 01:48:35    00:05:09   424 RUN RUN 8H         
 194 LLANOS MONTERO, VICTOR                                167 01:48:38    00:05:09   425 INDEPENDENT        
 195 PLANAS MASSO, JOSEP                                    71 01:48:39    00:05:09   426 INDEPENDENT        
 196 CALOPA MORELL, ALBERT                                 495 01:48:40    00:05:09   427 INDEPENDENT        
 197 SORIANO VILADOMIU, JORGE                              614 01:48:43    00:05:09   428 INDEPENDENT        
 198 CASADO TORRIJOS, JAVIER                                63 01:48:48    00:05:10   429 MONTGAT FOUNDATION 
 199 SENYER COLOMER, ALBERT                                606 01:48:48    00:05:10   430 INDEPENDENT        
 200 JORNET I RIBERA, JOAQUIM                               13 01:48:58    00:05:10   431 INDEPENDENT        
 201 CASANOVA HAUSMANN, NACHO                              442 01:49:28    00:05:12   432 INDEPENDENT        
 202 CRIACH VILA, XAVIER                                   638 01:49:33    00:05:12   433 INDEPENDENT        
 203 COLOME ROQUETA, JORDI                                 400 01:49:44    00:05:12   434 INDEPENDENT        
 204 JOVER MORENO, DAVID                                   487 01:49:58    00:05:13   435 INDEPENDENT        
 205 CUNILL, GABI                                        703 01:50:12    00:05:14   436 OSON@CORRE        
 206 CAMPS I PUIG, ALBERT                                  361 01:50:21    00:05:14   437 INDEPENDENT        
 207 SALA, JOSEP                                           318 01:50:35    00:05:15   438 INDEPENDENT        
 208 AGRAMONT I BARQUET, ROGER                             205 01:50:37    00:05:15   439 VASTARD RUNNERS    
 209 JORDA LASTRA, LUIS                                     44 01:50:56    00:05:16   440 MADTEAM            
 210 MONTERO , JORDI                                        26 01:50:57    00:05:16   441 CAR EL SURELL      
 211 MENA PONS, XAVI                                       643 01:51:00    00:05:16   442 CESIB LA GARRIGA   
 212 MARTIN ORTIZ, JORDI                                   204 01:51:13    00:05:17   443 INDEPENDENT        
 213 BLAS AMODEI, JOAN                                     192 01:51:22    00:05:17   444 INDEPENDENT        
 214 ESTEBAN ANIEL-QUIROGA, ALBERTO                         65 01:51:31    00:05:17   445 INDEPENDENT        
 215 LOPEZ GARRIDO, JOSE MARIA                             436 01:51:48    00:05:18   446 INDEPENDENT        
 216 PERONA NAVARRO, JOAN                                  103 01:51:49    00:05:18   447 INDEPENDENT        
 217 PARRAMON ARIMANY, JORDI                               689 01:51:54    00:05:19   448 INDEPENDENT        
 218 SOLA BARES, FRANCESC                                  465 01:51:59    00:05:19   449 UEVIC              
 219 SEGUER COMPTE, JOSEP                                  117 01:52:25    00:05:20   450 AARES              
 220 REINON MARTINEZ, LLUIS                                 46 01:52:26    00:05:20   451 INDEPENDENT        
 221 LOPEZ XIRO, MIQUEL                                    637 01:52:26    00:05:20   452 INDEPENDENT        
 222 PUIGDEMUNT I FERRER, MARC                             541 01:52:42    00:05:21   453 INDEPENDENT        
 223 BOIX SABATE, CARLES                                   711 01:52:51    00:05:21   454 INDEPENDENT        
 224 GOTANEGRA FONT, ROGER                                  16 01:53:21    00:05:23   455 K’N’K RANIN’ KLUB  
 225 AYATS CANADELL, JOAQUIM                               406 01:53:30    00:05:23   456 INDEPENDENT        
 226 FONT CASACUBERTA, JOSEP                               687 01:53:32    00:05:23   457 INDEPENDENT        
 227 DEL BLANCO VILLAR, DANIEL                             183 01:54:13    00:05:25   458 INDEPENDENT        
 228 MARIMON MARTíN, DAVID                                 454 01:54:24    00:05:26   459 INDEPENDENT        
 229 ROIG DOMINGUEZ, DAVID                                  83 01:54:37    00:05:26   460 INDEPENDENT        
 230 VILLAR BONET, JORDI                                   639 01:54:47    00:05:27   461 CESIB              
 231 PORTA MARTINEZ, JORDI                                 275 01:55:01    00:05:27   462 INDEPENDENT        
 232 ROMERO LOPEZ, DIDAC                                   654 01:55:20    00:05:28   463 INDEPENDENT        
 233 LLOMBART CORBELLA, JOSE                               566 01:55:38    00:05:29   464 INDEPENDENT        
 234 ARAGONES DE LA CRUZ, XAVIER                            50 01:55:52    00:05:30   465 INDEPENDENT        
 235 ORDOÑEZ PEREZ, JUAN CARLOS                            101 01:55:54    00:05:30   466 INDEPENDENT        
 236 VILASECA RIUS, IGNASI                                  85 01:56:02    00:05:30   467 INDEPENDENT        
 237 MORELL, ORIOL                                         195 01:56:06    00:05:30   468 VASTARD RUNNERS    
 238 BLANCAFORT TORRAS, JORDI                              474 01:56:08    00:05:31   469 INDEPENDENT        
 239 CASILLAS AGUERO, VíCTOR                                68 01:56:26    00:05:31   470 INDEPENDENT        
 240 BACH TAÑA, JORDI                                      484 01:56:28    00:05:32   471 INDEPENDENT        
 241 BARBERO PESCUEZO, EMILI                               443 01:56:32    00:05:32   472 INDEPENDENT        
 242 DEL RíO SANCHEZ, IVAN                                  70 01:56:41    00:05:32   473 INDEPENDENT        
 243 LóPEZ CALVO, CARLES                                   628 01:57:03    00:05:33   474 INDEPENDENT        
 244 LOMBARDO ORTEGA, ALFREDO                              343 01:57:06    00:05:33   475 OSON@CORRE         
 245 MOLINER LLOP, LLORENÇ                                  98 01:57:14    00:05:34   476 TARIRO-TARIRO      
 246 MARTíNEZ PUIG, DANIEL                                 578 01:57:49    00:05:35   477 INDEPENDENT        
 247 ALCALA GARCIA, SANTI                                  210 01:58:41    00:05:38   478 INDEPENDENT        
 248 VILA MAS, JAUME                                       227 01:58:59    00:05:39   479 INDEPENDENT        
 249 GINESTA LLAGOSTERA , JOSEP                            579 01:59:20    00:05:40   480 INDEPENDENT        
 250 BARCELO CARRIO, JOAN                                   78 02:00:40    00:05:43   481 OSON@CORRE         
 251 CRUZ, PHILIPPE                                        365 02:02:34    00:05:49   482 INDEPENDENT        
 252 HERRERO BALLART, JOAN                                  32 02:03:09    00:05:51   483 INDEPENDENT        
 253 GUTIERREZ MARTINEZ, JOAN PERE                         545 02:03:40    00:05:52   484 INDEPENDENT        
 254 MUÑIZ CASAIS, CESAR                                   283 02:04:01    00:05:53   485 INDEPENDENT        
 255 AGRAMONT BARQUET, ORIOL                               209 02:04:28    00:05:54   486 VASTARD RUNNERS    
 256 SUREDA DIAZ, SERGI                                    149 02:05:10    00:05:56   487 INDEPENDENT        
 257 MATONS MORADELL, FRANCESC                             104 02:05:37    00:05:58   488 MONTGAT FOUNDATION 
 258 PLANAGUMA SALA, PERE                                  665 02:16:37    00:06:29   489 INDEPENDENT 

     
VETERA B FEMENÍ

      
   1 RIERA PLA, ANNA                                       267 01:28:29    00:04:12   490 INDEPENDENT        
   2 BRUGUET FREIXES, MARTA                                249 01:48:21    00:05:08   491 LES TORTUGUES      
   3 LLOBET MAS, EULALIA                                   376 01:49:05    00:05:10   492 INDEPENDENT        
   4 PUJADAS MARCO, ESTHER                                 705 01:54:22    00:05:26   493 INDEPENDENT        
   5 ERRA I ZUBIRI, ALBA                                   157 01:56:14    00:05:31   494 INDEPENDENT        
   6 SANZ RAMIREZ ,  LAURA                                 450 01:59:24    00:05:40   495 INDEPENDENT        

VETERA B MASCULÍ

      
   1 ESQUIUS MIQUEL, ALFONS                                540 01:19:18    00:03:46   496 CLUB ATLETIC MANRESA
   2 ESQUIUS MIQUEL, RAMON                                 542 01:20:25    00:03:49   497 C.A.MANRESA        
   3 PORTELL PUJOL, JORDI                                  685 01:21:45    00:03:53   498 OLIMPIC MANLLEU    
   4 MONELLS BARTRINA, LLUIS                               583 01:21:55    00:03:53   499 CLUB NATACIÓ OLOT  
   5 GONZALEZ GARCIA, SALVADOR                             294 01:23:20    00:03:57   500 FISIORUTPUJOL.COM C.
   6 DIAZ AVILES, JUAN MANUEL                               22 01:24:33    00:04:01   501 CLUB ALTLETISME LES
   7 CIRERA SUSAGNA, ALFONS                                237 01:26:03    00:04:05   502 LES TORTUGUES      
   8 SALAS PALLICER, ANTONI                                587 01:26:39    00:04:07   503 LES TORTUGUES      
   9 POU VILA, JORDI                                       483 01:27:14    00:04:08   504 INDEPENDENT        
  10 LOPEZ ASTILLERO RUIZ DE LA HERMOSA, MIGUEL            311 01:27:15    00:04:08   505 C A.LES TORTUGUES DE
  11 VIÑAS VILARDEBO, VALENTI                              125 01:28:18    00:04:11   506 UNIÓ CICLISTA VIC  
  12 BOSCH PORTET, PERE                                    512 01:28:27    00:04:12   507 OLIMPIC MANLLEU    
  13 PERPIñà MAS, JORDI                                    511 01:28:58    00:04:13   508 A.A.PALAMóS        
  14 PAGÈS I LOZANO, LLUÍS                                 437 01:29:53    00:04:16   509 ATLETISME GIRONA   
  15 TRAVERIA CHAURE, JOSEP                                600 01:30:15    00:04:17   510 INDEPENDENT        
  16 CAMPRUBí SUBIRANA, RAMON                              409 01:31:01    00:04:19   511 OLíMPIC MANLLEU    
  17 MARTíNEZ CASALS, JOSEP                                 56 01:31:49    00:04:21   512 INDEPENDENT        
  18 ESPIGARES GARCIA, ISIDOR                              482 01:32:07    00:04:22   513 LES TORTUGUES      
  19 FERNANDEZ MARTIN, RAFAEL                              584 01:32:25    00:04:23   514 INDEPENDENT        
  20 MORENO FURNER, JOSEP-MARIA                            171 01:32:29    00:04:23   515 FISIORUTPUJOL      
  21 FERNANDEZ RUIZ, LUIS                                  257 01:32:46    00:04:24   516 C.A. MONTORNES     
  22 RODRIGUEZ ANDRES, JOSE LUIS                           538 01:32:54    00:04:24   517 U.C.LA REFORMA     
  23 FERNANDEZ  MOYANO, JOSEP LLUIS                        355 01:33:29    00:04:26   518 TRIPLET TEAM       
  24 MONTILLA  VALLEJO, MIQUEL                             657 01:33:32    00:04:26   519 INDEPENDENT        
  25 FRUTOS ORTEGA, JESUS                                  661 01:34:34    00:04:29   520 INDEPENDENT        
  26 PEÑA PÉREZ, JOSÉ RAMÓN                                533 01:34:41    00:04:29   521 C.A.TORELLÓ        
  27 GALLEGO ROBERT, JOAN                                  611 01:36:01    00:04:33   522 INDEPENDENT        
  28 BASSOLS PUIG, XAVIER                                  187 01:37:34    00:04:38   523 TRIATLO GIRONA COSTA
  29 REDON HERRERO, PEDRO                                  441 01:37:37    00:04:38   524 CA LES TORTUGUES   
  30 REINA RIDER, PEDRO                                    177 01:37:46    00:04:38   525 PLAZA OSONA TEAM   
  31 GARCIA ARCOS, CARLOS                                  391 01:38:00    00:04:39   526 L´AIRE- FONTANAREJO
  32 GARRELL CORBERA, XAVIER                               590 01:38:02    00:04:39   527 L\’AIRE GRANOLLERS 
  33 SENA MASALLERA, XEVI                                   66 01:38:19    00:04:40   528 OSON@CORRE         
  34 FORNAGUERA SOLER, FRANCESC                             37 01:38:28    00:04:40   529 LES TORTUGUES      
  35 TERRADELLAS JUBANTENY, ENRIC                          370 01:38:29    00:04:40   530 INDEPENDENT        
  36 SALADICH DALMAU, RAMON                                428 01:38:30    00:04:40   531 CLUB AATLETIC MANRES
  37 RIERA CALVET, JOSEP                                   433 01:38:31    00:04:40   532 CLUB ATLèTIC MANRESA
  38 SANCHEZ ALGILAGA, SERGI                               239 01:38:57    00:04:42   533 INDEPENDENT        
  39 MATEO DE SANCHA, JOSEP                                259 01:38:59    00:04:42   534 OSON@CORRE         
  40 MILLAN PLANELLA, AGUSTí                               153 01:39:04    00:04:42   535 C.A. OLOT TERRA DE V
  41 LOPEZ LOZANO, JOSEP                                   488 01:39:05    00:04:42   536 INDEPENDENT        
  42 ANTENTAS COMA, MIQUEL                                 286 01:39:13    00:04:42   537 INDEPENDENT        
  43 GóMEZ ARRAYAS, AURELI                                 233 01:39:52    00:04:44   538 OSON@CORRE         
  44 VILLANUEVA GARCIA, JOAN                               691 01:40:01    00:04:45   539 INDEPENDENT        
  45 CARRASQUER PUIG, JOAQUIM                              688 01:40:07    00:04:45   540 INDEPENDENT        
  46 ROLDAN  SALVADOR, WENCES                              384 01:40:12    00:04:45   541 CERDANYOLA  C.H.  AT
  47 FERRER BALLESTER, XAVIER                              622 01:40:19    00:04:45   542 INDEPENDENT        
  48 ONYóS DE PLANDOLIT GARCíA, CARLES                     574 01:40:51    00:04:47   543 TENNIS VIC         
  49 ROVIRó PARAREDA, PERE                                 505 01:40:52    00:04:47   544 UNIó EXCURSIONISTA V
  50 AGUADO IBAÑEZ, ANTONIO                                118 01:41:12    00:04:48   545 LES TORTUGUES DE LA
  51 ACOSTA LOPEZ, MIGUEL ANGEL                             20 01:41:14    00:04:48   546 INDEPENDENT        
  52 BERTRAN CATALA, JOSEP                                 411 01:41:38    00:04:49   547 INDEPENDENT        
  53 MIRALLES  I  MARTIL, ALBERT                           440 01:42:00    00:04:50   548 INDEPENDENT        
  54 VILA MAS, JORDI                                       229 01:43:20    00:04:54   549 INDEPENDENT        
  55 PURTI CIRERA, JOSEP M                                 632 01:43:23    00:04:54   550 MODIUM             
  56 ALACAMBRA SANCHEZ, PERE                               333 01:43:29    00:04:55   551 L`AIRE             
  57 CLAVELL CORBERA, XAVIER                                14 01:43:52    00:04:56   552 FEEC               
  58 SURIÑACH AGUILAR, JOSEP                               405 01:44:14    00:04:57   553 INDEPENDENT        
  59 SANS HERNANDEZ, LLUIS                                 515 01:44:54    00:04:59   554 CLUB NATACIO BARCELO
  60 SIRISI CASANOVES, JOSEP                               686 01:44:56    00:04:59   555 ATLETAS TARADELL   
  61 MARCOS IGLESIAS, JUAN CARLOS                          156 01:45:11    00:04:59   556 PIRULO’S TEAM      
  62 CASADEVALL SORS, JOSEP                                524 01:45:19    00:05:00   557 INDEPENDENT        
  63 REIXACH VALLèS, JORDI                                 485 01:45:39    00:05:01   558 OSON@CORRE         
  64 ABADAL SOLER, JOSEP                                   307 01:45:44    00:05:01   559 CECB               
  65 COMAS MONGAI, JAUME                                   664 01:46:31    00:05:03   560 CATORELLó          
  66 FONT POUS, JORDI                                       74 01:46:35    00:05:03   561 INDEPENDENT        
  67 SERRA MAYDEU, CARLES                                  186 01:46:42    00:05:04   562 OLIMPIC MANLLEU    
  68 ALEU GONZALEZ, CARLES                                 383 01:46:50    00:05:04   563 CLUB ATLETISME ROSES
  69 AYUSO MARTINEZ, MATIAS                                208 01:46:57    00:05:04   564 COLECTIU ATLETES CAR
  70 AMAT SALAS, ALEXANDRE                                 265 01:47:05    00:05:05   565 INDEPENDENT        
  71 PAYRATO GIMENEZ, LLUíS                                451 01:47:33    00:05:06   566 CEC                
  72 MARTINEZ ARMENGOL, MIQUEL                             164 01:47:39    00:05:06   567 CLUB TRIATLO FISIORU
  73 SABATA PALLAROLS, LLUíS                               217 01:47:59    00:05:07   568 C.A.VIC            
  74 BAUTISTA TANCO, JULIAN                                158 01:48:14    00:05:08   569 INDEPENDENT        
  75 RIERA PERAFERRER, SALVADOR                            218 01:48:28    00:05:09   570 ATLETISME GIRONA   
  76 GUALLARTE PEIRó, XAVIER                               124 01:48:29    00:05:09   571 CET TEIA           
  77 PEREZ DE LA VEGA, ANTONIO                             516 01:48:33    00:05:09   572 AMICS DE LA CURSA D\
  78 COLL FREIXANET, MANEL                                 263 01:49:00    00:05:10   573 INDEPENDENT        
  79 BARO MASSO, JAUME                                     136 01:49:20    00:05:11   574 INDEPENDENT        
  80 FONT COROMINAS, JAUME                                 115 01:49:51    00:05:13   575 INDEPENDENT        
  81 GOMEZ MARTIN, JUAN CARLOS                             427 01:50:10    00:05:14   576 INDEPENDENT        
  82 PUJOL SANTAMARIA, JAUME                               641 01:50:53    00:05:16   577 CEA ESQUERDABOCS   
  83 VILAR  SERRAT, JAUME                                  172 01:51:03    00:05:16   578 OLIMPIC  MANLLEU   
  84 ROJAS SOLER, ANGEL                                    135 01:51:05    00:05:16   579 INDEPENDENT        
  85 SABATéS GARCIA, JAUME                                 282 01:51:11    00:05:16   580 INDEPENDENT        
  86 PIQUET GASTON, XAVIER                                 536 01:51:39    00:05:18   581 CHOQUEI CERDANYOLA 
  87 CANALS SALOMO, CARLES                                 591 01:51:40    00:05:18   582 INDEPENDENT        
  88 AMICH RIAU, EMILI                                     131 01:51:46    00:05:18   583 C.E.I. CATALUNYA   
  89 GARCIA RIBOT, FEDE                                     48 01:52:04    00:05:19   584 PICORNELL          
  90 SURRIBA I FERNANDEZ, JOAN RAMON                       230 01:52:15    00:05:19   585 C.A.VIC            
  91 ORDEIG CUSSó, MIQUEL                                  113 01:52:16    00:05:20   586 INDEPENDENT        
  92 VERGES MUNTADAS, RAMON                                508 01:52:32    00:05:20   587 INDEPENDENT        
  93 ALARCON SEGOVIA, JOAQUIM                               49 01:55:49    00:05:30   588 CET TEIA           
  94 CARDONA BLANCH, XAVIER                                328 01:57:50    00:05:35   589 INDEPENDENT        
  95 MOLIST COLOMO, JOSEP                                   73 01:58:42    00:05:38   590 INDEPENDENT        
  96 LOPEZ IBAñEZ, JOAN                                    298 02:01:47    00:05:47   591 INDEPENDENT        
  97 ANGUS DOMINGO, JOAN                                   132 02:02:33    00:05:49   592 OLIMPIC MANLLEU    
  98 MACHADO RUIZ, MANEL                                   371 02:03:03    00:05:50   593 INDEPENDENT        
  99 RIERA VILARRUBIA, RAMON                               114 02:03:06    00:05:50   594 INDEPENDENT        
 100 GARCIA SANCHON, CARLES                                154 02:04:05    00:05:53   595 L`AIRE             
 101 CARUDA MARTíNEZ, MIQUEL ANGEL                         140 02:07:18    00:06:02   596 INDEPENDENT        
 102 MONRàS I VIDIELLA, XAVIER                             148 02:09:28    00:06:09   597 INDEPENDENT        
 103 SOLER CASTRO, DANIEL                                  309 02:15:11    00:06:25   598 ATLETISME GIRONA   
 104 REVENAQUE MARTINEZ, JORGE                             243 02:16:58    00:06:30   599 U.A. RUBI          
 105 MUNNE GOMEZ, ALEJANDRO                                201 02:18:10    00:06:33   600 INDEPENDENT        
 106 LUCAS GARCIA, JOAN                                    133 02:18:20    00:06:34   601 OLIMPIC MANLLEU    
VETERA C FEMENÍ

      
   1 FONT TORRENTS, MARIA                                  673 01:40:55    00:04:47   602 INDEPENDENT        

VETERA C MASCULÍ

      
   1 ANSO VALENTIN, ANTONI                                  90 01:28:59    00:04:13   603 INDEPENDENT        
   2 COSTA FEBRER, JOAN                                    684 01:31:27    00:04:20   604 INDEPENDENT        
   3 ESPINET PARéS, JOAN                                   469 01:37:52    00:04:38   605 AL TEU RITME       
   4 O HANNAIDH I MAC AOIDH, IAIN                          509 01:43:40    00:04:55   606 INDEPENDENT        
   5 FARRE I TARRES, EDUARD                                219 01:48:22    00:05:08   607 LES TORTUGUES      
   6 MOLIST CLARA, JAUME                                   392 01:48:27    00:05:09   608 INDEPENDENT        
   7 TORRES SANCHO, ÀNGEL                                  293 01:48:51    00:05:10   609 EXCURSIONISTA VIA FO
   8 XAUS RAFí, JORDI                                      356 01:49:29    00:05:12   610 INDEPENDENT        
   9 MARIN    PARELLADA, ANTONI                            109 01:52:05    00:05:19   611 C.A.E.S.P.         
  10 GASULL ALMENDARIZ, JOAN                               340 01:53:34    00:05:23   612 INDEPENDENT        
  11 TUNEU ARXER, LLUÍS                                    712 01:54:52    00:05:27   613 GEM                
  12 SOLER SALVANS, JOAN                                   490 01:55:39    00:05:29   614 OLIMPIC MANLLEU    
  13 BOTIFOLL  JULIà, XAVIER                               572 01:55:43    00:05:29   615 ATLETISME GIRONA   
  14 TRASSERRA SERRALLONGA, PERE                           475 01:56:05    00:05:30   616 INDEPENDENT        
  15 COROMINAS I DULCET, JORDI                              69 01:57:52    00:05:36   617 LES TORTUGUES      
  16 LLANOS MARTIN, CLEMENTE                               169 01:58:05    00:05:36   618 INDEPENDENT        
  17 AGUILERA DEL AMO, ENRIQUE                             312 01:58:14    00:05:37   619 C A.LES TORTUGUES DE
  18 BRAMONA BEATOVE, JORDI                                378 01:59:11    00:05:39   620 INDEPENDENT        
  19 IBORRA ARCS, DOMINGO                                  679 02:01:24    00:05:46   621 ASS. LES TORTUGUES 
  20 VERBO QUIJORNA, JOSE LUIS                             377 02:01:25    00:05:46   622 INDEPENDENT        
  21 VALLS CANALS, JAUME                                    81 02:03:00    00:05:50   623 C. E. T.           
  22 BATLLE BACHESTEVE, JOSEP                              472 02:10:28    00:06:11   624 MAIMAKANSU         
  23 BARRANCO TALLEDA, JOAQUIM                              75 02:23:11    00:06:48   625 INDEPENDENT        

VETERA D MASCULÍ

     
   1 GARCIA CASARES, JOSEP                                 274 01:54:21    00:05:25   626 INDEPENDENT        





CLASSIFICACIÓ 3ª ECO-MITJA MARATÓ OSON@CORRE CIUTAT DE VIC

18 12 2011

3 ECO-MITJA MARATÓ OSON@CORRE CIUTAT DE VIC

Vic 18-12-2011

CLASIFICACIÓ GENERAL

POS ATLETA DORSAL TEMPS MITJA PER KM  POS/CATEGORIA CLUB

1 TUGORES SASTRE, PACO 523 01:13:54 00:03:30 1 de SENIOR M LLORET DE MAR
2 LOPEZ CACERES, ANGEL Mª 547 01:13:57 00:03:30 1 de SUB-23 M ATLETICO SAN
3 GARROTE SAYó, GERARD 398 01:14:04 00:03:31 2 de SENIOR M C.A.FIGUERAS.
4 VIñAS SOLER, JOSEP 122 01:14:57 00:03:33 3 de SENIOR M INDEPENDENT
5 NIETO VINARDELL, EUDALD 203 01:15:21 00:03:34 4 de SENIOR M LLORET-LA SEL
6 BORDALLO ROVIRA, DANI 690 01:15:29 00:03:35 5 de SENIOR M C.A.VIC
7 TUDó SANDES, DAVID 645 01:15:40 00:03:35 1 de VETERA A M GAVA TRIATLO
8 PIQUé SERRA, JOAN 414 01:15:45 00:03:35 2 de VETERA A M CORREDORS.CAT
9 PALLAS JANES, JOAN 295 01:16:27 00:03:37 3 de VETERA A M C.A.VIC
10 BARRANCOS SOLERA, JORDI 586 01:16:52 00:03:39 4 de VETERA A M UEVIC
11 ROTA MUNDÓ, RAUL 478 01:17:43 00:03:41 6 de SENIOR M ACTISPORT
12 SERRA CROSAS, PEP 494 01:17:45 00:03:41 5 de VETERA A M CLUB OLÍMPIC
13 CARDENAS RUIZ, DAVID 709 01:18:07 00:03:42 6 de VETERA A M L`AIRE
14 MARIMON SASTRE, ANDREU 560 01:18:08 00:03:42 7 de SENIOR M LLORET LA SEL
15 SOLE PEREZ, MIQUEL ANGEL 366 01:18:23 00:03:43 8 de SENIOR M A4ELKM
16 ROCA GONZALEZ, XAVIER 604 01:18:33 00:03:43 7 de VETERA A M A4ELKM
17 HERMS CLAPERS, PERE 87 01:19:07 00:03:45 8 de VETERA A M CAR EL SURELL
18 ESQUIUS MIQUEL, ALFONS 540 01:19:18 00:03:46 1 de VETERA B M CLUB ATLETIC
19 AUSTRICH COMAS, JORDI 706 01:19:43 00:03:47 9 de VETERA A M INDEPENDENT
20 PARAREDA NADEU, JORDI 496 01:19:45 00:03:47 9 de SENIOR M C.A.VIC
21 AMOROS ROMAGOSA, PABLO 582 01:19:48 00:03:47 10 de VETERA A M STIKAFUL
22 PLANELLA PRAT, JOAN 316 01:19:58 00:03:47 10 de SENIOR M POTS
23 JUAREZ DORCA, JOAQUIM 410 01:20:02 00:03:48 11 de SENIOR M Vo2 TRIATHLON
24 HERNANDEZ FANECA, ALBERT 425 01:20:10 00:03:48 11 de VETERA A M CUB TRIATLO G
25 MERINO ALAMINOS, ERIK 390 01:20:17 00:03:48 2 de SUB-23 M EXCLUSIVE
26 ESQUIUS MIQUEL, RAMON 542 01:20:25 00:03:49 2 de VETERA B M C.A.MANRESA
27 ALARCóN VILARDELL, DAVID 305 01:20:37 00:03:49 12 de SENIOR M CLUB TRIATLó
28 PEDEMONTE PICA, JAUME 255 01:21:06 00:03:51 13 de SENIOR M FONDISTES BLA
29 PRAT COLOM, JOSEP 644 01:21:28 00:03:52 14 de SENIOR M INDEPENDENT
30 MOLINS JULIÀ, DEMETRI 407 01:21:35 00:03:52 15 de SENIOR M L´AIRE- FONTA
31 PORTELL PUJOL, JORDI 685 01:21:45 00:03:53 3 de VETERA B M OLIMPIC MANLL
32 MONELLS BARTRINA, LLUIS 583 01:21:55 00:03:53 4 de VETERA B M CLUB NATACIÓ
33 TRUYOLS MORETó, JORDI 564 01:22:03 00:03:53 16 de SENIOR M FETSKALDO
34 TERES, XESC 413 01:22:44 00:03:55 12 de VETERA A M VERTICRUNNERS
35 MUñOZ MONTPLET, CARLES 655 01:23:05 00:03:56 13 de VETERA A M C. A. SANT CE
36 BARTOLó SIMON, LLUIS 342 01:23:16 00:03:57 14 de VETERA A M TRIATLO BERGA
37 GONZALEZ GARCIA, SALVADOR 294 01:23:20 00:03:57 5 de VETERA B M FISIORUTPUJOL
38 RODRIGUEZ ESPINOSA, ALBERTO 89 01:23:25 00:03:57 17 de SENIOR M CLUB TRIATLO
39 CABANAS COMA, JOSEP MARIA 93 01:23:51 00:03:59 15 de VETERA A M ESPORTS VIVAC
40 CASADESÚS FORJAN, ISMA 456 01:23:55 00:03:59 16 de VETERA A M INDEPENDENT
41 ZIANI, ALI 636 01:24:04 00:03:59 18 de SENIOR M OSON@CORRE
42 BRUN TORRAS, IVAN 33 01:24:11 00:03:59 19 de SENIOR M C.O. FARNERS
43 ALGUERO GRACIA, VICTOR 568 01:24:31 00:04:00 17 de VETERA A M OSON@CORRE
44 DIAZ AVILES, JUAN MANUEL 22 01:24:33 00:04:01 6 de VETERA B M CLUB ALTLETIS
45 MONTERO VIAR, IMANOL 629 01:24:39 00:04:01 18 de VETERA A M STIKAFUL
46 GARCIA-COCA CASTRO, JORGE 625 01:24:39 00:04:01 19 de VETERA A M BARCINO
47 NAVARRO LACORTE, XAVI 244 01:24:46 00:04:01 20 de SENIOR M C.F.DAMM
48 ALONSO ROSELL, ORIOL 481 01:24:48 00:04:01 21 de SENIOR M ACE BOMBERS
49 LLORET BAYOD, PERE 385 01:24:49 00:04:01 20 de VETERA A M CLUB NATACIó
50 MOLINA ESCRIBANO, ISMAEL 246 01:24:55 00:04:02 22 de SENIOR M UEC ANOIA
51 BAUTISTA GARCIA, XEVI 670 01:24:59 00:04:02 23 de SENIOR M INDEPENDENT
52 CASTRO GALÁN, JOSEP MARIA 198 01:25:02 00:04:02 21 de VETERA A M INDEPENDENT
53 BOIXADE CALM, JOAN 80 01:25:03 00:04:02 22 de VETERA A M INDEPENDENT
54 QUER, MARTI 550 01:25:21 00:04:03 24 de SENIOR M INDEPENDENT
55 SOLER SACRISTAN, JORDI 199 01:25:34 00:04:03 23 de VETERA A M UNIO CICLISTA
56 ROURA CAPDEVILA, JORDI 658 01:25:38 00:04:04 25 de SENIOR M CLUB NATACIÓ
57 BONHOME I JORDANA, SERGI 52 01:25:39 00:04:04 24 de VETERA A M INDEPENDENT
58 GRAU CLAPERS, MARC 202 01:25:54 00:04:04 3 de SUB-23 M C.N. SALLENT
59 CASTRO MORALES, MARC 160 01:25:57 00:04:05 26 de SENIOR M C.N VIC-ETB
60 CIRERA SUSAGNA, ALFONS 237 01:26:03 00:04:05 7 de VETERA B M LES TORTUGUES
61 BESORA MOLINS, ERIC 238 01:26:04 00:04:05 25 de VETERA A M FISIORUTPUJOL
62 ANTEQUERA MEDINA, MANEL 240 01:26:05 00:04:05 26 de VETERA A M INDEPENDENT
63 SOLER FREIXAS, DAVID 269 01:26:06 00:04:05 27 de SENIOR M OSON@CORRE
64 SALAS PALLICER, ANTONI 587 01:26:39 00:04:07 8 de VETERA B M LES TORTUGUES
65 PLANS MADI, LLUIS 620 01:26:43 00:04:07 27 de VETERA A M COMPANYS RUNN
66 DAM CASAS, ERNEST 596 01:26:43 00:04:07 28 de VETERA A M OSON@CORRE
67 PARÉ SORIANO, SANTI 548 01:26:44 00:04:07 29 de VETERA A M OSON@CORRE
68 ALARCON VILA, JOAN 96 01:26:46 00:04:07 28 de SENIOR M CLUB TRIATLO
69 CRUXENT CORT, JORDI 613 01:27:12 00:04:08 30 de VETERA A M MADTEAM
70 COSTA CAPDEVILA, DAN 310 01:27:13 00:04:08 29 de SENIOR M CLUBTRIATLóGR
71 POU VILA, JORDI 483 01:27:14 00:04:08 9 de VETERA B M INDEPENDENT
72 LOPEZ ASTILLERO RUIZ DE LA HERMOS 311 01:27:15 00:04:08 10 de VETERA B M C A.LES TORTU
73 CAU CORCó, JORDI 537 01:27:15 00:04:08 31 de VETERA A M INDEPENDENT
74 SOLER PEREZ, CARLES 387 01:27:19 00:04:08 32 de VETERA A M INDEPENDENT
75 TABERNE, CARLES 150 01:27:35 00:04:09 33 de VETERA A M INDEPENDENT
76 BARRERO LOMBARDO , MIGUEL 128 01:27:47 00:04:10 34 de VETERA A M INDEPENDENT
77 ROSSO, HéCTOR ANTONIO 573 01:27:51 00:04:10 35 de VETERA A M IINDEPENDIENT
78 ALTAFAJ I TARDíO, XAVI 97 01:28:04 00:04:11 36 de VETERA A M INDEPENDENT
79 PUIGDESENS PLA, XEVI 672 01:28:06 00:04:11 30 de SENIOR M OSON@CORRE
80 TERRADAS I SANCHEZ, RAMON 492 01:28:06 00:04:11 37 de VETERA A M INDEPENDENT
81 ALUTIZ ESPAÑA, CAMIL 592 01:28:06 00:04:11 38 de VETERA A M INDEPENDENT
82 CLAPÉS PUIG, XAVIER 273 01:28:14 00:04:11 39 de VETERA A M CORREKMINS CA
83 VIÑAS VILARDEBO, VALENTI 125 01:28:18 00:04:11 11 de VETERA B M UNIÓ CICLISTA
84 ERRA ROMA, DAVID 241 01:28:19 00:04:11 40 de VETERA A M ATOTALLET
85 FONT JORDAN, FRANCESC 372 01:28:23 00:04:11 41 de VETERA A M OLIMPIC MANLL
86 GODAYOL CODONY, JOSEP 363 01:28:25 00:04:12 42 de VETERA A M TENNIS VIC
87 FRANQUESA GAROLERA, JAUME 561 01:28:26 00:04:12 43 de VETERA A M C.T. VIC
88 BOSCH PORTET, PERE 512 01:28:27 00:04:12 12 de VETERA B M OLIMPIC MANLL
89 ABáSOLO VILA, XAVIER 304 01:28:28 00:04:12 44 de VETERA A M ATLETISME CER
90 RIERA PLA, ANNA 267 01:28:29 00:04:12 1 de VETERA B F INDEPENDENT
91 SELLABONA GARCIA, PERE 423 01:28:30 00:04:12 45 de VETERA A M OLOT-TERRA DE
92 CANO PRIETO, IVAN 527 01:28:44 00:04:12 31 de SENIOR M MENORQUINRUNN
93 MARTIN ARIAS, CARLOS 369 01:28:47 00:04:13 46 de VETERA A M TRIPLET TEAM
94 SATORRAS TRULLOLS, LLUÍS 522 01:28:49 00:04:13 47 de VETERA A M TEAM MOLINET
95 QUINTANILLA VALERO, DAVID 58 01:28:49 00:04:13 32 de SENIOR M INDEPENDENT
96 PERPIñà MAS, JORDI 511 01:28:58 00:04:13 13 de VETERA B M A.A.PALAMóS
97 ANSO VALENTIN, ANTONI 90 01:28:59 00:04:13 1 de VETERA C M INDEPENDENT
98 BARBACHANO LANCINA, JOSEP Mª 212 01:28:59 00:04:13 48 de VETERA A M CLUB ATLETISM
99 JANE CRESPO, ALBERT 225 01:29:01 00:04:13 33 de SENIOR M INDEPENDENT
100 ALVAREZ ALBA, JOSE LUIS 504 01:29:06 00:04:14 34 de SENIOR M INDEPENDENT
101 DAKI, RABE 444 01:29:09 00:04:14 49 de VETERA A M CLUB ATLETISM
102 BESCóS TORNER, JORDI 271 01:29:20 00:04:14 50 de VETERA A M CN SABADELL
103 COROMINAS PONT, ALBERT 421 01:29:25 00:04:14 51 de VETERA A M OLIMPIC MANLL
104 PIELIES SERRAT, ANGEL 47 01:29:35 00:04:15 52 de VETERA A M ATLETISME ANG
105 HEREDIA ESPAñA, CARLOS 92 01:29:37 00:04:15 53 de VETERA A M CLUB TRIATLO
106 DIAZ DURAN, CARLES 432 01:29:38 00:04:15 4 de SUB-23 M INDEPENDENT
107 PUJADAS AREGALL, DANIEL 621 01:29:41 00:04:15 54 de VETERA A M OSON@CORRE
108 RIUBROGENT ANGLADA, ALBERT 652 01:29:42 00:04:15 55 de VETERA A M OSON@CORRE
109 COSTA SEÑÉ, GERARD 500 01:29:43 00:04:15 35 de SENIOR M OSON@CORRE
110 ADELL, DAVID 699 01:29:48 00:04:15 56 de VETERA A M OSON@CORRE
111 COLLELL ALIER, MARC 642 01:29:50 00:04:16 36 de SENIOR M INDEPENDENT
112 LLINAS GAVILAN, JOAN CARLES 431 01:29:51 00:04:16 57 de VETERA A M FIVALLER SPOR
113 PAGÈS I LOZANO, LLUÍS 437 01:29:53 00:04:16 14 de VETERA B M ATLETISME GIR
114 TRIADU VILARDELL, DAVID 576 01:30:00 00:04:16 5 de SUB-23 M C.N.BANYOLES
115 CLARà SOLER, ROGER 659 01:30:09 00:04:16 6 de SUB-23 M AE DIEDRE
116 TRAVERIA CHAURE, JOSEP 600 01:30:15 00:04:17 15 de VETERA B M INDEPENDENT
117 SERRA CABALLERO, JORDI 196 01:30:16 00:04:17 37 de SENIOR M TRANKILS
118 BONILLA VEGA, TOMAS 585 01:30:38 00:04:18 38 de SENIOR M INDEPENDENT
119 RIPOLL, XAVIER 529 01:30:43 00:04:18 58 de VETERA A M FONDISTES BLA
120 PéREZ GALINDO, JORDI 539 01:30:53 00:04:19 59 de VETERA A M GESTIONS S´AB
121 FAGES MASMIQUEL, CARLES 25 01:30:56 00:04:19 60 de VETERA A M FURMIRUNS
122 TORRENTS GIL, DANIEL 268 01:30:58 00:04:19 61 de VETERA A M CORREDORS.CAT
123 CAMPRUBí SUBIRANA, RAMON 409 01:31:01 00:04:19 16 de VETERA B M OLíMPIC MANLL
124 TORRES MURATET, JOSUE 497 01:31:01 00:04:19 62 de VETERA A M RUNNING HOOLI
125 ORTEGA BALLESTA, XAVIER 602 01:31:03 00:04:19 63 de VETERA A M RUNNING VALLE
126 RIERA SANTAEULARIA, PERE 394 01:31:10 00:04:19 64 de VETERA A M INDEPENDENT
127 MORCILLO VALERO, ALFONS 458 01:31:14 00:04:20 39 de SENIOR M INDEPENDENT
128 PEDROSA GIMENEZ, JULIO 570 01:31:17 00:04:20 65 de VETERA A M INDEPENDENT
129 PUBILL CUNILL, DAVID 513 01:31:24 00:04:20 66 de VETERA A M INDEPENDENT
130 COSTA FEBRER, JOAN 684 01:31:27 00:04:20 2 de VETERA C M INDEPENDENT
131 HERNANDEZ MARQUEZ, SERGI 510 01:31:28 00:04:20 40 de SENIOR M CLUB ATLETIC
132 PAMOS MONFORTE, OSCAR 449 01:31:36 00:04:21 67 de VETERA A M OSON@CORRE
133 CREUS ORRA, XEVI 554 01:31:44 00:04:21 68 de VETERA A M C.N.VIC ETB
134 MARTíNEZ CASALS, JOSEP 56 01:31:49 00:04:21 17 de VETERA B M INDEPENDENT
135 FERNANDEZ MIRA, ANGEL 82 01:31:51 00:04:21 69 de VETERA A M INDEPENDENT
136 TERRICABRAS JUTGLAR, JAUME 677 01:31:54 00:04:21 70 de VETERA A M INDEPENDENT
137 SALA MARTí, ARNAU 526 01:32:01 00:04:22 7 de SUB-23 M INDEPENDENT
138 MONTESINOS MARTINEZ, MARC 145 01:32:03 00:04:22 41 de SENIOR M CLUB TRIATLO
139 ESPIGARES GARCIA, ISIDOR 482 01:32:07 00:04:22 18 de VETERA B M LES TORTUGUES
140 VILARO FONTSECA, XEVI 503 01:32:20 00:04:23 71 de VETERA A M INDEPENDENT
141 PARRA CALLEJAS, JOSEP 393 01:32:24 00:04:23 72 de VETERA A M INDEPENDENT
142 FERNANDEZ MARTIN, RAFAEL 584 01:32:25 00:04:23 19 de VETERA B M INDEPENDENT
143 CANAL I VIDAL, JOEL 517 01:32:27 00:04:23 42 de SENIOR M RUNNING HOOLI
144 RAMILO MARTINEZ, JORDI 159 01:32:28 00:04:23 73 de VETERA A M CA TORELLO
145 MORENO FURNER, JOSEP-MARIA 171 01:32:29 00:04:23 20 de VETERA B M FISIORUTPUJOL
146 ROURA GAROLERA, XAVIER 674 01:32:29 00:04:23 43 de SENIOR M INDEPENDENT
147 FERNANDEZ NAVARRO, MANUEL 675 01:32:29 00:04:23 74 de VETERA A M INDEPENDENT
148 MULLFUYEDA ROVIRA, MARC 119 01:32:33 00:04:23 44 de SENIOR M INDEPENDENT
149 IBAÑEZ SIRVENT, DAVID 324 01:32:38 00:04:24 45 de SENIOR M CAMPDEVANOL T
150 PRATDESABA FERNANDEZ, TONI 336 01:32:39 00:04:24 75 de VETERA A M INDEPENDENT
151 LOPEZ RECIO, JOAN CARLES 650 01:32:44 00:04:24 76 de VETERA A M INDEPENDENT
152 SALVADOR SEGURA, MARC 647 01:32:45 00:04:24 8 de SUB-23 M INDEPENDENT
153 FERNANDEZ RUIZ, LUIS 257 01:32:46 00:04:24 21 de VETERA B M C.A. MONTORNE
154 MARQUEZ, ALFONS 381 01:32:53 00:04:24 77 de VETERA A M INDEPENDENT
155 RODRIGUEZ ANDRES, JOSE LUIS 538 01:32:54 00:04:24 22 de VETERA B M U.C.LA REFORM
156 MARQUEZ, LLUIS 412 01:32:54 00:04:24 78 de VETERA A M INDEPENDENT
157 ABARCA GONZALEZ, FRANCISCO 223 01:33:02 00:04:25 79 de VETERA A M CLUB ATLETISM
158 JORDA COLL, MARC 633 01:33:03 00:04:25 46 de SENIOR M INDEPENDENT
159 PLANELLA PARES, MATEU 253 01:33:03 00:04:25 47 de SENIOR M INDEPENDENT
160 SOLà CARANDELL, FRANCESC 448 01:33:06 00:04:25 80 de VETERA A M INDEPENDENT
161 SOLà CARANDELL, LLUíS 434 01:33:06 00:04:25 81 de VETERA A M ATLETES D’ALT
162 TILLER TORRES, AGUSTI 339 01:33:12 00:04:25 82 de VETERA A M OLIMPIC MANLL
163 GARCIA I AMADÓ, XAVIER 354 01:33:22 00:04:26 83 de VETERA A M U.E. VIC
164 CASANOVAS HOMS, GUILLE 270 01:33:24 00:04:26 48 de SENIOR M INDEPENDENT
165 FERNANDEZ MOYANO, JOSEP LLUIS 355 01:33:29 00:04:26 23 de VETERA B M TRIPLET TEAM
166 MONTILLA VALLEJO, MIQUEL 657 01:33:32 00:04:26 24 de VETERA B M INDEPENDENT
167 VALBUENA RANCHAL, JORDI 211 01:33:32 00:04:26 84 de VETERA A M INDEPENDENT
168 COROMINAS PONS, JOSEP 489 01:33:40 00:04:27 49 de SENIOR M VIA FOA
169 FREIXA I MOLIST, MARC 648 01:33:40 00:04:27 50 de SENIOR M CET
170 RABOT DE LA FUENTE, LLUIS 67 01:33:40 00:04:27 51 de SENIOR M INDEPENDENT
171 ARIÑO SENAR, JOAQUIM 163 01:33:50 00:04:27 85 de VETERA A M PRATENC ASS.A
172 BOSCH DALMAU, ELISABET 382 01:33:57 00:04:27 1 de VETERA A F RUNNERSWORLD
173 JIMENEZ VAZQUEZ, AGUSTI 91 01:33:58 00:04:27 86 de VETERA A M CLUB ATLETISM
174 ANGELATS DE LAS HERAS, JAUME 348 01:33:58 00:04:27 87 de VETERA A M INDEPENDENT
175 CODINA BAU, JOSEP 351 01:33:59 00:04:27 52 de SENIOR M OSON@CORRE
176 VAYREDA BARNADAS, RAMON 534 01:34:03 00:04:28 88 de VETERA A M ATLETISMEOLOT
177 ESPARCH BORRELL, MARÇAL 388 01:34:08 00:04:28 53 de SENIOR M TRI-BU
178 ROSSELL MERCADER, DAVID 278 01:34:16 00:04:28 89 de VETERA A M MAIMAKANSU
179 FONTDEVILA MILLáN, ALBERT 535 01:34:18 00:04:28 54 de SENIOR M INDEPENDENT
180 SOLER SALA, RAMON 491 01:34:27 00:04:29 90 de VETERA A M OLIMPIC MANLL
181 FEIXAS I BLANCH, POL 116 01:34:29 00:04:29 55 de SENIOR M ENCIS
182 CAMPS I SERRAMITJA , JORDI 45 01:34:29 00:04:29 91 de VETERA A M ATLETISME ANG
183 CANO OJEDA, ISMAEL 121 01:34:30 00:04:29 56 de SENIOR M ATLETISME MON
184 SOLé CLAPERA, ÀNGEL 624 01:34:31 00:04:29 92 de VETERA A M WWW.NOENTREN
185 FRUTOS ORTEGA, JESUS 661 01:34:34 00:04:29 25 de VETERA B M INDEPENDENT
186 CLOT BLANCH, JAUME 320 01:34:39 00:04:29 93 de VETERA A M INDEPENDENT
187 MARTí CAMPMAJó, JESúS 30 01:34:40 00:04:29 57 de SENIOR M INDEPENDENT
188 PEÑA PÉREZ, JOSÉ RAMÓN 533 01:34:41 00:04:29 26 de VETERA B M C.A.TORELLÓ
189 REDONDO RODRIGUEZ, MANUEL 178 01:34:42 00:04:29 58 de SENIOR M PLAZA OSONA T
190 MARTINEZ PAYAS, MIQUEL 418 01:34:43 00:04:30 94 de VETERA A M INDEPENDENT
191 DORIA CEREZO, ARNAU 222 01:34:48 00:04:30 95 de VETERA A M INDEPENDENT
192 ROMERO MAS, RAFEL 173 01:34:48 00:04:30 96 de VETERA A M INDEPENDENT
193 LECEGUI VILCHEZ, OSCAR 141 01:34:51 00:04:30 97 de VETERA A M G.A.GIVAUDAN
194 CACERES VAZ, MIGUEL ANGEL 213 01:34:51 00:04:30 98 de VETERA A M CLUB ATLETISM
195 ARXE CAPDEVILA, RAUL 350 01:34:52 00:04:30 59 de SENIOR M OSON@CORRE
196 LOPEZ PRAT, ALBERT 610 01:35:09 00:04:31 99 de VETERA A M FORÇES , FORT
197 HOMS PAGESPETIT, FERRAN 215 01:35:17 00:04:31 60 de SENIOR M INDEPENDENT
198 SUBIÑA SALVANS, XEVI 62 01:35:23 00:04:31 100 de VETERA A M EME
199 BUNDÓ I GELADA, JOSEP 24 01:35:32 00:04:32 101 de VETERA A M ATLETISME ANG
200 SANCHEZ CASADEMUNT, LLUIS 395 01:35:49 00:04:33 62 de SENIOR M VIA FORA
201 MONTOLIO POVEDANO, XAVIER 452 01:35:49 00:04:33 61 de SENIOR M VIA FORA
202 GONZALEZ BRAVO, ANDRES 603 01:35:53 00:04:33 63 de SENIOR M INDEPENDENT
203 PUENTE ZURITA, OSCAR 467 01:35:58 00:04:33 102 de VETERA A M RUNNING FOR
204 GALLEGO ROBERT, JOAN 611 01:36:01 00:04:33 27 de VETERA B M INDEPENDENT
205 PARES FARRES, RICARD 708 01:36:10 00:04:34 64 de SENIOR M INDEPENDENT
206 FERNANDEZ VALERO, FRANCESC 296 01:36:11 00:04:34 103 de VETERA A M INDEPENDENT
207 BAU FORNéS, ABEL 520 01:36:16 00:04:34 65 de SENIOR M FREEBIKE
208 GONZALEZ DOMINGUEZ, DAVID 616 01:36:22 00:04:34 104 de VETERA A M EL AVE DE SAG
209 GUICH CORNELLA, PILAR 256 01:36:27 00:04:34 2 de VETERA A F VILOBICI LES
210 VALèNCIA SUNYER, NASI 663 01:36:39 00:04:35 105 de VETERA A M INDEPENDENT
211 ALSINA DOT, GUILLEM 345 01:36:42 00:04:35 66 de SENIOR M CLUB EXC, SER
212 COSTA MASACHS, ORIOL 331 01:36:42 00:04:35 67 de SENIOR M C.E.PICORNELL
213 MONTELLS FERRER, IVAN 226 01:36:42 00:04:35 68 de SENIOR M INDEPENDENT
214 PRAT SOLER, ANTONI 601 01:36:45 00:04:35 106 de VETERA A M INDEPENDENT
215 CAVALCANTE FRAUZINO, FABRíCIO 623 01:36:51 00:04:36 107 de VETERA A M ASOC. GRUPO M
216 QUINTANILLA VALERO, MANEL 59 01:36:53 00:04:36 108 de VETERA A M INDEPENDENT
217 SERRANO BARREIRO, TONI 439 01:36:53 00:04:36 109 de VETERA A M INDEPENDENT
218 MACIà ERRA, ANNA 668 01:36:57 00:04:36 3 de VETERA A F UE VIC
219 CASTAñE SALES, XAVIER 656 01:37:00 00:04:36 110 de VETERA A M INDEPENDENT
220 LLOP CARRION, NARCíS 200 01:37:08 00:04:36 69 de SENIOR M INDEPENDENT
221 ROVIRA CABEZA, JORDI 493 01:37:16 00:04:37 70 de SENIOR M INDEPENDENT
222 PAIRÓ COSTA, ALBERT 532 01:37:28 00:04:37 111 de VETERA A M INDEPENDENT
223 NOGUERA COMELLAS, ALBERT 559 01:37:33 00:04:38 71 de SENIOR M INDEPENDENT
224 CHARNECO FERNANDEZ, PEDRO 291 01:37:33 00:04:38 72 de SENIOR M INDEPENDENT
225 BASSOLS PUIG, XAVIER 187 01:37:34 00:04:38 28 de VETERA B M TRIATLO GIRON
226 ROSELL TAYADELLA, JORDI 676 01:37:34 00:04:38 73 de SENIOR M INDEPENDENT
227 VICENS OLIVER, MAGDALENA 466 01:37:35 00:04:38 1 de SENIOR F CA VIC
228 ROCA COMA, JAUME 399 01:37:36 00:04:38 112 de VETERA A M INDEPENDENT
229 REDON HERRERO, PEDRO 441 01:37:37 00:04:38 29 de VETERA B M CA LES TORTUG
230 VIVES BASSAS, PAU 40 01:37:37 00:04:38 74 de SENIOR M INDEPENDENT
231 SAULA JUBANY, ALBERT 473 01:37:39 00:04:38 113 de VETERA A M EL GENOLL PIN
232 REINA RIDER, PEDRO 177 01:37:46 00:04:38 30 de VETERA B M PLAZA OSONA T
233 PUIGDOLLERS VILLENA, ALBERT 107 01:37:46 00:04:38 114 de VETERA A M OSON@CORRE
234 LLADó I VILA, EDUARD 285 01:37:46 00:04:38 75 de SENIOR M INDEPENDENT
235 GALLARDO GARCíA, DOMINGO 184 01:37:49 00:04:38 115 de VETERA A M INDEPENDENT
236 GALLEGO GEIJO, ANGEL 303 01:37:51 00:04:38 116 de VETERA A M ATLETISME CER
237 LóPEZ SORIANO, PERE 671 01:37:52 00:04:38 117 de VETERA A M TRIATLó FISSI
238 ESPINET PARéS, JOAN 469 01:37:52 00:04:38 3 de VETERA C M AL TEU RITME
239 ESPUCHE CASSÚ, RUBEN 110 01:37:54 00:04:39 76 de SENIOR M INDEPENDENT
240 CORNEJO ORRIOLS, XAVIER 272 01:37:58 00:04:39 77 de SENIOR M UE. VIC
241 CARULLA ROSELL, JOEL 501 01:37:59 00:04:39 9 de SUB-23 M INDEPENDENT
242 GARCIA ARCOS, CARLOS 391 01:38:00 00:04:39 31 de VETERA B M L´AIRE- FONTA
243 GARRELL CORBERA, XAVIER 590 01:38:02 00:04:39 32 de VETERA B M L\’AIRE GRANO
244 AGUILERA SAñé, JORDI 546 01:38:13 00:04:39 78 de SENIOR M INDEPENDENT
245 ANGLADA DORDAL, JORDI 528 01:38:13 00:04:39 118 de VETERA A M INDEPENDENT
246 SENA MASALLERA, XEVI 66 01:38:19 00:04:40 33 de VETERA B M OSON@CORRE
247 REDON PEYRO, OSCAR 653 01:38:23 00:04:40 119 de VETERA A M AL TEU RITME
248 PUCHADES MORAL, ELISABET 357 01:38:26 00:04:40 2 de SENIOR F INDEPENDENT
249 FABREGAS ROURA, PERE 314 01:38:26 00:04:40 120 de VETERA A M INDEPENDENT
250 FORNAGUERA SOLER, FRANCESC 37 01:38:28 00:04:40 34 de VETERA B M LES TORTUGUES
251 TERRADELLAS JUBANTENY, ENRIC 370 01:38:29 00:04:40 35 de VETERA B M INDEPENDENT
252 SALADICH DALMAU, RAMON 428 01:38:30 00:04:40 36 de VETERA B M CLUB AATLETIC
253 RIERA CALVET, JOSEP 433 01:38:31 00:04:40 37 de VETERA B M CLUB ATLèTIC
254 MARTíNEZ GUTIERREZ, SERGIO 193 01:38:31 00:04:40 121 de VETERA A M INDEPENDENT
255 BONA DUCH, JOAN 315 01:38:34 00:04:40 122 de VETERA A M PALAMóS
256 RAMOS AGUILERA, JOSE EUSEBIO 260 01:38:42 00:04:41 79 de SENIOR M INDEPENDENT
257 SANCHEZ GALOBARDES, PEP 79 01:38:44 00:04:41 123 de VETERA A M INDEPENDENT
258 URBIOLA COMA, ÀLEX 77 01:38:45 00:04:41 124 de VETERA A M LES TORTUGUES
259 MUNTAL VILA, MARC 319 01:38:47 00:04:41 80 de SENIOR M CN VIC ETB
260 CUTRINA I MATEOS, MONTSERRAT 35 01:38:48 00:04:41 4 de VETERA A F CLUB ATLETIC
261 VIDAL ROSó, MIQUEL 605 01:38:50 00:04:41 81 de SENIOR M INDEPENDENT
262 SANTIAGO RODRIGUEZ, GABRIEL 577 01:38:51 00:04:41 125 de VETERA A M C. EXCTA. BLA
263 CAÑADA MARTINEZ, CESAR 179 01:38:54 00:04:41 126 de VETERA A M PLAZA OSONA T
264 SANCHEZ ALGILAGA, SERGI 239 01:38:57 00:04:42 38 de VETERA B M INDEPENDENT
265 MASRAMON PRATS, OIL 704 01:38:58 00:04:42 82 de SENIOR M RIUPRIMER
266 FONTSECA SAÑE, JORDI 502 01:38:58 00:04:42 83 de SENIOR M INDEPENDENT
267 MATEO DE SANCHA, JOSEP 259 01:38:59 00:04:42 39 de VETERA B M OSON@CORRE
268 COMELLAS CODINA, ISAAC 134 01:39:03 00:04:42 84 de SENIOR M INDEPENDENT
269 GRAUPERA, MARCEL 94 01:39:04 00:04:42 127 de VETERA A M INDEPENDENT
270 MILLAN PLANELLA, AGUSTí 153 01:39:04 00:04:42 40 de VETERA B M C.A. OLOT TER
271 LOPEZ LOZANO, JOSEP 488 01:39:05 00:04:42 41 de VETERA B M INDEPENDENT
272 GARCIA SANCHEZ, RICARD 234 01:39:09 00:04:42 128 de VETERA A M ETB-VIC
273 ANTENTAS COMA, MIQUEL 286 01:39:13 00:04:42 42 de VETERA B M INDEPENDENT
274 ABARCA VEGAS, ROBERTO 360 01:39:13 00:04:42 129 de VETERA A M INDEPENDENT
275 MAS CHACORI, JOSEP MARIA 31 01:39:15 00:04:42 85 de SENIOR M POLLASTRES
276 CASADEMUNT COMAS, ANDREU 521 01:39:15 00:04:42 130 de VETERA A M INDEPENDENT
277 PALACIOS ORTIZ, MARC 95 01:39:16 00:04:42 86 de SENIOR M INDEPENDENT
278 ARNAU GUITART, LLORENÇ 235 01:39:17 00:04:43 131 de VETERA A M VASTARD RUNNE
279 MASO VARES, CARLES 308 01:39:21 00:04:43 132 de VETERA A M ATLETISME GIR
280 GUIX SANCHEZ, JOAN 276 01:39:21 00:04:43 133 de VETERA A M INDEPENDENT
281 MARTIN ESTEBAN, JESUS 562 01:39:22 00:04:43 134 de VETERA A M CLUB NATACIO
282 ESTEBAN SEDO, SERGE 518 01:39:22 00:04:43 135 de VETERA A M INDEPENDENT
283 MARTíN CáCERES, JAVIER 580 01:39:23 00:04:43 87 de SENIOR M INDEPENDENT
284 ROCA CULLELL, ALFRED 129 01:39:25 00:04:43 136 de VETERA A M INDEPENDENT
285 CIURANS VILA, JAUME 618 01:39:32 00:04:43 137 de VETERA A M INDEPENDENT
286 GALI FONT, JOSEP 445 01:39:33 00:04:43 88 de SENIOR M CLUB ATLETISM
287 PUJOL GARZóN, ISIDRE 419 01:39:39 00:04:44 89 de SENIOR M WANCHINFLYS
288 ALVARO GONZALVO, ORIOL 99 01:39:41 00:04:44 90 de SENIOR M INDEPENDENT
289 SABORIT PUIG, SANTI 678 01:39:49 00:04:44 138 de VETERA A M INDEPENDENT
290 LUQUE CERRATO, SALVADOR 155 01:39:50 00:04:44 139 de VETERA A M C.A GIVAUDAN
291 CAMPRUBI DUOCASTELLA, JUDIT 60 01:39:50 00:04:44 5 de VETERA A F FEFA
292 RODRIGUEZ MAS, ROBERT 61 01:39:51 00:04:44 140 de VETERA A M FEFA
293 ESPAÑA GOMEZ, OSCAR 461 01:39:51 00:04:44 141 de VETERA A M INDEPENDENT
294 GóMEZ ARRAYAS, AURELI 233 01:39:52 00:04:44 43 de VETERA B M OSON@CORRE
295 REDONDO RELLO, CIRIACO 292 01:39:52 00:04:44 142 de VETERA A M OSON@CORRE
296 CASANOVAS, JOAN 700 01:39:53 00:04:44 143 de VETERA A M OSON@CORRE
297 PAYAN SALA, JOSEP 300 01:40:00 00:04:45 144 de VETERA A M INDEPENDENT
298 VILLANUEVA GARCIA, JOAN 691 01:40:01 00:04:45 44 de VETERA B M INDEPENDENT
299 SOLA NAVARRO, MARTIN 435 01:40:01 00:04:45 145 de VETERA A M L`AIRE
300 CARRASQUER PUIG, JOAQUIM 688 01:40:07 00:04:45 45 de VETERA B M INDEPENDENT
301 PADROS FERRET, MIQUEL 76 01:40:10 00:04:45 92 de SENIOR M INDEPENDENT
302 PéREZ GONZáLEZ, RAúL 608 01:40:10 00:04:45 91 de SENIOR M INDEPENDENT
303 ROLDAN SALVADOR, WENCES 384 01:40:12 00:04:45 46 de VETERA B M CERDANYOLA C
304 LODONO, IVAN 552 01:40:18 00:04:45 146 de VETERA A M INDEPENDENT
305 PUJOL GARCIA, ALBERT 460 01:40:19 00:04:45 93 de SENIOR M INDEPENDENT
306 FERRER BALLESTER, XAVIER 622 01:40:19 00:04:45 47 de VETERA B M INDEPENDENT
307 PONTE, EDUARD 567 01:40:23 00:04:46 147 de VETERA A M INDEPENDENT
308 SOLER VILAGELIU, DAVID 379 01:40:26 00:04:46 148 de VETERA A M INDEPENDENT
309 FERNANDEZ SERRANO, JOSEP 615 01:40:36 00:04:46 94 de SENIOR M INDEPENDENT
310 LLIVINA FERNANDEZ, HECTOR 123 01:40:43 00:04:47 149 de VETERA A M INDEPENDENT
311 RIERA ESUCDé, JORDI 422 01:40:46 00:04:47 95 de SENIOR M TRIPLET TEAM
312 ONYóS DE PLANDOLIT GARCíA, CARLES 574 01:40:51 00:04:47 48 de VETERA B M TENNIS VIC
313 ROVIRó PARAREDA, PERE 505 01:40:52 00:04:47 49 de VETERA B M UNIó EXCURSIO
314 CARAVIA SUAREZ, GERMAN 86 01:40:53 00:04:47 150 de VETERA A M INDEPENDENT
315 FONT TORRENTS, MARIA 673 01:40:55 00:04:47 1 de VETERA C F INDEPENDENT
316 ESTEBA CANO, RUBEN 11 01:41:00 00:04:47 96 de SENIOR M INDEPENDENT
317 MARRUECOS QUEROL, JORDI 593 01:41:03 00:04:48 97 de SENIOR M INDEPENDENT
318 PARCET COMAS, JORDI 313 01:41:08 00:04:48 98 de SENIOR M INDEPENDENT
319 FERNANDEZ PEREZ, JORDI 297 01:41:09 00:04:48 151 de VETERA A M INDEPENDENT
320 BAGARIA DE CASANOVA, GUILLERMO 306 01:41:11 00:04:48 152 de VETERA A M INDEPENDENT
321 CORRAL GIL, DAVID 288 01:41:11 00:04:48 99 de SENIOR M CLUB TRIATLó
322 PLANAS SERRA, ALBERT 232 01:41:11 00:04:48 100 de SENIOR M INDEPENDENT
323 AGUADO IBAÑEZ, ANTONIO 118 01:41:12 00:04:48 50 de VETERA B M LES TORTUGUES
324 ACOSTA LOPEZ, MIGUEL ANGEL 20 01:41:14 00:04:48 51 de VETERA B M INDEPENDENT
325 ROLDAN GONZALEZ, MANUEL 323 01:41:22 00:04:48 153 de VETERA A M INDEPENDENT
326 SABENCH CASELLAS, CARME 105 01:41:27 00:04:49 6 de VETERA A F INDEPENDENT
327 BARROSO ADAME, MANEL 28 01:41:27 00:04:49 101 de SENIOR M C.O. FARNERS
328 RUZ RIERA, XAVIER 380 01:41:28 00:04:49 102 de SENIOR M INDEPENDENT
329 CREHUET HORTELANO, JORDI 364 01:41:28 00:04:49 154 de VETERA A M INDEPENDENT
330 VILARDELL VERDAGUER, JOSEP 680 01:41:29 00:04:49 103 de SENIOR M INDEPENDENT
331 SOLé CASAS, PEP 571 01:41:37 00:04:49 104 de SENIOR M OLIMPIC MANLL
332 BERTRAN CATALA, JOSEP 411 01:41:38 00:04:49 52 de VETERA B M INDEPENDENT
333 ARIAS CONCHELLO, FLORENCI 38 01:41:39 00:04:49 155 de VETERA A M INDEPENDENT
334 RODRIGUEZ ARCARONS, XAVIER 34 01:41:43 00:04:49 156 de VETERA A M INDEPENDENT
335 PARAREDA FORNÉS, JORDI 21 01:41:43 00:04:49 157 de VETERA A M INDEPENDENT
336 BOSCH MUNTAL, JOAN 146 01:41:44 00:04:50 158 de VETERA A M PANTAURELLS T
337 CRESPIERA FERRER, JORDI 640 01:41:49 00:04:50 159 de VETERA A M INDEPENDENT
338 SERRADELL PUIG, EVA 455 01:41:49 00:04:50 7 de VETERA A F CENTRE EXTA G
339 MIRALLES I MARTIL, ALBERT 440 01:42:00 00:04:50 53 de VETERA B M INDEPENDENT
340 GóMEZ GóMEZ, SEBASTIAN 329 01:42:06 00:04:51 160 de VETERA A M CLUB ACCURA R
341 DE LA ROSA SANZ, ALBERT 415 01:42:09 00:04:51 161 de VETERA A M RACONET DE NA
342 BOTELLA I NOGUER, MARC 142 01:42:16 00:04:51 162 de VETERA A M INDEPENDENT
343 PUJOL GARCIA, JORDI 207 01:42:24 00:04:51 163 de VETERA A M INDEPENDENT
344 AUTET GUBIERAS, DANIEL 553 01:42:29 00:04:52 164 de VETERA A M TRIATLó FISIO
345 CASALS COLOMER, JORDI 667 01:42:33 00:04:52 165 de VETERA A M INDEPENDENT
346 GALLARDO GÓMEZ, DAVID 626 01:42:36 00:04:52 105 de SENIOR M INDEPENDENT
347 IBAÑEZ SIRVENT, CARLOS 326 01:43:07 00:04:53 106 de SENIOR M CAMPDEVANOL T
348 ALTARRIBA ROCA, RAMON 112 01:43:18 00:04:54 107 de SENIOR M INDEPENDENT
349 VILA MAS, JORDI 229 01:43:20 00:04:54 54 de VETERA B M INDEPENDENT
350 PURTI CIRERA, JOSEP M 632 01:43:23 00:04:54 55 de VETERA B M MODIUM
351 CASACUBERTA AROLA, NúRIA 476 01:43:25 00:04:54 3 de SENIOR F CA VIC
352 ALACAMBRA SANCHEZ, PERE 333 01:43:29 00:04:55 56 de VETERA B M L`AIRE
353 FEBRER GODAYOL, ALBERT 401 01:43:39 00:04:55 166 de VETERA A M UNIó EXCURSIO
354 GóMEZ VíLLORA, JERóNIMO ENRIQUE 549 01:43:39 00:04:55 167 de VETERA A M INDEPENDENT
355 O HANNAIDH I MAC AOIDH, IAIN 509 01:43:40 00:04:55 4 de VETERA C M INDEPENDENT
356 MIRO FIGUERAS, EUGENIA 252 01:43:51 00:04:56 4 de SENIOR F BORGES TRAIL
357 CLAVELL CORBERA, XAVIER 14 01:43:52 00:04:56 57 de VETERA B M FEEC
358 BRUCH CRESPIERA, ROMà 651 01:43:52 00:04:56 108 de SENIOR M INDEPENDENT
359 SANCHEZ LOPEZ, JOAN 598 01:43:55 00:04:56 168 de VETERA A M LLORET LA SEL
360 ALCUBIERRE ROCA, MANEL 681 01:43:59 00:04:56 169 de VETERA A M OSON@CORRE
361 ARGELICH FERREIRA, AARóN 264 01:43:59 00:04:56 109 de SENIOR M INDEPENDENT
362 COLOMINAS MACÍAS, JONATHAN 424 01:44:03 00:04:56 110 de SENIOR M VASTARD RUNNE
363 ROCA FORCADA, MONTSE 662 01:44:06 00:04:56 8 de VETERA A F INDEPENDENT
364 CARBONELL DORDAL, CARLES 262 01:44:09 00:04:56 170 de VETERA A M CLUB TRIATLO
365 SURIÑACH AGUILAR, JOSEP 405 01:44:14 00:04:57 58 de VETERA B M INDEPENDENT
366 FONT GALLIFA, PEP 619 01:44:15 00:04:57 171 de VETERA A M INDEPENDENT
367 FERNANDEZ IGLESIAS, LUIS 480 01:44:18 00:04:57 172 de VETERA A M INDEPENDENT
368 MARTÍNEZ PUJADAS, DANIEL 471 01:44:24 00:04:57 111 de SENIOR M INDEPENDENT
369 BUXO CAPDEVILA, JOSEP MARIA 175 01:44:26 00:04:57 173 de VETERA A M INDEPENDENT
370 CUROS GRABULOSA, JOAN 176 01:44:26 00:04:57 174 de VETERA A M INDEPENDENT
371 LINARES ARJONA, NIL 352 01:44:32 00:04:57 112 de SENIOR M INDEPENDENT
372 VILA AYATS, XAVIER 597 01:44:34 00:04:58 113 de SENIOR M CN OLOT
373 LóPEZ BUEZO, JAVIER 19 01:44:38 00:04:58 114 de SENIOR M L@SPERCHAS
374 DOMENECH PALMA, JORDI 251 01:44:41 00:04:58 115 de SENIOR M INDEPENDENT
375 SANS HERNANDEZ, LLUIS 515 01:44:54 00:04:59 59 de VETERA B M CLUB NATACIO
376 SIRISI CASANOVES, JOSEP 686 01:44:56 00:04:59 60 de VETERA B M ATLETAS TARAD
377 CAROL BRUGUERA, MARC 214 01:45:01 00:04:59 175 de VETERA A M INDEPENDENT
378 PRATS CODINACH, JORDI 289 01:45:02 00:04:59 116 de SENIOR M VASTARD RUNNE
379 PLANAS SERRA, ALEIX 245 01:45:03 00:04:59 117 de SENIOR M INDEPENDENT
380 GUTIERREZ ARMIJOS, FABIAN 330 01:45:08 00:04:59 118 de SENIOR M INDEPENDENT
381 VERUGO ARANDA, JOSE MANUEL 72 01:45:09 00:04:59 119 de SENIOR M INDEPENDENT
382 VILA FUMANYA, MARC 279 01:45:09 00:04:59 120 de SENIOR M LES TORTUGUES
383 MARCOS IGLESIAS, JUAN CARLOS 156 01:45:11 00:04:59 61 de VETERA B M PIRULO’S TEAM
384 PEREZ MIRANDA, RUBEN 486 01:45:18 00:05:00 121 de SENIOR M INDEPENDENT
385 ZAPATA MAS, MARISA 344 01:45:19 00:05:00 5 de SENIOR F INDEPENDENT
386 CASADEVALL SORS, JOSEP 524 01:45:19 00:05:00 62 de VETERA B M INDEPENDENT
387 RIERA PEIDRO, JOAQUIM 162 01:45:33 00:05:00 176 de VETERA A M INDEPENDENT
388 GOMà PUJOL, JOSEP LLUIS 666 01:45:36 00:05:01 177 de VETERA A M INDEPENDENT
389 ESTANY ALGANS, JORDI 609 01:45:38 00:05:01 122 de SENIOR M INDEPENDENT
390 REIXACH VALLèS, JORDI 485 01:45:39 00:05:01 63 de VETERA B M OSON@CORRE
391 GRABULEDA VIM, JORDI 197 01:45:40 00:05:01 178 de VETERA A M INDEPENDENT
392 ABADAL SOLER, JOSEP 307 01:45:44 00:05:01 64 de VETERA B M CECB
393 SAINZ CEREZO, OSCAR 287 01:45:44 00:05:01 179 de VETERA A M CLUB ATLETIC
394 DEVESA SALA, JOSEP Mª 702 01:45:52 00:05:01 180 de VETERA A M INDEPENDENT
395 BOLAÑOS PUJOL, MANEL 216 01:45:59 00:05:02 181 de VETERA A M OSON@CORRE
396 ROSQUELLAS GAROLERA, SANTI 143 01:46:05 00:05:02 182 de VETERA A M INDEPENDENT
397 PRAT ROCA, JORDI 127 01:46:06 00:05:02 183 de VETERA A M OLIMPIC MANLL
398 COMAS JORDà, RAMON 594 01:46:30 00:05:03 123 de SENIOR M CATORELLó
399 COMAS MONGAI, JAUME 664 01:46:31 00:05:03 65 de VETERA B M CATORELLó
400 FONT POUS, JORDI 74 01:46:35 00:05:03 66 de VETERA B M INDEPENDENT
401 PEDRAZA MASEGOSA, ALBERTO 299 01:46:37 00:05:03 124 de SENIOR M AARES
402 LUIS MARTINEZ, RUBEN 660 01:46:37 00:05:03 125 de SENIOR M C.E.AMICS DE
403 SERRA MAYDEU, CARLES 186 01:46:42 00:05:04 67 de VETERA B M OLIMPIC MANLL
404 ALONSO MARTIN, ALBERT 181 01:46:44 00:05:04 184 de VETERA A M INDEPENDENT
405 SUREDA CORCOY, ANDREU 180 01:46:44 00:05:04 185 de VETERA A M INDEPENDENT
406 FABREGAS BACHS, ANNA 88 01:46:45 00:05:04 6 de SENIOR F INDEPENDENT
407 ESTRADA GORCHS, GUILLEM 438 01:46:46 00:05:04 186 de VETERA A M AARES
408 VALERO RODRIGUEZ, MIGUEL ANGEL 397 01:46:48 00:05:04 187 de VETERA A M INDEPENDENT
409 ALEU GONZALEZ, CARLES 383 01:46:50 00:05:04 68 de VETERA B M CLUB ATLETISM
410 AYUSO MARTINEZ, MATIAS 208 01:46:57 00:05:04 69 de VETERA B M COLECTIU ATLE
411 AMAT SALAS, ALEXANDRE 265 01:47:05 00:05:05 70 de VETERA B M INDEPENDENT
412 FARRé PLANTADA, JORDI 462 01:47:06 00:05:05 126 de SENIOR M INDEPENDENT
413 MATEO RODRIGUEZ, FERNANDO 139 01:47:07 00:05:05 127 de SENIOR M MONTGAT FOUND
414 GARRUCHO ESTELA , FRANCESC XAVIER 630 01:47:14 00:05:05 188 de VETERA A M A.E.DIEDRE
415 SALA CARRERA, ROGER 53 01:47:18 00:05:05 128 de SENIOR M INDEPENDENT
416 VILA ESPINO, ALBERT 41 01:47:25 00:05:06 189 de VETERA A M INDEPENDENT
417 CLIMENT PIGUILLEM, SIXTE 367 01:47:26 00:05:06 190 de VETERA A M INDEPENDENT
418 PASTOR BARTES, DANI 261 01:47:28 00:05:06 191 de VETERA A M INDEPENDENT
419 PAYRATO GIMENEZ, LLUíS 451 01:47:33 00:05:06 71 de VETERA B M CEC
420 BIROSTA SOLER, DAVID 634 01:47:38 00:05:06 129 de SENIOR M INDEPENDENT
421 MARTINEZ ARMENGOL, MIQUEL 164 01:47:39 00:05:06 72 de VETERA B M CLUB TRIATLO
422 SABATA PALLAROLS, LLUíS 217 01:47:59 00:05:07 73 de VETERA B M C.A.VIC
423 CODINACHS ALSINA, ROGER 190 01:48:03 00:05:08 130 de SENIOR M INDEPENDENT
424 SEUVA, MARTí 701 01:48:13 00:05:08 192 de VETERA A M OSON@CORRE
425 BAUTISTA TANCO, JULIAN 158 01:48:14 00:05:08 74 de VETERA B M INDEPENDENT
426 BRUGUET FREIXES, MARTA 249 01:48:21 00:05:08 2 de VETERA B F LES TORTUGUES
427 FARRE I TARRES, EDUARD 219 01:48:22 00:05:08 5 de VETERA C M LES TORTUGUES
428 ESPINA ORDEIX, ROSA 464 01:48:25 00:05:09 9 de VETERA A F UEVIC
429 MOLIST CLARA, JAUME 392 01:48:27 00:05:09 6 de VETERA C M INDEPENDENT
430 MOLIST MOLIST, MAITE 322 01:48:28 00:05:09 10 de VETERA A F INDEPENDENT
431 RIERA PERAFERRER, SALVADOR 218 01:48:28 00:05:09 75 de VETERA B M ATLETISME GIR
432 TORREGUITART ALCANTARA, MARTA 126 01:48:28 00:05:09 11 de VETERA A F OLIMPIC MANLL
433 GUALLARTE PEIRó, XAVIER 124 01:48:29 00:05:09 76 de VETERA B M CET TEIA
434 PEREZ DE LA VEGA, ANTONIO 516 01:48:33 00:05:09 77 de VETERA B M AMICS DE LA C
435 NOGUE TRABAL, JOAN 39 01:48:35 00:05:09 193 de VETERA A M RUN RUN 8H
436 LLANOS MONTERO, VICTOR 167 01:48:38 00:05:09 194 de VETERA A M INDEPENDENT
437 PLANAS MASSO, JOSEP 71 01:48:39 00:05:09 195 de VETERA A M INDEPENDENT
438 CALOPA MORELL, ALBERT 495 01:48:40 00:05:09 196 de VETERA A M INDEPENDENT
439 CISNEROS CAMPS, CLAUDI 12 01:48:42 00:05:09 131 de SENIOR M INDEPENDENT
440 SORIANO VILADOMIU, JORGE 614 01:48:43 00:05:09 197 de VETERA A M INDEPENDENT
441 CASADO TORRIJOS, JAVIER 63 01:48:48 00:05:10 198 de VETERA A M MONTGAT FOUND
442 SENYER COLOMER, ALBERT 606 01:48:48 00:05:10 199 de VETERA A M INDEPENDENT
443 TORRES SANCHO, ÀNGEL 293 01:48:51 00:05:10 7 de VETERA C M EXCURSIONISTA
444 MATEO ARGEMIR, DAVID 258 01:48:52 00:05:10 132 de SENIOR M INDEPENDENT
445 JORNET I RIBERA, JOAQUIM 13 01:48:58 00:05:10 200 de VETERA A M INDEPENDENT
446 COLL FREIXANET, MANEL 263 01:49:00 00:05:10 78 de VETERA B M INDEPENDENT
447 LLOBET MAS, EULALIA 376 01:49:05 00:05:10 3 de VETERA B F INDEPENDENT
448 GUITERAS FARGAS, GERARD 54 01:49:16 00:05:11 133 de SENIOR M INDEPENDENT
449 CAROL CASANOVAS, PERE 334 01:49:19 00:05:11 134 de SENIOR M INDEPENDENT
450 BARO MASSO, JAUME 136 01:49:20 00:05:11 79 de VETERA B M INDEPENDENT
451 CASANOVA HAUSMANN, NACHO 442 01:49:28 00:05:12 201 de VETERA A M INDEPENDENT
452 XAUS RAFí, JORDI 356 01:49:29 00:05:12 8 de VETERA C M INDEPENDENT
453 CRIACH VILA, XAVIER 638 01:49:33 00:05:12 202 de VETERA A M INDEPENDENT
454 COLOME ROQUETA, JORDI 400 01:49:44 00:05:12 203 de VETERA A M INDEPENDENT
455 FONT COROMINAS, JAUME 115 01:49:51 00:05:13 80 de VETERA B M INDEPENDENT
456 MARTíN, JOAN MANEL 100 01:49:55 00:05:13 135 de SENIOR M INDEPENDENT
457 MASO SERRA, MARTI 152 01:49:57 00:05:13 136 de SENIOR M ASSOCIACIO AT
458 JOVER MORENO, DAVID 487 01:49:58 00:05:13 204 de VETERA A M INDEPENDENT
459 CARRETER MAS, MARTA 557 01:50:06 00:05:13 12 de VETERA A F INDEPENDENT
460 GUTIERREZ TAUSTE, DAVID 417 01:50:08 00:05:13 137 de SENIOR M INDEPENDENT
461 GOMEZ MARTIN, JUAN CARLOS 427 01:50:10 00:05:14 81 de VETERA B M INDEPENDENT
462 FERRER PRAT, NúRIA 426 01:50:11 00:05:14 7 de SENIOR F OSON@CORRE
463 CUNILL, GABI 703 01:50:12 00:05:14 205 de VETERA A M OSON@CORRE
464 BALLABRIGA GARCIA, SANDRA 581 01:50:17 00:05:14 13 de VETERA A F STIKAFUL
465 CAMPS I PUIG, ALBERT 361 01:50:21 00:05:14 206 de VETERA A M INDEPENDENT
466 MARQUEZ PARDO, MARI 499 01:50:22 00:05:14 14 de VETERA A F C.A.VIC
467 RAULET JORDANA, ALBERT 595 01:50:34 00:05:15 138 de SENIOR M INDEPENDENT
468 SALA, JOSEP 318 01:50:35 00:05:15 207 de VETERA A M INDEPENDENT
469 AGRAMONT I BARQUET, ROGER 205 01:50:37 00:05:15 208 de VETERA A M VASTARD RUNNE
470 LO CASCIO, VALERIA 555 01:50:44 00:05:15 15 de VETERA A F CA OLOT-TERRA
471 SURIñACH TARANDELL, ARMAND 404 01:50:46 00:05:15 10 de SUB-23 M INDEPENDENT
472 PUJOL SANTAMARIA, JAUME 641 01:50:53 00:05:16 82 de VETERA B M CEA ESQUERDAB
473 ESPEJO BAUSELLS, DAVID 147 01:50:54 00:05:16 139 de SENIOR M OSON@CORRE
474 JORDA LASTRA, LUIS 44 01:50:56 00:05:16 209 de VETERA A M MADTEAM
475 FERNANDEZ ALVAREZ, CARMEN 43 01:50:56 00:05:16 16 de VETERA A F MADTEAM
476 MONTERO , JORDI 26 01:50:57 00:05:16 210 de VETERA A M CAR EL SURELL
477 CARALT RUAIX, ALBERT 280 01:50:58 00:05:16 140 de SENIOR M INDEPENDENT
478 ZUBIA DEL BARRIO, MARIA 631 01:51:00 00:05:16 8 de SENIOR F INDEPENDENT
479 MENA PONS, XAVI 643 01:51:00 00:05:16 211 de VETERA A M CESIB LA GARR
480 VILAR SERRAT, JAUME 172 01:51:03 00:05:16 83 de VETERA B M OLIMPIC MANL
481 BERTRANS BLANQUé, GEMMA 137 01:51:03 00:05:16 9 de SENIOR F INDEPENDENT
482 COTS NADEU, JOAN 108 01:51:04 00:05:16 141 de SENIOR M INDEPENDENT
483 ROJAS SOLER, ANGEL 135 01:51:05 00:05:16 84 de VETERA B M INDEPENDENT
484 COMELLAS MORCILLO, JOSEP MARIA 403 01:51:06 00:05:16 142 de SENIOR M INDEPENDENT
485 SABATéS GARCIA, JAUME 282 01:51:11 00:05:16 85 de VETERA B M INDEPENDENT
486 MARTIN ORTIZ, JORDI 204 01:51:13 00:05:17 212 de VETERA A M INDEPENDENT
487 BLAS AMODEI, JOAN 192 01:51:22 00:05:17 213 de VETERA A M INDEPENDENT
488 GONZALEZ HIDALGO, MOI 325 01:51:27 00:05:17 143 de SENIOR M INDEPENDENT
489 ESTEBAN ANIEL-QUIROGA, ALBERTO 65 01:51:31 00:05:17 214 de VETERA A M INDEPENDENT
490 PIQUET GASTON, XAVIER 536 01:51:39 00:05:18 86 de VETERA B M CHOQUEI CERDA
491 CANALS SALOMO, CARLES 591 01:51:40 00:05:18 87 de VETERA B M INDEPENDENT
492 AMICH RIAU, EMILI 131 01:51:46 00:05:18 88 de VETERA B M C.E.I. CATALU
493 LOPEZ GARRIDO, JOSE MARIA 436 01:51:48 00:05:18 215 de VETERA A M INDEPENDENT
494 PRATS MOLL, RAUL 220 01:51:49 00:05:18 144 de SENIOR M INDEPENDENT
495 PERONA NAVARRO, JOAN 103 01:51:49 00:05:18 216 de VETERA A M INDEPENDENT
496 GARRIGA CORTINA, JORDI 416 01:51:49 00:05:18 145 de SENIOR M INDEPENDENT
497 PARRAMON ARIMANY, JORDI 689 01:51:54 00:05:19 217 de VETERA A M INDEPENDENT
498 COSTA SANCHEZ, DAVID 389 01:51:56 00:05:19 146 de SENIOR M INDEPENDENT
499 SOLA BARES, FRANCESC 465 01:51:59 00:05:19 218 de VETERA A M UEVIC
500 BRUCH MASERAS, EVA 551 01:51:59 00:05:19 17 de VETERA A F INDEPENDENT
501 GARCIA RIBOT, FEDE 48 01:52:04 00:05:19 89 de VETERA B M PICORNELL
502 MARIN PARELLADA, ANTONI 109 01:52:05 00:05:19 9 de VETERA C M C.A.E.S.P.
503 SURRIBA I FERNANDEZ, JOAN RAMON 230 01:52:15 00:05:19 90 de VETERA B M C.A.VIC
504 ORDEIG CUSSó, MIQUEL 113 01:52:16 00:05:20 91 de VETERA B M INDEPENDENT
505 SEGUER COMPTE, JOSEP 117 01:52:25 00:05:20 219 de VETERA A M AARES
506 REINON MARTINEZ, LLUIS 46 01:52:26 00:05:20 220 de VETERA A M INDEPENDENT
507 LOPEZ XIRO, MIQUEL 637 01:52:26 00:05:20 221 de VETERA A M INDEPENDENT
508 VERGES MUNTADAS, RAMON 508 01:52:32 00:05:20 92 de VETERA B M INDEPENDENT
509 MASNOU MORENO, JORDI 530 01:52:41 00:05:21 11 de SUB-23 M INDEPENDENT
510 PUIGDEMUNT I FERRER, MARC 541 01:52:42 00:05:21 222 de VETERA A M INDEPENDENT
511 ROVIRA BAñOS, PERE 558 01:52:44 00:05:21 147 de SENIOR M INDEPENDENT
512 BOIX SABATE, CARLES 711 01:52:51 00:05:21 223 de VETERA A M INDEPENDENT
513 AMBLAS CORRETJA, DAMIA 569 01:52:52 00:05:21 148 de SENIOR M INDEPENDENT
514 PAVON MAURI, MARC 386 01:53:06 00:05:22 149 de SENIOR M AARES
515 GUTIERREZ MARTIN, CRISTINA 144 01:53:10 00:05:22 18 de VETERA A F OSON@CORRE
516 ESTRADA, MARTA 27 01:53:10 00:05:22 19 de VETERA A F CAV
517 GOTANEGRA FONT, ROGER 16 01:53:21 00:05:23 224 de VETERA A M K’N’K RANIN’
518 AYATS CANADELL, JOAQUIM 406 01:53:30 00:05:23 225 de VETERA A M INDEPENDENT
519 FONT CASACUBERTA, JOSEP 687 01:53:32 00:05:23 226 de VETERA A M INDEPENDENT
520 GASULL ALMENDARIZ, JOAN 340 01:53:34 00:05:23 10 de VETERA C M INDEPENDENT
521 SORS HOMS, ANNA 627 01:53:36 00:05:23 10 de SENIOR F INDEPENDENT
522 SERRA I ALBERT, ROSER 563 01:54:02 00:05:25 20 de VETERA A F LLOQUES
523 MUNTADAS PELAEZ, ISAAC 332 01:54:10 00:05:25 12 de SUB-23 M CAMPDEVANOL T
524 DEL BLANCO VILLAR, DANIEL 183 01:54:13 00:05:25 227 de VETERA A M INDEPENDENT
525 GARCIA CASARES, JOSEP 274 01:54:21 00:05:25 1 de VETERA D M INDEPENDENT
526 PUJADAS MARCO, ESTHER 705 01:54:22 00:05:26 4 de VETERA B F INDEPENDENT
527 MARIMON MARTíN, DAVID 454 01:54:24 00:05:26 228 de VETERA A M INDEPENDENT
528 ROIG DOMINGUEZ, DAVID 83 01:54:37 00:05:26 229 de VETERA A M INDEPENDENT
529 VILLAR BONET, JORDI 639 01:54:47 00:05:27 230 de VETERA A M CESIB
530 TUNEU ARXER, LLUÍS 712 01:54:52 00:05:27 11 de VETERA C M GEM
531 PORTA MARTINEZ, JORDI 275 01:55:01 00:05:27 231 de VETERA A M INDEPENDENT
532 ESCRIU MOLINE, MONTSE 151 01:55:19 00:05:28 11 de SENIOR F ASSOCIACIO AT
533 ROMERO LOPEZ, DIDAC 654 01:55:20 00:05:28 232 de VETERA A M INDEPENDENT
534 GUIX ALFARO, DANI 317 01:55:35 00:05:29 150 de SENIOR M INDEPENDENT
535 ZAPATER VILA, JORDI 479 01:55:37 00:05:29 151 de SENIOR M DIEDRE
536 LLOMBART CORBELLA, JOSE 566 01:55:38 00:05:29 233 de VETERA A M INDEPENDENT
537 SOLER SALVANS, JOAN 490 01:55:39 00:05:29 12 de VETERA C M OLIMPIC MANLL
538 BOTIFOLL JULIà, XAVIER 572 01:55:43 00:05:29 13 de VETERA C M ATLETISME GIR
539 GUICH CORMELLA, Mª àNGELS 396 01:55:45 00:05:29 21 de VETERA A F INDEPENDENT
540 ALARCON SEGOVIA, JOAQUIM 49 01:55:49 00:05:30 93 de VETERA B M CET TEIA
541 ARAGONES DE LA CRUZ, XAVIER 50 01:55:52 00:05:30 234 de VETERA A M INDEPENDENT
542 ORDOÑEZ PEREZ, JUAN CARLOS 101 01:55:54 00:05:30 235 de VETERA A M INDEPENDENT
543 VILASECA RIUS, IGNASI 85 01:56:02 00:05:30 236 de VETERA A M INDEPENDENT
544 TRASSERRA SERRALLONGA, PERE 475 01:56:05 00:05:30 14 de VETERA C M INDEPENDENT
545 MORELL, ORIOL 195 01:56:06 00:05:30 237 de VETERA A M VASTARD RUNNE
546 BLANCAFORT TORRAS, JORDI 474 01:56:08 00:05:31 238 de VETERA A M INDEPENDENT
547 ERRA I ZUBIRI, ALBA 157 01:56:14 00:05:31 5 de VETERA B F INDEPENDENT
548 CASILLAS AGUERO, VíCTOR 68 01:56:26 00:05:31 239 de VETERA A M INDEPENDENT
549 BACH TAÑA, JORDI 484 01:56:28 00:05:32 240 de VETERA A M INDEPENDENT
550 BARBERO PESCUEZO, EMILI 443 01:56:32 00:05:32 241 de VETERA A M INDEPENDENT
551 DEL RíO SANCHEZ, IVAN 70 01:56:41 00:05:32 242 de VETERA A M INDEPENDENT
552 SOLà PUIGBO, SOLEDAT 321 01:56:48 00:05:32 22 de VETERA A F INDEPENDENT
553 LóPEZ CALVO, CARLES 628 01:57:03 00:05:33 243 de VETERA A M INDEPENDENT
554 LOMBARDO ORTEGA, ALFREDO 343 01:57:06 00:05:33 244 de VETERA A M OSON@CORRE
555 BARó BONET, MONTSERRAT 589 01:57:07 00:05:33 23 de VETERA A F SANTAKA POWER
556 MOLINER LLOP, LLORENÇ 98 01:57:14 00:05:34 245 de VETERA A M TARIRO-TARIRO
557 CLEMENTE SANCHEZ, EVA 194 01:57:49 00:05:35 24 de VETERA A F MAIMAKANSU
558 MARTíNEZ PUIG, DANIEL 578 01:57:49 00:05:35 246 de VETERA A M INDEPENDENT
559 CARDONA BLANCH, XAVIER 328 01:57:50 00:05:35 94 de VETERA B M INDEPENDENT
560 COROMINAS I DULCET, JORDI 69 01:57:52 00:05:36 15 de VETERA C M LES TORTUGUES
561 LLADO SALES, MARC 182 01:58:02 00:05:36 152 de SENIOR M VASTARD RUNNE
562 LLANOS MARTIN, CLEMENTE 169 01:58:05 00:05:36 16 de VETERA C M INDEPENDENT
563 CUCARULL GONZALEZ, TANIA ESTHER 174 01:58:11 00:05:36 12 de SENIOR F L`AIRE
564 BERNET BUENDíA, MARI 420 01:58:12 00:05:36 13 de SENIOR F COLLA CORRIOL
565 AGUILERA DEL AMO, ENRIQUE 312 01:58:14 00:05:37 17 de VETERA C M C A.LES TORTU
566 PRAT VIÑOLAS, MIREIA 206 01:58:29 00:05:37 25 de VETERA A F INDEPENDENT
567 HERRANZ PUJóS, DAVID 507 01:58:41 00:05:38 153 de SENIOR M INDEPENDENT
568 ALCALA GARCIA, SANTI 210 01:58:41 00:05:38 247 de VETERA A M INDEPENDENT
569 MORON GALLARDO, MIQUEL ANGEL 337 01:58:42 00:05:38 154 de SENIOR M INDEPENDENT
570 DE LAS MORENAS RAMIREZ, SALLY 457 01:58:42 00:05:38 26 de VETERA A F INDEPENDENT
571 MOLIST COLOMO, JOSEP 73 01:58:42 00:05:38 95 de VETERA B M INDEPENDENT
572 MONTERO I FERRER, DAVID 446 01:58:44 00:05:38 155 de SENIOR M CAR EL SURELL
573 BATLLE COSTA, ALBERT 470 01:58:50 00:05:38 156 de SENIOR M MAIMAKANSU
574 VILA MAS, JAUME 227 01:58:59 00:05:39 248 de VETERA A M INDEPENDENT
575 BRAMONA BEATOVE, JORDI 378 01:59:11 00:05:39 18 de VETERA C M INDEPENDENT
576 GINESTA LLAGOSTERA , JOSEP 579 01:59:20 00:05:40 249 de VETERA A M INDEPENDENT
577 SANZ RAMIREZ , LAURA 450 01:59:24 00:05:40 6 de VETERA B F INDEPENDENT
578 JULIOL GALí, ELISENDA 588 02:00:40 00:05:43 27 de VETERA A F INDEPENDENT
579 BARCELO CARRIO, JOAN 78 02:00:40 00:05:43 250 de VETERA A M OSON@CORRE
580 IBORRA ARCS, DOMINGO 679 02:01:24 00:05:46 19 de VETERA C M ASS. LES TORT
581 VERBO QUIJORNA, JOSE LUIS 377 02:01:25 00:05:46 20 de VETERA C M INDEPENDENT
582 LOPEZ IBAñEZ, JOAN 298 02:01:47 00:05:47 96 de VETERA B M INDEPENDENT
583 BAUTISTA GARCIA, PERE 612 02:02:04 00:05:47 157 de SENIOR M INDEPENDENT
584 SAEZ MONLEON, IVAN 346 02:02:23 00:05:48 158 de SENIOR M INDEPENDENT
585 AUQUé COLL, XAVIER 277 02:02:26 00:05:49 159 de SENIOR M INDEPENDENT
586 ANGUS DOMINGO, JOAN 132 02:02:33 00:05:49 97 de VETERA B M OLIMPIC MANLL
587 CRUZ, PHILIPPE 365 02:02:34 00:05:49 251 de VETERA A M INDEPENDENT
588 PORTET VILAR, CRISTINA 710 02:02:41 00:05:49 28 de VETERA A F INDEPENDENT
589 VALLS CANALS, JAUME 81 02:03:00 00:05:50 21 de VETERA C M C. E. T.
590 MACHADO RUIZ, MANEL 371 02:03:03 00:05:50 98 de VETERA B M INDEPENDENT
591 RIERA VILARRUBIA, RAMON 114 02:03:06 00:05:50 99 de VETERA B M INDEPENDENT
592 MORERA, SERGI 254 02:03:08 00:05:51 160 de SENIOR M INDEPENDENT
593 HERRERO BALLART, JOAN 32 02:03:09 00:05:51 252 de VETERA A M INDEPENDENT
594 MUNDó FORNELL, ANNA 362 02:03:12 00:05:51 1 de SUB-23 F INDEPENDENT
595 MONRÀS ERRA, JÚLIA 359 02:03:12 00:05:51 2 de SUB-23 F INDEPENDENT
596 GUTIERREZ MARTINEZ, JOAN PERE 545 02:03:40 00:05:52 253 de VETERA A M INDEPENDENT
597 MUÑIZ CASAIS, CESAR 283 02:04:01 00:05:53 254 de VETERA A M INDEPENDENT
598 GARCIA SANCHON, CARLES 154 02:04:05 00:05:53 100 de VETERA B M L`AIRE
599 DOSTA VIDAL, NURIA 42 02:04:20 00:05:54 29 de VETERA A F INDEPENDENT
600 AGRAMONT BARQUET, ORIOL 209 02:04:28 00:05:54 255 de VETERA A M VASTARD RUNNE
601 OLSZEWSKA, ALEKSANDRA 430 02:04:46 00:05:55 14 de SENIOR F INDEPENDENT
602 SUREDA DIAZ, SERGI 149 02:05:10 00:05:56 256 de VETERA A M INDEPENDENT
603 CABANAS PLANAS, JOSEP 525 02:05:15 00:05:57 161 de SENIOR M INDEPENDENT
604 MATONS MORADELL, FRANCESC 104 02:05:37 00:05:58 257 de VETERA A M MONTGAT FOUND
605 HAUBER, TANJA 250 02:06:19 00:06:00 15 de SENIOR F RUN2HILL
606 MARGALLO LOPEZ, ANNA 161 02:07:11 00:06:02 30 de VETERA A F CAO TERRA DE
607 CARUDA MARTíNEZ, MIQUEL ANGEL 140 02:07:18 00:06:02 101 de VETERA B M INDEPENDENT
608 GONZALEZ ABDELA, PATRICIA 463 02:07:19 00:06:02 16 de SENIOR F XINO XANO NO
609 LO CASCIIO, SILVANA 556 02:07:19 00:06:02 31 de VETERA A F CA OLOT-TERRA
610 MONTES, CLAUDIA 429 02:08:14 00:06:05 17 de SENIOR F INDEPENDENT
611 REIFS JIMENEZ, DAVID 617 02:08:53 00:06:07 162 de SENIOR M INDEPENDENT
612 MONRàS I VIDIELLA, XAVIER 148 02:09:28 00:06:09 102 de VETERA B M INDEPENDENT
613 DIAZ SANCHEZ, MONTSE 341 02:09:55 00:06:10 32 de VETERA A F TRIATLO BERGA
614 BATLLE BACHESTEVE, JOSEP 472 02:10:28 00:06:11 22 de VETERA C M MAIMAKANSU
615 OPISSO ATIENZA, ISAVENA 544 02:10:41 00:06:12 33 de VETERA A F OSON@CORRE
616 BASAGAñA ROCA, MAR 543 02:10:41 00:06:12 34 de VETERA A F INDEPENDENT
617 ELASRIYA MASMOUDI, BILAL 373 02:10:59 00:06:13 13 de SUB-23 M INDEPENDENT
618 SKATOU PEREZ, IAN 168 02:11:54 00:06:16 14 de SUB-23 M INDEPENDENT
619 SOLER CASTRO, DANIEL 309 02:15:11 00:06:25 103 de VETERA B M ATLETISME GIR
620 NUñEZ PEREZ, ENRIC 130 02:16:11 00:06:28 163 de SENIOR M AARES
621 PLANAGUMA SALA, PERE 665 02:16:37 00:06:29 258 de VETERA A M INDEPENDENT
622 REVENAQUE MARTINEZ, JORGE 243 02:16:58 00:06:30 104 de VETERA B M U.A. RUBI
623 MUNNE GOMEZ, ALEJANDRO 201 02:18:10 00:06:33 105 de VETERA B M INDEPENDENT
624 LUCAS GARCIA, JOAN 133 02:18:20 00:06:34 106 de VETERA B M OLIMPIC MANLL
625 BARRANCO TALLEDA, JOAQUIM 75 02:23:11 00:06:48 23 de VETERA C M INDEPENDENT