Cros Escolar de Folgueroles

16 03 2011

CROS ESCOLAR FOLGUEROLES

El diumenge 13 de Març es va celebrar el V Cros escolar de Folgueroles. Penùltima prova del comarcal escolar de cros d’Osona.

Una participació de 266 participants entre nens,  nenes i pares. Distribuits en totes les categories escolars.

Tot i les pluges del dissabte el circuit va aguantar força bé, doncs hi havia força herba i sorra que va xupar tota l’aigüa.

RESULTATS

PRE-BENJAMI FEMENI

1 1’36 RITA VIÑOLAS GALOBARDES 2004 CA VIC
2 1’37 MIRIAM VIÑOLAS GALOBARDES 2004 CA VIC
3 1’40 LAIA MORATÓ SANGLAS 2004 CEIP MOSSEN CINTO
4 1’43 MEI CASADEVALL FUGUET 2004 CEIP MOSSEN CINTO
5 1’45 CARLOTA FARRES CARRETER 2004 CEIP ANDERSEN
6 1’46 SARA RECULONS ALBACETE  JOAN XXIII
7 1’50 ÈRICA NOGUÈ FERNÁNDEZ 2005 CEIP MOSSEN CINTO – FOLGUEROLES
8 1’51 KHRYSTYNA MYHAL 2004 LA MONJOIA
9 1’52 BRUNA GRANDIO 2005 CEIP MOSSEN CINTO – FOLGUEROLES
10 1’55 ABRIL SERRA MARTOS 2004 LA MONJOIA
11 1’56 JANA BOIXADE GARCIA 2005 ZER ALT LLUÇANÈS
12 1’57 BERTA FORNOLS 2004 XANDRI-ST.PERE
13 1’58 RUT SOLDEVILA VIDAL 2005 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
14 1’59 JULIA CODINA DOMENECH 2004 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
15 1’59 BRUNA SAGRERA ESTRADA 2005 ESCOLA ILDEFONS CERDA
16      2′ TERESA TOBAJAS BANÚS 2005 CEIP MOSSEN CINTO
17 2′ ABRIL BOIXADERAS MAYANS 2004 CEIP MOSSEN CINTO – FOLGUEROLES
18 2’01 ARIADNA TEIXIDÓ CUEVAS 2005 CEIP MOSSEN CINTO
19 2’02 MAIA BERNAL JUST 2004 LA MONJOIA
20 2’02 EROLA FREIXA TIÓ 2005 CEIP MOSSEN CINTO
21 2’06 AINA CASAS BARCO 2005 CEIP MOSSEN CINTO – FOLGUEROLES
22 2’08 JÚLIA NELIO RODRIGUES 2004 J.VERDAGUER STA EUGÈNIA
23 2’10 PAULA CLUSELLA PIELLA 2005 CEIP MOSSEN CINTO – FOLGUEROLES
24 2’13 BERTA  ESPONA 2005 ANDERSEN-VIC
25 2’17 AINHOA BUSQUIEL GARCIA 2004 CEIP MOSSEN CINTO – FOLGUEROLES
26 2’25 BERTA BUJONS COTO 2005 CEIP MOSSEN CINTO – FOLGUEROLES

PRE-BENJAMI MASCULI

1 1’24 DAVID VIGUE SOBIRA  ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
2 1’29 MAIOL HIDALGO PARRAMON 2004 CEIP MOSSÈN CINTO – FOLGUEROLES
3 1’31 BIEL BOVÉ PAGÈS 2004 CEIP MOSSÈN CINTO – FOLGUEROLES
4       1’31 MARC DOMINGUEZ CODINACHS 2004 CEIP MOSSEN CINTO
5 1’32 POL DEVESA ORIOL 2004 LES ESCOLES DE GURB
6 1’33 ALBERT VILA MORA 2004 CEIP MOSSEN CINTO
7 1’33 ROGER FORCADA PUIGDESENS 2004 CEIP MOSSEN CINTO
8 1’34 ARNAU VILALTA DEL RIO 2004 CEIP MOSSÈN CINTO – FOLGUEROLES
9 1’34 MARC RALLO GENERO 2004 CEIP MOSSEN CINTO
10 1’36 POL ORTIZ PLA 2004 CEIP MOSSEN CINTO
11 1’37 ANIOL CLAVELL CLOTET 2005 ZER ALT LLUÇANÈS
12 1’37 BIEL FONT GRANDIO 2005 CALLDETENES
13 1’38 ABEL PADROS ALTARRIBA 2004 CEIP SANT MARC
15 1’40 ORIOL NOGUERA RIERA 2004 CEIP MOSSEN CINTO
16 1’41 DANIEL SALA ALONSO 2004 CEIP MOSSEN CINTO
17 1’43 ORIOL MIRALPEIX SERRABASSA 2004 CEIP MOSSEN CINTO
18 1’43 ROGER MONTSERRAT SERRA 2005 CEIP MOSSÈN CINTO – FOLGUEROLES
19 1’44 GERARD BUJONS COMERE 2005 CEIP MOSSEN CINTO
20 1’45 ALEIX CABANAS MARESMA 2004 CEIP MOSSEN CINTO
21 1’46 ARNAU BLANCAFORT SURIÑACH 2004 CEIP MOSSÈN CINTO – FOLGUEROLES
22 1’47 MARC GUMÍ CAMPS 2004 J. VERDAGUER STA EUGÈNIA
23 1’49 DANIEL VIDAL DIAZ 2004 CEIP MOSSÈN CINTO – FOLGUEROLES
24 1’50 DANIEL ORDOÑEZ GARROTE  ESCOLA QUATRE VENTS
25 1’51 ERIC CARBONÉS BERMEJO 2004 CEIP MOSSÈN CINTO – FOLGUEROLES
26 1’52 PAU BARDOLET PONS 2005 CEIP MOSSÈN CINTO – FOLGUEROLES
27      1’53 NIL GUTIERREZ ROMERO 2005 CA VIC
28 1’54 RAMON ERRA FRANQUESA  CEIP ANDERSEN
30 1’55 ROGER ROVIRA SERRABASSA 2004 CEIP MOSSEN CINTO
32 1’56 PAU SANCHEZ VENTURA 2005 ZER ALT LLUÇANÈS
33 2’01 OLEG PLADEVALL COMA 2004 CA VIC
34 2’02 PAU MORILLA 2004 CEIP MOSSÈN CINTO – FOLGUEROLES
35 2’04 GUIU ALIER FREIXER 2005 GUILLEM DE MONTRODON – VIC
36 2’10 JAN CABO DEVESA 2005 CEIP MOSSEN CINTO

BENJAMI FEMENI

1 3’32 LAURA PARACOLLS HIDALGO 2002 ZER ALT LLUÇANÈS
2 3’42 LIDIA CRIBALLES CASALI 2003 FORTIÀ SOLÀ-CAT
3 3’44 MARTA PALLAS PIQUE 2002 CEIP MOSSEN CINTO
4 3’48 RAQUEL VIGUÉ SUBIRA 2002 FORTIÀ SOLÀ-CAT
5 3’49 RUT ORDEIG MOLIST 2003 ST.JULIÀ
6 3’55 MARTA VILA SERRA 2002 CEIP MOSSEN CINTO
7 3’59 MIREIA YESPES ROVIRA 2003 ESCOLA FORTIA SOLÀ
8 4’02 LAIA FONT PARAREDA 2002 QUATRE VENTS
9 4’03 NURIA BOIXADE GARCIA 2002 ZER ALT LLUÇANÈS
10 4’07 MARIA GONZALEZ TORRES 2002 FORTIÀ SOLÀ-CAT
11 4’09 EROLA PAMPLIEGA PARRAMON 2003 CEIP MOSSEN CINTO
12 4’14 JANA MARTIN PUIG 2002 LA MONJOIA
13 4’16 IRINA BARDOLET FERNANDEZ 2002 CLUB ATLÈTIC TORELLÓ
14 4’16 JUDIT VILACIS SALA 2002 PIVE
15 4’22 TXELL DOMENECH COMAS 2002 FORTIÀ SOLÀ-CAT
16 4’27 FIONA PARRAMON PUIGDESENS  SANTA EULÀLIA DE RIUPRIMER
17      4’32 LAURA GUTIERREZ ROMERO 2003 CA VIC
18 4’32 JORDINA TRASSERRA 2002 SAGRATS CORS-ST.HIPÒLIT
19 4’35 QUERALT CAMPS RICART 2003 CEIP MOSSEN CINTO
20 4’43 EULÀLIA ESPONA 2002 GUILLEM MONTRODON-VIC
21 4’44 SALMA EL HAITOUT  CEIP ANDERSEN
22 4’50 BERTA ROVIRO ALIGUER 2003 PARE COLL DE VIC

BENJAMI MASCULI

1 4’36 FERRIOL GALOBARDES NOGUE 2002 CEIP MOSSEN CINTO 
2 4’44 MARC FARRES RAFAEL 2002 LA MONJOIA 
3 4’44 ORIOL  ALVARA FORTUNY 2002 LA MONJOIA 
4 4’51 ALEIX GRANDIO VIÑAS 2002 CEIP MOSSEN CINTO 
5 4’53 MARC AUMATELL BENZAL 2002 CEIP MOSSEN CINTO 
6 4’59 PAU QUINTANA ROS 2003 CEIP MOSSEN CINTO 
7 5′ ASDRUBAL CERVERA BIGAS 2002 FORTIÀ SOLÀ-CAT 
8 5′ GUILLEM TERRICABRAS ROURA 2003 CEIP MOSSEN CINTO 
9 5’01 JOSEP RODRIGUEZ 2002 CEIP MOSSEN CINTO 
10 5’02 POL VIVAS BADIA 2002 CEIP MOSSEN CINTO 
11 5’03 MARTI ALBO VILA 2003 CEIP MOSSEN CINTO 
12 5’08 ARNAU FREIXAS RIERA 2003 CEIP MOSSEN CINTO 
13 5’09 MARC ORDOÑEZ GARROTE 2002 CEIP QUATRE VENTS 
14 5’10 ADRIÀ BASOMBA GIMBERT 2002 CEIP MOSSEN CINTO 
15 5’16 DIDAC SALARICH SALA 2002 FORTIÀ SOLÀ 
16 5’20 ALEIX CASAS BARCO 2002 CEIP MOSSEN CINTO 
17      5’23 POL ROVIRA COMAS 2003 CA VIC POL
18 5’24 RIEL COMERMA NOGUERA 2002 CEIP MOSSEN CINTO 
19 5’25 POL JAN COMAS OLLE 2002 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ 
20 5’25 ERIK MOLINA PEREZ  ESCOLA FORTIÀ SOLÀ 
21 5’26 JOSEP FONT GUITERAS 2003 CEIP MOSSEN CINTO 
22 5’30 ARNAU CABO DEVESA 2002 CEIP MOSSEN CINTO 
23 5’43 NIL CODINACH SALA 2003 CEIP MOSSEN CINTO 
24 5’44 GUINARD VILAR PUNTÍ 2003 CEIP MOSSEN CINTO 
25 5’45 GERARD CUROS TORRENTS 2003 CEIP MOSSEN CINTO 
26 5’45 JORDI BARNERA DORDAL 2003 CEIP MOSSEN CINTO 
27 5’48 ALEIX MUÑOZ ARRABAL 2002 CEIP MOSSEN CINTO 
28 5’51 JOAN SOLER PUNTI 2003 CEIP MOSSEN CINTO 
29 5’52 LLUC OMS CARRERA 2003 CEIP MOSSEN CINTO 
30 5’52 QUIM ORDEIG MOLIST 2003 ST.JULIÀ 
31 6’04 OCTAVI PONCE VALLÍN 2002 CEIP MOSSEN CINTO 
32 6’19 ALBERT FRANCAS CUSTODI 2002 CEIP MOSSEN CINTO 

ALEVI FEMENI

1 4’18 JANA AGUILAR BRUCH 2000 CEIP MOSSEN CINTO
2 4’50 ALBA VIGUE SOBIRA 2000 FORTIÀ SOLÀ-CAT
3 4’42 ANDREA PONCE VILLENA 2000 CLUB ATLÈTIC TORELLÓ
4 4’43 VIOLETA VILA CODINA 2000 CA VIC
5 4’46 NURIA SELVA TORRAS 2001 CA VIC
6 4’49 MIREIA JUTGLAR SOLER 2000 CEIP MOSSEN CINTO
7 4’57 MARTA CROUS ROTLLANT 2000 ZER ALT LLUÇANÈS
8 4’59 AMALIA BARDOLET FERNANDEZ 2000 CLUB ATLÈTIC TORELLÓ-ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
9 5’02 JÚLIA GARCIA JO  CEIP MOSSEN CINTO
10 5’13 EROLA CAMPS RICART 2001 CEIP MOSSEN CINTO
11 5’19 ÈLIA SOLER PUNTI 2001 CEIP MOSSEN CINTO
12 5’21 JUDIT SEPULVEDA GUTIERREZ 2000 CA VIC
13 5’23 MARTINA VILAR RICART 2001 CEIP MOSSEN CINTO
14 5’31 VINYET PAMPLIEGA PARRAMON 2001 CEIP MOSSEN CINTO
15 5’31 MARTINA MASSAGUE PERIAGO 2001 CA VIC
16 5’32 LAIA ORDEIX 2000 VIC
17 5’36 GAL-LA COMERMA 2001 CEIP MOSSEN CINTO
18 6’03 BRUNA BATLLE REYNÉ  CEIP MOSSEN CINTO
19 6’29 JUDITH PORTET ARJONA  CEIP MOSSEN CINTO

ALEVI MASCULI

1 6’15 BIEL ORDEIG MOLIST 2001 ST.JULIÀ 
2 6’17 ANIOL SANCHEZ VENTURA 2001 ZER ALT LLUÇANÈS 
3 6’26 ADAM PEREZ ESTEBAN 2000 CEIP MOSSEN CINTO 
4 6’36 GIL RALLO GENERO 2001 CEIP MOSSEN CINTO 
5 6’37 RICARD BOIXADER COMAS 2001 JACINT VERDAGUER 
6 6’54 HERMAN CERVERA BIGAS 2000 FORTIÀ SOLÀ – CAT 
7 6’55 ADRIÀ DEVESA ORIOL 2001 LES ESCOLES DE GURB 
8 6’57 MARTÍ VIZCAINO 2001 LES ESCOLES DE GURB 
9 6’58 ANIOL ORTIZ PLA 2000 CEIP MOSSEN CINTO 
10      6’58 ANIOL ORDEIX ESPONA 2001 CEIP MOSSEN CINTO 
11 7’02 ORIOL BENITO GUASCH 2001 CA VIC 
12 7’02 LLUC COROMINAS PERAIRE 2000 TERRA NOSTRA OLOST 
13 7’02 ORIOL CAPDEVILA ESTRAGUES 2001 CEIP VALL DEL GES 
14 7’06 FERRAN VILA MORA 2001 CEIP MOSSEN CINTO 
15 7’08 MARTÍ MONTSERRAT 2001 CEIP MOSSEN CINTO 
16 7’18 ALEX PUENTE CALVO 2001 CEIP MOSSEN CINTO 
17 7’23 MARC DACHS ROJO 2001 CEIP VERDAGUER 
18 7’23 ARNAU PUJOLS VILASECA 2001 CEIP MOSSEN CINTO 
19 7’24 ORIOL BUJONS COMERE 2001 CEIP MOSSEN CINTO 
20 7’26 JORDI VILA FONTSERE 2000 FORTIÀ SOLÀ – CAT 
21 7’27 ARNAU ROVIRO ALIGUER 2000 PARE COLL DE VIC 
22 7’47 ALBERT SAÑE CODONY 2000 CA VIC 
23 8’01 MARTÍ FONT LÓPEZ 2001 CEIP MOSSEN CINTO 
24 8’09 CARLES MARTINEZ SALVANS 2001 CA VIC 
25 8’09 JORDI VIÑOLAS GALOBARDES 2001 CA VIC 
26 8’17 GERARD LÓPEZ MORA 2001 CEIP MOSSEN CINTO 
27 8’24 BIEL GARCIA VILARO 2000 CEIP MOSSEN CINTO 
28 8’58 DAVID GALOBARDES ESTEBAN 2001 CEIP MOSSEN CINTO 

INFANTIL FEMENI

1       6’52 CORA SEPULVEDA GUTIERREZ 1998 CA VIC
2 6’55 JULIA MASSAGUE PERIAGO 1998 CA VIC
3 7’10 LAIA SALARICH SALA 1999 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
4 7’15 NURIA PUIG PUJOL 1999 CEIP VALL DEL GES
5 7’20 VINYET COMA MACIA  IES CASTELL DEL QUER
6 7’33 LAIA ALVARO FORTUNY 1999 LA MONJOIA
7 7’34 AINA FORCADA PUIGDESENS 1999 CEIP MOSSEN CINTO
8 7’39 PAULA PEREZ TORRES 1999 CEIP MOSSEN CINTO
9 7’47 ONA COMAS OLLER 1998 IES CIRVIANUM
10 7’58 CRISTINA GARZON SCOBAR 1999 CEIP VALL DEL GES
11 8’05 NÚRIA MORA COLL 1999 VIDRÀ
12 8’25 LAIA DACHS 1998 ST.VICENÇ

INFANTIL MASCULI

1 9’21 GENIS FERRANDEZ CRUSELLAS 1998 CA VIC
2 9’53 MOHAMED ALLOK 1999 ESCOLA FORTIÀ SOLÀ
3 9’54 GUILLEM PINYOL CASTANY 1998 CA VIC
4 9’55 ARNAU PALLAS PIQUE 1999 CEIP MOSSEN CINTO
5 10’41 FERRAN SAGRERA ESTRADA 1999 ESCOLA ILDEFONS CERDA
6 10’57 ABEL BENITO GUASCH 1999 CA VIC
7       10’59 MIQUEL CAMPÀS CAMPS 1998 LA SALLE MANLLEU
8 11’23 PAU COMA BUSQUETS 1999 FORTIÀ SOLÀ-CAT
9 11’24 VÍCTOR GONZÁLEZ TORRES 1999 FORTIÀ SOLÀ-CAT
10 11’39 ADRIA FREIXA TIO 1999 CEIP MOSSEN CINTO
11 12’35 ENRIC MARTINEZ SALVANS 1999 CA VIC
12 12’47 JORDI FRANCAS CUSTODI 1999 CEIP MOSSEN CINTO

CADET FEMENI

1 LAIA AGUILAR BRUCH 1997 CA VIC
2 MARINA COMAS OLLER 1996 CA VIC
3 RAQUEL ORTEGA FRASNO 1996 CA TONA
4 SANDRA ROVIRA SANCHO 1997 CA TONA
5 ARIADNA AGUILAR MOLIST 1996 VIC
6 DUNA HERRANZ 1996 FOLGUEROLES

CADET MASCULI

1   8’57 ROGER PALLAS PIQUE 1997 CA VIC
2   9’07 ALBERT BARONET NOGUÉ 1997 CA VIC
3   9’26 ALBERT CAMPS 1997 ST.HIPÒLIT
4   9’28        WENCESLAU MAS SASTRE 1997 AEE IES CIRVIANUM
5   9’44 GIL CODINA ALEJANDRE 1997 IES VOLTRGANES
6   10′         MARC TRASERRA PUJOL 1997 IES VOLTRGANES
7   10’47 ELOI CODINA TORRAS 1997 CA VIC
8   11’01 MARC SAÑE CODONY 1997 CA VIC

Advertisements

Accions

Information

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s




%d bloggers like this: