Sant Silvestre del Bisaura

31 12 2011

En Jordi Reixach a la Sant Silvestre del Bisaura

Hola Víctor,
 
Et passo quatre ratlles de la meva participació a la Sant Silvestre del Bisaura que s’ha disputat aquest matí a Sant Quirze de Besora, sobre un recorregut de 4’5 Kms.

Després d’un parell de setmanes d’inactivitat ahir a la tarda vaig anar a les pistes a rodar una mica per veure com em responia el peu. Bé, encara noto alguna molèstia encara que perfectament soportable. Això m’ha fet decidir a anar aquest matí a prendre part a la Sant Silvestre del Bisaura, en la seva primera edició. No em voldria equivocar però em sembla que he estat l’únic representant d’Oson@corre.  Jo també he debutat en aquest tipus de proves. Una distància curta però em feia gràcia provar-ho per allò d’acomiadar el meu any més atlètic de la història fent una cursa. En total 105 participants.

Tot i que el resultat és el que menys compte en aquesta mena de proves jo he sortit a fer-ho el millor possible i lluitar com sempre contra el cronòmetre. Al final he acabat el 31è. amb un temps oficial de 20 min 53 seg (a mí m’ha sortit 21 min 08 seg).

El guanyador ha estat Jordi Alsina (CA Torelló) amb 15 min 46 seg, seguit de Jordi Portell (Ol. Manlleu) amb 16 min 33 seg; i tercera plaça per Marc Garriga amb 16 min 55 seg. En fèmines victòria per Lourdes Solano amb 24 min 49 seg, seguida per Yolanda Sánchez (24 min 53 seg) i de Núria Pujolriu (24 min 58 seg).

Aquesta tarda aniré de ruta pel Ripollès a cubrir les informacions de les santsilvestres de Campdevànol, Camprodon i Ribes de Freser.

Què vagi bé a la de Manlleu.

Si no hi ha res de nou, ens veiem dimarts a l’entrenament.

Apali, bon comiat del 2011 i millor entrada d’Any Nou. 
 
Jordi.





Noticies d’Atletisme del C.A. Vic

28 12 2011

Encarna Garcia revalida títol a la “10a Cursa a peu pel riu Ripoll” de Sabadell

Dilluns, dia de Sant Esteve, els nostres atletes veterans Salvador Arrabal i Encarna Garcia van participar a la “10a Cursa a peu pel riu Ripoll”, una cursa de 10 quilòmetres sense gairebé trepitjar l’asfalt, vorejant l’entorn del riu Ripoll i acabada a les pistes d’atletisme de Sabadell.

En Salva, amb un temps de 37’11, va acabar 29è de la general; i l’Encarna, un any més i amb 37’39” en la posició 34a de la general aconseguia travessar la meta com a primera fèmina.

Felicitats Encarna!

 

Abel Casalí puja la primer graó del podi a la “7a Cursa Entre Ponts” de Roda de Ter

El 26 i per fer baixar els turrons, un bon grup d’atletes va participar a la setena edició de la “Cursa Entre Ponts”, celebrada a Roda de Ter. Un cop més el nostre jove atleta Abel Casalí es va posar al capdavant de la prova sénior i finalment es va imposar a la resta d’atletes amb un temps de 16’14”. També hi van participar Joan Pallàs, 9è amb 17’14”gairebé seguit pel seu fill Roger Pallàs, 16è amb 17’37”; Nil Freixa, 37è amb 18’58”; Arnau Pallàs, 51è amb 19’46”; Albert López, 60è amb 20’12”; i també Eloi Codina, Eduard Serra, Quim Rovira, Bernat Cedó, Joan Cedó, Lluís Sabata i Jordi Moya.

Entre les fèmines van córrer les joves Júlia Massagué, Cora Sepúlveda, Montserrat Moya i les atletes d’Oson@corre Cristina Gutièrrez i Montse Periago.

I en les categories inferiors, destacar el segon lloc de Marçal Cedó en la cursa infantil, i també va córrer el seu germà Jofre Cedó en la cursa aleví.

Laia Andreu guanya la 2a Cursa de Na’Dalt a Bellmunt

En Pepe a Bellmunt

També el dia 26, es va celebrar a Sant Pere de Torelló la “2a Cursa de Na’Dalt a Bellmunt”, una pujada pel camí vell fins a dalt el Santuari, on un bon tall de coca i xocolata esperava a tots els participants. La cursa la va guanyar Agustí Roc.

L’atleta de l’equip de muntanya UEVIC/CAVIC, Laia Andreu, va guanyar la cursa sènior femení, invertint un temps de 35’50”. Els altres atletes d’Oson@corre hi van tenir bon paper: Pepe Almendros, 23è amb 33’41” i Raül Arxé, 38è amb 35’18”. I també hi van córrer els atletes de l’equip mixte UEVIC/CAVIC: Jordi Parareda, 18è, amb 32’49; Sònia Bruguera 47’15”. 

Cros a Caldes de Malavella

El diumenge 18 de desembre ha tingut lloc el XXVII Cros de Caldes de Malavella a Girona.

En categoria benjamina, la Lídia Criballés ha estat 5a, en Genís Ferrandez ha estat 9è en categoria cadet i en Mohamed Benktib, ha finalitzat en 14è lloc sènior.

Control cadet, juvenil i júnior, a Sabadell (2a jornada)

El dissabte 17, va tenir lloc el control de les categories cadet, júnior i juvenil de pista coberta a Sabadell. En categoria cadet hi van participar: Albert Baronet als 600mll, amb 1’37”87, la Thalia Lucas, va participar a llargada, amb un salt de 4,47m i a els 60mll, amb un temps de 8”83. La Berta Tenas, a la prova dels 300mll, va fer v47”18 i a la dels 60mll, 8”72.

A les categories, juvenil i júnior masculins, , hi van participar, en llançament de pes en Jordi Moya, va fer un tir de 13,92m, en David Benito, als 60mt, va fer-los amb 8”92, l’Albert Pessarrodona, va fer els 20mll, amb 25”73, i en Nil Freixa, va participar als 3000mll, amb un temps de 10’30”37. Entre les noies, la Jana Coll, va participar al pes juvenil fent un tir de 10,35m, i a la prova dels 200mll, amb un temps de 29”03, l’Olga Carro, també va participar als 200mll, i va fer 30”30, i a triple salt, va saltar, 8,70m.

Control de llançaments a Castellar del Vallés

Dissabte dia 17, la Jana Coll, va anar a Castellar del Vallés i va participar a la prova de llançament de martell, i ho va fer amb un tir de 46,05m.

Abel Casalí ja té la la mínima per els Campionats d’Espanya promesa

Diumenge 18, a Sabadell, es va dur a terme la 2a jornada de control absolut de pista coberta, on l’Abel Casalí, en la prova dels 1500mll, amb un temps de 3”58, va aconseguir marca per poder participar en els Campionats d’Espanya promesa. A Sabadell, també van participar, en Josep Comeras, en els 400mll, amb 53”79, i en Xavi Freixa, ho va fer en els 60mll, amb un temps de 7”67 i als 60mt, amb 9”50.

Trofeu Sabadell de promoció

Diumenge 18, també es va celebrar la 1a jornada de Trofeu Sabadell de promoció, on en categoria infantil, l’Enric Martinez,va participar en pes amb un tir de 8,55m i en els 2000mll, amb un temps de 7’42”9. En Ferran Sagrera, amb un tir de 7,30m en pes, i en els 60mll, va fer 8”8. En alçada, l’Abel Benito, va fer un salt de 1,40m, i també va participar en els 60mll, amb 8”6. En categoria alevina, i en la prova de llargada, van participar-hi l’Oriol Benito amb un salt de 3,40m i en Carles Martinez, amb 2,51m. Tots dos, també van participar en els 60mll, l’Oriol amb un temps de 9”5 i en Carles amb 10”2.





Agraïments de la Eco-Mitja Marató Oson@corre 2011

26 12 2011

Des de el Club Atlètic Vic i Oson@corre, volem donar les gràcies a tots els atletes per fer-nos confiança a l’ Eco Mitja Marató Oson@corre Ciutat de Vic.

També agrair l’ajuda a Ajuntament de Vic, Ajuntament de Gurb, Ajuntament de Malla, A.A. Tona, Fondistes de Roda, Guardia Urbana de Vic, Protecció Civil,  Mossos d’Esquadra,  Obres i Serveis Seroca 95, Universitat de Vic, Federació Catalana d’Atletisme, Centre Vic, Revista Marathon, El 9 Nou, Intersport Horitzó, Fisiocrem, Cervesa del Montseny, Grup de Rock Rengles, Toyota Automòbils Casacuberta, Confisergur, Caixa Penedès, Cal Valls, Natursoy, Vegetalia, Aliment Vegetal, Natureco, Natumi, Lima, Aneto, Embotits La Gleva, Natura Vic, Cistelleria Freixanet, Granja Armengol, Aigua Veri, Sojade i Oleander.

I tots  els socis i atletes del Club per ajudar durant tot el cap de setmana per poder portar a terme la cursa.

També agraïm tots els comentaris dels participants a la cursa, per tal de poder esmenar possibles errors en les futures organitzacions de la Cursa.

Moltes Gràcies a tots i Bones Festes!!!!!

Montse Solà

Presidenta C.A. Vic

Victor Vilalta

Oson@corre

ORGANITZACIÓ DE LA CURSA





La meva primera mitja marató

22 12 2011

Quan vaig entrar a formar part d’Oson@corre el passat mes de juny, difícilment em podia imaginar que mig any després seria un dels 700 participants a l’Eco Mitja Marató Ciutat de Vic. I més, quan el meu objectiu no era altre que millorar la condició física per un benestar general i que m’ajudés a tenir un bon to en la pràctica d’altres esports, amb uns entrenaments planificats i l’assessorament de gent molt avesada en el món de l’atletisme. Durant tot aquest temps, i amb un treball constant dins les meves possibilitats i agradable per la bona companyonia que es respira dins del grup d’Oson@corre, la millora ha estat notable fins el punt de competir en un parell de curses. Una d’elles va ser aquest diumenge, a la mitja marató que organitzen CA Vic i Oson@corre. Va ser la meva primera participació en una prova d’aquesta distància. No sé si en vindran més. Probablement, sí. El què sí tinc segur és que en guardaré un bon record. Per ser la primera, per ser la nostra, per les sensacions viscudes, pel bon resultat personal, pel bon ambient, pels ànims rebuts de gent anònima i dels propis companys d’Oson@corre. Tot plegat em va fer gaudir de la cursa, especialment en veure el resultat del treball acumulat aquests darrers mesos.

Bones Festes a tothom. Salut i quilòmetres.

Jordi Reixach

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Fotos de la Eco-Mitja

21 12 2011

Fotos de la 3ª ECO-MITJA MARATÓ OSON@CORRE CIUTAT DE VIC

Ja estan disponibles les fotos de la Mitja Marató d’aquest passat 18 de Desembre de 2.011. Les Podeu veure clickant:

Aquí

 





Bona participació a la 3a ECO-MITJA Marató Oson@corre Ciutat de Vic

20 12 2011

ECO-MITJA MARATÓ OSON@CORRE CIUTAT DE VIC

Durant la jornada del diumenge 18 de desembre s’ha dut a terme la 3a edició de l’ECOMITJA Marató Oson@corre Ciutat de Vic. Amb un dia amb assolellat, però amb força fred i vent, a les 11 del matí, la presidenta del club, Montserrat Solà, ha donat la sortida d’aquesta tercera edició que ha comptat amb la participació d’uns 700 atletes, d’arreu de Catalunya.

Molts atletes del club i d’Oson@corre han participat en aquest edició.

El guanyador d’aquesta tercera edició ha estat per l’atleta mallorquí resident a Vic, i entrenador del CA Vic, Paco Tugores que, amb 1h13’54”, s’ha imposat per només tres segons amb esprint final a l’última recta al seu company d’entrenament basc Angel López. El tercer graó del podi l’ocupà Gerard Garrote del CA Figueres.

El primer atleta del CA Vic en arribar a la meta, ha estat en Dani Bordallo, que ho ha fet en la 6a posició i a només 1’35” del primer. Joan Pallàs, atleta veterà del club, ha arribat 9è. I el primer atleta del grup Oson@corre en travessar la meta, ha estat Ali Ziani amb 1h24’04”.

Pel que fa a les noies, la victòria ha estat per l’atleta de Corro d’Avall Anna Riera, que s’ha imposat amb autoritat durant tota la cursa i ha acabat amb 1h28’29 . La primera atleta del CA Vic ha estat la també mallorquina Magda Vicens que ha arribat 5a amb 1h37’35”. mentre que la primera classificada d’Oson@corre ha estat Núria Ferrer amb 1h:50’11”.

Trobareu tots els resultats de la cursa a la pàgina web del club, a la d’Oson@corre, i a la de la Federació Catalana d’Atletisme.

L’organització fa una valoració molt positiva de la resposta que han tingut els atletes, del funcionament en general de la prova i agraeix la confiança que han mostrat tots els participants, la qual cosa ens anima a seguir treballant per a poder oferir, any rere any, aquesta Eco Mitja Marató a la nostra ciutat.

També cal agrair a tots els col·laboradors, voluntaris, espònsors i personal que, d’una manera o altra, han estat involucrats a la prova i que sense ells seria impossible poder-la tirar endavant.

Felicitats i moltes gràcies a tots !!

Informa: C.A. Vic





Videos de la ECO-MITJA

19 12 2011

Ja estan disponibles els videos de sortida i arribada de la cursa al següent link

de corriendovoy:

http://www.corriendovoy.com/evento.php?id=489&seccion=1





ECO-MITJA MARATÓ OSON@CORRE 2011 – RESULTATS D’ATLETES D’OSON@CORRE I C.A.VIC

18 12 2011

CLASSIFICACIÓ ATLETES D’OSON@CORRE

1 ZIANI, ALI    01:24:04    18 de SENIOR M   00:03:59 OSON@CORRE         

ALGUERO GRACIA, VICTOR   01:24:31   17 de VETERA A M   00:04:00 OSON@CORRE         

3 SOLER FREIXAS, DAVID 01:26:06   27 de SENIOR M 00:04:05 OSON@CORRE

DAM CASAS, ERNEST   01:26:43  28 de VETERA A M  00:04:07 OSON@CORRE          

PARÉ SORIANO, SANTI  01:26:44  29 de VETERA A M   00:04:07 OSON@CORRE          

PUIGDESENS PLA, XEVI      01:28:06   30 de SENIOR M   00:04:11 OSON@CORRE          

PUJADAS AREGALL, DANIEL  01:29:41    54 de VETERA A M  00:04:15 OSON@CORRE

   
RIUBROGENT ANGLADA, ALBERT  01:29:42   55 de VETERA A M       00:04:15 OSON@CORRE  

    
COSTA SEÑÉ, GERARD    01:29:43   35 de SENIOR M    00:04:15 OSON@CORRE 

        
10 ADELL, DAVID   01:29:48        56 de VETERA A M  00:04:15 OSON@CORRE

         
11 PAMOS MONFORTE, OSCAR   01:31:36   67 de VETERA A M  00:04:21 OSON@CORRE

         
12 CODINA BAU, JOSEP   01:33:59  52 de SENIOR M  00:04:27 OSON@CORRE 

         
13 ARXE CAPDEVILA, RAUL  01:34:52  59 de SENIOR M  00:04:30 OSON@CORRE 

         
14 PUIGDOLLERS VILLENA, ALBERT   01:37:46  114 de VETERA A M   00:04:38 OSON@CORRE

          
15 SENA MASALLERA, XEVI   01:38:19  33 de VETERA B M 00:04:40 OSON@CORRE 

         
16 MATEO DE SANCHA, JOSEP   01:38:59   39 de VETERA B M   00:04:42 OSON@CORRE

        
17 GóMEZ ARRAYAS, AURELI   01:39:52  43 de VETERA B M   00:04:44 OSON@CORRE

          
18 REDONDO RELLO, CIRIACO    01:39:52   142 de VETERA A M  00:04:44 OSON@CORRE 

         
19 CASANOVAS, JOAN   01:39:53    143 de VETERA A M    00:04:44 OSON@CORRE 

         
20 ALCUBIERRE ROCA, MANEL    01:43:59       169 de VETERA A M    00:04:56 OSON@CORRE 

         
21 REIXACH VALLÈS, JORDI    01:45:39   63 de VETERA B M     00:05:01 OSON@CORRE 

         
22 BOLAÑOS PUJOL, MANEL      01:45:59    181 de VETERA A M  00:05:02 OSON@CORRE 

         
23 SEUVA, MARTí   01:48:13   192 de VETERA A M      00:05:08 OSON@CORRE  

        
24 FERRER PRAT, NÚRIA    01:50:11   7 de SENIOR F     00:05:14 OSON@CORRE         

25 CUNILL, GABI 1:50:12  205 de VETERA M  00:05:14  OSON@CORRE

26 ESPEJO BAUSELLS, DAVID    01:50:54   139 de SENIOR M    00:05:16 OSON@CORRE

      
27 GUTIERREZ MARTIN, CRISTINA   01:53:10        18 de VETERA A F  00:05:22 OSON@CORRE  

       
28 LOMBARDO ORTEGA, ALFREDO   01:57:06  244 de VETERA A M   00:05:33 OSON@CORRE  

        
29 BARCELO CARRIO, JOAN   02:00:40   250 de VETERA A M 00:05:43 OSON@CORRE 

         
30 OPISSO ATIENZA, ISAVENA    02:10:41        33 de VETERA A F           00:06:12 OSON@CORRE       

306 FERRER BALLESTER, XAVIER  01:40:19   47 de VETERA B M 00:04:45 

CLASSIFICACIÓ ATLETES C.A.VIC

BORDALLO ROVIRA, DANI  01:15:29   5 de SENIOR M  00:03:35 C.A.VIC             
PALLAS JANES, JOAN   01:16:27       3 de VETERA A M   00:03:37 C.A.VIC             
PARAREDA NADEU, JORDI  01:19:45   9 de SENIOR M   00:03:47 C.A.VIC             
VICENS OLIVER, MAGDALENA 01:37:35    1 de SENIOR F   00:04:38 CA VIC              
CASACUBERTA AROLA, NÚRIA  01:43:25  3 de SENIOR F    00:04:54 CA VIC              
SABATA PALLAROLS, LLUíS  01:47:59  73 de VETERA B M    00:05:07 C.A.VIC             
MARQUEZ PARDO, MARI 01:50:22  14 de VETERA A F   00:05:14 C.A.VIC             
SURRIBA I FERNANDEZ, JOAN RAMON  01:52:15  90 de VETERA B M  00:05:19 C.A.VIC          





3ª ECO-MITJA MARATÓ OSON@CORRE CIUTAT DE VIC – CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES

18 12 2011

SENIOR FEMENÍ      
   1 VICENS OLIVER, MAGDALENA                              466 01:37:35    00:04:38     2 CA VIC             
   2 PUCHADES MORAL, ELISABET                              357 01:38:26    00:04:40     3 INDEPENDENT        
   3 CASACUBERTA AROLA, NúRIA                              476 01:43:25    00:04:54     4 CA VIC             
   4 MIRO FIGUERAS, EUGENIA                                252 01:43:51    00:04:56     5 BORGES TRAIL       
   5 ZAPATA MAS, MARISA                                    344 01:45:19    00:05:00     6 INDEPENDENT        
   6 FABREGAS BACHS, ANNA                                   88 01:46:45    00:05:04     7 INDEPENDENT        
   7 FERRER PRAT, NúRIA                                    426 01:50:11    00:05:14     8 OSON@CORRE         
   8 ZUBIA DEL BARRIO, MARIA                               631 01:51:00    00:05:16     9 INDEPENDENT        
   9 BERTRANS BLANQUé, GEMMA                               137 01:51:03    00:05:16    10 INDEPENDENT        
  10 SORS HOMS, ANNA                                       627 01:53:36    00:05:23    11 INDEPENDENT        
  11 ESCRIU MOLINE, MONTSE                                 151 01:55:19    00:05:28    12 ASSOCIACIO ATELTICA
  12 CUCARULL GONZALEZ, TANIA ESTHER                       174 01:58:11    00:05:36    13 L`AIRE             
  13 BERNET BUENDíA, MARI                                  420 01:58:12    00:05:36    14 COLLA CORRIOL      
  14 OLSZEWSKA, ALEKSANDRA                                 430 02:04:46    00:05:55    15 INDEPENDENT        
  15 HAUBER, TANJA                                         250 02:06:19    00:06:00    16 RUN2HILL           
  16 GONZALEZ ABDELA, PATRICIA                             463 02:07:19    00:06:02    17 XINO XANO NO M\’APRE
  17 MONTES, CLAUDIA                                       429 02:08:14    00:06:05    18 INDEPENDENT      

  
SENIOR MASCULÍ

  
   1 TUGORES SASTRE, PACO                                  523 01:13:54    00:03:30    19 LLORET DE MAR      
   2 GARROTE SAYó, GERARD                                  398 01:14:04    00:03:31    20 C.A.FIGUERAS. G.C.B
   3 VIñAS SOLER, JOSEP                                    122 01:14:57    00:03:33    21 INDEPENDENT        
   4 NIETO VINARDELL, EUDALD                               203 01:15:21    00:03:34    22 LLORET-LA SELVA    
   5 BORDALLO ROVIRA, DANI                                 690 01:15:29    00:03:35    23 C.A.VIC            
   6 ROTA MUNDÓ, RAUL                                      478 01:17:43    00:03:41    24 ACTISPORT          
   7 MARIMON SASTRE, ANDREU                                560 01:18:08    00:03:42    25 LLORET LA SELVA    
   8 SOLE PEREZ, MIQUEL ANGEL                              366 01:18:23    00:03:43    26 A4ELKM             
   9 PARAREDA NADEU, JORDI                                 496 01:19:45    00:03:47    27 C.A.VIC            
  10 PLANELLA PRAT, JOAN                                   316 01:19:58    00:03:47    28 POTS               
  11 JUAREZ DORCA, JOAQUIM                                 410 01:20:02    00:03:48    29 Vo2 TRIATHLON      
  12 ALARCóN VILARDELL, DAVID                              305 01:20:37    00:03:49    30 CLUB TRIATLó GRANOLL
  13 PEDEMONTE PICA, JAUME                                 255 01:21:06    00:03:51    31 FONDISTES BLANES   
  14 PRAT COLOM, JOSEP                                     644 01:21:28    00:03:52    32 INDEPENDENT        
  15 MOLINS JULIÀ, DEMETRI                                 407 01:21:35    00:03:52    33 L´AIRE- FONTANAREJO
  16 TRUYOLS MORETó, JORDI                                 564 01:22:03    00:03:53    34 FETSKALDO          
  17 RODRIGUEZ ESPINOSA, ALBERTO                            89 01:23:25    00:03:57    35 CLUB TRIATLO GRANOLL
  18 ZIANI, ALI                                            636 01:24:04    00:03:59    36 OSON@CORRE         
  19 BRUN TORRAS, IVAN                                      33 01:24:11    00:03:59    37 C.O. FARNERS       
  20 NAVARRO LACORTE, XAVI                                 244 01:24:46    00:04:01    38 C.F.DAMM           
  21 ALONSO ROSELL, ORIOL                                  481 01:24:48    00:04:01    39 ACE BOMBERS        
  22 MOLINA  ESCRIBANO, ISMAEL                             246 01:24:55    00:04:02    40 UEC ANOIA          
  23 BAUTISTA GARCIA, XEVI                                 670 01:24:59    00:04:02    41 INDEPENDENT        
  24 QUER, MARTI                                           550 01:25:21    00:04:03    42 INDEPENDENT        
  25 ROURA CAPDEVILA, JORDI                                658 01:25:38    00:04:04    43 CLUB NATACIÓ OLOT  
  26 CASTRO MORALES, MARC                                  160 01:25:57    00:04:05    44 C.N VIC-ETB        
  27 SOLER FREIXAS, DAVID                                  269 01:26:06    00:04:05    45 OSON@CORRE         
  28 ALARCON VILA, JOAN                                     96 01:26:46    00:04:07    46 CLUB TRIATLO GRANOLL
  29 COSTA CAPDEVILA, DAN                                  310 01:27:13    00:04:08    47 CLUBTRIATLóGRANOLLER
  30 PUIGDESENS PLA, XEVI                                  672 01:28:06    00:04:11    48 OSON@CORRE         
  31 CANO PRIETO, IVAN                                     527 01:28:44    00:04:12    49 MENORQUINRUNNERSBCN
  32 QUINTANILLA  VALERO, DAVID                             58 01:28:49    00:04:13    50 INDEPENDENT        
  33 JANE CRESPO, ALBERT                                   225 01:29:01    00:04:13    51 INDEPENDENT        
  34 ALVAREZ ALBA, JOSE LUIS                               504 01:29:06    00:04:14    52 INDEPENDENT        
  35 COSTA SEÑÉ, GERARD                                    500 01:29:43    00:04:15    53 OSON@CORRE         
  36 COLLELL ALIER, MARC                                   642 01:29:50    00:04:16    54 INDEPENDENT        
  37 SERRA CABALLERO, JORDI                                196 01:30:16    00:04:17    55 TRANKILS           
  38 BONILLA VEGA, TOMAS                                   585 01:30:38    00:04:18    56 INDEPENDENT        
  39 MORCILLO VALERO, ALFONS                               458 01:31:14    00:04:20    57 INDEPENDENT        
  40 HERNANDEZ MARQUEZ, SERGI                              510 01:31:28    00:04:20    58 CLUB ATLETIC TORELLO
  41 MONTESINOS MARTINEZ, MARC                             145 01:32:03    00:04:22    59 CLUB TRIATLO GRANOLL
  42 CANAL I VIDAL, JOEL                                   517 01:32:27    00:04:23    60 RUNNING HOOLIGAN   
  43 ROURA GAROLERA, XAVIER                                674 01:32:29    00:04:23    61 INDEPENDENT        
  44 MULLFUYEDA ROVIRA, MARC                               119 01:32:33    00:04:23    62 INDEPENDENT        
  45 IBAÑEZ SIRVENT, DAVID                                 324 01:32:38    00:04:24    63 CAMPDEVANOL TEAM   
  46 JORDA COLL, MARC                                      633 01:33:03    00:04:25    64 INDEPENDENT        
  47 PLANELLA PARES, MATEU                                 253 01:33:03    00:04:25    65 INDEPENDENT        
  48 CASANOVAS HOMS, GUILLE                                270 01:33:24    00:04:26    66 INDEPENDENT        
  49 COROMINAS PONS, JOSEP                                 489 01:33:40    00:04:27    67 VIA FOA            
  50 FREIXA I MOLIST, MARC                                 648 01:33:40    00:04:27    68 CET                
  51 RABOT DE LA FUENTE, LLUIS                              67 01:33:40    00:04:27    69 INDEPENDENT        
  52 CODINA BAU, JOSEP                                     351 01:33:59    00:04:27    70 OSON@CORRE         
  53 ESPARCH BORRELL, MARÇAL                               388 01:34:08    00:04:28    71 TRI-BU             
  54 FONTDEVILA MILLáN, ALBERT                             535 01:34:18    00:04:28    72 INDEPENDENT        
  55 FEIXAS I BLANCH, POL                                  116 01:34:29    00:04:29    73 ENCIS              
  56 CANO OJEDA, ISMAEL                                    121 01:34:30    00:04:29    74 ATLETISME MONTORNES
  57 MARTí CAMPMAJó, JESúS                                  30 01:34:40    00:04:29    75 INDEPENDENT        
  58 REDONDO RODRIGUEZ, MANUEL                             178 01:34:42    00:04:29    76 PLAZA OSONA TEAM   
  59 ARXE CAPDEVILA, RAUL                                  350 01:34:52    00:04:30    77 OSON@CORRE         
  60 HOMS PAGESPETIT, FERRAN                               215 01:35:17    00:04:31    78 INDEPENDENT        
  61 MONTOLIO POVEDANO, XAVIER                             452 01:35:49    00:04:33    79 VIA FORA           
  62 SANCHEZ CASADEMUNT, LLUIS                             395 01:35:49    00:04:33    80 VIA FORA           
  63 GONZALEZ BRAVO, ANDRES                                603 01:35:53    00:04:33    81 INDEPENDENT        
  64 PARES FARRES, RICARD                                  708 01:36:10    00:04:34    82 INDEPENDENT        
  65 BAU FORNéS, ABEL                                      520 01:36:16    00:04:34    83 FREEBIKE           
  66 ALSINA DOT, GUILLEM                                   345 01:36:42    00:04:35    84 CLUB EXC, SERRAGRANY
  67 COSTA MASACHS, ORIOL                                  331 01:36:42    00:04:35    85 C.E.PICORNELL      
  68 MONTELLS FERRER, IVAN                                 226 01:36:42    00:04:35    86 INDEPENDENT        
  69 LLOP CARRION, NARCíS                                  200 01:37:08    00:04:36    87 INDEPENDENT        
  70 ROVIRA CABEZA, JORDI                                  493 01:37:16    00:04:37    88 INDEPENDENT        
  71 NOGUERA COMELLAS, ALBERT                              559 01:37:33    00:04:38    89 INDEPENDENT        
  72 CHARNECO FERNANDEZ, PEDRO                             291 01:37:33    00:04:38    90 INDEPENDENT        
  73 ROSELL TAYADELLA, JORDI                               676 01:37:34    00:04:38    91 INDEPENDENT        
  74 VIVES BASSAS, PAU                                      40 01:37:37    00:04:38    92 INDEPENDENT        
  75 LLADó I VILA, EDUARD                                  285 01:37:46    00:04:38    93 INDEPENDENT        
  76 ESPUCHE CASSÚ, RUBEN                                  110 01:37:54    00:04:39    94 INDEPENDENT        
  77 CORNEJO ORRIOLS, XAVIER                               272 01:37:58    00:04:39    95 UE. VIC            
  78 AGUILERA SAñé, JORDI                                  546 01:38:13    00:04:39    96 INDEPENDENT        
  79 RAMOS AGUILERA, JOSE EUSEBIO                          260 01:38:42    00:04:41    97 INDEPENDENT        
  80 MUNTAL VILA, MARC                                     319 01:38:47    00:04:41    98 CN VIC ETB         
  81 VIDAL ROSó, MIQUEL                                    605 01:38:50    00:04:41    99 INDEPENDENT        
  82 MASRAMON PRATS, OIL                                   704 01:38:58    00:04:42   100 RIUPRIMER          
  83 FONTSECA SAÑE, JORDI                                  502 01:38:58    00:04:42   101 INDEPENDENT        
  84 COMELLAS  CODINA, ISAAC                               134 01:39:03    00:04:42   102 INDEPENDENT        
  85 MAS CHACORI, JOSEP MARIA                               31 01:39:15    00:04:42   103 POLLASTRES         
  86 PALACIOS ORTIZ, MARC                                   95 01:39:16    00:04:42   104 INDEPENDENT        
  87 MARTíN CáCERES, JAVIER                                580 01:39:23    00:04:43   105 INDEPENDENT        
  88 GALI FONT, JOSEP                                      445 01:39:33    00:04:43   106 CLUB ATLETISME ROSES
  89 PUJOL GARZóN, ISIDRE                                  419 01:39:39    00:04:44   107 WANCHINFLYS        
  90 ALVARO GONZALVO, ORIOL                                 99 01:39:41    00:04:44   108 INDEPENDENT        
  91 PéREZ GONZáLEZ, RAúL                                  608 01:40:10    00:04:45   109 INDEPENDENT        
  92 PADROS FERRET, MIQUEL                                  76 01:40:10    00:04:45   110 INDEPENDENT        
  93 PUJOL GARCIA, ALBERT                                  460 01:40:19    00:04:45   111 INDEPENDENT        
  94 FERNANDEZ SERRANO, JOSEP                              615 01:40:36    00:04:46   112 INDEPENDENT        
  95 RIERA ESUCDé, JORDI                                   422 01:40:46    00:04:47   113 TRIPLET TEAM       
  96 ESTEBA CANO, RUBEN                                     11 01:41:00    00:04:47   114 INDEPENDENT        
  97 MARRUECOS QUEROL, JORDI                               593 01:41:03    00:04:48   115 INDEPENDENT        
  98 PARCET COMAS, JORDI                                   313 01:41:08    00:04:48   116 INDEPENDENT        
  99 CORRAL GIL, DAVID                                     288 01:41:11    00:04:48   117 CLUB TRIATLó GRANOLL
 100 PLANAS SERRA, ALBERT                                  232 01:41:11    00:04:48   118 INDEPENDENT        
 101 BARROSO ADAME, MANEL                                   28 01:41:27    00:04:49   119 C.O. FARNERS       
 102 RUZ RIERA, XAVIER                                     380 01:41:28    00:04:49   120 INDEPENDENT        
 103 VILARDELL VERDAGUER, JOSEP                            680 01:41:29    00:04:49   121 INDEPENDENT        
 104 SOLé CASAS, PEP                                       571 01:41:37    00:04:49   122 OLIMPIC MANLLEU    
 105 GALLARDO GÓMEZ, DAVID                                 626 01:42:36    00:04:52   123 INDEPENDENT        
 106 IBAÑEZ SIRVENT, CARLOS                                326 01:43:07    00:04:53   124 CAMPDEVANOL TEAM   
 107 ALTARRIBA ROCA, RAMON                                 112 01:43:18    00:04:54   125 INDEPENDENT        
 108 BRUCH CRESPIERA, ROMà                                 651 01:43:52    00:04:56   126 INDEPENDENT        
 109 ARGELICH FERREIRA, AARóN                              264 01:43:59    00:04:56   127 INDEPENDENT        
 110 COLOMINAS MACÍAS, JONATHAN                            424 01:44:03    00:04:56   128 VASTARD RUNNERS    
 111 MARTÍNEZ PUJADAS, DANIEL                              471 01:44:24    00:04:57   129 INDEPENDENT        
 112 LINARES ARJONA, NIL                                   352 01:44:32    00:04:57   130 INDEPENDENT        
 113 VILA AYATS, XAVIER                                    597 01:44:34    00:04:58   131 CN OLOT            
 114 LóPEZ BUEZO, JAVIER                                    19 01:44:38    00:04:58   132 L@SPERCHAS         
 115 DOMENECH PALMA, JORDI                                 251 01:44:41    00:04:58   133 INDEPENDENT        
 116 PRATS CODINACH, JORDI                                 289 01:45:02    00:04:59   134 VASTARD RUNNERS    
 117 PLANAS SERRA, ALEIX                                   245 01:45:03    00:04:59   135 INDEPENDENT        
 118 GUTIERREZ ARMIJOS, FABIAN                             330 01:45:08    00:04:59   136 INDEPENDENT        
 119 VERUGO ARANDA, JOSE MANUEL                             72 01:45:09    00:04:59   137 INDEPENDENT        
 120 VILA FUMANYA, MARC                                    279 01:45:09    00:04:59   138 LES TORTUGUES DE LA
 121 PEREZ MIRANDA, RUBEN                                  486 01:45:18    00:05:00   139 INDEPENDENT        
 122 ESTANY ALGANS, JORDI                                  609 01:45:38    00:05:01   140 INDEPENDENT        
 123 COMAS JORDà, RAMON                                    594 01:46:30    00:05:03   141 CATORELLó          
 124 PEDRAZA MASEGOSA, ALBERTO                             299 01:46:37    00:05:03   142 AARES              
 125 LUIS MARTINEZ, RUBEN                                  660 01:46:37    00:05:03   143 C.E.AMICS DE LA CURS
 126 FARRé PLANTADA, JORDI                                 462 01:47:06    00:05:05   144 INDEPENDENT        
 127 MATEO RODRIGUEZ, FERNANDO                             139 01:47:07    00:05:05   145 MONTGAT FOUNDATION 
 128 SALA CARRERA, ROGER                                    53 01:47:18    00:05:05   146 INDEPENDENT        
 129 BIROSTA SOLER, DAVID                                  634 01:47:38    00:05:06   147 INDEPENDENT        
 130 CODINACHS ALSINA, ROGER                               190 01:48:03    00:05:08   148 INDEPENDENT        
 131 CISNEROS CAMPS, CLAUDI                                 12 01:48:42    00:05:09   149 INDEPENDENT        
 132 MATEO ARGEMIR, DAVID                                  258 01:48:52    00:05:10   150 INDEPENDENT        
 133 GUITERAS FARGAS, GERARD                                54 01:49:16    00:05:11   151 INDEPENDENT        
 134 CAROL CASANOVAS, PERE                                 334 01:49:19    00:05:11   152 INDEPENDENT        
 135 MARTíN, JOAN MANEL                                    100 01:49:55    00:05:13   153 INDEPENDENT        
 136 MASO SERRA, MARTI                                     152 01:49:57    00:05:13   154 ASSOCIACIO ATELTICA
 137 GUTIERREZ TAUSTE, DAVID                               417 01:50:08    00:05:13   155 INDEPENDENT        
 138 RAULET JORDANA, ALBERT                                595 01:50:34    00:05:15   156 INDEPENDENT        
 139 ESPEJO BAUSELLS, DAVID                                147 01:50:54    00:05:16   157 OSON@CORRE         
 140 CARALT RUAIX, ALBERT                                  280 01:50:58    00:05:16   158 INDEPENDENT        
 141 COTS NADEU, JOAN                                      108 01:51:04    00:05:16   159 INDEPENDENT        
 142 COMELLAS MORCILLO, JOSEP MARIA                        403 01:51:06    00:05:16   160 INDEPENDENT        
 143 GONZALEZ HIDALGO, MOI                                 325 01:51:27    00:05:17   161 INDEPENDENT        
 144 PRATS MOLL, RAUL                                      220 01:51:49    00:05:18   162 INDEPENDENT        
 145 GARRIGA CORTINA, JORDI                                416 01:51:49    00:05:18   163 INDEPENDENT        
 146 COSTA SANCHEZ, DAVID                                  389 01:51:56    00:05:19   164 INDEPENDENT        
 147 ROVIRA BAñOS, PERE                                    558 01:52:44    00:05:21   165 INDEPENDENT        
 148 AMBLAS CORRETJA, DAMIA                                569 01:52:52    00:05:21   166 INDEPENDENT        
 149 PAVON MAURI, MARC                                     386 01:53:06    00:05:22   167 AARES              
 150 GUIX ALFARO, DANI                                     317 01:55:35    00:05:29   168 INDEPENDENT        
 151 ZAPATER VILA, JORDI                                   479 01:55:37    00:05:29   169 DIEDRE             
 152 LLADO SALES, MARC                                     182 01:58:02    00:05:36   170 VASTARD RUNNERS    
 153  HERRANZ PUJóS, DAVID                                 507 01:58:41    00:05:38   171 INDEPENDENT        
 154 MORON GALLARDO, MIQUEL ANGEL                          337 01:58:42    00:05:38   172 INDEPENDENT        
 155 MONTERO I FERRER, DAVID                               446 01:58:44    00:05:38   173 CAR EL SURELL      
 156 BATLLE COSTA, ALBERT                                  470 01:58:50    00:05:38   174 MAIMAKANSU         
 157 BAUTISTA GARCIA, PERE                                 612 02:02:04    00:05:47   175 INDEPENDENT        
 158 SAEZ MONLEON, IVAN                                    346 02:02:23    00:05:48   176 INDEPENDENT        
 159 AUQUé COLL, XAVIER                                    277 02:02:26    00:05:49   177 INDEPENDENT        
 160 MORERA, SERGI                                         254 02:03:08    00:05:51   178 INDEPENDENT        
 161 CABANAS PLANAS, JOSEP                                 525 02:05:15    00:05:57   179 INDEPENDENT        
 162 REIFS JIMENEZ, DAVID                                  617 02:08:53    00:06:07   180 INDEPENDENT        
 163 NUñEZ PEREZ, ENRIC                                    130 02:16:11    00:06:28   181 AARES    

         
SUB-23 FEMENÍ

      
   1 MUNDó FORNELL, ANNA                                   362 02:03:12    00:05:51   182 INDEPENDENT        
   2 MONRÀS ERRA, JÚLIA                                    359 02:03:12    00:05:51   183 INDEPENDENT        

SUB-23 MASCULÍ

     
   1 LOPEZ CACERES, ANGEL Mª                               547 01:13:57    00:03:30   184 ATLETICO SAN SEBASTI
   2 MERINO ALAMINOS, ERIK                                 390 01:20:17    00:03:48   185 EXCLUSIVE          
   3 GRAU CLAPERS, MARC                                    202 01:25:54    00:04:04   186 C.N. SALLENT       
   4 DIAZ DURAN, CARLES                                    432 01:29:38    00:04:15   187 INDEPENDENT        
   5 TRIADU VILARDELL, DAVID                               576 01:30:00    00:04:16   188 C.N.BANYOLES – TRIAT
   6 CLARà SOLER, ROGER                                    659 01:30:09    00:04:16   189 AE DIEDRE          
   7 SALA MARTí, ARNAU                                     526 01:32:01    00:04:22   190 INDEPENDENT        
   8 SALVADOR SEGURA, MARC                                 647 01:32:45    00:04:24   191 INDEPENDENT        
   9 CARULLA ROSELL, JOEL                                  501 01:37:59    00:04:39   192 INDEPENDENT        
  10 SURIñACH TARANDELL, ARMAND                            404 01:50:46    00:05:15   193 INDEPENDENT        
  11 MASNOU MORENO, JORDI                                  530 01:52:41    00:05:21   194 INDEPENDENT        
  12 MUNTADAS PELAEZ, ISAAC                                332 01:54:10    00:05:25   195 CAMPDEVANOL TEAM   
  13 ELASRIYA MASMOUDI, BILAL                              373 02:10:59    00:06:13   196 INDEPENDENT        
  14 SKATOU PEREZ, IAN                                     168 02:11:54    00:06:16   197 INDEPENDENT   

    
VETERA A FEMENÍ

      
   1 BOSCH DALMAU, ELISABET                                382 01:33:57    00:04:27   198 RUNNERSWORLD       
   2 GUICH CORNELLA, PILAR                                 256 01:36:27    00:04:34   199 VILOBICI LES RABASSE
   3 MACIà ERRA, ANNA                                      668 01:36:57    00:04:36   200 UE VIC             
   4 CUTRINA I MATEOS, MONTSERRAT                           35 01:38:48    00:04:41   201 CLUB ATLETIC MANRESA
   5 CAMPRUBI DUOCASTELLA, JUDIT                            60 01:39:50    00:04:44   202 FEFA               
   6 SABENCH    CASELLAS, CARME                            105 01:41:27    00:04:49   203 INDEPENDENT        
   7 SERRADELL PUIG, EVA                                   455 01:41:49    00:04:50   204 CENTRE EXTA GARRIGUE
   8 ROCA FORCADA, MONTSE                                  662 01:44:06    00:04:56   205 INDEPENDENT        
   9 ESPINA ORDEIX, ROSA                                   464 01:48:25    00:05:09   206 UEVIC              
  10 MOLIST MOLIST, MAITE                                  322 01:48:28    00:05:09   207 INDEPENDENT        
  11 TORREGUITART ALCANTARA, MARTA                         126 01:48:28    00:05:09   208 OLIMPIC MANLLEU    
  12 CARRETER MAS, MARTA                                   557 01:50:06    00:05:13   209 INDEPENDENT        
  13 BALLABRIGA GARCIA, SANDRA                             581 01:50:17    00:05:14   210 STIKAFUL           
  14 MARQUEZ PARDO, MARI                                   499 01:50:22    00:05:14   211 C.A.VIC            
  15 LO CASCIO, VALERIA                                    555 01:50:44    00:05:15   212 CA OLOT-TERRA DE VOL
  16 FERNANDEZ ALVAREZ, CARMEN                              43 01:50:56    00:05:16   213 MADTEAM            
  17 BRUCH MASERAS, EVA                                    551 01:51:59    00:05:19   214 INDEPENDENT        
  18 GUTIERREZ MARTIN, CRISTINA                            144 01:53:10    00:05:22   215 OSON@CORRE         
  19 ESTRADA, MARTA                                         27 01:53:10    00:05:22   216 CAV                
  20 SERRA I ALBERT, ROSER                                 563 01:54:02    00:05:25   217 LLOQUES            
  21 GUICH CORMELLA, Mª àNGELS                             396 01:55:45    00:05:29   218 INDEPENDENT        
  22 SOLà PUIGBO, SOLEDAT                                  321 01:56:48    00:05:32   219 INDEPENDENT        
  23 BARó BONET, MONTSERRAT                                589 01:57:07    00:05:33   220 SANTAKA POWER      
  24 CLEMENTE SANCHEZ, EVA                                 194 01:57:49    00:05:35   221 MAIMAKANSU         
  25 PRAT VIÑOLAS, MIREIA                                  206 01:58:29    00:05:37   222 INDEPENDENT        
  26 DE LAS MORENAS RAMIREZ, SALLY                         457 01:58:42    00:05:38   223 INDEPENDENT        
  27 JULIOL GALí, ELISENDA                                 588 02:00:40    00:05:43   224 INDEPENDENT        
  28 PORTET VILAR, CRISTINA                                710 02:02:41    00:05:49   225 INDEPENDENT        
  29 DOSTA VIDAL, NURIA                                     42 02:04:20    00:05:54   226 INDEPENDENT        
  30 MARGALLO LOPEZ, ANNA                                  161 02:07:11    00:06:02   227 CAO TERRA DE VOLCANS
  31 LO CASCIIO, SILVANA                                   556 02:07:19    00:06:02   228 CA OLOT-TERRA DE VOL
  32 DIAZ SANCHEZ, MONTSE                                  341 02:09:55    00:06:10   229 TRIATLO BERGA      
  33 OPISSO ATIENZA, ISAVENA                               544 02:10:41    00:06:12   230 OSON@CORRE         
  34 BASAGAñA ROCA, MAR                                    543 02:10:41    00:06:12   231 INDEPENDENT        

VETERA A MASCULÍ

   
   1 TUDó SANDES, DAVID                                    645 01:15:40    00:03:35   232 GAVA TRIATLO       
   2 PIQUé SERRA, JOAN                                     414 01:15:45    00:03:35   233 CORREDORS.CAT      
   3 PALLAS JANES, JOAN                                    295 01:16:27    00:03:37   234 C.A.VIC            
   4 BARRANCOS SOLERA, JORDI                               586 01:16:52    00:03:39   235 UEVIC              
   5 SERRA CROSAS, PEP                                     494 01:17:45    00:03:41   236 CLUB OLÍMPIC MANLLEU
   6 CARDENAS RUIZ, DAVID                                  709 01:18:07    00:03:42   237 L`AIRE             
   7 ROCA GONZALEZ, XAVIER                                 604 01:18:33    00:03:43   238 A4ELKM             
   8 HERMS CLAPERS, PERE                                    87 01:19:07    00:03:45   239 CAR EL SURELL      
   9 AUSTRICH COMAS, JORDI                                 706 01:19:43    00:03:47   240 INDEPENDENT        
  10 AMOROS ROMAGOSA, PABLO                                582 01:19:48    00:03:47   241 STIKAFUL           
  11 HERNANDEZ FANECA, ALBERT                              425 01:20:10    00:03:48   242 CUB TRIATLO GRANOLLE
  12 TERES, XESC                                           413 01:22:44    00:03:55   243 VERTICRUNNERS.     
  13 MUñOZ MONTPLET, CARLES                                655 01:23:05    00:03:56   244 C. A. SANT CELONI  
  14 BARTOLó SIMON, LLUIS                                  342 01:23:16    00:03:57   245 TRIATLO BERGA      
  15 CABANAS COMA, JOSEP MARIA                              93 01:23:51    00:03:59   246 ESPORTS VIVAC CAMPRO
  16 CASADESÚS FORJAN, ISMA                                456 01:23:55    00:03:59   247 INDEPENDENT        
  17 ALGUERO GRACIA, VICTOR                                568 01:24:31    00:04:00   248 OSON@CORRE         
  18 MONTERO VIAR, IMANOL                                  629 01:24:39    00:04:01   249 STIKAFUL           
  19 GARCIA-COCA CASTRO, JORGE                             625 01:24:39    00:04:01   250 BARCINO            
  20 LLORET BAYOD, PERE                                    385 01:24:49    00:04:01   251 CLUB NATACIó BANYOLE
  21 CASTRO GALÁN, JOSEP MARIA                             198 01:25:02    00:04:02   252 INDEPENDENT        
  22 BOIXADE CALM, JOAN                                     80 01:25:03    00:04:02   253 INDEPENDENT        
  23 SOLER SACRISTAN, JORDI                                199 01:25:34    00:04:03   254 UNIO CICLISTA SANT C
  24 BONHOME I JORDANA, SERGI                               52 01:25:39    00:04:04   255 INDEPENDENT        
  25 BESORA MOLINS, ERIC                                   238 01:26:04    00:04:05   256 FISIORUTPUJOL.COM C.
  26 ANTEQUERA MEDINA, MANEL                               240 01:26:05    00:04:05   257 INDEPENDENT        
  27 PLANS MADI, LLUIS                                     620 01:26:43    00:04:07   258 COMPANYS RUNNERS   
  28 DAM CASAS, ERNEST                                     596 01:26:43    00:04:07   259 OSON@CORRE         
  29 PARÉ SORIANO, SANTI                                   548 01:26:44    00:04:07   260 OSON@CORRE         
  30 CRUXENT CORT, JORDI                                   613 01:27:12    00:04:08   261 MADTEAM            
  31 CAU CORCó, JORDI                                      537 01:27:15    00:04:08   262 INDEPENDENT        
  32 SOLER PEREZ, CARLES                                   387 01:27:19    00:04:08   263 INDEPENDENT        
  33 TABERNE, CARLES                                       150 01:27:35    00:04:09   264 INDEPENDENT        
  34 BARRERO LOMBARDO , MIGUEL                             128 01:27:47    00:04:10   265 INDEPENDENT        
  35 ROSSO, HéCTOR ANTONIO                                 573 01:27:51    00:04:10   266 IINDEPENDIENT      
  36 ALTAFAJ I TARDíO, XAVI                                 97 01:28:04    00:04:11   267 INDEPENDENT        
  37 TERRADAS I SANCHEZ, RAMON                             492 01:28:06    00:04:11   268 INDEPENDENT        
  38 ALUTIZ ESPAÑA, CAMIL                                  592 01:28:06    00:04:11   269 INDEPENDENT        
  39 CLAPÉS PUIG, XAVIER                                   273 01:28:14    00:04:11   270 CORREKMINS CASTELLTE
  40 ERRA ROMA, DAVID                                      241 01:28:19    00:04:11   271 ATOTALLET          
  41 FONT JORDAN, FRANCESC                                 372 01:28:23    00:04:11   272 OLIMPIC MANLLEU    
  42 GODAYOL CODONY, JOSEP                                 363 01:28:25    00:04:12   273 TENNIS VIC         
  43 FRANQUESA GAROLERA, JAUME                             561 01:28:26    00:04:12   274 C.T. VIC           
  44 ABáSOLO VILA, XAVIER                                  304 01:28:28    00:04:12   275 ATLETISME CERDANYOLA
  45 SELLABONA GARCIA, PERE                                423 01:28:30    00:04:12   276 OLOT-TERRA DE VOLCAN
  46 MARTIN ARIAS, CARLOS                                  369 01:28:47    00:04:13   277 TRIPLET TEAM       
  47 SATORRAS TRULLOLS, LLUÍS                              522 01:28:49    00:04:13   278 TEAM MOLINET       
  48 BARBACHANO LANCINA, JOSEP Mª                          212 01:28:59    00:04:13   279 CLUB ATLETISME ROSES
  49 DAKI, RABE                                            444 01:29:09    00:04:14   280 CLUB ATLETISME ROSES
  50 BESCóS TORNER, JORDI                                  271 01:29:20    00:04:14   281 CN SABADELL        
  51 COROMINAS PONT, ALBERT                                421 01:29:25    00:04:14   282 OLIMPIC MANLLEU    
  52 PIELIES SERRAT, ANGEL                                  47 01:29:35    00:04:15   283 ATLETISME ANGLES   
  53 HEREDIA ESPAñA, CARLOS                                 92 01:29:37    00:04:15   284 CLUB TRIATLO GRANOLL
  54 PUJADAS AREGALL, DANIEL                               621 01:29:41    00:04:15   285 OSON@CORRE         
  55 RIUBROGENT ANGLADA, ALBERT                            652 01:29:42    00:04:15   286 OSON@CORRE         
  56 ADELL, DAVID                                          699 01:29:48    00:04:15   287 OSON@CORRE         
  57 LLINAS GAVILAN, JOAN CARLES                           431 01:29:51    00:04:16   288 FIVALLER SPORT     
  58 RIPOLL, XAVIER                                        529 01:30:43    00:04:18   289 FONDISTES BLANES   
  59 PéREZ GALINDO, JORDI                                  539 01:30:53    00:04:19   290 GESTIONS S´ABANELL B
  60 FAGES MASMIQUEL, CARLES                                25 01:30:56    00:04:19   291 FURMIRUNS          
  61 TORRENTS GIL, DANIEL                                  268 01:30:58    00:04:19   292 CORREDORS.CAT      
  62 TORRES MURATET, JOSUE                                 497 01:31:01    00:04:19   293 RUNNING HOOLIGAN   
  63 ORTEGA BALLESTA, XAVIER                               602 01:31:03    00:04:19   294 RUNNING VALLES     
  64 RIERA SANTAEULARIA, PERE                              394 01:31:10    00:04:19   295 INDEPENDENT        
  65 PEDROSA GIMENEZ, JULIO                                570 01:31:17    00:04:20   296 INDEPENDENT        
  66 PUBILL CUNILL, DAVID                                  513 01:31:24    00:04:20   297 INDEPENDENT        
  67 PAMOS MONFORTE, OSCAR                                 449 01:31:36    00:04:21   298 OSON@CORRE         
  68 CREUS ORRA, XEVI                                      554 01:31:44    00:04:21   299 C.N.VIC ETB        
  69 FERNANDEZ MIRA, ANGEL                                  82 01:31:51    00:04:21   300 INDEPENDENT        
  70 TERRICABRAS JUTGLAR, JAUME                            677 01:31:54    00:04:21   301 INDEPENDENT        
  71 VILARO FONTSECA, XEVI                                 503 01:32:20    00:04:23   302 INDEPENDENT        
  72 PARRA CALLEJAS, JOSEP                                 393 01:32:24    00:04:23   303 INDEPENDENT        
  73 RAMILO MARTINEZ, JORDI                                159 01:32:28    00:04:23   304 CA TORELLO         
  74 FERNANDEZ NAVARRO, MANUEL                             675 01:32:29    00:04:23   305 INDEPENDENT        
  75 PRATDESABA FERNANDEZ, TONI                            336 01:32:39    00:04:24   306 INDEPENDENT        
  76 LOPEZ RECIO, JOAN CARLES                              650 01:32:44    00:04:24   307 INDEPENDENT        
  77 MARQUEZ, ALFONS                                       381 01:32:53    00:04:24   308 INDEPENDENT        
  78 MARQUEZ, LLUIS                                        412 01:32:54    00:04:24   309 INDEPENDENT        
  79 ABARCA GONZALEZ, FRANCISCO                            223 01:33:02    00:04:25   310 CLUB ATLETISME ROSES
  80 SOLà CARANDELL, FRANCESC                              448 01:33:06    00:04:25   311 INDEPENDENT        
  81 SOLà CARANDELL, LLUíS                                 434 01:33:06    00:04:25   312 ATLETES D’ALTAFULLA
  82 TILLER TORRES, AGUSTI                                 339 01:33:12    00:04:25   313 OLIMPIC MANLLEU    
  83 GARCIA I AMADÓ, XAVIER                                354 01:33:22    00:04:26   314 U.E. VIC           
  84 VALBUENA RANCHAL, JORDI                               211 01:33:32    00:04:26   315 INDEPENDENT        
  85 ARIÑO SENAR, JOAQUIM                                  163 01:33:50    00:04:27   316 PRATENC ASS.ATL.   
  86 JIMENEZ VAZQUEZ, AGUSTI                                91 01:33:58    00:04:27   317 CLUB ATLETISME OLOT-
  87 ANGELATS DE LAS HERAS, JAUME                          348 01:33:58    00:04:27   318 INDEPENDENT        
  88 VAYREDA BARNADAS, RAMON                               534 01:34:03    00:04:28   319 ATLETISMEOLOT      
  89 ROSSELL MERCADER, DAVID                               278 01:34:16    00:04:28   320 MAIMAKANSU         
  90 SOLER SALA, RAMON                                     491 01:34:27    00:04:29   321 OLIMPIC MANLLEU    
  91 CAMPS I SERRAMITJA , JORDI                             45 01:34:29    00:04:29   322 ATLETISME ANGLES   
  92 SOLé CLAPERA, ÀNGEL                                   624 01:34:31    00:04:29   323 WWW.NOENTRENEM.CAT 
  93 CLOT BLANCH, JAUME                                    320 01:34:39    00:04:29   324 INDEPENDENT        
  94 MARTINEZ  PAYAS, MIQUEL                               418 01:34:43    00:04:30   325 INDEPENDENT        
  95 DORIA CEREZO, ARNAU                                   222 01:34:48    00:04:30   326 INDEPENDENT        
  96 ROMERO MAS, RAFEL                                     173 01:34:48    00:04:30   327 INDEPENDENT        
  97 LECEGUI VILCHEZ, OSCAR                                141 01:34:51    00:04:30   328 G.A.GIVAUDAN       
  98 CACERES VAZ, MIGUEL ANGEL                             213 01:34:51    00:04:30   329 CLUB ATLETISME ROSES
  99 LOPEZ PRAT, ALBERT                                    610 01:35:09    00:04:31   330 FORÇES , FORTS I FER
 100 SUBIÑA SALVANS, XEVI                                   62 01:35:23    00:04:31   331 EME                
 101 BUNDÓ  I GELADA, JOSEP                                 24 01:35:32    00:04:32   332 ATLETISME ANGLES   
 102 PUENTE ZURITA, OSCAR                                  467 01:35:58    00:04:33   333 RUNNING FOR        
 103 FERNANDEZ VALERO, FRANCESC                            296 01:36:11    00:04:34   334 INDEPENDENT        
 104 GONZALEZ DOMINGUEZ, DAVID                             616 01:36:22    00:04:34   335 EL AVE DE SAGRERA  
 105 VALèNCIA SUNYER, NASI                                 663 01:36:39    00:04:35   336 INDEPENDENT        
 106 PRAT SOLER, ANTONI                                    601 01:36:45    00:04:35   337 INDEPENDENT        
 107 CAVALCANTE FRAUZINO, FABRíCIO                         623 01:36:51    00:04:36   338 ASOC. GRUPO MUNDUS A
 108 QUINTANILLA  VALERO, MANEL                             59 01:36:53    00:04:36   339 INDEPENDENT        
 109 SERRANO BARREIRO, TONI                                439 01:36:53    00:04:36   340 INDEPENDENT        
 110 CASTAñE SALES, XAVIER                                 656 01:37:00    00:04:36   341 INDEPENDENT        
 111 PAIRÓ COSTA, ALBERT                                   532 01:37:28    00:04:37   342 INDEPENDENT        
 112 ROCA COMA, JAUME                                      399 01:37:36    00:04:38   343 INDEPENDENT        
 113 SAULA JUBANY, ALBERT                                  473 01:37:39    00:04:38   344 EL GENOLL PINÇAT   
 114 PUIGDOLLERS VILLENA, ALBERT                           107 01:37:46    00:04:38   345 OSON@CORRE         
 115 GALLARDO GARCíA, DOMINGO                              184 01:37:49    00:04:38   346 INDEPENDENT        
 116 GALLEGO GEIJO, ANGEL                                  303 01:37:51    00:04:38   347 ATLETISME CERDANYOLA
 117 LóPEZ SORIANO, PERE                                   671 01:37:52    00:04:38   348 TRIATLó FISSIO RUTH
 118 ANGLADA DORDAL, JORDI                                 528 01:38:13    00:04:39   349 INDEPENDENT        
 119 REDON PEYRO, OSCAR                                    653 01:38:23    00:04:40   350 AL TEU RITME       
 120 FABREGAS ROURA, PERE                                  314 01:38:26    00:04:40   351 INDEPENDENT        
 121 MARTíNEZ GUTIERREZ, SERGIO                            193 01:38:31    00:04:40   352 INDEPENDENT        
 122 BONA DUCH, JOAN                                       315 01:38:34    00:04:40   353 PALAMóS            
 123 SANCHEZ GALOBARDES, PEP                                79 01:38:44    00:04:41   354 INDEPENDENT        
 124 URBIOLA COMA, ÀLEX                                     77 01:38:45    00:04:41   355 LES TORTUGUES      
 125 SANTIAGO RODRIGUEZ, GABRIEL                           577 01:38:51    00:04:41   356 C. EXCTA. BLANES   
 126 CAÑADA MARTINEZ, CESAR                                179 01:38:54    00:04:41   357 PLAZA OSONA TEAM   
 127 GRAUPERA, MARCEL                                       94 01:39:04    00:04:42   358 INDEPENDENT        
 128 GARCIA SANCHEZ, RICARD                                234 01:39:09    00:04:42   359 ETB-VIC            
 129 ABARCA VEGAS, ROBERTO                                 360 01:39:13    00:04:42   360 INDEPENDENT        
 130 CASADEMUNT COMAS, ANDREU                              521 01:39:15    00:04:42   361 INDEPENDENT        
 131 ARNAU GUITART, LLORENÇ                                235 01:39:17    00:04:43   362 VASTARD RUNNERS    
 132 MASO VARES, CARLES                                    308 01:39:21    00:04:43   363 ATLETISME GIRONA   
 133 GUIX SANCHEZ, JOAN                                    276 01:39:21    00:04:43   364 INDEPENDENT        
 134 MARTIN ESTEBAN, JESUS                                 562 01:39:22    00:04:43   365 CLUB NATACIO SABADEL
 135 ESTEBAN SEDO, SERGE                                   518 01:39:22    00:04:43   366 INDEPENDENT        
 136 ROCA CULLELL, ALFRED                                  129 01:39:25    00:04:43   367 INDEPENDENT        
 137 CIURANS VILA, JAUME                                   618 01:39:32    00:04:43   368 INDEPENDENT        
 138 SABORIT PUIG, SANTI                                   678 01:39:49    00:04:44   369 INDEPENDENT        
 139 LUQUE CERRATO, SALVADOR                               155 01:39:50    00:04:44   370 C.A GIVAUDAN       
 140 RODRIGUEZ MAS, ROBERT                                  61 01:39:51    00:04:44   371 FEFA               
 141 ESPAÑA GOMEZ, OSCAR                                   461 01:39:51    00:04:44   372 INDEPENDENT        
 142 REDONDO RELLO, CIRIACO                                292 01:39:52    00:04:44   373 OSON@CORRE         
 143 CASANOVAS, JOAN                                       700 01:39:53    00:04:44   374 OSON@CORRE         
 144 PAYAN SALA, JOSEP                                     300 01:40:00    00:04:45   375 INDEPENDENT        
 145 SOLA NAVARRO, MARTIN                                  435 01:40:01    00:04:45   376 L`AIRE             
 146 LODONO, IVAN                                          552 01:40:18    00:04:45   377 INDEPENDENT        
 147 PONTE, EDUARD                                         567 01:40:23    00:04:46   378 INDEPENDENT        
 148 SOLER VILAGELIU, DAVID                                379 01:40:26    00:04:46   379 INDEPENDENT        
 149 LLIVINA FERNANDEZ, HECTOR                             123 01:40:43    00:04:47   380 INDEPENDENT        
 150 CARAVIA SUAREZ, GERMAN                                 86 01:40:53    00:04:47   381 INDEPENDENT        
 151 FERNANDEZ PEREZ, JORDI                                297 01:41:09    00:04:48   382 INDEPENDENT        
 152 BAGARIA DE CASANOVA, GUILLERMO                        306 01:41:11    00:04:48   383 INDEPENDENT        
 153 ROLDAN GONZALEZ, MANUEL                               323 01:41:22    00:04:48   384 INDEPENDENT        
 154 CREHUET HORTELANO, JORDI                              364 01:41:28    00:04:49   385 INDEPENDENT        
 155 ARIAS CONCHELLO, FLORENCI                              38 01:41:39    00:04:49   386 INDEPENDENT        
 156 RODRIGUEZ ARCARONS, XAVIER                             34 01:41:43    00:04:49   387 INDEPENDENT        
 157 PARAREDA FORNÉS, JORDI                                 21 01:41:43    00:04:49   388 INDEPENDENT        
 158 BOSCH MUNTAL, JOAN                                    146 01:41:44    00:04:50   389 PANTAURELLS TERRASSA
 159 CRESPIERA FERRER, JORDI                               640 01:41:49    00:04:50   390 INDEPENDENT        
 160 GóMEZ GóMEZ, SEBASTIAN                                329 01:42:06    00:04:51   391 CLUB ACCURA RUNNING
 161 DE LA ROSA SANZ, ALBERT                               415 01:42:09    00:04:51   392 RACONET DE NAVAS   
 162 BOTELLA I NOGUER, MARC                                142 01:42:16    00:04:51   393 INDEPENDENT        
 163 PUJOL GARCIA, JORDI                                   207 01:42:24    00:04:51   394 INDEPENDENT        
 164 AUTET GUBIERAS, DANIEL                                553 01:42:29    00:04:52   395 TRIATLó FISIORUTPUJO
 165 CASALS COLOMER, JORDI                                 667 01:42:33    00:04:52   396 INDEPENDENT        
 166 FEBRER GODAYOL, ALBERT                                401 01:43:39    00:04:55   397 UNIó EXCURSIONISTA V
 167 GóMEZ VíLLORA, JERóNIMO ENRIQUE                       549 01:43:39    00:04:55   398 INDEPENDENT        
 168 SANCHEZ LOPEZ, JOAN                                   598 01:43:55    00:04:56   399 LLORET LA SELVA    
 169 ALCUBIERRE ROCA, MANEL                                681 01:43:59    00:04:56   400 OSON@CORRE         
 170 CARBONELL DORDAL, CARLES                              262 01:44:09    00:04:56   401 CLUB TRIATLO FISIORU
 171 FONT GALLIFA, PEP                                     619 01:44:15    00:04:57   402 INDEPENDENT        
 172 FERNANDEZ IGLESIAS, LUIS                              480 01:44:18    00:04:57   403 INDEPENDENT        
 173 BUXO CAPDEVILA, JOSEP MARIA                           175 01:44:26    00:04:57   404 INDEPENDENT        
 174 CUROS GRABULOSA, JOAN                                 176 01:44:26    00:04:57   405 INDEPENDENT        
 175 CAROL BRUGUERA, MARC                                  214 01:45:01    00:04:59   406 INDEPENDENT        
 176 RIERA PEIDRO, JOAQUIM                                 162 01:45:33    00:05:00   407 INDEPENDENT        
 177 GOMà PUJOL, JOSEP LLUIS                               666 01:45:36    00:05:01   408 INDEPENDENT        
 178 GRABULEDA VIM, JORDI                                  197 01:45:40    00:05:01   409 INDEPENDENT        
 179 SAINZ CEREZO, OSCAR                                   287 01:45:44    00:05:01   410 CLUB ATLETIC TMB   
 180 DEVESA SALA, JOSEP Mª                                 702 01:45:52    00:05:01   411 INDEPENDENT        
 181 BOLAÑOS PUJOL, MANEL                                  216 01:45:59    00:05:02   412 OSON@CORRE         
 182 ROSQUELLAS GAROLERA, SANTI                            143 01:46:05    00:05:02   413 INDEPENDENT        
 183 PRAT ROCA, JORDI                                      127 01:46:06    00:05:02   414 OLIMPIC MANLLEU    
 184 ALONSO MARTIN, ALBERT                                 181 01:46:44    00:05:04   415 INDEPENDENT        
 185 SUREDA CORCOY, ANDREU                                 180 01:46:44    00:05:04   416 INDEPENDENT        
 186 ESTRADA GORCHS, GUILLEM                               438 01:46:46    00:05:04   417 AARES              
 187 VALERO RODRIGUEZ, MIGUEL ANGEL                        397 01:46:48    00:05:04   418 INDEPENDENT        
 188 GARRUCHO ESTELA , FRANCESC XAVIER                     630 01:47:14    00:05:05   419 A.E.DIEDRE         
 189 VILA ESPINO, ALBERT                                    41 01:47:25    00:05:06   420 INDEPENDENT        
 190 CLIMENT PIGUILLEM, SIXTE                              367 01:47:26    00:05:06   421 INDEPENDENT        
 191 PASTOR BARTES, DANI                                   261 01:47:28    00:05:06   422 INDEPENDENT        
 192 SEUVA, MARTí                                          701 01:48:13    00:05:08   423 OSON@CORRE         
 193 NOGUE TRABAL, JOAN                                     39 01:48:35    00:05:09   424 RUN RUN 8H         
 194 LLANOS MONTERO, VICTOR                                167 01:48:38    00:05:09   425 INDEPENDENT        
 195 PLANAS MASSO, JOSEP                                    71 01:48:39    00:05:09   426 INDEPENDENT        
 196 CALOPA MORELL, ALBERT                                 495 01:48:40    00:05:09   427 INDEPENDENT        
 197 SORIANO VILADOMIU, JORGE                              614 01:48:43    00:05:09   428 INDEPENDENT        
 198 CASADO TORRIJOS, JAVIER                                63 01:48:48    00:05:10   429 MONTGAT FOUNDATION 
 199 SENYER COLOMER, ALBERT                                606 01:48:48    00:05:10   430 INDEPENDENT        
 200 JORNET I RIBERA, JOAQUIM                               13 01:48:58    00:05:10   431 INDEPENDENT        
 201 CASANOVA HAUSMANN, NACHO                              442 01:49:28    00:05:12   432 INDEPENDENT        
 202 CRIACH VILA, XAVIER                                   638 01:49:33    00:05:12   433 INDEPENDENT        
 203 COLOME ROQUETA, JORDI                                 400 01:49:44    00:05:12   434 INDEPENDENT        
 204 JOVER MORENO, DAVID                                   487 01:49:58    00:05:13   435 INDEPENDENT        
 205 CUNILL, GABI                                        703 01:50:12    00:05:14   436 OSON@CORRE        
 206 CAMPS I PUIG, ALBERT                                  361 01:50:21    00:05:14   437 INDEPENDENT        
 207 SALA, JOSEP                                           318 01:50:35    00:05:15   438 INDEPENDENT        
 208 AGRAMONT I BARQUET, ROGER                             205 01:50:37    00:05:15   439 VASTARD RUNNERS    
 209 JORDA LASTRA, LUIS                                     44 01:50:56    00:05:16   440 MADTEAM            
 210 MONTERO , JORDI                                        26 01:50:57    00:05:16   441 CAR EL SURELL      
 211 MENA PONS, XAVI                                       643 01:51:00    00:05:16   442 CESIB LA GARRIGA   
 212 MARTIN ORTIZ, JORDI                                   204 01:51:13    00:05:17   443 INDEPENDENT        
 213 BLAS AMODEI, JOAN                                     192 01:51:22    00:05:17   444 INDEPENDENT        
 214 ESTEBAN ANIEL-QUIROGA, ALBERTO                         65 01:51:31    00:05:17   445 INDEPENDENT        
 215 LOPEZ GARRIDO, JOSE MARIA                             436 01:51:48    00:05:18   446 INDEPENDENT        
 216 PERONA NAVARRO, JOAN                                  103 01:51:49    00:05:18   447 INDEPENDENT        
 217 PARRAMON ARIMANY, JORDI                               689 01:51:54    00:05:19   448 INDEPENDENT        
 218 SOLA BARES, FRANCESC                                  465 01:51:59    00:05:19   449 UEVIC              
 219 SEGUER COMPTE, JOSEP                                  117 01:52:25    00:05:20   450 AARES              
 220 REINON MARTINEZ, LLUIS                                 46 01:52:26    00:05:20   451 INDEPENDENT        
 221 LOPEZ XIRO, MIQUEL                                    637 01:52:26    00:05:20   452 INDEPENDENT        
 222 PUIGDEMUNT I FERRER, MARC                             541 01:52:42    00:05:21   453 INDEPENDENT        
 223 BOIX SABATE, CARLES                                   711 01:52:51    00:05:21   454 INDEPENDENT        
 224 GOTANEGRA FONT, ROGER                                  16 01:53:21    00:05:23   455 K’N’K RANIN’ KLUB  
 225 AYATS CANADELL, JOAQUIM                               406 01:53:30    00:05:23   456 INDEPENDENT        
 226 FONT CASACUBERTA, JOSEP                               687 01:53:32    00:05:23   457 INDEPENDENT        
 227 DEL BLANCO VILLAR, DANIEL                             183 01:54:13    00:05:25   458 INDEPENDENT        
 228 MARIMON MARTíN, DAVID                                 454 01:54:24    00:05:26   459 INDEPENDENT        
 229 ROIG DOMINGUEZ, DAVID                                  83 01:54:37    00:05:26   460 INDEPENDENT        
 230 VILLAR BONET, JORDI                                   639 01:54:47    00:05:27   461 CESIB              
 231 PORTA MARTINEZ, JORDI                                 275 01:55:01    00:05:27   462 INDEPENDENT        
 232 ROMERO LOPEZ, DIDAC                                   654 01:55:20    00:05:28   463 INDEPENDENT        
 233 LLOMBART CORBELLA, JOSE                               566 01:55:38    00:05:29   464 INDEPENDENT        
 234 ARAGONES DE LA CRUZ, XAVIER                            50 01:55:52    00:05:30   465 INDEPENDENT        
 235 ORDOÑEZ PEREZ, JUAN CARLOS                            101 01:55:54    00:05:30   466 INDEPENDENT        
 236 VILASECA RIUS, IGNASI                                  85 01:56:02    00:05:30   467 INDEPENDENT        
 237 MORELL, ORIOL                                         195 01:56:06    00:05:30   468 VASTARD RUNNERS    
 238 BLANCAFORT TORRAS, JORDI                              474 01:56:08    00:05:31   469 INDEPENDENT        
 239 CASILLAS AGUERO, VíCTOR                                68 01:56:26    00:05:31   470 INDEPENDENT        
 240 BACH TAÑA, JORDI                                      484 01:56:28    00:05:32   471 INDEPENDENT        
 241 BARBERO PESCUEZO, EMILI                               443 01:56:32    00:05:32   472 INDEPENDENT        
 242 DEL RíO SANCHEZ, IVAN                                  70 01:56:41    00:05:32   473 INDEPENDENT        
 243 LóPEZ CALVO, CARLES                                   628 01:57:03    00:05:33   474 INDEPENDENT        
 244 LOMBARDO ORTEGA, ALFREDO                              343 01:57:06    00:05:33   475 OSON@CORRE         
 245 MOLINER LLOP, LLORENÇ                                  98 01:57:14    00:05:34   476 TARIRO-TARIRO      
 246 MARTíNEZ PUIG, DANIEL                                 578 01:57:49    00:05:35   477 INDEPENDENT        
 247 ALCALA GARCIA, SANTI                                  210 01:58:41    00:05:38   478 INDEPENDENT        
 248 VILA MAS, JAUME                                       227 01:58:59    00:05:39   479 INDEPENDENT        
 249 GINESTA LLAGOSTERA , JOSEP                            579 01:59:20    00:05:40   480 INDEPENDENT        
 250 BARCELO CARRIO, JOAN                                   78 02:00:40    00:05:43   481 OSON@CORRE         
 251 CRUZ, PHILIPPE                                        365 02:02:34    00:05:49   482 INDEPENDENT        
 252 HERRERO BALLART, JOAN                                  32 02:03:09    00:05:51   483 INDEPENDENT        
 253 GUTIERREZ MARTINEZ, JOAN PERE                         545 02:03:40    00:05:52   484 INDEPENDENT        
 254 MUÑIZ CASAIS, CESAR                                   283 02:04:01    00:05:53   485 INDEPENDENT        
 255 AGRAMONT BARQUET, ORIOL                               209 02:04:28    00:05:54   486 VASTARD RUNNERS    
 256 SUREDA DIAZ, SERGI                                    149 02:05:10    00:05:56   487 INDEPENDENT        
 257 MATONS MORADELL, FRANCESC                             104 02:05:37    00:05:58   488 MONTGAT FOUNDATION 
 258 PLANAGUMA SALA, PERE                                  665 02:16:37    00:06:29   489 INDEPENDENT 

     
VETERA B FEMENÍ

      
   1 RIERA PLA, ANNA                                       267 01:28:29    00:04:12   490 INDEPENDENT        
   2 BRUGUET FREIXES, MARTA                                249 01:48:21    00:05:08   491 LES TORTUGUES      
   3 LLOBET MAS, EULALIA                                   376 01:49:05    00:05:10   492 INDEPENDENT        
   4 PUJADAS MARCO, ESTHER                                 705 01:54:22    00:05:26   493 INDEPENDENT        
   5 ERRA I ZUBIRI, ALBA                                   157 01:56:14    00:05:31   494 INDEPENDENT        
   6 SANZ RAMIREZ ,  LAURA                                 450 01:59:24    00:05:40   495 INDEPENDENT        

VETERA B MASCULÍ

      
   1 ESQUIUS MIQUEL, ALFONS                                540 01:19:18    00:03:46   496 CLUB ATLETIC MANRESA
   2 ESQUIUS MIQUEL, RAMON                                 542 01:20:25    00:03:49   497 C.A.MANRESA        
   3 PORTELL PUJOL, JORDI                                  685 01:21:45    00:03:53   498 OLIMPIC MANLLEU    
   4 MONELLS BARTRINA, LLUIS                               583 01:21:55    00:03:53   499 CLUB NATACIÓ OLOT  
   5 GONZALEZ GARCIA, SALVADOR                             294 01:23:20    00:03:57   500 FISIORUTPUJOL.COM C.
   6 DIAZ AVILES, JUAN MANUEL                               22 01:24:33    00:04:01   501 CLUB ALTLETISME LES
   7 CIRERA SUSAGNA, ALFONS                                237 01:26:03    00:04:05   502 LES TORTUGUES      
   8 SALAS PALLICER, ANTONI                                587 01:26:39    00:04:07   503 LES TORTUGUES      
   9 POU VILA, JORDI                                       483 01:27:14    00:04:08   504 INDEPENDENT        
  10 LOPEZ ASTILLERO RUIZ DE LA HERMOSA, MIGUEL            311 01:27:15    00:04:08   505 C A.LES TORTUGUES DE
  11 VIÑAS VILARDEBO, VALENTI                              125 01:28:18    00:04:11   506 UNIÓ CICLISTA VIC  
  12 BOSCH PORTET, PERE                                    512 01:28:27    00:04:12   507 OLIMPIC MANLLEU    
  13 PERPIñà MAS, JORDI                                    511 01:28:58    00:04:13   508 A.A.PALAMóS        
  14 PAGÈS I LOZANO, LLUÍS                                 437 01:29:53    00:04:16   509 ATLETISME GIRONA   
  15 TRAVERIA CHAURE, JOSEP                                600 01:30:15    00:04:17   510 INDEPENDENT        
  16 CAMPRUBí SUBIRANA, RAMON                              409 01:31:01    00:04:19   511 OLíMPIC MANLLEU    
  17 MARTíNEZ CASALS, JOSEP                                 56 01:31:49    00:04:21   512 INDEPENDENT        
  18 ESPIGARES GARCIA, ISIDOR                              482 01:32:07    00:04:22   513 LES TORTUGUES      
  19 FERNANDEZ MARTIN, RAFAEL                              584 01:32:25    00:04:23   514 INDEPENDENT        
  20 MORENO FURNER, JOSEP-MARIA                            171 01:32:29    00:04:23   515 FISIORUTPUJOL      
  21 FERNANDEZ RUIZ, LUIS                                  257 01:32:46    00:04:24   516 C.A. MONTORNES     
  22 RODRIGUEZ ANDRES, JOSE LUIS                           538 01:32:54    00:04:24   517 U.C.LA REFORMA     
  23 FERNANDEZ  MOYANO, JOSEP LLUIS                        355 01:33:29    00:04:26   518 TRIPLET TEAM       
  24 MONTILLA  VALLEJO, MIQUEL                             657 01:33:32    00:04:26   519 INDEPENDENT        
  25 FRUTOS ORTEGA, JESUS                                  661 01:34:34    00:04:29   520 INDEPENDENT        
  26 PEÑA PÉREZ, JOSÉ RAMÓN                                533 01:34:41    00:04:29   521 C.A.TORELLÓ        
  27 GALLEGO ROBERT, JOAN                                  611 01:36:01    00:04:33   522 INDEPENDENT        
  28 BASSOLS PUIG, XAVIER                                  187 01:37:34    00:04:38   523 TRIATLO GIRONA COSTA
  29 REDON HERRERO, PEDRO                                  441 01:37:37    00:04:38   524 CA LES TORTUGUES   
  30 REINA RIDER, PEDRO                                    177 01:37:46    00:04:38   525 PLAZA OSONA TEAM   
  31 GARCIA ARCOS, CARLOS                                  391 01:38:00    00:04:39   526 L´AIRE- FONTANAREJO
  32 GARRELL CORBERA, XAVIER                               590 01:38:02    00:04:39   527 L\’AIRE GRANOLLERS 
  33 SENA MASALLERA, XEVI                                   66 01:38:19    00:04:40   528 OSON@CORRE         
  34 FORNAGUERA SOLER, FRANCESC                             37 01:38:28    00:04:40   529 LES TORTUGUES      
  35 TERRADELLAS JUBANTENY, ENRIC                          370 01:38:29    00:04:40   530 INDEPENDENT        
  36 SALADICH DALMAU, RAMON                                428 01:38:30    00:04:40   531 CLUB AATLETIC MANRES
  37 RIERA CALVET, JOSEP                                   433 01:38:31    00:04:40   532 CLUB ATLèTIC MANRESA
  38 SANCHEZ ALGILAGA, SERGI                               239 01:38:57    00:04:42   533 INDEPENDENT        
  39 MATEO DE SANCHA, JOSEP                                259 01:38:59    00:04:42   534 OSON@CORRE         
  40 MILLAN PLANELLA, AGUSTí                               153 01:39:04    00:04:42   535 C.A. OLOT TERRA DE V
  41 LOPEZ LOZANO, JOSEP                                   488 01:39:05    00:04:42   536 INDEPENDENT        
  42 ANTENTAS COMA, MIQUEL                                 286 01:39:13    00:04:42   537 INDEPENDENT        
  43 GóMEZ ARRAYAS, AURELI                                 233 01:39:52    00:04:44   538 OSON@CORRE         
  44 VILLANUEVA GARCIA, JOAN                               691 01:40:01    00:04:45   539 INDEPENDENT        
  45 CARRASQUER PUIG, JOAQUIM                              688 01:40:07    00:04:45   540 INDEPENDENT        
  46 ROLDAN  SALVADOR, WENCES                              384 01:40:12    00:04:45   541 CERDANYOLA  C.H.  AT
  47 FERRER BALLESTER, XAVIER                              622 01:40:19    00:04:45   542 INDEPENDENT        
  48 ONYóS DE PLANDOLIT GARCíA, CARLES                     574 01:40:51    00:04:47   543 TENNIS VIC         
  49 ROVIRó PARAREDA, PERE                                 505 01:40:52    00:04:47   544 UNIó EXCURSIONISTA V
  50 AGUADO IBAÑEZ, ANTONIO                                118 01:41:12    00:04:48   545 LES TORTUGUES DE LA
  51 ACOSTA LOPEZ, MIGUEL ANGEL                             20 01:41:14    00:04:48   546 INDEPENDENT        
  52 BERTRAN CATALA, JOSEP                                 411 01:41:38    00:04:49   547 INDEPENDENT        
  53 MIRALLES  I  MARTIL, ALBERT                           440 01:42:00    00:04:50   548 INDEPENDENT        
  54 VILA MAS, JORDI                                       229 01:43:20    00:04:54   549 INDEPENDENT        
  55 PURTI CIRERA, JOSEP M                                 632 01:43:23    00:04:54   550 MODIUM             
  56 ALACAMBRA SANCHEZ, PERE                               333 01:43:29    00:04:55   551 L`AIRE             
  57 CLAVELL CORBERA, XAVIER                                14 01:43:52    00:04:56   552 FEEC               
  58 SURIÑACH AGUILAR, JOSEP                               405 01:44:14    00:04:57   553 INDEPENDENT        
  59 SANS HERNANDEZ, LLUIS                                 515 01:44:54    00:04:59   554 CLUB NATACIO BARCELO
  60 SIRISI CASANOVES, JOSEP                               686 01:44:56    00:04:59   555 ATLETAS TARADELL   
  61 MARCOS IGLESIAS, JUAN CARLOS                          156 01:45:11    00:04:59   556 PIRULO’S TEAM      
  62 CASADEVALL SORS, JOSEP                                524 01:45:19    00:05:00   557 INDEPENDENT        
  63 REIXACH VALLèS, JORDI                                 485 01:45:39    00:05:01   558 OSON@CORRE         
  64 ABADAL SOLER, JOSEP                                   307 01:45:44    00:05:01   559 CECB               
  65 COMAS MONGAI, JAUME                                   664 01:46:31    00:05:03   560 CATORELLó          
  66 FONT POUS, JORDI                                       74 01:46:35    00:05:03   561 INDEPENDENT        
  67 SERRA MAYDEU, CARLES                                  186 01:46:42    00:05:04   562 OLIMPIC MANLLEU    
  68 ALEU GONZALEZ, CARLES                                 383 01:46:50    00:05:04   563 CLUB ATLETISME ROSES
  69 AYUSO MARTINEZ, MATIAS                                208 01:46:57    00:05:04   564 COLECTIU ATLETES CAR
  70 AMAT SALAS, ALEXANDRE                                 265 01:47:05    00:05:05   565 INDEPENDENT        
  71 PAYRATO GIMENEZ, LLUíS                                451 01:47:33    00:05:06   566 CEC                
  72 MARTINEZ ARMENGOL, MIQUEL                             164 01:47:39    00:05:06   567 CLUB TRIATLO FISIORU
  73 SABATA PALLAROLS, LLUíS                               217 01:47:59    00:05:07   568 C.A.VIC            
  74 BAUTISTA TANCO, JULIAN                                158 01:48:14    00:05:08   569 INDEPENDENT        
  75 RIERA PERAFERRER, SALVADOR                            218 01:48:28    00:05:09   570 ATLETISME GIRONA   
  76 GUALLARTE PEIRó, XAVIER                               124 01:48:29    00:05:09   571 CET TEIA           
  77 PEREZ DE LA VEGA, ANTONIO                             516 01:48:33    00:05:09   572 AMICS DE LA CURSA D\
  78 COLL FREIXANET, MANEL                                 263 01:49:00    00:05:10   573 INDEPENDENT        
  79 BARO MASSO, JAUME                                     136 01:49:20    00:05:11   574 INDEPENDENT        
  80 FONT COROMINAS, JAUME                                 115 01:49:51    00:05:13   575 INDEPENDENT        
  81 GOMEZ MARTIN, JUAN CARLOS                             427 01:50:10    00:05:14   576 INDEPENDENT        
  82 PUJOL SANTAMARIA, JAUME                               641 01:50:53    00:05:16   577 CEA ESQUERDABOCS   
  83 VILAR  SERRAT, JAUME                                  172 01:51:03    00:05:16   578 OLIMPIC  MANLLEU   
  84 ROJAS SOLER, ANGEL                                    135 01:51:05    00:05:16   579 INDEPENDENT        
  85 SABATéS GARCIA, JAUME                                 282 01:51:11    00:05:16   580 INDEPENDENT        
  86 PIQUET GASTON, XAVIER                                 536 01:51:39    00:05:18   581 CHOQUEI CERDANYOLA 
  87 CANALS SALOMO, CARLES                                 591 01:51:40    00:05:18   582 INDEPENDENT        
  88 AMICH RIAU, EMILI                                     131 01:51:46    00:05:18   583 C.E.I. CATALUNYA   
  89 GARCIA RIBOT, FEDE                                     48 01:52:04    00:05:19   584 PICORNELL          
  90 SURRIBA I FERNANDEZ, JOAN RAMON                       230 01:52:15    00:05:19   585 C.A.VIC            
  91 ORDEIG CUSSó, MIQUEL                                  113 01:52:16    00:05:20   586 INDEPENDENT        
  92 VERGES MUNTADAS, RAMON                                508 01:52:32    00:05:20   587 INDEPENDENT        
  93 ALARCON SEGOVIA, JOAQUIM                               49 01:55:49    00:05:30   588 CET TEIA           
  94 CARDONA BLANCH, XAVIER                                328 01:57:50    00:05:35   589 INDEPENDENT        
  95 MOLIST COLOMO, JOSEP                                   73 01:58:42    00:05:38   590 INDEPENDENT        
  96 LOPEZ IBAñEZ, JOAN                                    298 02:01:47    00:05:47   591 INDEPENDENT        
  97 ANGUS DOMINGO, JOAN                                   132 02:02:33    00:05:49   592 OLIMPIC MANLLEU    
  98 MACHADO RUIZ, MANEL                                   371 02:03:03    00:05:50   593 INDEPENDENT        
  99 RIERA VILARRUBIA, RAMON                               114 02:03:06    00:05:50   594 INDEPENDENT        
 100 GARCIA SANCHON, CARLES                                154 02:04:05    00:05:53   595 L`AIRE             
 101 CARUDA MARTíNEZ, MIQUEL ANGEL                         140 02:07:18    00:06:02   596 INDEPENDENT        
 102 MONRàS I VIDIELLA, XAVIER                             148 02:09:28    00:06:09   597 INDEPENDENT        
 103 SOLER CASTRO, DANIEL                                  309 02:15:11    00:06:25   598 ATLETISME GIRONA   
 104 REVENAQUE MARTINEZ, JORGE                             243 02:16:58    00:06:30   599 U.A. RUBI          
 105 MUNNE GOMEZ, ALEJANDRO                                201 02:18:10    00:06:33   600 INDEPENDENT        
 106 LUCAS GARCIA, JOAN                                    133 02:18:20    00:06:34   601 OLIMPIC MANLLEU    
VETERA C FEMENÍ

      
   1 FONT TORRENTS, MARIA                                  673 01:40:55    00:04:47   602 INDEPENDENT        

VETERA C MASCULÍ

      
   1 ANSO VALENTIN, ANTONI                                  90 01:28:59    00:04:13   603 INDEPENDENT        
   2 COSTA FEBRER, JOAN                                    684 01:31:27    00:04:20   604 INDEPENDENT        
   3 ESPINET PARéS, JOAN                                   469 01:37:52    00:04:38   605 AL TEU RITME       
   4 O HANNAIDH I MAC AOIDH, IAIN                          509 01:43:40    00:04:55   606 INDEPENDENT        
   5 FARRE I TARRES, EDUARD                                219 01:48:22    00:05:08   607 LES TORTUGUES      
   6 MOLIST CLARA, JAUME                                   392 01:48:27    00:05:09   608 INDEPENDENT        
   7 TORRES SANCHO, ÀNGEL                                  293 01:48:51    00:05:10   609 EXCURSIONISTA VIA FO
   8 XAUS RAFí, JORDI                                      356 01:49:29    00:05:12   610 INDEPENDENT        
   9 MARIN    PARELLADA, ANTONI                            109 01:52:05    00:05:19   611 C.A.E.S.P.         
  10 GASULL ALMENDARIZ, JOAN                               340 01:53:34    00:05:23   612 INDEPENDENT        
  11 TUNEU ARXER, LLUÍS                                    712 01:54:52    00:05:27   613 GEM                
  12 SOLER SALVANS, JOAN                                   490 01:55:39    00:05:29   614 OLIMPIC MANLLEU    
  13 BOTIFOLL  JULIà, XAVIER                               572 01:55:43    00:05:29   615 ATLETISME GIRONA   
  14 TRASSERRA SERRALLONGA, PERE                           475 01:56:05    00:05:30   616 INDEPENDENT        
  15 COROMINAS I DULCET, JORDI                              69 01:57:52    00:05:36   617 LES TORTUGUES      
  16 LLANOS MARTIN, CLEMENTE                               169 01:58:05    00:05:36   618 INDEPENDENT        
  17 AGUILERA DEL AMO, ENRIQUE                             312 01:58:14    00:05:37   619 C A.LES TORTUGUES DE
  18 BRAMONA BEATOVE, JORDI                                378 01:59:11    00:05:39   620 INDEPENDENT        
  19 IBORRA ARCS, DOMINGO                                  679 02:01:24    00:05:46   621 ASS. LES TORTUGUES 
  20 VERBO QUIJORNA, JOSE LUIS                             377 02:01:25    00:05:46   622 INDEPENDENT        
  21 VALLS CANALS, JAUME                                    81 02:03:00    00:05:50   623 C. E. T.           
  22 BATLLE BACHESTEVE, JOSEP                              472 02:10:28    00:06:11   624 MAIMAKANSU         
  23 BARRANCO TALLEDA, JOAQUIM                              75 02:23:11    00:06:48   625 INDEPENDENT        

VETERA D MASCULÍ

     
   1 GARCIA CASARES, JOSEP                                 274 01:54:21    00:05:25   626 INDEPENDENT        





CLASSIFICACIÓ 3ª ECO-MITJA MARATÓ OSON@CORRE CIUTAT DE VIC

18 12 2011

3 ECO-MITJA MARATÓ OSON@CORRE CIUTAT DE VIC

Vic 18-12-2011

CLASIFICACIÓ GENERAL

POS ATLETA DORSAL TEMPS MITJA PER KM  POS/CATEGORIA CLUB

1 TUGORES SASTRE, PACO 523 01:13:54 00:03:30 1 de SENIOR M LLORET DE MAR
2 LOPEZ CACERES, ANGEL Mª 547 01:13:57 00:03:30 1 de SUB-23 M ATLETICO SAN
3 GARROTE SAYó, GERARD 398 01:14:04 00:03:31 2 de SENIOR M C.A.FIGUERAS.
4 VIñAS SOLER, JOSEP 122 01:14:57 00:03:33 3 de SENIOR M INDEPENDENT
5 NIETO VINARDELL, EUDALD 203 01:15:21 00:03:34 4 de SENIOR M LLORET-LA SEL
6 BORDALLO ROVIRA, DANI 690 01:15:29 00:03:35 5 de SENIOR M C.A.VIC
7 TUDó SANDES, DAVID 645 01:15:40 00:03:35 1 de VETERA A M GAVA TRIATLO
8 PIQUé SERRA, JOAN 414 01:15:45 00:03:35 2 de VETERA A M CORREDORS.CAT
9 PALLAS JANES, JOAN 295 01:16:27 00:03:37 3 de VETERA A M C.A.VIC
10 BARRANCOS SOLERA, JORDI 586 01:16:52 00:03:39 4 de VETERA A M UEVIC
11 ROTA MUNDÓ, RAUL 478 01:17:43 00:03:41 6 de SENIOR M ACTISPORT
12 SERRA CROSAS, PEP 494 01:17:45 00:03:41 5 de VETERA A M CLUB OLÍMPIC
13 CARDENAS RUIZ, DAVID 709 01:18:07 00:03:42 6 de VETERA A M L`AIRE
14 MARIMON SASTRE, ANDREU 560 01:18:08 00:03:42 7 de SENIOR M LLORET LA SEL
15 SOLE PEREZ, MIQUEL ANGEL 366 01:18:23 00:03:43 8 de SENIOR M A4ELKM
16 ROCA GONZALEZ, XAVIER 604 01:18:33 00:03:43 7 de VETERA A M A4ELKM
17 HERMS CLAPERS, PERE 87 01:19:07 00:03:45 8 de VETERA A M CAR EL SURELL
18 ESQUIUS MIQUEL, ALFONS 540 01:19:18 00:03:46 1 de VETERA B M CLUB ATLETIC
19 AUSTRICH COMAS, JORDI 706 01:19:43 00:03:47 9 de VETERA A M INDEPENDENT
20 PARAREDA NADEU, JORDI 496 01:19:45 00:03:47 9 de SENIOR M C.A.VIC
21 AMOROS ROMAGOSA, PABLO 582 01:19:48 00:03:47 10 de VETERA A M STIKAFUL
22 PLANELLA PRAT, JOAN 316 01:19:58 00:03:47 10 de SENIOR M POTS
23 JUAREZ DORCA, JOAQUIM 410 01:20:02 00:03:48 11 de SENIOR M Vo2 TRIATHLON
24 HERNANDEZ FANECA, ALBERT 425 01:20:10 00:03:48 11 de VETERA A M CUB TRIATLO G
25 MERINO ALAMINOS, ERIK 390 01:20:17 00:03:48 2 de SUB-23 M EXCLUSIVE
26 ESQUIUS MIQUEL, RAMON 542 01:20:25 00:03:49 2 de VETERA B M C.A.MANRESA
27 ALARCóN VILARDELL, DAVID 305 01:20:37 00:03:49 12 de SENIOR M CLUB TRIATLó
28 PEDEMONTE PICA, JAUME 255 01:21:06 00:03:51 13 de SENIOR M FONDISTES BLA
29 PRAT COLOM, JOSEP 644 01:21:28 00:03:52 14 de SENIOR M INDEPENDENT
30 MOLINS JULIÀ, DEMETRI 407 01:21:35 00:03:52 15 de SENIOR M L´AIRE- FONTA
31 PORTELL PUJOL, JORDI 685 01:21:45 00:03:53 3 de VETERA B M OLIMPIC MANLL
32 MONELLS BARTRINA, LLUIS 583 01:21:55 00:03:53 4 de VETERA B M CLUB NATACIÓ
33 TRUYOLS MORETó, JORDI 564 01:22:03 00:03:53 16 de SENIOR M FETSKALDO
34 TERES, XESC 413 01:22:44 00:03:55 12 de VETERA A M VERTICRUNNERS
35 MUñOZ MONTPLET, CARLES 655 01:23:05 00:03:56 13 de VETERA A M C. A. SANT CE
36 BARTOLó SIMON, LLUIS 342 01:23:16 00:03:57 14 de VETERA A M TRIATLO BERGA
37 GONZALEZ GARCIA, SALVADOR 294 01:23:20 00:03:57 5 de VETERA B M FISIORUTPUJOL
38 RODRIGUEZ ESPINOSA, ALBERTO 89 01:23:25 00:03:57 17 de SENIOR M CLUB TRIATLO
39 CABANAS COMA, JOSEP MARIA 93 01:23:51 00:03:59 15 de VETERA A M ESPORTS VIVAC
40 CASADESÚS FORJAN, ISMA 456 01:23:55 00:03:59 16 de VETERA A M INDEPENDENT
41 ZIANI, ALI 636 01:24:04 00:03:59 18 de SENIOR M OSON@CORRE
42 BRUN TORRAS, IVAN 33 01:24:11 00:03:59 19 de SENIOR M C.O. FARNERS
43 ALGUERO GRACIA, VICTOR 568 01:24:31 00:04:00 17 de VETERA A M OSON@CORRE
44 DIAZ AVILES, JUAN MANUEL 22 01:24:33 00:04:01 6 de VETERA B M CLUB ALTLETIS
45 MONTERO VIAR, IMANOL 629 01:24:39 00:04:01 18 de VETERA A M STIKAFUL
46 GARCIA-COCA CASTRO, JORGE 625 01:24:39 00:04:01 19 de VETERA A M BARCINO
47 NAVARRO LACORTE, XAVI 244 01:24:46 00:04:01 20 de SENIOR M C.F.DAMM
48 ALONSO ROSELL, ORIOL 481 01:24:48 00:04:01 21 de SENIOR M ACE BOMBERS
49 LLORET BAYOD, PERE 385 01:24:49 00:04:01 20 de VETERA A M CLUB NATACIó
50 MOLINA ESCRIBANO, ISMAEL 246 01:24:55 00:04:02 22 de SENIOR M UEC ANOIA
51 BAUTISTA GARCIA, XEVI 670 01:24:59 00:04:02 23 de SENIOR M INDEPENDENT
52 CASTRO GALÁN, JOSEP MARIA 198 01:25:02 00:04:02 21 de VETERA A M INDEPENDENT
53 BOIXADE CALM, JOAN 80 01:25:03 00:04:02 22 de VETERA A M INDEPENDENT
54 QUER, MARTI 550 01:25:21 00:04:03 24 de SENIOR M INDEPENDENT
55 SOLER SACRISTAN, JORDI 199 01:25:34 00:04:03 23 de VETERA A M UNIO CICLISTA
56 ROURA CAPDEVILA, JORDI 658 01:25:38 00:04:04 25 de SENIOR M CLUB NATACIÓ
57 BONHOME I JORDANA, SERGI 52 01:25:39 00:04:04 24 de VETERA A M INDEPENDENT
58 GRAU CLAPERS, MARC 202 01:25:54 00:04:04 3 de SUB-23 M C.N. SALLENT
59 CASTRO MORALES, MARC 160 01:25:57 00:04:05 26 de SENIOR M C.N VIC-ETB
60 CIRERA SUSAGNA, ALFONS 237 01:26:03 00:04:05 7 de VETERA B M LES TORTUGUES
61 BESORA MOLINS, ERIC 238 01:26:04 00:04:05 25 de VETERA A M FISIORUTPUJOL
62 ANTEQUERA MEDINA, MANEL 240 01:26:05 00:04:05 26 de VETERA A M INDEPENDENT
63 SOLER FREIXAS, DAVID 269 01:26:06 00:04:05 27 de SENIOR M OSON@CORRE
64 SALAS PALLICER, ANTONI 587 01:26:39 00:04:07 8 de VETERA B M LES TORTUGUES
65 PLANS MADI, LLUIS 620 01:26:43 00:04:07 27 de VETERA A M COMPANYS RUNN
66 DAM CASAS, ERNEST 596 01:26:43 00:04:07 28 de VETERA A M OSON@CORRE
67 PARÉ SORIANO, SANTI 548 01:26:44 00:04:07 29 de VETERA A M OSON@CORRE
68 ALARCON VILA, JOAN 96 01:26:46 00:04:07 28 de SENIOR M CLUB TRIATLO
69 CRUXENT CORT, JORDI 613 01:27:12 00:04:08 30 de VETERA A M MADTEAM
70 COSTA CAPDEVILA, DAN 310 01:27:13 00:04:08 29 de SENIOR M CLUBTRIATLóGR
71 POU VILA, JORDI 483 01:27:14 00:04:08 9 de VETERA B M INDEPENDENT
72 LOPEZ ASTILLERO RUIZ DE LA HERMOS 311 01:27:15 00:04:08 10 de VETERA B M C A.LES TORTU
73 CAU CORCó, JORDI 537 01:27:15 00:04:08 31 de VETERA A M INDEPENDENT
74 SOLER PEREZ, CARLES 387 01:27:19 00:04:08 32 de VETERA A M INDEPENDENT
75 TABERNE, CARLES 150 01:27:35 00:04:09 33 de VETERA A M INDEPENDENT
76 BARRERO LOMBARDO , MIGUEL 128 01:27:47 00:04:10 34 de VETERA A M INDEPENDENT
77 ROSSO, HéCTOR ANTONIO 573 01:27:51 00:04:10 35 de VETERA A M IINDEPENDIENT
78 ALTAFAJ I TARDíO, XAVI 97 01:28:04 00:04:11 36 de VETERA A M INDEPENDENT
79 PUIGDESENS PLA, XEVI 672 01:28:06 00:04:11 30 de SENIOR M OSON@CORRE
80 TERRADAS I SANCHEZ, RAMON 492 01:28:06 00:04:11 37 de VETERA A M INDEPENDENT
81 ALUTIZ ESPAÑA, CAMIL 592 01:28:06 00:04:11 38 de VETERA A M INDEPENDENT
82 CLAPÉS PUIG, XAVIER 273 01:28:14 00:04:11 39 de VETERA A M CORREKMINS CA
83 VIÑAS VILARDEBO, VALENTI 125 01:28:18 00:04:11 11 de VETERA B M UNIÓ CICLISTA
84 ERRA ROMA, DAVID 241 01:28:19 00:04:11 40 de VETERA A M ATOTALLET
85 FONT JORDAN, FRANCESC 372 01:28:23 00:04:11 41 de VETERA A M OLIMPIC MANLL
86 GODAYOL CODONY, JOSEP 363 01:28:25 00:04:12 42 de VETERA A M TENNIS VIC
87 FRANQUESA GAROLERA, JAUME 561 01:28:26 00:04:12 43 de VETERA A M C.T. VIC
88 BOSCH PORTET, PERE 512 01:28:27 00:04:12 12 de VETERA B M OLIMPIC MANLL
89 ABáSOLO VILA, XAVIER 304 01:28:28 00:04:12 44 de VETERA A M ATLETISME CER
90 RIERA PLA, ANNA 267 01:28:29 00:04:12 1 de VETERA B F INDEPENDENT
91 SELLABONA GARCIA, PERE 423 01:28:30 00:04:12 45 de VETERA A M OLOT-TERRA DE
92 CANO PRIETO, IVAN 527 01:28:44 00:04:12 31 de SENIOR M MENORQUINRUNN
93 MARTIN ARIAS, CARLOS 369 01:28:47 00:04:13 46 de VETERA A M TRIPLET TEAM
94 SATORRAS TRULLOLS, LLUÍS 522 01:28:49 00:04:13 47 de VETERA A M TEAM MOLINET
95 QUINTANILLA VALERO, DAVID 58 01:28:49 00:04:13 32 de SENIOR M INDEPENDENT
96 PERPIñà MAS, JORDI 511 01:28:58 00:04:13 13 de VETERA B M A.A.PALAMóS
97 ANSO VALENTIN, ANTONI 90 01:28:59 00:04:13 1 de VETERA C M INDEPENDENT
98 BARBACHANO LANCINA, JOSEP Mª 212 01:28:59 00:04:13 48 de VETERA A M CLUB ATLETISM
99 JANE CRESPO, ALBERT 225 01:29:01 00:04:13 33 de SENIOR M INDEPENDENT
100 ALVAREZ ALBA, JOSE LUIS 504 01:29:06 00:04:14 34 de SENIOR M INDEPENDENT
101 DAKI, RABE 444 01:29:09 00:04:14 49 de VETERA A M CLUB ATLETISM
102 BESCóS TORNER, JORDI 271 01:29:20 00:04:14 50 de VETERA A M CN SABADELL
103 COROMINAS PONT, ALBERT 421 01:29:25 00:04:14 51 de VETERA A M OLIMPIC MANLL
104 PIELIES SERRAT, ANGEL 47 01:29:35 00:04:15 52 de VETERA A M ATLETISME ANG
105 HEREDIA ESPAñA, CARLOS 92 01:29:37 00:04:15 53 de VETERA A M CLUB TRIATLO
106 DIAZ DURAN, CARLES 432 01:29:38 00:04:15 4 de SUB-23 M INDEPENDENT
107 PUJADAS AREGALL, DANIEL 621 01:29:41 00:04:15 54 de VETERA A M OSON@CORRE
108 RIUBROGENT ANGLADA, ALBERT 652 01:29:42 00:04:15 55 de VETERA A M OSON@CORRE
109 COSTA SEÑÉ, GERARD 500 01:29:43 00:04:15 35 de SENIOR M OSON@CORRE
110 ADELL, DAVID 699 01:29:48 00:04:15 56 de VETERA A M OSON@CORRE
111 COLLELL ALIER, MARC 642 01:29:50 00:04:16 36 de SENIOR M INDEPENDENT
112 LLINAS GAVILAN, JOAN CARLES 431 01:29:51 00:04:16 57 de VETERA A M FIVALLER SPOR
113 PAGÈS I LOZANO, LLUÍS 437 01:29:53 00:04:16 14 de VETERA B M ATLETISME GIR
114 TRIADU VILARDELL, DAVID 576 01:30:00 00:04:16 5 de SUB-23 M C.N.BANYOLES
115 CLARà SOLER, ROGER 659 01:30:09 00:04:16 6 de SUB-23 M AE DIEDRE
116 TRAVERIA CHAURE, JOSEP 600 01:30:15 00:04:17 15 de VETERA B M INDEPENDENT
117 SERRA CABALLERO, JORDI 196 01:30:16 00:04:17 37 de SENIOR M TRANKILS
118 BONILLA VEGA, TOMAS 585 01:30:38 00:04:18 38 de SENIOR M INDEPENDENT
119 RIPOLL, XAVIER 529 01:30:43 00:04:18 58 de VETERA A M FONDISTES BLA
120 PéREZ GALINDO, JORDI 539 01:30:53 00:04:19 59 de VETERA A M GESTIONS S´AB
121 FAGES MASMIQUEL, CARLES 25 01:30:56 00:04:19 60 de VETERA A M FURMIRUNS
122 TORRENTS GIL, DANIEL 268 01:30:58 00:04:19 61 de VETERA A M CORREDORS.CAT
123 CAMPRUBí SUBIRANA, RAMON 409 01:31:01 00:04:19 16 de VETERA B M OLíMPIC MANLL
124 TORRES MURATET, JOSUE 497 01:31:01 00:04:19 62 de VETERA A M RUNNING HOOLI
125 ORTEGA BALLESTA, XAVIER 602 01:31:03 00:04:19 63 de VETERA A M RUNNING VALLE
126 RIERA SANTAEULARIA, PERE 394 01:31:10 00:04:19 64 de VETERA A M INDEPENDENT
127 MORCILLO VALERO, ALFONS 458 01:31:14 00:04:20 39 de SENIOR M INDEPENDENT
128 PEDROSA GIMENEZ, JULIO 570 01:31:17 00:04:20 65 de VETERA A M INDEPENDENT
129 PUBILL CUNILL, DAVID 513 01:31:24 00:04:20 66 de VETERA A M INDEPENDENT
130 COSTA FEBRER, JOAN 684 01:31:27 00:04:20 2 de VETERA C M INDEPENDENT
131 HERNANDEZ MARQUEZ, SERGI 510 01:31:28 00:04:20 40 de SENIOR M CLUB ATLETIC
132 PAMOS MONFORTE, OSCAR 449 01:31:36 00:04:21 67 de VETERA A M OSON@CORRE
133 CREUS ORRA, XEVI 554 01:31:44 00:04:21 68 de VETERA A M C.N.VIC ETB
134 MARTíNEZ CASALS, JOSEP 56 01:31:49 00:04:21 17 de VETERA B M INDEPENDENT
135 FERNANDEZ MIRA, ANGEL 82 01:31:51 00:04:21 69 de VETERA A M INDEPENDENT
136 TERRICABRAS JUTGLAR, JAUME 677 01:31:54 00:04:21 70 de VETERA A M INDEPENDENT
137 SALA MARTí, ARNAU 526 01:32:01 00:04:22 7 de SUB-23 M INDEPENDENT
138 MONTESINOS MARTINEZ, MARC 145 01:32:03 00:04:22 41 de SENIOR M CLUB TRIATLO
139 ESPIGARES GARCIA, ISIDOR 482 01:32:07 00:04:22 18 de VETERA B M LES TORTUGUES
140 VILARO FONTSECA, XEVI 503 01:32:20 00:04:23 71 de VETERA A M INDEPENDENT
141 PARRA CALLEJAS, JOSEP 393 01:32:24 00:04:23 72 de VETERA A M INDEPENDENT
142 FERNANDEZ MARTIN, RAFAEL 584 01:32:25 00:04:23 19 de VETERA B M INDEPENDENT
143 CANAL I VIDAL, JOEL 517 01:32:27 00:04:23 42 de SENIOR M RUNNING HOOLI
144 RAMILO MARTINEZ, JORDI 159 01:32:28 00:04:23 73 de VETERA A M CA TORELLO
145 MORENO FURNER, JOSEP-MARIA 171 01:32:29 00:04:23 20 de VETERA B M FISIORUTPUJOL
146 ROURA GAROLERA, XAVIER 674 01:32:29 00:04:23 43 de SENIOR M INDEPENDENT
147 FERNANDEZ NAVARRO, MANUEL 675 01:32:29 00:04:23 74 de VETERA A M INDEPENDENT
148 MULLFUYEDA ROVIRA, MARC 119 01:32:33 00:04:23 44 de SENIOR M INDEPENDENT
149 IBAÑEZ SIRVENT, DAVID 324 01:32:38 00:04:24 45 de SENIOR M CAMPDEVANOL T
150 PRATDESABA FERNANDEZ, TONI 336 01:32:39 00:04:24 75 de VETERA A M INDEPENDENT
151 LOPEZ RECIO, JOAN CARLES 650 01:32:44 00:04:24 76 de VETERA A M INDEPENDENT
152 SALVADOR SEGURA, MARC 647 01:32:45 00:04:24 8 de SUB-23 M INDEPENDENT
153 FERNANDEZ RUIZ, LUIS 257 01:32:46 00:04:24 21 de VETERA B M C.A. MONTORNE
154 MARQUEZ, ALFONS 381 01:32:53 00:04:24 77 de VETERA A M INDEPENDENT
155 RODRIGUEZ ANDRES, JOSE LUIS 538 01:32:54 00:04:24 22 de VETERA B M U.C.LA REFORM
156 MARQUEZ, LLUIS 412 01:32:54 00:04:24 78 de VETERA A M INDEPENDENT
157 ABARCA GONZALEZ, FRANCISCO 223 01:33:02 00:04:25 79 de VETERA A M CLUB ATLETISM
158 JORDA COLL, MARC 633 01:33:03 00:04:25 46 de SENIOR M INDEPENDENT
159 PLANELLA PARES, MATEU 253 01:33:03 00:04:25 47 de SENIOR M INDEPENDENT
160 SOLà CARANDELL, FRANCESC 448 01:33:06 00:04:25 80 de VETERA A M INDEPENDENT
161 SOLà CARANDELL, LLUíS 434 01:33:06 00:04:25 81 de VETERA A M ATLETES D’ALT
162 TILLER TORRES, AGUSTI 339 01:33:12 00:04:25 82 de VETERA A M OLIMPIC MANLL
163 GARCIA I AMADÓ, XAVIER 354 01:33:22 00:04:26 83 de VETERA A M U.E. VIC
164 CASANOVAS HOMS, GUILLE 270 01:33:24 00:04:26 48 de SENIOR M INDEPENDENT
165 FERNANDEZ MOYANO, JOSEP LLUIS 355 01:33:29 00:04:26 23 de VETERA B M TRIPLET TEAM
166 MONTILLA VALLEJO, MIQUEL 657 01:33:32 00:04:26 24 de VETERA B M INDEPENDENT
167 VALBUENA RANCHAL, JORDI 211 01:33:32 00:04:26 84 de VETERA A M INDEPENDENT
168 COROMINAS PONS, JOSEP 489 01:33:40 00:04:27 49 de SENIOR M VIA FOA
169 FREIXA I MOLIST, MARC 648 01:33:40 00:04:27 50 de SENIOR M CET
170 RABOT DE LA FUENTE, LLUIS 67 01:33:40 00:04:27 51 de SENIOR M INDEPENDENT
171 ARIÑO SENAR, JOAQUIM 163 01:33:50 00:04:27 85 de VETERA A M PRATENC ASS.A
172 BOSCH DALMAU, ELISABET 382 01:33:57 00:04:27 1 de VETERA A F RUNNERSWORLD
173 JIMENEZ VAZQUEZ, AGUSTI 91 01:33:58 00:04:27 86 de VETERA A M CLUB ATLETISM
174 ANGELATS DE LAS HERAS, JAUME 348 01:33:58 00:04:27 87 de VETERA A M INDEPENDENT
175 CODINA BAU, JOSEP 351 01:33:59 00:04:27 52 de SENIOR M OSON@CORRE
176 VAYREDA BARNADAS, RAMON 534 01:34:03 00:04:28 88 de VETERA A M ATLETISMEOLOT
177 ESPARCH BORRELL, MARÇAL 388 01:34:08 00:04:28 53 de SENIOR M TRI-BU
178 ROSSELL MERCADER, DAVID 278 01:34:16 00:04:28 89 de VETERA A M MAIMAKANSU
179 FONTDEVILA MILLáN, ALBERT 535 01:34:18 00:04:28 54 de SENIOR M INDEPENDENT
180 SOLER SALA, RAMON 491 01:34:27 00:04:29 90 de VETERA A M OLIMPIC MANLL
181 FEIXAS I BLANCH, POL 116 01:34:29 00:04:29 55 de SENIOR M ENCIS
182 CAMPS I SERRAMITJA , JORDI 45 01:34:29 00:04:29 91 de VETERA A M ATLETISME ANG
183 CANO OJEDA, ISMAEL 121 01:34:30 00:04:29 56 de SENIOR M ATLETISME MON
184 SOLé CLAPERA, ÀNGEL 624 01:34:31 00:04:29 92 de VETERA A M WWW.NOENTREN
185 FRUTOS ORTEGA, JESUS 661 01:34:34 00:04:29 25 de VETERA B M INDEPENDENT
186 CLOT BLANCH, JAUME 320 01:34:39 00:04:29 93 de VETERA A M INDEPENDENT
187 MARTí CAMPMAJó, JESúS 30 01:34:40 00:04:29 57 de SENIOR M INDEPENDENT
188 PEÑA PÉREZ, JOSÉ RAMÓN 533 01:34:41 00:04:29 26 de VETERA B M C.A.TORELLÓ
189 REDONDO RODRIGUEZ, MANUEL 178 01:34:42 00:04:29 58 de SENIOR M PLAZA OSONA T
190 MARTINEZ PAYAS, MIQUEL 418 01:34:43 00:04:30 94 de VETERA A M INDEPENDENT
191 DORIA CEREZO, ARNAU 222 01:34:48 00:04:30 95 de VETERA A M INDEPENDENT
192 ROMERO MAS, RAFEL 173 01:34:48 00:04:30 96 de VETERA A M INDEPENDENT
193 LECEGUI VILCHEZ, OSCAR 141 01:34:51 00:04:30 97 de VETERA A M G.A.GIVAUDAN
194 CACERES VAZ, MIGUEL ANGEL 213 01:34:51 00:04:30 98 de VETERA A M CLUB ATLETISM
195 ARXE CAPDEVILA, RAUL 350 01:34:52 00:04:30 59 de SENIOR M OSON@CORRE
196 LOPEZ PRAT, ALBERT 610 01:35:09 00:04:31 99 de VETERA A M FORÇES , FORT
197 HOMS PAGESPETIT, FERRAN 215 01:35:17 00:04:31 60 de SENIOR M INDEPENDENT
198 SUBIÑA SALVANS, XEVI 62 01:35:23 00:04:31 100 de VETERA A M EME
199 BUNDÓ I GELADA, JOSEP 24 01:35:32 00:04:32 101 de VETERA A M ATLETISME ANG
200 SANCHEZ CASADEMUNT, LLUIS 395 01:35:49 00:04:33 62 de SENIOR M VIA FORA
201 MONTOLIO POVEDANO, XAVIER 452 01:35:49 00:04:33 61 de SENIOR M VIA FORA
202 GONZALEZ BRAVO, ANDRES 603 01:35:53 00:04:33 63 de SENIOR M INDEPENDENT
203 PUENTE ZURITA, OSCAR 467 01:35:58 00:04:33 102 de VETERA A M RUNNING FOR
204 GALLEGO ROBERT, JOAN 611 01:36:01 00:04:33 27 de VETERA B M INDEPENDENT
205 PARES FARRES, RICARD 708 01:36:10 00:04:34 64 de SENIOR M INDEPENDENT
206 FERNANDEZ VALERO, FRANCESC 296 01:36:11 00:04:34 103 de VETERA A M INDEPENDENT
207 BAU FORNéS, ABEL 520 01:36:16 00:04:34 65 de SENIOR M FREEBIKE
208 GONZALEZ DOMINGUEZ, DAVID 616 01:36:22 00:04:34 104 de VETERA A M EL AVE DE SAG
209 GUICH CORNELLA, PILAR 256 01:36:27 00:04:34 2 de VETERA A F VILOBICI LES
210 VALèNCIA SUNYER, NASI 663 01:36:39 00:04:35 105 de VETERA A M INDEPENDENT
211 ALSINA DOT, GUILLEM 345 01:36:42 00:04:35 66 de SENIOR M CLUB EXC, SER
212 COSTA MASACHS, ORIOL 331 01:36:42 00:04:35 67 de SENIOR M C.E.PICORNELL
213 MONTELLS FERRER, IVAN 226 01:36:42 00:04:35 68 de SENIOR M INDEPENDENT
214 PRAT SOLER, ANTONI 601 01:36:45 00:04:35 106 de VETERA A M INDEPENDENT
215 CAVALCANTE FRAUZINO, FABRíCIO 623 01:36:51 00:04:36 107 de VETERA A M ASOC. GRUPO M
216 QUINTANILLA VALERO, MANEL 59 01:36:53 00:04:36 108 de VETERA A M INDEPENDENT
217 SERRANO BARREIRO, TONI 439 01:36:53 00:04:36 109 de VETERA A M INDEPENDENT
218 MACIà ERRA, ANNA 668 01:36:57 00:04:36 3 de VETERA A F UE VIC
219 CASTAñE SALES, XAVIER 656 01:37:00 00:04:36 110 de VETERA A M INDEPENDENT
220 LLOP CARRION, NARCíS 200 01:37:08 00:04:36 69 de SENIOR M INDEPENDENT
221 ROVIRA CABEZA, JORDI 493 01:37:16 00:04:37 70 de SENIOR M INDEPENDENT
222 PAIRÓ COSTA, ALBERT 532 01:37:28 00:04:37 111 de VETERA A M INDEPENDENT
223 NOGUERA COMELLAS, ALBERT 559 01:37:33 00:04:38 71 de SENIOR M INDEPENDENT
224 CHARNECO FERNANDEZ, PEDRO 291 01:37:33 00:04:38 72 de SENIOR M INDEPENDENT
225 BASSOLS PUIG, XAVIER 187 01:37:34 00:04:38 28 de VETERA B M TRIATLO GIRON
226 ROSELL TAYADELLA, JORDI 676 01:37:34 00:04:38 73 de SENIOR M INDEPENDENT
227 VICENS OLIVER, MAGDALENA 466 01:37:35 00:04:38 1 de SENIOR F CA VIC
228 ROCA COMA, JAUME 399 01:37:36 00:04:38 112 de VETERA A M INDEPENDENT
229 REDON HERRERO, PEDRO 441 01:37:37 00:04:38 29 de VETERA B M CA LES TORTUG
230 VIVES BASSAS, PAU 40 01:37:37 00:04:38 74 de SENIOR M INDEPENDENT
231 SAULA JUBANY, ALBERT 473 01:37:39 00:04:38 113 de VETERA A M EL GENOLL PIN
232 REINA RIDER, PEDRO 177 01:37:46 00:04:38 30 de VETERA B M PLAZA OSONA T
233 PUIGDOLLERS VILLENA, ALBERT 107 01:37:46 00:04:38 114 de VETERA A M OSON@CORRE
234 LLADó I VILA, EDUARD 285 01:37:46 00:04:38 75 de SENIOR M INDEPENDENT
235 GALLARDO GARCíA, DOMINGO 184 01:37:49 00:04:38 115 de VETERA A M INDEPENDENT
236 GALLEGO GEIJO, ANGEL 303 01:37:51 00:04:38 116 de VETERA A M ATLETISME CER
237 LóPEZ SORIANO, PERE 671 01:37:52 00:04:38 117 de VETERA A M TRIATLó FISSI
238 ESPINET PARéS, JOAN 469 01:37:52 00:04:38 3 de VETERA C M AL TEU RITME
239 ESPUCHE CASSÚ, RUBEN 110 01:37:54 00:04:39 76 de SENIOR M INDEPENDENT
240 CORNEJO ORRIOLS, XAVIER 272 01:37:58 00:04:39 77 de SENIOR M UE. VIC
241 CARULLA ROSELL, JOEL 501 01:37:59 00:04:39 9 de SUB-23 M INDEPENDENT
242 GARCIA ARCOS, CARLOS 391 01:38:00 00:04:39 31 de VETERA B M L´AIRE- FONTA
243 GARRELL CORBERA, XAVIER 590 01:38:02 00:04:39 32 de VETERA B M L\’AIRE GRANO
244 AGUILERA SAñé, JORDI 546 01:38:13 00:04:39 78 de SENIOR M INDEPENDENT
245 ANGLADA DORDAL, JORDI 528 01:38:13 00:04:39 118 de VETERA A M INDEPENDENT
246 SENA MASALLERA, XEVI 66 01:38:19 00:04:40 33 de VETERA B M OSON@CORRE
247 REDON PEYRO, OSCAR 653 01:38:23 00:04:40 119 de VETERA A M AL TEU RITME
248 PUCHADES MORAL, ELISABET 357 01:38:26 00:04:40 2 de SENIOR F INDEPENDENT
249 FABREGAS ROURA, PERE 314 01:38:26 00:04:40 120 de VETERA A M INDEPENDENT
250 FORNAGUERA SOLER, FRANCESC 37 01:38:28 00:04:40 34 de VETERA B M LES TORTUGUES
251 TERRADELLAS JUBANTENY, ENRIC 370 01:38:29 00:04:40 35 de VETERA B M INDEPENDENT
252 SALADICH DALMAU, RAMON 428 01:38:30 00:04:40 36 de VETERA B M CLUB AATLETIC
253 RIERA CALVET, JOSEP 433 01:38:31 00:04:40 37 de VETERA B M CLUB ATLèTIC
254 MARTíNEZ GUTIERREZ, SERGIO 193 01:38:31 00:04:40 121 de VETERA A M INDEPENDENT
255 BONA DUCH, JOAN 315 01:38:34 00:04:40 122 de VETERA A M PALAMóS
256 RAMOS AGUILERA, JOSE EUSEBIO 260 01:38:42 00:04:41 79 de SENIOR M INDEPENDENT
257 SANCHEZ GALOBARDES, PEP 79 01:38:44 00:04:41 123 de VETERA A M INDEPENDENT
258 URBIOLA COMA, ÀLEX 77 01:38:45 00:04:41 124 de VETERA A M LES TORTUGUES
259 MUNTAL VILA, MARC 319 01:38:47 00:04:41 80 de SENIOR M CN VIC ETB
260 CUTRINA I MATEOS, MONTSERRAT 35 01:38:48 00:04:41 4 de VETERA A F CLUB ATLETIC
261 VIDAL ROSó, MIQUEL 605 01:38:50 00:04:41 81 de SENIOR M INDEPENDENT
262 SANTIAGO RODRIGUEZ, GABRIEL 577 01:38:51 00:04:41 125 de VETERA A M C. EXCTA. BLA
263 CAÑADA MARTINEZ, CESAR 179 01:38:54 00:04:41 126 de VETERA A M PLAZA OSONA T
264 SANCHEZ ALGILAGA, SERGI 239 01:38:57 00:04:42 38 de VETERA B M INDEPENDENT
265 MASRAMON PRATS, OIL 704 01:38:58 00:04:42 82 de SENIOR M RIUPRIMER
266 FONTSECA SAÑE, JORDI 502 01:38:58 00:04:42 83 de SENIOR M INDEPENDENT
267 MATEO DE SANCHA, JOSEP 259 01:38:59 00:04:42 39 de VETERA B M OSON@CORRE
268 COMELLAS CODINA, ISAAC 134 01:39:03 00:04:42 84 de SENIOR M INDEPENDENT
269 GRAUPERA, MARCEL 94 01:39:04 00:04:42 127 de VETERA A M INDEPENDENT
270 MILLAN PLANELLA, AGUSTí 153 01:39:04 00:04:42 40 de VETERA B M C.A. OLOT TER
271 LOPEZ LOZANO, JOSEP 488 01:39:05 00:04:42 41 de VETERA B M INDEPENDENT
272 GARCIA SANCHEZ, RICARD 234 01:39:09 00:04:42 128 de VETERA A M ETB-VIC
273 ANTENTAS COMA, MIQUEL 286 01:39:13 00:04:42 42 de VETERA B M INDEPENDENT
274 ABARCA VEGAS, ROBERTO 360 01:39:13 00:04:42 129 de VETERA A M INDEPENDENT
275 MAS CHACORI, JOSEP MARIA 31 01:39:15 00:04:42 85 de SENIOR M POLLASTRES
276 CASADEMUNT COMAS, ANDREU 521 01:39:15 00:04:42 130 de VETERA A M INDEPENDENT
277 PALACIOS ORTIZ, MARC 95 01:39:16 00:04:42 86 de SENIOR M INDEPENDENT
278 ARNAU GUITART, LLORENÇ 235 01:39:17 00:04:43 131 de VETERA A M VASTARD RUNNE
279 MASO VARES, CARLES 308 01:39:21 00:04:43 132 de VETERA A M ATLETISME GIR
280 GUIX SANCHEZ, JOAN 276 01:39:21 00:04:43 133 de VETERA A M INDEPENDENT
281 MARTIN ESTEBAN, JESUS 562 01:39:22 00:04:43 134 de VETERA A M CLUB NATACIO
282 ESTEBAN SEDO, SERGE 518 01:39:22 00:04:43 135 de VETERA A M INDEPENDENT
283 MARTíN CáCERES, JAVIER 580 01:39:23 00:04:43 87 de SENIOR M INDEPENDENT
284 ROCA CULLELL, ALFRED 129 01:39:25 00:04:43 136 de VETERA A M INDEPENDENT
285 CIURANS VILA, JAUME 618 01:39:32 00:04:43 137 de VETERA A M INDEPENDENT
286 GALI FONT, JOSEP 445 01:39:33 00:04:43 88 de SENIOR M CLUB ATLETISM
287 PUJOL GARZóN, ISIDRE 419 01:39:39 00:04:44 89 de SENIOR M WANCHINFLYS
288 ALVARO GONZALVO, ORIOL 99 01:39:41 00:04:44 90 de SENIOR M INDEPENDENT
289 SABORIT PUIG, SANTI 678 01:39:49 00:04:44 138 de VETERA A M INDEPENDENT
290 LUQUE CERRATO, SALVADOR 155 01:39:50 00:04:44 139 de VETERA A M C.A GIVAUDAN
291 CAMPRUBI DUOCASTELLA, JUDIT 60 01:39:50 00:04:44 5 de VETERA A F FEFA
292 RODRIGUEZ MAS, ROBERT 61 01:39:51 00:04:44 140 de VETERA A M FEFA
293 ESPAÑA GOMEZ, OSCAR 461 01:39:51 00:04:44 141 de VETERA A M INDEPENDENT
294 GóMEZ ARRAYAS, AURELI 233 01:39:52 00:04:44 43 de VETERA B M OSON@CORRE
295 REDONDO RELLO, CIRIACO 292 01:39:52 00:04:44 142 de VETERA A M OSON@CORRE
296 CASANOVAS, JOAN 700 01:39:53 00:04:44 143 de VETERA A M OSON@CORRE
297 PAYAN SALA, JOSEP 300 01:40:00 00:04:45 144 de VETERA A M INDEPENDENT
298 VILLANUEVA GARCIA, JOAN 691 01:40:01 00:04:45 44 de VETERA B M INDEPENDENT
299 SOLA NAVARRO, MARTIN 435 01:40:01 00:04:45 145 de VETERA A M L`AIRE
300 CARRASQUER PUIG, JOAQUIM 688 01:40:07 00:04:45 45 de VETERA B M INDEPENDENT
301 PADROS FERRET, MIQUEL 76 01:40:10 00:04:45 92 de SENIOR M INDEPENDENT
302 PéREZ GONZáLEZ, RAúL 608 01:40:10 00:04:45 91 de SENIOR M INDEPENDENT
303 ROLDAN SALVADOR, WENCES 384 01:40:12 00:04:45 46 de VETERA B M CERDANYOLA C
304 LODONO, IVAN 552 01:40:18 00:04:45 146 de VETERA A M INDEPENDENT
305 PUJOL GARCIA, ALBERT 460 01:40:19 00:04:45 93 de SENIOR M INDEPENDENT
306 FERRER BALLESTER, XAVIER 622 01:40:19 00:04:45 47 de VETERA B M INDEPENDENT
307 PONTE, EDUARD 567 01:40:23 00:04:46 147 de VETERA A M INDEPENDENT
308 SOLER VILAGELIU, DAVID 379 01:40:26 00:04:46 148 de VETERA A M INDEPENDENT
309 FERNANDEZ SERRANO, JOSEP 615 01:40:36 00:04:46 94 de SENIOR M INDEPENDENT
310 LLIVINA FERNANDEZ, HECTOR 123 01:40:43 00:04:47 149 de VETERA A M INDEPENDENT
311 RIERA ESUCDé, JORDI 422 01:40:46 00:04:47 95 de SENIOR M TRIPLET TEAM
312 ONYóS DE PLANDOLIT GARCíA, CARLES 574 01:40:51 00:04:47 48 de VETERA B M TENNIS VIC
313 ROVIRó PARAREDA, PERE 505 01:40:52 00:04:47 49 de VETERA B M UNIó EXCURSIO
314 CARAVIA SUAREZ, GERMAN 86 01:40:53 00:04:47 150 de VETERA A M INDEPENDENT
315 FONT TORRENTS, MARIA 673 01:40:55 00:04:47 1 de VETERA C F INDEPENDENT
316 ESTEBA CANO, RUBEN 11 01:41:00 00:04:47 96 de SENIOR M INDEPENDENT
317 MARRUECOS QUEROL, JORDI 593 01:41:03 00:04:48 97 de SENIOR M INDEPENDENT
318 PARCET COMAS, JORDI 313 01:41:08 00:04:48 98 de SENIOR M INDEPENDENT
319 FERNANDEZ PEREZ, JORDI 297 01:41:09 00:04:48 151 de VETERA A M INDEPENDENT
320 BAGARIA DE CASANOVA, GUILLERMO 306 01:41:11 00:04:48 152 de VETERA A M INDEPENDENT
321 CORRAL GIL, DAVID 288 01:41:11 00:04:48 99 de SENIOR M CLUB TRIATLó
322 PLANAS SERRA, ALBERT 232 01:41:11 00:04:48 100 de SENIOR M INDEPENDENT
323 AGUADO IBAÑEZ, ANTONIO 118 01:41:12 00:04:48 50 de VETERA B M LES TORTUGUES
324 ACOSTA LOPEZ, MIGUEL ANGEL 20 01:41:14 00:04:48 51 de VETERA B M INDEPENDENT
325 ROLDAN GONZALEZ, MANUEL 323 01:41:22 00:04:48 153 de VETERA A M INDEPENDENT
326 SABENCH CASELLAS, CARME 105 01:41:27 00:04:49 6 de VETERA A F INDEPENDENT
327 BARROSO ADAME, MANEL 28 01:41:27 00:04:49 101 de SENIOR M C.O. FARNERS
328 RUZ RIERA, XAVIER 380 01:41:28 00:04:49 102 de SENIOR M INDEPENDENT
329 CREHUET HORTELANO, JORDI 364 01:41:28 00:04:49 154 de VETERA A M INDEPENDENT
330 VILARDELL VERDAGUER, JOSEP 680 01:41:29 00:04:49 103 de SENIOR M INDEPENDENT
331 SOLé CASAS, PEP 571 01:41:37 00:04:49 104 de SENIOR M OLIMPIC MANLL
332 BERTRAN CATALA, JOSEP 411 01:41:38 00:04:49 52 de VETERA B M INDEPENDENT
333 ARIAS CONCHELLO, FLORENCI 38 01:41:39 00:04:49 155 de VETERA A M INDEPENDENT
334 RODRIGUEZ ARCARONS, XAVIER 34 01:41:43 00:04:49 156 de VETERA A M INDEPENDENT
335 PARAREDA FORNÉS, JORDI 21 01:41:43 00:04:49 157 de VETERA A M INDEPENDENT
336 BOSCH MUNTAL, JOAN 146 01:41:44 00:04:50 158 de VETERA A M PANTAURELLS T
337 CRESPIERA FERRER, JORDI 640 01:41:49 00:04:50 159 de VETERA A M INDEPENDENT
338 SERRADELL PUIG, EVA 455 01:41:49 00:04:50 7 de VETERA A F CENTRE EXTA G
339 MIRALLES I MARTIL, ALBERT 440 01:42:00 00:04:50 53 de VETERA B M INDEPENDENT
340 GóMEZ GóMEZ, SEBASTIAN 329 01:42:06 00:04:51 160 de VETERA A M CLUB ACCURA R
341 DE LA ROSA SANZ, ALBERT 415 01:42:09 00:04:51 161 de VETERA A M RACONET DE NA
342 BOTELLA I NOGUER, MARC 142 01:42:16 00:04:51 162 de VETERA A M INDEPENDENT
343 PUJOL GARCIA, JORDI 207 01:42:24 00:04:51 163 de VETERA A M INDEPENDENT
344 AUTET GUBIERAS, DANIEL 553 01:42:29 00:04:52 164 de VETERA A M TRIATLó FISIO
345 CASALS COLOMER, JORDI 667 01:42:33 00:04:52 165 de VETERA A M INDEPENDENT
346 GALLARDO GÓMEZ, DAVID 626 01:42:36 00:04:52 105 de SENIOR M INDEPENDENT
347 IBAÑEZ SIRVENT, CARLOS 326 01:43:07 00:04:53 106 de SENIOR M CAMPDEVANOL T
348 ALTARRIBA ROCA, RAMON 112 01:43:18 00:04:54 107 de SENIOR M INDEPENDENT
349 VILA MAS, JORDI 229 01:43:20 00:04:54 54 de VETERA B M INDEPENDENT
350 PURTI CIRERA, JOSEP M 632 01:43:23 00:04:54 55 de VETERA B M MODIUM
351 CASACUBERTA AROLA, NúRIA 476 01:43:25 00:04:54 3 de SENIOR F CA VIC
352 ALACAMBRA SANCHEZ, PERE 333 01:43:29 00:04:55 56 de VETERA B M L`AIRE
353 FEBRER GODAYOL, ALBERT 401 01:43:39 00:04:55 166 de VETERA A M UNIó EXCURSIO
354 GóMEZ VíLLORA, JERóNIMO ENRIQUE 549 01:43:39 00:04:55 167 de VETERA A M INDEPENDENT
355 O HANNAIDH I MAC AOIDH, IAIN 509 01:43:40 00:04:55 4 de VETERA C M INDEPENDENT
356 MIRO FIGUERAS, EUGENIA 252 01:43:51 00:04:56 4 de SENIOR F BORGES TRAIL
357 CLAVELL CORBERA, XAVIER 14 01:43:52 00:04:56 57 de VETERA B M FEEC
358 BRUCH CRESPIERA, ROMà 651 01:43:52 00:04:56 108 de SENIOR M INDEPENDENT
359 SANCHEZ LOPEZ, JOAN 598 01:43:55 00:04:56 168 de VETERA A M LLORET LA SEL
360 ALCUBIERRE ROCA, MANEL 681 01:43:59 00:04:56 169 de VETERA A M OSON@CORRE
361 ARGELICH FERREIRA, AARóN 264 01:43:59 00:04:56 109 de SENIOR M INDEPENDENT
362 COLOMINAS MACÍAS, JONATHAN 424 01:44:03 00:04:56 110 de SENIOR M VASTARD RUNNE
363 ROCA FORCADA, MONTSE 662 01:44:06 00:04:56 8 de VETERA A F INDEPENDENT
364 CARBONELL DORDAL, CARLES 262 01:44:09 00:04:56 170 de VETERA A M CLUB TRIATLO
365 SURIÑACH AGUILAR, JOSEP 405 01:44:14 00:04:57 58 de VETERA B M INDEPENDENT
366 FONT GALLIFA, PEP 619 01:44:15 00:04:57 171 de VETERA A M INDEPENDENT
367 FERNANDEZ IGLESIAS, LUIS 480 01:44:18 00:04:57 172 de VETERA A M INDEPENDENT
368 MARTÍNEZ PUJADAS, DANIEL 471 01:44:24 00:04:57 111 de SENIOR M INDEPENDENT
369 BUXO CAPDEVILA, JOSEP MARIA 175 01:44:26 00:04:57 173 de VETERA A M INDEPENDENT
370 CUROS GRABULOSA, JOAN 176 01:44:26 00:04:57 174 de VETERA A M INDEPENDENT
371 LINARES ARJONA, NIL 352 01:44:32 00:04:57 112 de SENIOR M INDEPENDENT
372 VILA AYATS, XAVIER 597 01:44:34 00:04:58 113 de SENIOR M CN OLOT
373 LóPEZ BUEZO, JAVIER 19 01:44:38 00:04:58 114 de SENIOR M L@SPERCHAS
374 DOMENECH PALMA, JORDI 251 01:44:41 00:04:58 115 de SENIOR M INDEPENDENT
375 SANS HERNANDEZ, LLUIS 515 01:44:54 00:04:59 59 de VETERA B M CLUB NATACIO
376 SIRISI CASANOVES, JOSEP 686 01:44:56 00:04:59 60 de VETERA B M ATLETAS TARAD
377 CAROL BRUGUERA, MARC 214 01:45:01 00:04:59 175 de VETERA A M INDEPENDENT
378 PRATS CODINACH, JORDI 289 01:45:02 00:04:59 116 de SENIOR M VASTARD RUNNE
379 PLANAS SERRA, ALEIX 245 01:45:03 00:04:59 117 de SENIOR M INDEPENDENT
380 GUTIERREZ ARMIJOS, FABIAN 330 01:45:08 00:04:59 118 de SENIOR M INDEPENDENT
381 VERUGO ARANDA, JOSE MANUEL 72 01:45:09 00:04:59 119 de SENIOR M INDEPENDENT
382 VILA FUMANYA, MARC 279 01:45:09 00:04:59 120 de SENIOR M LES TORTUGUES
383 MARCOS IGLESIAS, JUAN CARLOS 156 01:45:11 00:04:59 61 de VETERA B M PIRULO’S TEAM
384 PEREZ MIRANDA, RUBEN 486 01:45:18 00:05:00 121 de SENIOR M INDEPENDENT
385 ZAPATA MAS, MARISA 344 01:45:19 00:05:00 5 de SENIOR F INDEPENDENT
386 CASADEVALL SORS, JOSEP 524 01:45:19 00:05:00 62 de VETERA B M INDEPENDENT
387 RIERA PEIDRO, JOAQUIM 162 01:45:33 00:05:00 176 de VETERA A M INDEPENDENT
388 GOMà PUJOL, JOSEP LLUIS 666 01:45:36 00:05:01 177 de VETERA A M INDEPENDENT
389 ESTANY ALGANS, JORDI 609 01:45:38 00:05:01 122 de SENIOR M INDEPENDENT
390 REIXACH VALLèS, JORDI 485 01:45:39 00:05:01 63 de VETERA B M OSON@CORRE
391 GRABULEDA VIM, JORDI 197 01:45:40 00:05:01 178 de VETERA A M INDEPENDENT
392 ABADAL SOLER, JOSEP 307 01:45:44 00:05:01 64 de VETERA B M CECB
393 SAINZ CEREZO, OSCAR 287 01:45:44 00:05:01 179 de VETERA A M CLUB ATLETIC
394 DEVESA SALA, JOSEP Mª 702 01:45:52 00:05:01 180 de VETERA A M INDEPENDENT
395 BOLAÑOS PUJOL, MANEL 216 01:45:59 00:05:02 181 de VETERA A M OSON@CORRE
396 ROSQUELLAS GAROLERA, SANTI 143 01:46:05 00:05:02 182 de VETERA A M INDEPENDENT
397 PRAT ROCA, JORDI 127 01:46:06 00:05:02 183 de VETERA A M OLIMPIC MANLL
398 COMAS JORDà, RAMON 594 01:46:30 00:05:03 123 de SENIOR M CATORELLó
399 COMAS MONGAI, JAUME 664 01:46:31 00:05:03 65 de VETERA B M CATORELLó
400 FONT POUS, JORDI 74 01:46:35 00:05:03 66 de VETERA B M INDEPENDENT
401 PEDRAZA MASEGOSA, ALBERTO 299 01:46:37 00:05:03 124 de SENIOR M AARES
402 LUIS MARTINEZ, RUBEN 660 01:46:37 00:05:03 125 de SENIOR M C.E.AMICS DE
403 SERRA MAYDEU, CARLES 186 01:46:42 00:05:04 67 de VETERA B M OLIMPIC MANLL
404 ALONSO MARTIN, ALBERT 181 01:46:44 00:05:04 184 de VETERA A M INDEPENDENT
405 SUREDA CORCOY, ANDREU 180 01:46:44 00:05:04 185 de VETERA A M INDEPENDENT
406 FABREGAS BACHS, ANNA 88 01:46:45 00:05:04 6 de SENIOR F INDEPENDENT
407 ESTRADA GORCHS, GUILLEM 438 01:46:46 00:05:04 186 de VETERA A M AARES
408 VALERO RODRIGUEZ, MIGUEL ANGEL 397 01:46:48 00:05:04 187 de VETERA A M INDEPENDENT
409 ALEU GONZALEZ, CARLES 383 01:46:50 00:05:04 68 de VETERA B M CLUB ATLETISM
410 AYUSO MARTINEZ, MATIAS 208 01:46:57 00:05:04 69 de VETERA B M COLECTIU ATLE
411 AMAT SALAS, ALEXANDRE 265 01:47:05 00:05:05 70 de VETERA B M INDEPENDENT
412 FARRé PLANTADA, JORDI 462 01:47:06 00:05:05 126 de SENIOR M INDEPENDENT
413 MATEO RODRIGUEZ, FERNANDO 139 01:47:07 00:05:05 127 de SENIOR M MONTGAT FOUND
414 GARRUCHO ESTELA , FRANCESC XAVIER 630 01:47:14 00:05:05 188 de VETERA A M A.E.DIEDRE
415 SALA CARRERA, ROGER 53 01:47:18 00:05:05 128 de SENIOR M INDEPENDENT
416 VILA ESPINO, ALBERT 41 01:47:25 00:05:06 189 de VETERA A M INDEPENDENT
417 CLIMENT PIGUILLEM, SIXTE 367 01:47:26 00:05:06 190 de VETERA A M INDEPENDENT
418 PASTOR BARTES, DANI 261 01:47:28 00:05:06 191 de VETERA A M INDEPENDENT
419 PAYRATO GIMENEZ, LLUíS 451 01:47:33 00:05:06 71 de VETERA B M CEC
420 BIROSTA SOLER, DAVID 634 01:47:38 00:05:06 129 de SENIOR M INDEPENDENT
421 MARTINEZ ARMENGOL, MIQUEL 164 01:47:39 00:05:06 72 de VETERA B M CLUB TRIATLO
422 SABATA PALLAROLS, LLUíS 217 01:47:59 00:05:07 73 de VETERA B M C.A.VIC
423 CODINACHS ALSINA, ROGER 190 01:48:03 00:05:08 130 de SENIOR M INDEPENDENT
424 SEUVA, MARTí 701 01:48:13 00:05:08 192 de VETERA A M OSON@CORRE
425 BAUTISTA TANCO, JULIAN 158 01:48:14 00:05:08 74 de VETERA B M INDEPENDENT
426 BRUGUET FREIXES, MARTA 249 01:48:21 00:05:08 2 de VETERA B F LES TORTUGUES
427 FARRE I TARRES, EDUARD 219 01:48:22 00:05:08 5 de VETERA C M LES TORTUGUES
428 ESPINA ORDEIX, ROSA 464 01:48:25 00:05:09 9 de VETERA A F UEVIC
429 MOLIST CLARA, JAUME 392 01:48:27 00:05:09 6 de VETERA C M INDEPENDENT
430 MOLIST MOLIST, MAITE 322 01:48:28 00:05:09 10 de VETERA A F INDEPENDENT
431 RIERA PERAFERRER, SALVADOR 218 01:48:28 00:05:09 75 de VETERA B M ATLETISME GIR
432 TORREGUITART ALCANTARA, MARTA 126 01:48:28 00:05:09 11 de VETERA A F OLIMPIC MANLL
433 GUALLARTE PEIRó, XAVIER 124 01:48:29 00:05:09 76 de VETERA B M CET TEIA
434 PEREZ DE LA VEGA, ANTONIO 516 01:48:33 00:05:09 77 de VETERA B M AMICS DE LA C
435 NOGUE TRABAL, JOAN 39 01:48:35 00:05:09 193 de VETERA A M RUN RUN 8H
436 LLANOS MONTERO, VICTOR 167 01:48:38 00:05:09 194 de VETERA A M INDEPENDENT
437 PLANAS MASSO, JOSEP 71 01:48:39 00:05:09 195 de VETERA A M INDEPENDENT
438 CALOPA MORELL, ALBERT 495 01:48:40 00:05:09 196 de VETERA A M INDEPENDENT
439 CISNEROS CAMPS, CLAUDI 12 01:48:42 00:05:09 131 de SENIOR M INDEPENDENT
440 SORIANO VILADOMIU, JORGE 614 01:48:43 00:05:09 197 de VETERA A M INDEPENDENT
441 CASADO TORRIJOS, JAVIER 63 01:48:48 00:05:10 198 de VETERA A M MONTGAT FOUND
442 SENYER COLOMER, ALBERT 606 01:48:48 00:05:10 199 de VETERA A M INDEPENDENT
443 TORRES SANCHO, ÀNGEL 293 01:48:51 00:05:10 7 de VETERA C M EXCURSIONISTA
444 MATEO ARGEMIR, DAVID 258 01:48:52 00:05:10 132 de SENIOR M INDEPENDENT
445 JORNET I RIBERA, JOAQUIM 13 01:48:58 00:05:10 200 de VETERA A M INDEPENDENT
446 COLL FREIXANET, MANEL 263 01:49:00 00:05:10 78 de VETERA B M INDEPENDENT
447 LLOBET MAS, EULALIA 376 01:49:05 00:05:10 3 de VETERA B F INDEPENDENT
448 GUITERAS FARGAS, GERARD 54 01:49:16 00:05:11 133 de SENIOR M INDEPENDENT
449 CAROL CASANOVAS, PERE 334 01:49:19 00:05:11 134 de SENIOR M INDEPENDENT
450 BARO MASSO, JAUME 136 01:49:20 00:05:11 79 de VETERA B M INDEPENDENT
451 CASANOVA HAUSMANN, NACHO 442 01:49:28 00:05:12 201 de VETERA A M INDEPENDENT
452 XAUS RAFí, JORDI 356 01:49:29 00:05:12 8 de VETERA C M INDEPENDENT
453 CRIACH VILA, XAVIER 638 01:49:33 00:05:12 202 de VETERA A M INDEPENDENT
454 COLOME ROQUETA, JORDI 400 01:49:44 00:05:12 203 de VETERA A M INDEPENDENT
455 FONT COROMINAS, JAUME 115 01:49:51 00:05:13 80 de VETERA B M INDEPENDENT
456 MARTíN, JOAN MANEL 100 01:49:55 00:05:13 135 de SENIOR M INDEPENDENT
457 MASO SERRA, MARTI 152 01:49:57 00:05:13 136 de SENIOR M ASSOCIACIO AT
458 JOVER MORENO, DAVID 487 01:49:58 00:05:13 204 de VETERA A M INDEPENDENT
459 CARRETER MAS, MARTA 557 01:50:06 00:05:13 12 de VETERA A F INDEPENDENT
460 GUTIERREZ TAUSTE, DAVID 417 01:50:08 00:05:13 137 de SENIOR M INDEPENDENT
461 GOMEZ MARTIN, JUAN CARLOS 427 01:50:10 00:05:14 81 de VETERA B M INDEPENDENT
462 FERRER PRAT, NúRIA 426 01:50:11 00:05:14 7 de SENIOR F OSON@CORRE
463 CUNILL, GABI 703 01:50:12 00:05:14 205 de VETERA A M OSON@CORRE
464 BALLABRIGA GARCIA, SANDRA 581 01:50:17 00:05:14 13 de VETERA A F STIKAFUL
465 CAMPS I PUIG, ALBERT 361 01:50:21 00:05:14 206 de VETERA A M INDEPENDENT
466 MARQUEZ PARDO, MARI 499 01:50:22 00:05:14 14 de VETERA A F C.A.VIC
467 RAULET JORDANA, ALBERT 595 01:50:34 00:05:15 138 de SENIOR M INDEPENDENT
468 SALA, JOSEP 318 01:50:35 00:05:15 207 de VETERA A M INDEPENDENT
469 AGRAMONT I BARQUET, ROGER 205 01:50:37 00:05:15 208 de VETERA A M VASTARD RUNNE
470 LO CASCIO, VALERIA 555 01:50:44 00:05:15 15 de VETERA A F CA OLOT-TERRA
471 SURIñACH TARANDELL, ARMAND 404 01:50:46 00:05:15 10 de SUB-23 M INDEPENDENT
472 PUJOL SANTAMARIA, JAUME 641 01:50:53 00:05:16 82 de VETERA B M CEA ESQUERDAB
473 ESPEJO BAUSELLS, DAVID 147 01:50:54 00:05:16 139 de SENIOR M OSON@CORRE
474 JORDA LASTRA, LUIS 44 01:50:56 00:05:16 209 de VETERA A M MADTEAM
475 FERNANDEZ ALVAREZ, CARMEN 43 01:50:56 00:05:16 16 de VETERA A F MADTEAM
476 MONTERO , JORDI 26 01:50:57 00:05:16 210 de VETERA A M CAR EL SURELL
477 CARALT RUAIX, ALBERT 280 01:50:58 00:05:16 140 de SENIOR M INDEPENDENT
478 ZUBIA DEL BARRIO, MARIA 631 01:51:00 00:05:16 8 de SENIOR F INDEPENDENT
479 MENA PONS, XAVI 643 01:51:00 00:05:16 211 de VETERA A M CESIB LA GARR
480 VILAR SERRAT, JAUME 172 01:51:03 00:05:16 83 de VETERA B M OLIMPIC MANL
481 BERTRANS BLANQUé, GEMMA 137 01:51:03 00:05:16 9 de SENIOR F INDEPENDENT
482 COTS NADEU, JOAN 108 01:51:04 00:05:16 141 de SENIOR M INDEPENDENT
483 ROJAS SOLER, ANGEL 135 01:51:05 00:05:16 84 de VETERA B M INDEPENDENT
484 COMELLAS MORCILLO, JOSEP MARIA 403 01:51:06 00:05:16 142 de SENIOR M INDEPENDENT
485 SABATéS GARCIA, JAUME 282 01:51:11 00:05:16 85 de VETERA B M INDEPENDENT
486 MARTIN ORTIZ, JORDI 204 01:51:13 00:05:17 212 de VETERA A M INDEPENDENT
487 BLAS AMODEI, JOAN 192 01:51:22 00:05:17 213 de VETERA A M INDEPENDENT
488 GONZALEZ HIDALGO, MOI 325 01:51:27 00:05:17 143 de SENIOR M INDEPENDENT
489 ESTEBAN ANIEL-QUIROGA, ALBERTO 65 01:51:31 00:05:17 214 de VETERA A M INDEPENDENT
490 PIQUET GASTON, XAVIER 536 01:51:39 00:05:18 86 de VETERA B M CHOQUEI CERDA
491 CANALS SALOMO, CARLES 591 01:51:40 00:05:18 87 de VETERA B M INDEPENDENT
492 AMICH RIAU, EMILI 131 01:51:46 00:05:18 88 de VETERA B M C.E.I. CATALU
493 LOPEZ GARRIDO, JOSE MARIA 436 01:51:48 00:05:18 215 de VETERA A M INDEPENDENT
494 PRATS MOLL, RAUL 220 01:51:49 00:05:18 144 de SENIOR M INDEPENDENT
495 PERONA NAVARRO, JOAN 103 01:51:49 00:05:18 216 de VETERA A M INDEPENDENT
496 GARRIGA CORTINA, JORDI 416 01:51:49 00:05:18 145 de SENIOR M INDEPENDENT
497 PARRAMON ARIMANY, JORDI 689 01:51:54 00:05:19 217 de VETERA A M INDEPENDENT
498 COSTA SANCHEZ, DAVID 389 01:51:56 00:05:19 146 de SENIOR M INDEPENDENT
499 SOLA BARES, FRANCESC 465 01:51:59 00:05:19 218 de VETERA A M UEVIC
500 BRUCH MASERAS, EVA 551 01:51:59 00:05:19 17 de VETERA A F INDEPENDENT
501 GARCIA RIBOT, FEDE 48 01:52:04 00:05:19 89 de VETERA B M PICORNELL
502 MARIN PARELLADA, ANTONI 109 01:52:05 00:05:19 9 de VETERA C M C.A.E.S.P.
503 SURRIBA I FERNANDEZ, JOAN RAMON 230 01:52:15 00:05:19 90 de VETERA B M C.A.VIC
504 ORDEIG CUSSó, MIQUEL 113 01:52:16 00:05:20 91 de VETERA B M INDEPENDENT
505 SEGUER COMPTE, JOSEP 117 01:52:25 00:05:20 219 de VETERA A M AARES
506 REINON MARTINEZ, LLUIS 46 01:52:26 00:05:20 220 de VETERA A M INDEPENDENT
507 LOPEZ XIRO, MIQUEL 637 01:52:26 00:05:20 221 de VETERA A M INDEPENDENT
508 VERGES MUNTADAS, RAMON 508 01:52:32 00:05:20 92 de VETERA B M INDEPENDENT
509 MASNOU MORENO, JORDI 530 01:52:41 00:05:21 11 de SUB-23 M INDEPENDENT
510 PUIGDEMUNT I FERRER, MARC 541 01:52:42 00:05:21 222 de VETERA A M INDEPENDENT
511 ROVIRA BAñOS, PERE 558 01:52:44 00:05:21 147 de SENIOR M INDEPENDENT
512 BOIX SABATE, CARLES 711 01:52:51 00:05:21 223 de VETERA A M INDEPENDENT
513 AMBLAS CORRETJA, DAMIA 569 01:52:52 00:05:21 148 de SENIOR M INDEPENDENT
514 PAVON MAURI, MARC 386 01:53:06 00:05:22 149 de SENIOR M AARES
515 GUTIERREZ MARTIN, CRISTINA 144 01:53:10 00:05:22 18 de VETERA A F OSON@CORRE
516 ESTRADA, MARTA 27 01:53:10 00:05:22 19 de VETERA A F CAV
517 GOTANEGRA FONT, ROGER 16 01:53:21 00:05:23 224 de VETERA A M K’N’K RANIN’
518 AYATS CANADELL, JOAQUIM 406 01:53:30 00:05:23 225 de VETERA A M INDEPENDENT
519 FONT CASACUBERTA, JOSEP 687 01:53:32 00:05:23 226 de VETERA A M INDEPENDENT
520 GASULL ALMENDARIZ, JOAN 340 01:53:34 00:05:23 10 de VETERA C M INDEPENDENT
521 SORS HOMS, ANNA 627 01:53:36 00:05:23 10 de SENIOR F INDEPENDENT
522 SERRA I ALBERT, ROSER 563 01:54:02 00:05:25 20 de VETERA A F LLOQUES
523 MUNTADAS PELAEZ, ISAAC 332 01:54:10 00:05:25 12 de SUB-23 M CAMPDEVANOL T
524 DEL BLANCO VILLAR, DANIEL 183 01:54:13 00:05:25 227 de VETERA A M INDEPENDENT
525 GARCIA CASARES, JOSEP 274 01:54:21 00:05:25 1 de VETERA D M INDEPENDENT
526 PUJADAS MARCO, ESTHER 705 01:54:22 00:05:26 4 de VETERA B F INDEPENDENT
527 MARIMON MARTíN, DAVID 454 01:54:24 00:05:26 228 de VETERA A M INDEPENDENT
528 ROIG DOMINGUEZ, DAVID 83 01:54:37 00:05:26 229 de VETERA A M INDEPENDENT
529 VILLAR BONET, JORDI 639 01:54:47 00:05:27 230 de VETERA A M CESIB
530 TUNEU ARXER, LLUÍS 712 01:54:52 00:05:27 11 de VETERA C M GEM
531 PORTA MARTINEZ, JORDI 275 01:55:01 00:05:27 231 de VETERA A M INDEPENDENT
532 ESCRIU MOLINE, MONTSE 151 01:55:19 00:05:28 11 de SENIOR F ASSOCIACIO AT
533 ROMERO LOPEZ, DIDAC 654 01:55:20 00:05:28 232 de VETERA A M INDEPENDENT
534 GUIX ALFARO, DANI 317 01:55:35 00:05:29 150 de SENIOR M INDEPENDENT
535 ZAPATER VILA, JORDI 479 01:55:37 00:05:29 151 de SENIOR M DIEDRE
536 LLOMBART CORBELLA, JOSE 566 01:55:38 00:05:29 233 de VETERA A M INDEPENDENT
537 SOLER SALVANS, JOAN 490 01:55:39 00:05:29 12 de VETERA C M OLIMPIC MANLL
538 BOTIFOLL JULIà, XAVIER 572 01:55:43 00:05:29 13 de VETERA C M ATLETISME GIR
539 GUICH CORMELLA, Mª àNGELS 396 01:55:45 00:05:29 21 de VETERA A F INDEPENDENT
540 ALARCON SEGOVIA, JOAQUIM 49 01:55:49 00:05:30 93 de VETERA B M CET TEIA
541 ARAGONES DE LA CRUZ, XAVIER 50 01:55:52 00:05:30 234 de VETERA A M INDEPENDENT
542 ORDOÑEZ PEREZ, JUAN CARLOS 101 01:55:54 00:05:30 235 de VETERA A M INDEPENDENT
543 VILASECA RIUS, IGNASI 85 01:56:02 00:05:30 236 de VETERA A M INDEPENDENT
544 TRASSERRA SERRALLONGA, PERE 475 01:56:05 00:05:30 14 de VETERA C M INDEPENDENT
545 MORELL, ORIOL 195 01:56:06 00:05:30 237 de VETERA A M VASTARD RUNNE
546 BLANCAFORT TORRAS, JORDI 474 01:56:08 00:05:31 238 de VETERA A M INDEPENDENT
547 ERRA I ZUBIRI, ALBA 157 01:56:14 00:05:31 5 de VETERA B F INDEPENDENT
548 CASILLAS AGUERO, VíCTOR 68 01:56:26 00:05:31 239 de VETERA A M INDEPENDENT
549 BACH TAÑA, JORDI 484 01:56:28 00:05:32 240 de VETERA A M INDEPENDENT
550 BARBERO PESCUEZO, EMILI 443 01:56:32 00:05:32 241 de VETERA A M INDEPENDENT
551 DEL RíO SANCHEZ, IVAN 70 01:56:41 00:05:32 242 de VETERA A M INDEPENDENT
552 SOLà PUIGBO, SOLEDAT 321 01:56:48 00:05:32 22 de VETERA A F INDEPENDENT
553 LóPEZ CALVO, CARLES 628 01:57:03 00:05:33 243 de VETERA A M INDEPENDENT
554 LOMBARDO ORTEGA, ALFREDO 343 01:57:06 00:05:33 244 de VETERA A M OSON@CORRE
555 BARó BONET, MONTSERRAT 589 01:57:07 00:05:33 23 de VETERA A F SANTAKA POWER
556 MOLINER LLOP, LLORENÇ 98 01:57:14 00:05:34 245 de VETERA A M TARIRO-TARIRO
557 CLEMENTE SANCHEZ, EVA 194 01:57:49 00:05:35 24 de VETERA A F MAIMAKANSU
558 MARTíNEZ PUIG, DANIEL 578 01:57:49 00:05:35 246 de VETERA A M INDEPENDENT
559 CARDONA BLANCH, XAVIER 328 01:57:50 00:05:35 94 de VETERA B M INDEPENDENT
560 COROMINAS I DULCET, JORDI 69 01:57:52 00:05:36 15 de VETERA C M LES TORTUGUES
561 LLADO SALES, MARC 182 01:58:02 00:05:36 152 de SENIOR M VASTARD RUNNE
562 LLANOS MARTIN, CLEMENTE 169 01:58:05 00:05:36 16 de VETERA C M INDEPENDENT
563 CUCARULL GONZALEZ, TANIA ESTHER 174 01:58:11 00:05:36 12 de SENIOR F L`AIRE
564 BERNET BUENDíA, MARI 420 01:58:12 00:05:36 13 de SENIOR F COLLA CORRIOL
565 AGUILERA DEL AMO, ENRIQUE 312 01:58:14 00:05:37 17 de VETERA C M C A.LES TORTU
566 PRAT VIÑOLAS, MIREIA 206 01:58:29 00:05:37 25 de VETERA A F INDEPENDENT
567 HERRANZ PUJóS, DAVID 507 01:58:41 00:05:38 153 de SENIOR M INDEPENDENT
568 ALCALA GARCIA, SANTI 210 01:58:41 00:05:38 247 de VETERA A M INDEPENDENT
569 MORON GALLARDO, MIQUEL ANGEL 337 01:58:42 00:05:38 154 de SENIOR M INDEPENDENT
570 DE LAS MORENAS RAMIREZ, SALLY 457 01:58:42 00:05:38 26 de VETERA A F INDEPENDENT
571 MOLIST COLOMO, JOSEP 73 01:58:42 00:05:38 95 de VETERA B M INDEPENDENT
572 MONTERO I FERRER, DAVID 446 01:58:44 00:05:38 155 de SENIOR M CAR EL SURELL
573 BATLLE COSTA, ALBERT 470 01:58:50 00:05:38 156 de SENIOR M MAIMAKANSU
574 VILA MAS, JAUME 227 01:58:59 00:05:39 248 de VETERA A M INDEPENDENT
575 BRAMONA BEATOVE, JORDI 378 01:59:11 00:05:39 18 de VETERA C M INDEPENDENT
576 GINESTA LLAGOSTERA , JOSEP 579 01:59:20 00:05:40 249 de VETERA A M INDEPENDENT
577 SANZ RAMIREZ , LAURA 450 01:59:24 00:05:40 6 de VETERA B F INDEPENDENT
578 JULIOL GALí, ELISENDA 588 02:00:40 00:05:43 27 de VETERA A F INDEPENDENT
579 BARCELO CARRIO, JOAN 78 02:00:40 00:05:43 250 de VETERA A M OSON@CORRE
580 IBORRA ARCS, DOMINGO 679 02:01:24 00:05:46 19 de VETERA C M ASS. LES TORT
581 VERBO QUIJORNA, JOSE LUIS 377 02:01:25 00:05:46 20 de VETERA C M INDEPENDENT
582 LOPEZ IBAñEZ, JOAN 298 02:01:47 00:05:47 96 de VETERA B M INDEPENDENT
583 BAUTISTA GARCIA, PERE 612 02:02:04 00:05:47 157 de SENIOR M INDEPENDENT
584 SAEZ MONLEON, IVAN 346 02:02:23 00:05:48 158 de SENIOR M INDEPENDENT
585 AUQUé COLL, XAVIER 277 02:02:26 00:05:49 159 de SENIOR M INDEPENDENT
586 ANGUS DOMINGO, JOAN 132 02:02:33 00:05:49 97 de VETERA B M OLIMPIC MANLL
587 CRUZ, PHILIPPE 365 02:02:34 00:05:49 251 de VETERA A M INDEPENDENT
588 PORTET VILAR, CRISTINA 710 02:02:41 00:05:49 28 de VETERA A F INDEPENDENT
589 VALLS CANALS, JAUME 81 02:03:00 00:05:50 21 de VETERA C M C. E. T.
590 MACHADO RUIZ, MANEL 371 02:03:03 00:05:50 98 de VETERA B M INDEPENDENT
591 RIERA VILARRUBIA, RAMON 114 02:03:06 00:05:50 99 de VETERA B M INDEPENDENT
592 MORERA, SERGI 254 02:03:08 00:05:51 160 de SENIOR M INDEPENDENT
593 HERRERO BALLART, JOAN 32 02:03:09 00:05:51 252 de VETERA A M INDEPENDENT
594 MUNDó FORNELL, ANNA 362 02:03:12 00:05:51 1 de SUB-23 F INDEPENDENT
595 MONRÀS ERRA, JÚLIA 359 02:03:12 00:05:51 2 de SUB-23 F INDEPENDENT
596 GUTIERREZ MARTINEZ, JOAN PERE 545 02:03:40 00:05:52 253 de VETERA A M INDEPENDENT
597 MUÑIZ CASAIS, CESAR 283 02:04:01 00:05:53 254 de VETERA A M INDEPENDENT
598 GARCIA SANCHON, CARLES 154 02:04:05 00:05:53 100 de VETERA B M L`AIRE
599 DOSTA VIDAL, NURIA 42 02:04:20 00:05:54 29 de VETERA A F INDEPENDENT
600 AGRAMONT BARQUET, ORIOL 209 02:04:28 00:05:54 255 de VETERA A M VASTARD RUNNE
601 OLSZEWSKA, ALEKSANDRA 430 02:04:46 00:05:55 14 de SENIOR F INDEPENDENT
602 SUREDA DIAZ, SERGI 149 02:05:10 00:05:56 256 de VETERA A M INDEPENDENT
603 CABANAS PLANAS, JOSEP 525 02:05:15 00:05:57 161 de SENIOR M INDEPENDENT
604 MATONS MORADELL, FRANCESC 104 02:05:37 00:05:58 257 de VETERA A M MONTGAT FOUND
605 HAUBER, TANJA 250 02:06:19 00:06:00 15 de SENIOR F RUN2HILL
606 MARGALLO LOPEZ, ANNA 161 02:07:11 00:06:02 30 de VETERA A F CAO TERRA DE
607 CARUDA MARTíNEZ, MIQUEL ANGEL 140 02:07:18 00:06:02 101 de VETERA B M INDEPENDENT
608 GONZALEZ ABDELA, PATRICIA 463 02:07:19 00:06:02 16 de SENIOR F XINO XANO NO
609 LO CASCIIO, SILVANA 556 02:07:19 00:06:02 31 de VETERA A F CA OLOT-TERRA
610 MONTES, CLAUDIA 429 02:08:14 00:06:05 17 de SENIOR F INDEPENDENT
611 REIFS JIMENEZ, DAVID 617 02:08:53 00:06:07 162 de SENIOR M INDEPENDENT
612 MONRàS I VIDIELLA, XAVIER 148 02:09:28 00:06:09 102 de VETERA B M INDEPENDENT
613 DIAZ SANCHEZ, MONTSE 341 02:09:55 00:06:10 32 de VETERA A F TRIATLO BERGA
614 BATLLE BACHESTEVE, JOSEP 472 02:10:28 00:06:11 22 de VETERA C M MAIMAKANSU
615 OPISSO ATIENZA, ISAVENA 544 02:10:41 00:06:12 33 de VETERA A F OSON@CORRE
616 BASAGAñA ROCA, MAR 543 02:10:41 00:06:12 34 de VETERA A F INDEPENDENT
617 ELASRIYA MASMOUDI, BILAL 373 02:10:59 00:06:13 13 de SUB-23 M INDEPENDENT
618 SKATOU PEREZ, IAN 168 02:11:54 00:06:16 14 de SUB-23 M INDEPENDENT
619 SOLER CASTRO, DANIEL 309 02:15:11 00:06:25 103 de VETERA B M ATLETISME GIR
620 NUñEZ PEREZ, ENRIC 130 02:16:11 00:06:28 163 de SENIOR M AARES
621 PLANAGUMA SALA, PERE 665 02:16:37 00:06:29 258 de VETERA A M INDEPENDENT
622 REVENAQUE MARTINEZ, JORGE 243 02:16:58 00:06:30 104 de VETERA B M U.A. RUBI
623 MUNNE GOMEZ, ALEJANDRO 201 02:18:10 00:06:33 105 de VETERA B M INDEPENDENT
624 LUCAS GARCIA, JOAN 133 02:18:20 00:06:34 106 de VETERA B M OLIMPIC MANLL
625 BARRANCO TALLEDA, JOAQUIM 75 02:23:11 00:06:48 23 de VETERA C M INDEPENDENT