Classificació II Eco-Mitja per Categories

19 12 2010

classificació per categoríes

Vic 19 de Desembre de 2.010

SENIOR FEMENÍ

1 NUñEZ MESA, ENCARNA 344 01:25:42 00:04:03 2 C.A.VIC
2 MARTINEZ MONTESINOS, LUCIA 91 01:27:34 00:04:09 3 ADIDAS DOMINGO CATAL
3 FERRER RIERA, ESTER 341 01:29:26 00:04:14 4 CLUB NATACIÓ-TRIATLÓ
4 AVENI, VERONICA 304 01:32:16 00:04:22 5 C.N. VIC ETB.
5 GRABULOSA REIXACH, RUTH 117 01:42:11 00:04:50 6 INDEPENDENT
6 COROMINAS IGLESIAS, MONTSE 115 01:42:11 00:04:50 7 INDEPENDENT
7 CASACUBERTA AROLA, NúRIA 542 01:47:30 00:05:05 8 INDEPENDENT
8 AUMATELL CALVERAS, LAURA 105 01:48:30 00:05:08 9 INDEPENDENT
9 TORRAS SIERRA, SEHERE 686 01:49:35 00:05:11 10 INDEPENDENT
10 OLSZEWSKA, ALEKSANDRA 390 01:53:47 00:05:23 11 INDEPENDENT
11 FàBREGAS BACHS, ANNA 484 01:54:10 00:05:24 12 INDEPENDENT
12 BERTRANS BLANQUE, GEMMA 500 01:56:03 00:05:30 13 INDEPENDENT
13 MONTES MENDEZ, CLAUDIA 293 01:57:17 00:05:33 14 INDEPENDENT
14 BOIX CASTRO, ELISABET 607 01:59:12 00:05:39 15 BIKEAPEU
15 CUCARULL GONZáLEZ, TANIA ESTHER 415 02:00:55 00:05:43 16 L’AIRE
16 CAPDEVILA ARDERIU, MARTA 75 02:02:17 00:05:47 17 INDEPENDENT
17 PADRISSA ALTES, SUSAGNA 109 02:03:57 00:05:52 18 INDEPENDENT
18 ESCRIU MOLINE, MONTSERRAT 375 02:04:38 00:05:54 19 ASSOCIACIO ATLETICA
19 BRUNI, NERINA 182 02:20:08 00:06:38 20 INDEPENDENT
20 SANCHEZ SANZ, NOEMI 181 02:20:08 00:06:38 21 INDEPENDENT
21 TORRERO RUIZ, MARIA DEL PILAR 471 02:20:10 00:06:38 22 ATLETISME GIRONA

SENIOR MASCULÍ

1 DíAZ MARTIN, ERIC 704 01:15:33 00:03:34 23 C.N REUS PLOMS-DIEDR
2 ANTUNEZ SORIA, TONI 218 01:16:18 00:03:36 24 L’AIRE
3 BELEDO LOMA, RUBEN 652 01:16:36 00:03:37 25 BIKILA BARCELONA
4 ESTEPA FONTANA, VICTOR 579 01:17:26 00:03:40 26 INDEPENDENT
5 BORDALLO ROVIRA, DANI 505 01:18:16 00:03:42 27 C.A.VIC
6 SANJAUME I CALVET, MARC 66 01:19:05 00:03:44 28 COLúLECTIU D’ATLETES
7 GARCIA BARRERO, EULOGIO 204 01:19:08 00:03:45 29 A 4 EL KM
8 GISPERT GIRON, MARC 610 01:19:11 00:03:45 30 C.E. PICORNELL
9 VIñAS I SOLER, JOSEP 616 01:19:28 00:03:46 31 INDEPENDENT
10 VALLDEORIOLA BLANCAFORT, XAVIER 661 01:19:30 00:03:46 32 ASS. ESP. DIEDRE
11 GRIFOLL BRAVO, ARNAU 365 01:20:59 00:03:50 33 C.N. VIC ETB.
12 GOMEZ GARCíA, JOSE 649 01:21:31 00:03:51 34 BIKILA BARCELONA
13 PARAREDA NADEU, JORDI 627 01:21:42 00:03:52 35 C.A.VIC
14 PEREA CAMPOY, IVAN 132 01:21:43 00:03:52 36 CLUB FONDISTES BELLA
15 PUIGDOLLERS TONDO, JORDI 342 01:22:02 00:03:53 37 CLUB NATACIÓ-TRIATLÓ
16 GIL BERTRAN, ROGER 486 01:22:13 00:03:53 38 RASTERUNNERS
17 CASANOVA CLUSELLS, JORDI 119 01:23:05 00:03:56 39 CLUB NATACIO BANYOLE
18 LIESA HERNANDEZ, DAVID 328 01:23:10 00:03:56 40 INDEPENDENT
19 UREÑA LARA, JORDI 549 01:23:20 00:03:57 41 INDEPENDENT
20 FERNANDEZ COMA, JOSE MANUEL 256 01:23:36 00:03:57 42 A.C. CARNS VIAPLANA
21 VILA PUJOL, ROGER 197 01:23:46 00:03:58 43 C.N. VIC ETB.
22 RIERA VIGUE, MARC 633 01:23:46 00:03:58 44 CAT TORELLÓ
23 CUEVAS PEREZ, FRANCESC 550 01:24:08 00:03:59 45 A.C. CARNS VIAPLANA
24 BRUN TORRAS, IVAN 20 01:24:20 00:03:59 46 AEF LA SELVA
25 LOPEZ I FAGEDA, GUILLEM 570 01:24:36 00:04:00 47 CUPSI QÜISTA
26 RIBAS BADOSA, IVAN 552 01:24:55 00:04:01 48 TRIATLO AMETLLA VALL
27 VERDAGUER MAYOL, JORDI 714 01:24:58 00:04:01 49 OAR VIC
28 AGRAMUNT LUZ¢N, JORDI 215 01:25:05 00:04:01 50 CLUB TRIATLO SABADEL
29 CASADELLÀ GARDELLA, JORDI 708 01:25:29 00:04:03 51 ATLETISME OLOT/TERRA
30 PARTEGAS AMAT, SALVADOR 574 01:25:55 00:04:04 52 CLUB TRIATLO L’EIXD
31 RIUS C, MARC 80 01:25:59 00:04:04 53 CLUB TRIATLO GRANOLL
32 DE SANTOS MARIN, VICTOR 468 01:26:03 00:04:04 54 A.E.BLANCAFORT TRIAT
33 SANTIVERI FREIXA, DAMIA 634 01:26:08 00:04:04 55 CLUB TRIATLO L’EIXD
34 TARTER BRAVO, ALBERT 602 01:26:09 00:04:05 56 C.N. VIC ETB.
35 MAS FEBRER, JOSEP 295 01:26:53 00:04:07 57 INDEPENDENT
36 BARRANCO ESTEVEZ, LEANDRE 143 01:26:59 00:04:07 58 OLIMPIC MANLLEU
37 MASRAMON PUIGDOMENECH, JORDI 138 01:27:31 00:04:08 59 C.E. SOLSONES
38 SALAT CASELLAS, XEVI 493 01:27:39 00:04:09 60 UNIó EXCURSIONISTA D
39 RODRIGUEZ ESPINOSA, ALBERTO 485 01:28:10 00:04:10 61 INDEPENDENT
40 MARQUEZ BALTA, OSCAR 677 01:28:18 00:04:11 62 INDEPENDENT
41 MARTINEZ SALLES, JOAN ANTONI 577 01:28:19 00:04:11 63 INDEPENDENT
42 ILLAMOLA PARE, JORDI 396 01:28:24 00:04:11 64 INDEPENDENT
44 CASTRO MORALES, MARC 55 01:28:33 00:04:11 66 INDEPENDENT
45 BAUTISTA GARCIA, XEVI 455 01:28:38 00:04:12 67 INDEPENDENT
46 SALVANS MUNS, GIL 308 01:28:53 00:04:12 68 CORREDORS.CAT
47 ZIANI, ALI 510 01:28:55 00:04:12 69 INDEPENDENT
48 BARRANCO ESTEVEZ, DANI 144 01:28:56 00:04:12 70 OLIMPIC MANLLEU
49 GENER¢ PRAT, ALBERT 96 01:28:57 00:04:12 71 INDEPENDENT
50 MURTRA SERRA, EUDALD 31 01:28:58 00:04:13 72 INDEPENDENT
51 ROSA PEñA, FERNANDO 604 01:29:01 00:04:13 73 ZENKIU RUNNERS CLUB
52 RODRIGUEZ FERNANDEZ, JONATHAN 723 01:29:02 00:04:13 74 ASS. ESP. DIEDRE
53 BUJALANCE S NCHEZ, ADRIANO 142 01:29:58 00:04:15 75 INDEPENDENT
54 MARTINEZ, MANELE 594 01:30:05 00:04:16 76 ATHLETIC PUMITAS
55 OLIVE PARERA, JOAN 368 01:30:09 00:04:16 77 COLA CAO DRINK TEAM
56 SALAMO CASALS, DAVID 205 01:30:34 00:04:17 78 CENTRE ALPI VALL DEL
57 DIAZ SERRANO, DAVID 254 01:30:36 00:04:17 79 L’AIRE
58 COSTA SEÑÉ, GERARD 435 01:31:24 00:04:19 80 OSON@CORRE
59 MARTíN DE RIOJA, LUIS 380 01:31:25 00:04:19 81 CORREDORS.CAT
60 BLANCHAR ROCA, FELIP 52 01:31:34 00:04:20 82 PENYS APA ANEM-HI
61 ALARCON VILARDELL, DAVID 81 01:31:38 00:04:20 83 CLUB TRIATLO GRANOLL
62 ASPERó I MASACHS, FRANCESC 349 01:31:46 00:04:20 84 CLUB NATACIO OLOT
63 HOMS PUJOLS, JORDI 578 01:32:26 00:04:22 85 INDEPENDENT
64 BOFILL VISELLACH, JOAN 541 01:32:41 00:04:23 86 FXR
65 PORTELL PEIPOCH, MARC 528 01:32:42 00:04:23 87 INDEPENDENT
66 CALVO ARMENGOL, DAVID 495 01:32:50 00:04:24 88 C.N. VIC ETB.
67 JUAREZ MONTES, OSCAR 173 01:32:52 00:04:24 89 C.E.PARETS
68 QUINTANILLA VALERO, DAVID 352 01:32:58 00:04:24 90 INDEPENDENT
69 DIAZ SERRANO, JUAN CARLOS 255 01:32:59 00:04:24 91 L’AIRE
70 ADELL GAZQUEZ, DAVID 448 01:33:02 00:04:24 92 A. A. TONA
71 MARTINEZ, ENRIC 731 01:33:09 00:04:24 93 RUNNING HOOLIGAN – P
72 CORRAL GIL, DAVID 149 01:33:12 00:04:25 94 CLUB TRIATLO GRANOLL
73 CAÑADA MARTINEZ, CESAR 458 01:33:14 00:04:25 95 PLAZA OSONA TEEM
74 BRETT, DUNCAN 184 01:33:14 00:04:25 96 INDEPENDENT
75 VILA CASTAÑE, XAVI 159 01:33:26 00:04:25 97 A.E.RUNNERS BERGUEDA
76 SOTORRA VILA, ORSINI 632 01:33:31 00:04:25 98 INDEPENDENT
77 AUGUET MARTINEZ, JORDI 195 01:34:04 00:04:27 99 INDEPENDENT
78 HERNANDEZ MARQUEZ, SERGI 656 01:34:19 00:04:28 100 CAT TORELLÓ
79 TERRICABRAS JUTGLAR, JAUME 439 01:34:41 00:04:29 101 INDEPENDENT
80 COSTA CATALAN, SERGI 318 01:35:11 00:04:30 102 INDEPENDENT
81 CAMPS PIELLA, JORDI 700 01:35:38 00:04:31 103 INDEPENDENT
82 BONFILL ASPERÓ, CARLES 441 01:35:40 00:04:32 104 MVR
83 GRACIA ALOY, MARC 639 01:35:46 00:04:32 105 INDEPENDENT
84 CALDERON GUILLEN, JOAN MANEL 389 01:36:03 00:04:33 106 INDEPENDENT
85 TORRES MURATET, ROGER 444 01:36:31 00:04:34 107 RUNNING HOOLIGAN – P
86 MAS MONTES, MARCEL 635 01:36:36 00:04:34 108 DALTERNE
87 BONILLA VEGA, TOMAS 269 01:36:38 00:04:34 109 INDEPENDENT
88 VILARO CARRIO, ENRIC 573 01:36:41 00:04:34 110 INDEPENDENT
89 ARUMI JIMENEZ, ANGEL 601 01:36:55 00:04:35 111 CLUB ATLETIC TORELLO
90 MAURI COSTA, IVAN 464 01:37:00 00:04:35 112 INDEPENDENT
91 MARTIN ALMANSA, JOAN MANEL 551 01:37:07 00:04:36 113 INDEPENDENT
92 REDONDO RODRIGUEZ, MANOLO 459 01:37:09 00:04:36 114 PLAZA OSONA TEEM
93 GONZALEZ CANTOS, JAUME 112 01:37:10 00:04:36 115 INDEPENDENT
94 JIMENEZ ALONSO, JOSE ENRIQUE 419 01:37:27 00:04:37 116 INDEPENDENT
95 LINARES REBOLLO, DAVID 539 01:37:30 00:04:37 117 INDEPENDENT
96 CERRADA GIMENEZ, GERARD 503 01:37:51 00:04:38 118 RUNNING HOOLIGAN – P
97 ARMENGOL i VILAR, MANEL 694 01:37:51 00:04:38 119 INDEPENDENT
98 MARTINEZ GARCIA, DAVID 250 01:38:11 00:04:39 120 INDEPENDENT
99 CANAL I VIDAL, JOEL 232 01:38:17 00:04:39 121 RUNNING HOOLIGAN – P
100 JANé CRESPO, ALBERT 625 01:38:18 00:04:39 122 INDEPENDENT
101 FEIXAS BLANCH, POL 620 01:38:23 00:04:39 123 INDEPENDENT
102 AHUMADA NAVARRO, JESÚS 367 01:38:37 00:04:40 124 CLUB ATLETIC TORELLO
103 CANO PRIETO, IVAN 267 01:38:39 00:04:40 125 INDEPENDENT
104 CODINA I FONT, JAUME 530 01:38:48 00:04:40 126 INDEPENDENT
105 RAMAJO FARRE, RUBEN 296 01:38:57 00:04:41 127 KIKO’S RUNNING
106 PALACIOS ORTIZ, MARC 228 01:39:05 00:04:41 128 INDEPENDENT
107 VILARDELL VERDAGUER, JOSEP 650 01:39:18 00:04:42 129 INDEPENDENT
108 SALAT MARTINES, JOAQUIM 469 01:39:30 00:04:42 130 EDAR´S TEAM
109 CASELLAS AUMEDES, JAUME 603 01:39:32 00:04:43 131 U.E. VIC
110 MONTELLS FERRER, IVAN 346 01:39:36 00:04:43 132 INDEPENDENT
111 ROMERO CLOTET, JORDI 163 01:39:43 00:04:43 133 CORREDORS.CAT
112 CORNEJO ORRIOLS, XAVIER 666 01:39:44 00:04:43 134 UE.VIC
113 FARRES ESPARO, SALVADOR 227 01:39:47 00:04:43 135 INDEPENDENT
114 FERNANDEZ SERRANO, JOSEP 47 01:39:58 00:04:44 136 INDEPENDENT
115 MATEO ARGEMIR, DAVID 222 01:40:00 00:04:44 137 INDEPENDENT
116 ARIAS VAZQUEZ, ORIOL 198 01:40:02 00:04:44 138 CLUB EXCURSIONISTA T
117 FONT COMAS, JORDI 690 01:40:03 00:04:44 139 PPT
118 SANCHEZ CASADEMUNT, LLUIS 268 01:40:07 00:04:44 140 VIA FORA
119 GUITERAS FARGAS, GERARD 399 01:40:07 00:04:44 141 INDEPENDENT
120 GUITART ROCA, XAVIER 312 01:40:37 00:04:46 142 E.M.E. MANLLEU
121 CARPINELL AGUSTI, ORIOL 299 01:40:51 00:04:46 143 KIKO’S RUNNING
122 AMBLàS CORRETJA, DAMIà 411 01:41:03 00:04:47 144 INDEPENDENT
123 ALOS MONER RIERA, CARLES 361 01:41:15 00:04:47 145 INDEPENDENT
124 FACUSECH, DANI 277 01:41:19 00:04:48 146 CLUB ATLETISME ROSES
125 ALVARO GONZALVO, ORIOL 194 01:41:23 00:04:48 147 INDEPENDENT
126 CERVERA COMAS, JORDI 206 01:41:49 00:04:49 148 INDEPENDENT
127 GONZALEZ RUIZ, DAVID 83 01:41:53 00:04:49 149 CLUB EXCURSIONISTA R
128 SARDA MUÑOZ, DANI 84 01:41:56 00:04:49 150 UE RIPOLL
129 CARRIO BOIX, JOSEP 99 01:42:01 00:04:50 151 INDEPENDENT
130 VILA I AYATS, XAVIER 672 01:42:09 00:04:50 152 INDEPENDENT
131 POU AREGALL, BERNAT 157 01:43:00 00:04:52 153 INDEPENDENT
132 PARES TERRAZO, JOSEP 284 01:43:01 00:04:52 154 INDEPENDENT
133 COMAS JORD·, RAMON 104 01:43:10 00:04:53 155 CLUB ATLETIC TORELLO
134 ROVIRA CABEZA, JORDI 408 01:43:24 00:04:54 156 INDEPENDENT
135 PUIGORIOL ROCHE, JORDI 377 01:43:27 00:04:54 157 INDEPENDENT
136 PARAREDA FORNES, JORDI 54 01:43:35 00:04:54 158 INDEPENDENT
137 DE LA CONCEPCION TRULLEN, ABEL 363 01:43:36 00:04:54 159 INDEPENDENT
138 PICART ASPERO, CARLES 488 01:43:56 00:04:55 160 INDEPENDENT
139 PEREZ MURILLO, ISRAEL 665 01:44:02 00:04:55 161 INDEPENDENT
140 CASAGRAN DE LA CRUZ, MARC 671 01:44:11 00:04:56 162 INDEPENDENT
141 PARéS FRANZI, MARC 524 01:44:42 00:04:57 163 INDEPENDENT
142 TONEU VILAGELIU, MARC 710 01:44:53 00:04:58 164 INDEPENDENT
143 BALAGUE PIEDRAS, ALBERT 78 01:44:59 00:04:58 165 CORREDORS.CAT
144 TIO CASAS, XEVI 384 01:45:26 00:04:59 166 INDEPENDENT
145 RUIZ PADRóS, CARLES 394 01:45:45 00:05:00 167 INDEPENDENT
146 BAU FORNES, ABEL 100 01:45:50 00:05:00 168 INDEPENDENT
147 HINOJOSA GARCIA, DANI 727 01:45:54 00:05:01 169 INDEPENDENT
148 SENMARTI SOLDEVILA, JORDI 568 01:47:30 00:05:05 170 ASS. ESP. DIEDRE
149 DÍAZ RODRIGUES, ABEL 445 01:48:07 00:05:07 171 INDEPENDENT
150 WICKE, MARTIN 186 01:48:17 00:05:07 172 INDEPENDENT
151 VERDURA PERALTA, EDGARD 128 01:48:35 00:05:08 173 INDEPENDENT
152 MASSANéS BORRAS, XAVI 669 01:48:50 00:05:09 174 INDEPENDENT
153 CAROT SANS, GERARD 21 01:49:00 00:05:09 175 CAR EL SURELL
154 MUT VIDAL, MACIA 569 01:49:05 00:05:10 176 INDEPENDENT
155 JIMENEZ RODRIGUEZ, JUAN ANTONIO 413 01:49:42 00:05:11 177 INDEPENDENT
156 ARIMANY MUñOZ, ADRIà 460 01:49:57 00:05:12 178 INDEPENDENT
157 GODAYOL LAFONT, JORDI 638 01:50:30 00:05:14 179 INDEPENDENT
158 JUANMARTí BARO, JOSEP ORIOL 504 01:50:30 00:05:14 180 INDEPENDENT
159 UBALS QUINTANA, JORDI 253 01:50:40 00:05:14 181 AMICS DE LA CURSA
160 LOPEZ SANCHEZ, GERARD 310 01:50:48 00:05:15 182 CLUB TRIATLO BLANES
161 GIL BASTONS, SERGI 587 01:50:49 00:05:15 183 INDEPENDENT
162 GOMEZ GARCIA, JUAN JAVIER 732 01:51:11 00:05:16 184 INDEPENDENT
163 COMELLAS CODINA, ISAAC 207 01:51:15 00:05:16 185 INDEPENDENT
164 FREIXANET GENIS, VALENTI 46 01:51:25 00:05:16 186 INDEPENDENT
165 BARROSO ADAME, MANEL 263 01:51:26 00:05:16 187 CO FARNERS
166 RUZ RIERA, XAVIER 596 01:51:27 00:05:16 188 C.O. FARNERS
167 ANTONIO RIBAS, XAVIER 313 01:51:27 00:05:16 189 INDEPENDENT
168 SORIANO MARTINEZ, MARC 564 01:51:46 00:05:17 190 U.EXC. VIC
169 VERDUGO ARANDA, JOSE MANUEL 410 01:52:01 00:05:18 191 INDEPENDENT
170 RODRIGUEZ CABALLERO, MANUEL 451 01:52:02 00:05:18 192 INDEPENDENT
171 PRESAGUER CASTILLO, JORDI 203 01:52:10 00:05:19 193 INDEPENDENT
172 MAS SANCHEZ, TONI 626 01:52:54 00:05:21 194 INDEPENDENT
173 PERALTA MORALES, JESUS 605 01:53:05 00:05:21 195 INDEPENDENT
174 COMPTE FIGUERAS, ROGER 214 01:53:07 00:05:21 196 INDEPENDENT
175 COMELLAS MORCILLO, JOSEP MARIA 311 01:53:09 00:05:21 197 INDEPENDENT
176 ALCALA GARCIA, SANTIAGO 582 01:55:29 00:05:28 198 INDEPENDENT
177 MONTERO I FERRER, DAVID 44 01:55:50 00:05:29 199 CAR EL SURELL
178 FERNANDEZ CASADO, LUIS 509 01:57:11 00:05:33 200 INDEPENDENT
179 SALA CUEVAS, FERRAN 350 01:57:31 00:05:34 201 INDEPENDENT
180 HOMS CASTELLS, LLUIS 188 01:57:49 00:05:35 202 INDEPENDENT
181 NUñO ZAFRA, VICENTE 334 01:58:22 00:05:36 203 CENTRE ESCURSIONISTA
182 MATAMOROS GASPARIN, MARC 428 01:59:43 00:05:40 204 CLUB CENTRE EXCTA. L
183 MORELL, ORIOL 170 01:59:55 00:05:41 205 VASTARD RUNNERS
184 LLADO I SALES, DANI 51 02:00:30 00:05:42 206 VASTARD RUNNERS
185 PALLE BAGO, XAVIER 593 02:00:48 00:05:43 207 ATHLETIC PUMITAS
186 MORENO LLOP, PERE 615 02:01:00 00:05:44 208 INDEPENDENT
187 TARBAL CASELLAS, RAMON 18 02:01:00 00:05:44 209 INDEPENDENT
188 AGRAMONT I BARQUET, ORIOL 53 02:01:28 00:05:45 210 VASTARD RUNNERS
189 MOISES VENDRELL, DANIEL 662 02:02:14 00:05:47 211 INDEPENDENT
190 VERDAGUER I PUIGDOLLERS, MARC 440 02:02:43 00:05:49 212 INDEPENDENT
191 KUPFER, MARTIN 614 02:05:02 00:05:55 213 INDEPENDENT
192 PASCUAL MONTLLOR, JOEL 535 02:05:10 00:05:55 214 INDEPENDENT
193 GARCIA CASADEMONT, LLUíS 378 02:05:57 00:05:58 215 INDEPENDENT
194 MONLEON CASTELLO, JESUS 657 02:07:11 00:06:01 216 INDEPENDENT
195 GRAU VILLAESCUSA, JORDI 429 02:10:43 00:06:11 217 CORREDORS.CAT
196 GARCíA MASANET, FRANCESC 595 02:12:39 00:06:17 218 INDEPENDENT
197 CERVERA COMAS, ROGER 59 02:13:45 00:06:20 219 INDEPENDENT
198 BATLLE COSTA, ALBERT 87 02:15:05 00:06:24 220 MAIMAKANSU

SUB 23 MASCULÍ

1 GARROTE SAYO, GERARD 688 01:16:44 00:03:38 221 GIRONA COSTA BRAVA
2 SERRAT GARCIA, ANGEL 658 01:21:20 00:03:51 222 CC MANLLEUENC
3 COLOMER MOLIST, GERARD 668 01:24:15 00:03:59 223 CICLISTA VOLTREGA
4 EGUZQUIZA SáNCHEZ, IñAKI 702 01:30:09 00:04:16 224 C.A.VIC
5 COLLELL PARE, GUILLEM 730 01:31:10 00:04:19 225 INDEPENDENT
6 PEIX TARRES, MIQUEL 94 01:41:27 00:04:48 226 C.N. VIC ETB.
7 COLLELL ALIER, MARC 653 01:42:58 00:04:52 227 INDEPENDENT
8 SOLà TERRADELLAS, MARC 695 01:47:24 00:05:05 228 INDEPENDENT
9 FERRER SERRANO, ALBERT 698 02:13:38 00:06:20 229 INDEPENDENT

VETERÀ A FEMENÍ

1 PARRIZAS JIMENEZ, IMMA 521 01:40:42 00:04:46 230 INDEPENDENT
2 CUTRINA I MATEOS, MONTSERRAT 320 01:40:56 00:04:47 231 CLUB ATLETIC MANRESA
3 LEON RODRIGUEZ, VICTORIA 69 01:42:05 00:04:50 232 INDEPENDENT
4 SERRADELL I PUIG, EVA 659 01:44:26 00:04:57 233 CENTRE EXCURSIONISTA
5 ESPINA ORDEIX, ROSA 724 01:46:05 00:05:01 234 U.E. VIC
6 BAU MACIA,ESTER 355 01:47:43 00:05:06 235 C.A.VIC
7 SANS, CRISTINA 681 01:48:31 00:05:08 236 INDEPENDENT
8 SOTORRA VILA, RAT 697 01:49:35 00:05:11 237 CORREKMINS CASTELLTE
9 FERNANDEZ SERRANO, CESCA 563 01:49:58 00:05:12 238 INDEPENDENT
10 BOLAÑOS CARBONELL, JUDITH 307 01:49:58 00:05:12 239 U.E. VIC
11 MOLIST MOLIST, MAITE 421 01:51:16 00:05:16 240 INDEPENDENT
12 GUTIERREZ MARTIN, CRISTINA 314 01:52:18 00:05:19 241 OSON@CORRE
13 ALCUBIERRE ROCA, JUDIT 400 01:53:19 00:05:22 242 C.E.SERRAGRENYADA
14 PERIAGO OLIVER, MONTSERRAT 305 01:53:35 00:05:23 243 OSON@CORRE
15 VIDAL PLAYA, MONSERRAT 366 01:53:41 00:05:23 244 INDEPENDENT
16 DOSTA VIDAL, NURI 490 01:56:39 00:05:31 245 INDEPENDENT
17 RUIZ PUIG, AINA 16 01:56:41 00:05:31 246 INDEPENDENT
18 DE LAS MORENAS RAMIREZ, SALOME 43 01:57:45 00:05:34 247 CAR EL SURELL
19 BENITO I ARDEVOL, ANNA 101 01:59:19 00:05:39 248 INDEPENDENT
20 MARQUEZ PARDO, MARI 562 02:00:43 00:05:43 249 C.A.VIC
21 FONTARNAU ROVIRA, MONTSE 699 02:00:44 00:05:43 250 CA VIC
22 GUICH CORMELLà, Mª àNGELS 345 02:01:20 00:05:45 251 INDEPENDENT
23 MORALES SÀNCHEZ, SÒNIA 536 02:07:11 00:06:01 252 INDEPENDENT
24 OPISSO ATIENZA, ISàVENA 412 02:14:55 00:06:23 253 OSON@CORRE
25 RIBERA, NURIA 736 02:17:49 00:06:31 254 INDEPENDENT

VETERÀ A MASCULÍ

1 EL MANSOLIRI, AHMED 729 01:10:25 00:03:20 255 MESQUITA PU
2 MARTINEZ MARTI, JOSEP 219 01:15:37 00:03:35 256 A 4 EL KM
3 BAYES PRAT, DANI 164 01:15:50 00:03:35 257 CN VIC ETB
4 CARRERAS FABREGAT, ALEX 461 01:16:13 00:03:36 258 RUNNING VALLES
5 PIQUE SERRA, JOAN 294 01:16:24 00:03:37 259 CORREDORS.CAT
6 KAJTIH, KHALID 518 01:17:13 00:03:39 260 C.A. LES TORTUGUES
7 COSTA LARREGOLA, XAVI 431 01:18:13 00:03:42 261 XAFATOLLS
8 CARDENAS RUIZ, DAVID 37 01:18:34 00:03:43 262 L’AIRE
9 LóPEZ FERNáNDEZ, CARLOS 621 01:18:53 00:03:44 263 PRAT TRIATLO
10 FERRER FERRER, LLUíS 585 01:19:23 00:03:45 264 A 4 EL KM
11 CINCA MORROS, SERGI 544 01:20:02 00:03:47 265 CLUB TRIATLO L’EIXD
12 BARRANCOS SOLERA, JORDI 276 01:20:30 00:03:48 266 U.E. VIC
13 QUINTAS, XAVI 106 01:21:21 00:03:51 267 INDEPENDENT
14 SERRA CROSAS, JOSEP 260 01:21:30 00:03:51 268 OLIMPIC MANLLEU
15 MORALES SOBIRANA, MIQUEL 537 01:22:10 00:03:53 269 C.A.VIC
16 HERMS CLAPERS, PERE 13 01:22:29 00:03:54 270 CAR EL SURELL
17 ARIZA QUINTANA, FRANCISCO MANUEL 165 01:22:30 00:03:54 271 L’AIRE
18 CAROL BRUGUERA, MIA 508 01:22:47 00:03:55 272 ASS. ESP. DIEDRE
19 RIEROLA CASADEVALL, RAMON 155 01:23:08 00:03:56 273 OLIMPIC MANLLEU
20 CANYELLES SUCARRATS, JORDI 70 01:23:47 00:03:58 274 GIMBE
21 MARCH GUBIERAS, DAVID 224 01:23:54 00:03:58 275 OLIMPIC MANLLEU
22 MASS¢ I PASTELLS, JOAN 145 01:24:19 00:03:59 276 AEF LA SELVA
23 TOLOSA ANGLADA, JAUME 676 01:24:39 00:04:00 277 C.A.VIC
24 HOMS VALLDEORIOLA, ABEL 316 01:24:47 00:04:01 278 OLIMPIC MANLLEU
25 VELAZQUEZ MOYA, JUANRA 467 01:24:50 00:04:01 279 A.E.BLANCAFORT TRIAT
26 REDONDO RELLO, CIRIACO 36 01:24:57 00:04:01 280 OSON@CORRE
27 BERENGUERAS ASPERO, CARLES 531 01:24:59 00:04:01 281 INDEPENDENT
28 BARTOLO SIMON, LLUíS 416 01:25:11 00:04:02 282 TRIATLó BERGA
29 POUSA HIJóS, VíCTOR 423 01:25:12 00:04:02 283 INDEPENDENT
30 RASCAN SOTO, JORDI 192 01:25:15 00:04:02 284 A.C. CARNS VIAPLANA
31 BLASCO QUILES, KIKO 226 01:25:15 00:04:02 285 A.C. CARNS VIAPLANA
32 BOIXADO CALM, JOAN 196 01:25:17 00:04:02 286 INDEPENDENT
33 MUDARRA MORA, ANTONI 35 01:25:31 00:04:03 287 INDEPENDENT
34 PERA SàNCHEZ, RAMON MARIA 327 01:25:36 00:04:03 288 INDEPENDENT
35 MIGUELES BARRERA, JESúS 628 01:25:39 00:04:03 289 ESCALDATS DE SÚRIA
36 FRANCO SALAS, TONI 193 01:25:43 00:04:03 290 MOLLET
37 CUESTA MENDOZA, ANTONIO 162 01:25:49 00:04:04 291 INDEPENDENT
38 GUINART AGUSTIN, JULIAN 200 01:25:56 00:04:04 292 L’AIRE
39 GUITERAS PETITBO, QUICO 245 01:26:15 00:04:05 293 C.A. MANRESA
40 MORENO S·NCHEZ, JOSEP MANEL 261 01:26:18 00:04:05 294 CLUB TRIATLO GRANOLL
41 ERRA ROMA, DAVID 336 01:26:21 00:04:05 295 ATOTALLET
42 PERARNAU VERDAGUER, JOSEP 287 01:26:25 00:04:05 296 OLIMPIC MANLLEU
43 VILÀ MORA, RAMON 590 01:26:29 00:04:05 297 CLUB TRIATLO L’EIXD
44 GORDILLO GAGO, FRANCISCO 216 01:26:59 00:04:07 298 INDEPENDENT
45 AIJÓN LÓPEZ, JUAN 645 01:27:07 00:04:07 299 INDEPENDENT
46 JUAREZ ROS, CARLES 364 01:27:15 00:04:08 300 INDEPENDENT
47 CALVET VILA, JOSEP M 685 01:27:22 00:04:08 301 CLUB CENTRE EXC LLOR
48 JUANUIX VILARDELL, CARLES 483 01:27:37 00:04:09 302 INDEPENDENT
49 IBAñEZ CASADEMUNT, XAVIER 557 01:27:38 00:04:09 303 L’AIRE
50 ESTEBAN GARCIA, DAVID 466 01:28:12 00:04:10 304 INDEPENDENT
51 VERDAGUER I ARROYO, ÀNGEL 556 01:28:15 00:04:10 305 CLUB ATLETISME OLOT
52 PIETX MESON, ERNEST 432 01:28:20 00:04:11 306 INDEPENDENT
53 PARÉ SORIANO, SANTI 317 01:28:23 00:04:11 307 OSON@CORRE
54 COROMINAS PONT, ALBERT 338 01:28:24 00:04:11 308 OLIMPIC MANLLEU
55 GONZALEZ RESBIER, DAVID 642 01:28:41 00:04:12 309 VILADECAVALLS
56 PEREZ I GALINDO, JORDI 667 01:28:48 00:04:12 310 GESTIONS S´ABANELL
57 PALAU BARTRINA, DANIEL 717 01:28:48 00:04:12 311 INDEPENDENT
58 CASTRO GALÁN, JOSEP MARIA 673 01:28:49 00:04:12 312 INDEPENDENT
59 CULI MAYDEU, MARC 11 01:28:51 00:04:12 313 INDEPENDENT
60 SALA PULI, JOSEP 481 01:28:54 00:04:12 314 SKI CLUB CAMPRODON
61 MORALES ROLDAN, MIQUEL 242 01:29:05 00:04:13 315 CERDANYOLA CH ATLETI
62 SATORRAS TRULLOLS, LLUIS 168 01:29:08 00:04:13 316 TEAM MOLINET
63 FARRÉS PICANYOL, JOAN 696 01:29:12 00:04:13 317 PEPAS
64 BONFILL ASPERO, MIQUEL 443 01:29:18 00:04:13 318 INDEPENDENT
65 DAM CASAS, ERNEST 515 01:29:24 00:04:14 319 OSON@CORRE
66 GODAYOL CODONY, JOSEP 71 01:29:24 00:04:14 320 CLUB TENNIS VIC
67 RIUBROGENT ANGLADA, ALBERT 703 01:29:26 00:04:14 321 OSON@CORRE
68 ALGUERO GRACIA, VICTOR 722 01:29:27 00:04:14 322 OSON@CORRE
69 MINOVES VILAREGUT, GABRIEL 678 01:29:48 00:04:15 323 INDEPENDENT
70 TABERNE BARRI, CARLES 24 01:30:21 00:04:16 324 INDEPENDENT
71 CORDER LOPEZ, ENRIC 12 01:30:36 00:04:17 325 C.N. VIC ETB.
72 PUJADAS AREGALL, DANIEL 74 01:30:54 00:04:18 326 OSON@CORRE
73 MARTINEZ GIRO, JESUS 611 01:30:58 00:04:18 327 ATLETISME FIGUERES
74 BADIA LLORENS, MARIO 286 01:31:02 00:04:18 328 CORREDORS.CAT
75 CACERES VAZ, MIGUEL ANGEL 278 01:31:11 00:04:19 329 CLUB ATLETISME ROSES
76 BENITO BOVE, JORDI 391 01:31:37 00:04:20 330 C.A.VIC
77 UTRILLA UTRILLA, CARLOS JESúS 372 01:31:45 00:04:20 331 CLUB ATLETISMO CRIPT
78 CLAPES PUIG, XAVIER 434 01:31:53 00:04:21 332 INDEPENDENT
79 VEGA VEGA, LUIS ANGEL 499 01:32:00 00:04:21 333 COBARDES
80 REDON REDON, ELISEO 565 01:32:19 00:04:22 334 C.E. PICORNELL
81 RUBIO LLAMBI, XAVIER 647 01:32:36 00:04:23 335 FOMENT EXCURSIONISTA
82 CABANAS COMA, JOSEP MARIA 185 01:32:50 00:04:24 336 ESPORTS VIVAC CAMPRO
83 FERRER CASTELL, JOAN 547 01:32:53 00:04:24 337 ATOTALLET
84 SOLER PéREZ, TONI 491 01:32:55 00:04:24 338 INDEPENDENT
85 TERRADAS I SANCHEZ, RAMON 476 01:33:09 00:04:24 339 INDEPENDENT
86 SANCHEZ ROMERO, SERGIO 126 01:33:12 00:04:25 340 INDEPENDENT
87 BESORA MOLINS, ERIC 332 01:33:13 00:04:25 341 TRIATLó FISIORUTPUJO
88 SARRETA CORTINA, ANDREU 26 01:33:20 00:04:25 342 C.N. VIC ETB.
89 PUIG RELATS, FRANCESC 135 01:33:25 00:04:25 343 BTT CONCOS
90 PEDROSA GIMENEZ, JULIO 331 01:33:30 00:04:25 344 INDEPENDENT
91 SABORIT PUIG, SANTI 343 01:33:41 00:04:26 345 INDEPENDENT
92 PRATDESABA FERNANDEZ, TONI 566 01:33:43 00:04:26 346 INDEPENDENT
93 SOLé CLAPERA, ÀNGEL 617 01:33:45 00:04:26 347 WWW.NOENTRENEM.CAT
94 GRAS SERRA, JORDI 533 01:33:46 00:04:26 348 INDEPENDENT
95 PIELIES SERRAT, ANGEL 183 01:33:47 00:04:26 349 ATLETISME ANGLES
96 PERPINYE TEIXIDO, XAVIER 264 01:33:57 00:04:27 350 CLUB ESQUI FONTALBA
97 CAMPS I SERRAMITJA , JORDI 374 01:34:02 00:04:27 351 ATLETISME ANGLES
98 SOLA CARANDELL,LLUIS 571 01:34:09 00:04:27 352 ATLETES D’ALTAFULLA
99 SERRA SERRALLONGA , XAVIER 357 01:34:19 00:04:28 353 CE ESQUIROL
100 PUBILL CUNILL, DAVID 482 01:34:26 00:04:28 354 INDEPENDENT
101 CORTES PUIG, OSCAR 691 01:34:36 00:04:29 355 MUNTANYENC SANT CUGA
102 BUTINY· CASTILLO, JORDI 82 01:34:52 00:04:29 356 AEF LA SELVA
103 MARQUEZ VILLODRE, ALFONS 210 01:35:02 00:04:30 357 N/A
104 MARQUEZ, LLUIS 73 01:35:02 00:04:30 358 INDEPENDENT
105 SOLER PEREZ, CARLES 478 01:35:14 00:04:30 359 INDEPENDENT
106 DAVIES, MATTHEW 97 01:35:15 00:04:30 360 METROPOLITAN SAGRADA
107 SAMBLAS GONZALEZ, PACO 292 01:35:36 00:04:31 361 INDEPENDENT
108 BARCELÓ CARRIÓ, JOAN 622 01:35:39 00:04:32 362 INDEPENDENT
109 COSTA PONT, DAVID 302 01:35:43 00:04:32 363 G6:30
110 PUIGDOLLERS VILLENA, ALBERT 29 01:35:43 00:04:32 364 INDEPENDENT
111 URROZ TRABAL, XAVIER 480 01:35:48 00:04:32 365 INDEPENDENT
112 CARRILLO CARRERA, MATIES 589 01:35:52 00:04:32 366 INDEPENDENT
113 PEñA DE FRUTOS, JESúS 609 01:36:13 00:04:33 367 INDEPENDENT
114 CASTAñE SALES, XAVIER 379 01:36:15 00:04:33 368 INDEPENDENT
115 FERNANDEZ BARRIENTOS, TOMAS 238 01:36:21 00:04:34 369 INDEPENDENT
116 CLOPES ROCOSA, FRANCESC 689 01:36:27 00:04:34 370 INDEPENDENT
117 CARBONES FONTAS, XAVIER 291 01:36:29 00:04:34 371 INDEPENDENT
118 LAPIEDRA FORTUNY, ANGEL 166 01:36:44 00:04:35 372 GEIEG-GIRONA
119 GUITERAS OLIVA, ALBERT 520 01:36:55 00:04:35 373 INDEPENDENT
120 PALACIO PALACIO, JUAN CARLOS 116 01:37:13 00:04:36 374 INDEPENDENT
121 FRANQUESA ROCA, JORDI 303 01:37:23 00:04:36 375 UNIO EXCURSIONISTA V
122 SALAMAñA MARESMA, JOAN 323 01:37:27 00:04:37 376 INDEPENDENT
123 AVILES FUNES, JESúS ANGEL 636 01:37:32 00:04:37 377 INDEPENDENT
124 LóPEZ FRANCO, XAVIER 591 01:37:48 00:04:38 378 INDEPENDENT
125 MIARONS BAGARIA, JAUME 701 01:37:48 00:04:38 379 INDEPENDENT
126 SUBIÑA SALVANS, XEVI 158 01:37:53 00:04:38 380 CICLISTA MANLLEUENC
127 RUIZ SANTANDREU, JORDI 487 01:37:54 00:04:38 381 INDEPENDENT
128 BONET HOMS, LLUíS 643 01:37:55 00:04:38 382 INDEPENDENT
129 LOPEZ SORIANO, PERE 333 01:38:01 00:04:38 383 TRIATLó FISIORUTPUJO
130 ROMAGUERA FLAHERTY, JAUME 496 01:38:02 00:04:38 384 CLUB EXCURSIONISTA B
131 FONT BASSAS, JORDI 424 01:38:03 00:04:38 385 INDEPENDENT
132 BUNDO I GELADA, JOSEP 64 01:38:22 00:04:39 386 ATLETISME ANGLES
133 TRIOLA COMAS, JOAN 177 01:38:30 00:04:40 387 INDEPENDENT
134 PARRA CALLEJAS, JOSEP 457 01:38:35 00:04:40 388 INDEPENDENT
135 SEGALES BERENGUER, SANTI 123 01:38:41 00:04:40 389 INDEPENDENT
136 SALAT CASELLAS, JAUME 65 01:38:51 00:04:41 390 RUN RUN 8H.
137 GALLEGO ROBERT, JOAN 446 01:39:07 00:04:41 391 INDEPENDENT
138 GODAYOL CODONY, JORDI 72 01:39:14 00:04:42 392 INDEPENDENT
139 MAYDEU GINEBRA, SANTI 167 01:39:15 00:04:42 393 OSON@CORRE
140 SERRA MAYDEU, CARLES 14 01:39:23 00:04:42 394 OLIMPIC MANLLEU
141 AULET VERDAGUER, RAMON 337 01:39:30 00:04:42 395 OLIMPIC MANLLEU
142 SAGUES PIELLA, LLUIS 519 01:39:35 00:04:43 396 CORREKMINS CASTELLTE
143 FEBRER GODAYOL, ALBERT 506 01:39:36 00:04:43 397 UNIó EXCURSIONISTA V
144 SANTIAGO I RODRIGUEZ, GABRIEL 27 01:39:39 00:04:43 398 C. EXCTA. BLANES
145 PLANAS ESPIGOL, PEP 426 01:39:43 00:04:43 399 INDEPENDENT
146 VEL ZQUEZ CAMPS, HANSI (JAUME) 285 01:39:43 00:04:43 400 CORREDORS.CAT
147 ROMERO MAS, RAFEL 339 01:39:44 00:04:43 401 INDEPENDENT
148 FONT GALLIFA, JOSEP 398 01:39:45 00:04:43 402 INDEPENDENT
149 PUIG CARRERA, CLAUDI 15 01:39:49 00:04:43 403 INDEPENDENT
150 GOMEZ FIGUERAS, XAVIER 335 01:39:54 00:04:44 404 CATALUNYA CAIXA
151 ROCA COMA, JAUME 572 01:40:01 00:04:44 405 INDEPENDENT
152 SOLER SALA, RAMON 272 01:40:04 00:04:44 406 OLIMPIC MANLLEU
153 PLANA MONTSERRAT, JORDI 153 01:40:04 00:04:44 407 JUNIOR
154 MAURI BLAY, JOSEP 124 01:40:09 00:04:44 408 INDEPENDENT
155 ARNAU GUITART, LLORENÇ 265 01:40:09 00:04:44 409 VASTARD RUNNERS
156 CASANOVAS SORS, JOAN 720 01:40:10 00:04:44 410 OSON@CORRE
157 VILARRASA I TARRES, JORDI 93 01:40:19 00:04:45 411 INDEPENDENT
158 CLOT BLANCH, JAUME 422 01:40:34 00:04:46 412 INDEPENDENT
159 GANDULLO FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL 19 01:40:36 00:04:46 413 SOLDAVIC
160 ARUMI RIERA, EDUARD 146 01:40:39 00:04:46 414 OLIMPIC MANLLEU
161 SOLDADO LOPERA, PABLO 735 01:40:52 00:04:46 415 INDEPENDENT
162 BONHOME JORDANA, SERGI 321 01:40:57 00:04:47 416 CLUB ATLETIC MANRESA
163 FERRER CRUSELLAS, LLUIS 624 01:41:03 00:04:47 417 INDEPENDENT
164 RODR¡GUEZ RODRIGUEZ, NILO 25 01:41:08 00:04:47 418 INDEPENDENT
165 PLANS MADI, LLUIS 538 01:41:16 00:04:48 419 C.A.VIC
166 BRIONES CASTILLO, FRANCESC 147 01:41:30 00:04:48 420 OLIMPIC MANLLEU
167 ROLAND, CHRIS 266 01:41:50 00:04:49 421 INDEPENDENT
168 ANGLADA DORDAL, JORDI 513 01:41:53 00:04:49 422 INDEPENDENT
169 PICALLO ARAGUAS, DAVID 161 01:41:54 00:04:49 423 INDEPENDENT
170 RIERA SANTAEULARIA, PERE 576 01:42:02 00:04:50 424 INDEPENDENT
171 CLOS FERRER, DAVID 567 01:42:06 00:04:50 425 INDEPENDENT
172 SALLENT COSTA, LLUíS 687 01:42:38 00:04:51 426 INDEPENDENT
173 FRANQUESA GAROLERA, JAUME 680 01:42:41 00:04:52 427 COMPANYS RUNNERS
174 MORET GOÑI, GUILLEM 430 01:42:45 00:04:52 428 INDEPENDENT
175 RODRIGUEZ ARCARONS, XAVIER 40 01:43:35 00:04:54 429 INDEPENDENT
176 CASALS COLOMER, JORDI 134 01:43:42 00:04:54 430 NOENTRENEM.CAT
177 MARTÍ PRATS, ABEL 532 01:43:54 00:04:55 431 INDEPENDENT
178 LURI CARRASCOSO, XAVIER 41 01:44:03 00:04:55 432 INDEPENDENT
179 SOL· VERGARA, FORTI· 114 01:44:10 00:04:56 433 INDEPENDENT
180 VALENZUELA MUÑOZ, MIGUEL 655 01:44:20 00:04:56 434 INDEPENDENT
181 CURES GRABULOSA, JOAN 129 01:44:21 00:04:56 435 INDEPENDENT
182 SUREDA CORCOY, ANDREU 130 01:44:21 00:04:56 436 INDEPENDENT
183 SANCHEZ DOÑATE, ROGER 351 01:44:47 00:04:58 437 A.E.M. MOLINS DE REI
184 ROMAN JODAR, ANGEL 262 01:45:05 00:04:58 438 C.A. LES TORTUGUES
185 GOTANEGRA FONT, ROGER 45 01:45:10 00:04:59 439 K’N’K RANIN’ KLUB
186 SU REZ ROMERO, XAVIER 257 01:45:11 00:04:59 440 S.A.CORBERA
187 CLIMENT AGUILAR, JORDI 329 01:45:12 00:04:59 441 INDEPENDENT
188 ïCARBà MARTÖN, JORDI 152 01:45:14 00:04:59 442 INDEPENDENT
189 ERRA PUJADA, JOSEP M 728 01:45:18 00:04:59 443 INDEPENDENT
190 GALLIFA MASO, JAUME 229 01:45:20 00:04:59 444 INDEPENDENT
191 MARIN GINES, ORIOL 48 01:45:24 00:04:59 445 INDEPENDENT
192 BOLAÑOS PUJOL, MANEL 90 01:45:26 00:04:59 446 OSON@CORRE
193 ROMEU ROVIRA, CARLES 315 01:45:31 00:05:00 447 INDEPENDENT
194 JORDANA CASAJUANA, FRANCESC 150 01:45:32 00:05:00 448 INDEPENDENT
195 COMELLAS FRANQUESA, JOSEP 151 01:45:32 00:05:00 449 PALAFRUGELL INDEPEND
196 AZNAR I PONS, ALEX 137 01:45:35 00:05:00 450 INDEPENDENT
197 FERRER FABREGAS, JORDI 716 01:45:48 00:05:00 451 INDEPENDENT
198 GALAN, KRIS 420 01:45:49 00:05:00 452 INDEPENDENT
199 MORA NUñEZ, MOISèS 405 01:45:49 00:05:00 453 C.A.VIC
200 DE LA ROSA SANZ, ALBERT 409 01:45:52 00:05:01 454 EL RACONET DE NAVàS
201 BADENAS GUINJOAN, CARLES 189 01:45:53 00:05:01 455 CORREDORS.CAT
202 LÓPEZ BARNET, DAVID 597 01:46:05 00:05:01 456 TANTOS
203 BUXADÉ BACH, CARLES 522 01:46:06 00:05:01 457 C.N. VIC ETB.
204 AUTET GUBIERAS, DANIEL 237 01:46:18 00:05:02 458 INDEPENDENT
205 MU¤OZ ROBLES, JULIO ADOLFO 118 01:46:30 00:05:02 459 ISS L’HOSPITALET
206 MAS GARCIA, DANI 511 01:46:45 00:05:03 460 INDEPENDENT
207 MARTINEZ GUTIERREZ, SERGIO 102 01:47:00 00:05:04 461 INDEPENDENT
208 BARNIOL, ALBERT 592 01:47:04 00:05:04 462 INDEPENDENT
209 CUELLO DE ORO ROZAS, JUAN FRANCISCO 274 01:47:10 00:05:04 463 INDEPENDENT
210 SERRAN0 DAMAS, MANEL 56 01:47:36 00:05:06 464 FLYTORUN
211 FONT RIFA, SEBASTIA 290 01:47:37 00:05:06 465 INDEPENDENT
212 ROYO GINER, SANTIAGO 121 01:47:44 00:05:06 466 INDEPENDENT
213 BLANC OCHOA, SERGI 113 01:47:47 00:05:06 467 INDEPENDENT
214 HERRERO MILLáN, CéSAR 555 01:47:53 00:05:06 468 INDEPENDENT
215 QUINTANILLA VALERO, MANEL 353 01:48:10 00:05:07 469 INDEPENDENT
216 AGUILERA SAñé, JORDI 606 01:48:30 00:05:08 470 INDEPENDENT
217 MARIMON MARTIN, DAVID 231 01:48:50 00:05:09 471 INDEPENDENT
218 POU PALAU, JORDI 223 01:48:50 00:05:09 472 INDEPENDENT
219 ARAGAY ALCAIDE, FRANCESC 251 01:48:56 00:05:09 473 OLIMPIC MANLLEU
220 NOGUE TRABAL, JOAN 62 01:49:11 00:05:10 474 RUN RUN 8H.
221 VILÀ ESPINO, ALBERT 709 01:49:28 00:05:11 475 INDEPENDENT
222 SABORIT VILÀ, CARLES 501 01:49:40 00:05:11 476 INDEPENDENT
223 TOMES CROUS, XAVIER 28 01:49:54 00:05:12 477 INDEPENDENT
224 MONTERO GARCIA, LUIS 465 01:49:59 00:05:12 478 INDEPENDENT
225 BAUTISTA GARCIA, RAMON 456 01:50:07 00:05:13 479 INDEPENDENT
226 LóPEZ XIRó, MIQUEL 612 01:50:10 00:05:13 480 INDEPENDENT
227 PLANAGUMA SALA, PERE 670 01:50:11 00:05:13 481 INDEPENDENT
228 PRAT SALA, JORDI 438 01:50:13 00:05:13 482 INDEPENDENT
229 BARTéS SUBIRATS, JOAN RAMON 559 01:50:25 00:05:14 483 INDEPENDENT
230 SANCHEZ HUERTAS, JOSEP 600 01:50:26 00:05:14 484 U.E. VIC
231 TORRA ROQUETA, IGNASI 301 01:50:34 00:05:14 485 G6:30
232 DEVESA SALA, JOSEP MARIA 692 01:50:39 00:05:14 486 INDEPENDENT
233 BOIX SABATER, CARLES 713 01:50:41 00:05:14 487 INDEPENDENT
234 SALA, PEP 575 01:51:24 00:05:16 488 INDEPENDENT
235 CREHUET HORTELANO, JORDI 273 01:51:27 00:05:16 489 INDEPENDENT
236 PASCUAL CARBALLO, ANDRES 404 01:51:32 00:05:17 490 INDEPENDENT
237 FARRéS SERRA, ABRAHAM 417 01:51:42 00:05:17 491 INDEPENDENT
238 CONDAL, JORDI 348 01:52:10 00:05:19 492 INDEPENDENT
239 ANGUS DOMINGO, JOAN 258 01:52:33 00:05:20 493 OLIMPIC MANLLEU
240 GARRIGOLAS BASSOLS, JORDI 371 01:52:38 00:05:20 494 TRIATLó GIRONA COSTA
241 CAROL BRUGUERA, MARC 648 01:52:54 00:05:21 495 INDEPENDENT
242 GINESTA LLAGOSTERA, JOSEP 561 01:52:55 00:05:21 496 INDEPENDENT
243 VALERO RODRÍGUEZ, ÀNGEL 718 01:53:09 00:05:21 497 INDEPENDENT
244 MOGAS I GIMENEZ., JORDI 30 01:53:16 00:05:22 498 INDEPENDENT
245 BUXO CAPDEVILA, JOSEP MARIA 131 01:54:59 00:05:27 499 INDEPENDENT
246 FIGUERAS GOMEZ, JOSEP LLUíS 631 01:55:12 00:05:27 500 INDEPENDENT
247 GARRIDO RAJO, RAUL 454 01:55:46 00:05:29 501 INDEPENDENT
248 COSTA VIDAL, JOELE 684 01:55:53 00:05:29 502 ATHLETIC PUMITAS
249 PUJALS BRAVO, VICENÇ 498 01:55:56 00:05:29 503 MOUNTAIN RUNNERS
250 TORRES, JOSEP 580 01:55:58 00:05:29 504 INDEPENDENT
251 MASSANES BORROS, SERGI 558 01:56:29 00:05:31 505 INDEPENDENT
252 ROIG DOMINGUEZ, DAVID 651 01:56:40 00:05:31 506 INDEPENDENT
253 PARES CARRIó, JOSEP Mª 347 01:56:49 00:05:32 507 INDEPENDENT
254 ALCUBIERRE ROCA, MANEL 401 01:57:16 00:05:33 508 INDEPENDENT
255 ESTEBAN ANIEL-QUIROGA, ALBERTO 402 01:57:22 00:05:33 509 INDEPENDENT
256 MONTERO FERRER, JORDI 42 01:57:45 00:05:34 510 CAR EL SURELL
257 CIFUENTES ALVAREZ, JORDI 280 01:58:00 00:05:35 511 INDEPENDENT
258 PADROS VALLDEORIOLA, ABEL 187 01:58:02 00:05:35 512 INDEPENDENT
259 FONT CASACUBERTA, JOSEP 477 01:58:09 00:05:36 513 INDEPENDENT
260 BISQUET ILLA, JOSEP 715 01:58:25 00:05:36 514 INDEPENDENT
261 BONMATI TOMAS, JOAN 246 01:58:38 00:05:37 515 INDEPENDENT
262 LLEIDA FEIXAS, DANIEL 392 01:58:53 00:05:38 516 KOLLA CONGRéS
263 TARRATS PONS, EDUARD 79 02:01:55 00:05:46 517 INDEPENDENT
264 GOMEZ ORTEGA , KIKO 17 02:02:07 00:05:47 518 SOLDAVIC
265 BENET SANIGER, XAVIER 76 02:02:17 00:05:47 519 INDEPENDENT
266 CREUS FUSTAGUERAS, JOSEP MARIA 300 02:03:59 00:05:52 520 G6:30
267 PERONA NAVARRO, JOAN 517 02:04:13 00:05:53 521 INDEPENDENT
268 CODOLA FABREGA, SANTI 160 02:04:53 00:05:55 522 INDEPENDENT
269 APARICIO BARDOLET, ENRIC 675 02:04:55 00:05:55 523 INDEPENDENT
270 SUREDA DIAZ, SERGI 637 02:06:35 00:06:00 524 INDEPENDENT
271 ALSASUA BURGUERA, SERGI 169 02:08:53 00:06:06 525 BAILEN 22
272 TORRELLAS BONMATI, MARC 275 02:12:26 00:06:16 526 INDEPENDENT
273 MAURI PLANAS, FERRAN 61 02:13:38 00:06:20 527 KM 0 PONENT
274 VAïLLO I ANGLèS, ÀLVAR 646 02:15:06 00:06:24 528 INDEPENDENT
275 LUCAS GARCIA, JOAN 259 02:19:04 00:06:35 529 OLIMPIC MANLLEU

VETERÀ B FEMENÍ

1 RIERA PLA, ANNA 176 01:29:08 00:04:13 530 L’AIRE
2 MU¤OZ THUILE, MONICA 233 01:42:59 00:04:52 531 INDEPENDENT
3 PALOU CARLES, PILAR 282 01:54:15 00:05:24 532 OLIMPIC MANLLEU
4 MOLES ARANDA, MARINA 244 01:54:45 00:05:26 533 INDEPENDENT
5 ERRA ZUBIRI, ALBA 49 01:59:54 00:05:40 534 INDEPENDENT
6 BAFALLUY DEL EGIDO, ANNA 239 01:59:58 00:05:41 535 INDEPENDENT

VETERÀ B MASCULÍ

1 ESQUIUS MIQUEL, ALFONS 514 01:19:17 00:03:45 536 C.A. MANRESA
2 GIRAVENT MARIN, MIQUEL ANGEL 436 01:19:38 00:03:46 537 INDEPENDENT
3 ESQUIUS MIQUEL, RAMON 516 01:20:18 00:03:48 538 C.A. MANRESA
4 PORTELL PUJOL, JORDI 319 01:21:26 00:03:51 539 OLIMPIC MANLLEU
5 LOPEZ CABALLERO, ALBERT 560 01:21:36 00:03:52 540 ADIDAS DOMINGO CATAL
6 DIAZ AVILES, JUAN MANUEL 98 01:24:28 00:04:00 541 C.A. LES TORTUGUES
7 GARCIA LASHERAS, FRANCISCO 174 01:25:47 00:04:03 542 INFERNO
8 LOPEZ ASTILLERO RUIZ DE LA HERMOSA, 527 01:26:44 00:04:06 543 C.A. LES TORTUGUES
9 POU VILA, JORDI 92 01:27:46 00:04:09 544 INDEPENDENT
10 BUESO RAMIREZ, GERMAN 479 01:28:32 00:04:11 545 SKI CLUB CAMPRODON
11 PERPIÑE MAS, JORDI 191 01:28:37 00:04:12 546 A.A.PALAMOS
12 SILGADO GOMEZ, TOMAS 494 01:28:42 00:04:12 547 C. A. CANOVELLES
13 AYATS I BANSELLS, JOSEP 414 01:31:20 00:04:19 548 INDEPENDENT
14 ANSO VALENTIN, ANTONI 381 01:32:13 00:04:22 549 INDEPENDENT
15 MARTINEZ GEA, JOSEP ANTONI 664 01:32:25 00:04:22 550 C.A. MANRESA
16 CAMPRUBí SUBIRANA, RAMON 388 01:32:43 00:04:23 551 OLIMPIC MANLLEU
17 BOSCH BLANCH, JOSEP 523 01:32:48 00:04:23 552 C.E.TARADELL
18 TAñà FARGAS, JORDI 525 01:32:49 00:04:23 553 ATOTALLET
19 CLOSA PLADEVEYA, JOAN 618 01:32:57 00:04:24 554 MOUNTAIN RUNNERS
20 ROMEU BARBANY, ANTONIU 34 01:33:51 00:04:26 555 CORREDORS.CAT
21 MORENO FURNER, JOSEP-MARIA 156 01:34:01 00:04:27 556 FISIORUTPUJOL
22 HOMEDES PRADES, ADOLF 660 01:35:08 00:04:30 557 INDEPENDENT
23 BARCONS LLORE, FRANCESC-XAVIER 108 01:35:31 00:04:31 558 CLUB ATLETIC TORELLO
24 RODRIGUEZ ANDRES, JOSEP LLUIS 298 01:35:39 00:04:32 559 U.C LA REFORMA
25 CUNILL VILALTA, RAMON 543 01:36:17 00:04:33 560 INDEPENDENT
26 GARRELL CORBERA, XAVIER 140 01:36:50 00:04:35 561 L’AIRE
27 PEREA TORRES, RAFAEL 122 01:37:05 00:04:36 562 FONDISTAS BELLAVISTA
28 ALZINA JUNCADELLA, JORDI 548 01:37:10 00:04:36 563 ESCALDATS DE SÚRIA
29 MIRANDA CAZCARRO, RAMÒN 705 01:37:35 00:04:37 564 VILADECAVALLS
30 GARCIA BONILLA, JAVIER 60 01:37:44 00:04:37 565 DIR SANT CUGAT
31 MOLES ARANDA, JORDI 240 01:37:49 00:04:38 566 INDEPENDENT
32 PEREZ MUÑOZ, ENRIC 297 01:37:58 00:04:38 567 MAIMAKANSU
33 FARRAN VALL, ANTONI 356 01:38:14 00:04:39 568 CORREKMINS CASTELLTE
34 ALACAMBRA SANCHEZ, PERE 449 01:38:27 00:04:39 569 L’AIRE
35 GARRIGA CORTINA, JOSEP MARIA 213 01:39:20 00:04:42 570 INDEPENDENT
36 RODRIGUEZ JIMENEZ, GREGORIO 354 01:39:55 00:04:44 571 C.A. LES TORTUGUES
37 PEIX PUJOL, JOAQUIM 95 01:39:59 00:04:44 572 C.N. VIC ETB.
38 MATEO DE SANCHA, JOSE 221 01:40:00 00:04:44 573 INDEPENDENT
39 SAPORTA BARONET, DAVID 683 01:40:01 00:04:44 574 INDEPENDENT
40 CUDINACHS VALLESPí, PEP 452 01:40:02 00:04:44 575 INDEPENDENT
41 FERRER BALLESTER, XAVIER 711 01:40:03 00:04:44 576 OSON@CORRE
42 GOMEZ ARRAY S, AURELI 38 01:40:09 00:04:44 577 OSON@CORRE
43 TORRES CRUSELLAS, ENRIC 281 01:40:13 00:04:45 578 AMICS DE LA CURSA
44 MERCHANTE GIL, PEDRO 507 01:40:28 00:04:45 579 INDEPENDENT
45 AGUADO IBáñEZ, ANTONIO 340 01:40:33 00:04:45 580 C.A. LES TORTUGUES
46 SALA PUJOL, XAVIER 453 01:40:38 00:04:46 581 SKI CLUB CAMPRODON
47 CALERO GONZ LEZ, FERNANDO 220 01:41:04 00:04:47 582 C.A.CANOVELLES
48 FONT POUS, JORDI 369 01:41:38 00:04:49 583 C.E.TARADELL
49 LOPEZ LOZANO, JOSEP 654 01:41:45 00:04:49 584 INDEPENDENT
50 JAUMIRA SALA, JOSEP 433 01:42:10 00:04:50 585 INDEPENDENT
51 BERTRAN CATALA, JOSEP 89 01:42:10 00:04:50 586 INDEPENDENT
52 LAZARO SOGUES, JOAN 234 01:42:59 00:04:52 587 INDEPENDENT
53 TRIADE PAIRO, JOSEP MARIA 180 01:43:20 00:04:53 588 INDEPENDENT
54 ARCARONS ALIBES, JOAN 512 01:43:38 00:04:54 589 INDEPENDENT
55 CARDONA BLANCH, XAVIER 370 01:43:59 00:04:55 590 INDEPENDENT
56 ROVIRA PARAREDA, PERE 85 01:44:03 00:04:55 591 UNIO EXCTA. VIC
57 PEREZ DE LA VEGA, ANTONIO 608 01:44:05 00:04:56 592 AMICS DE LA CURSA
58 ACOSTA LóPEZ, MIGUEL ANGEL 472 01:44:44 00:04:57 593 INDEPENDENT
59 ABADAL SOLER, JOSEP 674 01:44:53 00:04:58 594 CECB
60 OLIVER BOTAYA, CLAUDI 382 01:45:21 00:04:59 595 INDEPENDENT
61 FABREGA BAIGORRI, JAUME 202 01:45:32 00:05:00 596 INDEPENDENT
62 CACHO CIRES, BRUNO 693 01:45:32 00:05:00 597 INDEPENDENT
63 SENA MASALLERA, XAVIER 32 01:45:48 00:05:00 598 INDEPENDENT
64 MAÑOSA DIVISON, XAVI 584 01:45:52 00:05:01 599 MCHAGUM
65 MANZANO GóMEZ, MARIO 425 01:46:26 00:05:02 600 NO SURRENDER
66 ROJAS SOLER, ANGEL 588 01:46:34 00:05:03 601 INDEPENDENT
67 ANTENTAS COMA, MIQUEL 641 01:46:49 00:05:03 602 INDEPENDENT
68 SIRISI CASANOVAS, JOSEP 418 01:47:11 00:05:04 603 C.E.TARADELL
69 FRIGOLA ROCA, JOSEP 279 01:47:31 00:05:05 604 CLUB ATLETISME ROSES
70 RODRIGUEZ ROSELL, PERE 154 01:47:34 00:05:05 605 INDEPENDENT
71 SURIñACH AGUILAR, JOSEP 581 01:47:50 00:05:06 606 INDEPENDENT
72 JIMENEZ MARTíN, JOSE 586 01:48:05 00:05:07 607 INDEPENDENT
73 CASSASAS, MATEU 663 01:49:04 00:05:10 608 INDEPENDENT
74 FOSSAS TAÑÀ, JOSEP Mª 322 01:49:04 00:05:10 609 INDEPENDENT
75 VILAR SERRAT, JAUME 330 01:49:53 00:05:12 610 OLIMPIC MANLLEU
76 MIRALPEIX GONZALEZ, RAMON 57 01:50:32 00:05:14 611 FLYTORUN
77 MARTIN QUILEZ, JOAQUIM 125 01:50:32 00:05:14 612 BAILEN 22
78 TORAN CASTA¤O, SANTIAGO 283 01:51:57 00:05:18 613 COLA-CAO DRINK-TEAM
79 FREIXA BOFILL, MIQUEL 249 01:53:13 00:05:21 614 OLIMPIC MANLLEU
80 GRAO FERRER, MARCOS 243 01:54:45 00:05:26 615 INDEPENDENT
81 LOZANO GUIJARRO, ANTONIO 540 01:55:08 00:05:27 616 INDEPENDENT
82 CANCIO ANGUIANO, JOSEP MANEL 526 01:55:09 00:05:27 617 INDEPENDENT
83 MASANAS LOPEZ, MOISES 492 01:55:57 00:05:29 618 AVIA COP DE PEDAL
84 FERNANDEZ ARROYO, VICTOR 386 01:57:40 00:05:34 619 INDEPENDENT
85 MACKAY JARQUE, MARK 103 01:58:17 00:05:36 620 INDEPENDENT
86 ACOSTA LOPEZ, JOSE LUIS 475 01:58:20 00:05:36 621 INDEPENDENT
87 SUáREZ RODRíGUEZ, CARLOS 387 01:59:06 00:05:38 622 INDEPENDENT
88 ORDEIG CUSSó, MIQUEL 437 01:59:14 00:05:39 623 INDEPENDENT
89 SOLER TORRES, JOSE MIGUEL 289 01:59:57 00:05:41 624 INDEPENDENT
90 ALBERCA BADENES, AGUSTI 248 02:01:46 00:05:46 625 OLIMPIC MANLLEU
91 GANDUXE GAZO, JAUME 235 02:02:46 00:05:49 626 L’AIRE
92 MONRAS VIDIELLA, XAVIER 50 02:10:01 00:06:09 627 INDEPENDENT
93 BAHI ALBURQUERQUE, RICARD 270 02:10:28 00:06:11 628 CLUB ATLETIC MANRESA
94 BATLLE BACHESTEVE, JOSEP 88 02:15:06 00:06:24 629 MAIMAKANSU
95 BALLESTER VALLS, GUSTAU 489 02:15:38 00:06:25 630 INDEPENDENT
96 SOLER CASTRO, DANIEL 470 02:20:10 00:06:38 631 ATLETISME GIRONA

VETERÀ C FEMENÍ

1 FONT TORRENT, MARIA 474 01:43:37 00:04:54 632 ATLETES TARADELL

VETERÀ C MASCULÍ

1 SERRA BARRIS, JOAN 623 01:28:26 00:04:11 633 OLIMPIC MANLLEU
2 COSTA FARRE, JOAN 733 01:29:09 00:04:13 634 INDEPENDENT
3 SERRA BOTINAS, JOSEP M¦ 190 01:31:18 00:04:19 635 OLIMPIC MANLLEU
4 TORRES I MORA, TONI 450 01:32:34 00:04:23 636 L’AIRE
5 ROMERO ESPINAR, ANTONIO 546 01:35:31 00:04:31 637 L’AIRE
6 BONELL BOSCH, JORDI 734 01:38:45 00:04:40 638 CORREDORS.CAT
7 O HANNAIDH I MAC AOIDH, IAIN 629 01:38:59 00:04:41 639 INDEPENDENT
8 TARRES I BUSQUETS, JAUME 306 01:39:46 00:04:43 640 GRATAN£VOLS DEL MONT
9 MOLES ARANDA, JAVIER 241 01:40:09 00:04:44 641 INDEPENDENT
10 FERNANDEZ LOPEZ, URBANO 385 01:44:40 00:04:57 642 INDEPENDENT
11 TORRES SANCHO, ANGEL 63 01:44:47 00:04:58 643 INDEPENDENT
12 FONT SALLES, JOSEP 619 01:45:44 00:05:00 644 INDEPENDENT
13 MARIN PARELLADA, ANTONI 127 01:49:03 00:05:10 645 C.A.E.S.P.
14 BARRAS MORGADO, DIMAS 199 01:49:03 00:05:10 646 INDEPENDENT
15 FARRE I TARRES, EDUARD 324 01:50:33 00:05:14 647 C.A. LES TORTUGUES
16 TISCAR BEJERANO, JOSE 393 01:51:21 00:05:16 648 INDEPENDENT
17 MOLIST CLARA, JAUME 120 01:53:07 00:05:21 649 INDEPENDENT
18 COROMINAS I DULCET, JORDI 358 01:57:09 00:05:33 650 C.A. LES TORTUGUES
19 VERBO QUIJORNA, JOSE LUIS 288 01:58:16 00:05:36 651 INDEPENDENT
20 AGUILERA DEL AMO, ENRIQUE 325 02:01:40 00:05:46 652 INDEPENDENT
21 IBORRA ARCHS, DOMENEC 133 02:02:41 00:05:48 653 C.A. LES TORTUGUES
22 PEREZ RAMOS, RAFAEL 598 02:03:54 00:05:52 654 INDEPENDENT

VETERÀ D MASCULÍ

1 PRAT ROCA, JORDI 148 01:47:06 00:05:04 655 OLIMPIC MANLLEU
2 GARCIA CASARES, JOSEP 33 01:47:37 00:05:06 656 INDEPENDENT
3 MURILLO MARTINEZ, CARLES 442 02:00:53 00:05:43 657 INDEPENDENT
4 SOLER I ARAGONES, JOAQUIM 110 02:04:31 00:05:54 658 C.A. LES TORTUGUES
5 FERRER CANTAL, ISIDRE 136 02:12:17 00:06:16 659 MAIMAKANSU

Anuncis

Accions

Information

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s




%d bloggers like this: