Èxit de participació a la II ECO-MITJA MARATÓ OSONA CORRE CIUTAT DE VIC

19 12 2010

CAVic // Anna Comet            19 de desembre de 2010

Durant la jornada d’avui diumenge 19 de desembre s’ha dut a terme la 2a edició de l’ECO-MITJA Marató Oson@corre Ciutat de Vic. Amb un dia menys fred que en la primera edició i un sol radiant durant tota la jornada, a les 11 del matí en Jaume Tolosa, atleta d’ultrafons, ha donat la sortida d’aquesta 2ª edició que ha comptat amb 720 atletes, un total de 220 participants més que en la seva 1ª edició.

A part del rècord participatiu, també cal destacar el rècord de la prova que ha marcat l’Ahmed El Mansoliri del Mesquita Puigcerdà amb 1h10’25 i així ha rebaixat amb 3 minuts el millor temps que s’havia establert l’any 2009. L’ha seguit l’Èric Diaz del Reus Ploms amb 1h15’33 i en Josep Martínez del A 4 el Km. La quarta posició ha estat per l’atleta vigatà del CN Vic ETB, en Dani Bayés i l’Aleix Carreras Fabregat del Running Vallès ha estat cinquè.

Pel que fa a les noies, l’Encarna Núñez del CAVic ha repetit victòria, tot i que no ha pogut millorar la seva marca a causa d’unes molèsties al genoll esquerra que ha arrossegat durant tota la prova. L’Encarna ha entrat a meta amb 1h25’42, l’ha seguit la Lucia Martínez de l’Adidas Domingo Catalan amb 1h27’34 i l’Anna Riera de l’Aire ha tancat el podi amb 1h29’08. La cuarta posició ha estat per l’Ester Ferrer del Club Natació Triatló amb 1h29’26 i la cinquena ha estat la Veronica Aveni del CN Vic ETB amb 1h32’16.

Pel que fa a les categories els guanyadors han estat: en sènior l’Èric Diaz i l’Encarna Núñez, en sub-23 en Gerard Garrote, en veterà A l’Ahmed El Mansoliri i l’Imma Parrizas. En veterà B, l’Alfons Esquius i l’Anna Riera en veterà C en Joan Serra i la Maria Font, i en veterà D en Jordi Prat

Finalment cal anomenar els guanyadors dels trofeus especials: els guanyadors dels millors atletes del Club Atlètic Vic han estat en Dani Bordallo i l’Encarna Núñez. I els guanyadors d’Oson@corre han estat en Ciriaco Redondo i la Cristina Gutiérrez.

L’organització fa una valoració molt positiva de la resposta que han tingut els atletes, del funcionament en general de la prova i agraeix la confiança que han mostrat els participants amb la gran allau d’inscripcions que hi ha hagut., cosa que anima a seguir treballant per a poder oferir, any rere any, un bon servei als corredors.

També cal agrair a tots els col·laboradors, espònsors i personal que ha estat involucrat a la prova ja que sense ells seria impossible poder-la tirar endavant. 





Classificació II Eco-Mitja per Categories

19 12 2010

classificació per categoríes

Vic 19 de Desembre de 2.010

SENIOR FEMENÍ

1 NUñEZ MESA, ENCARNA 344 01:25:42 00:04:03 2 C.A.VIC
2 MARTINEZ MONTESINOS, LUCIA 91 01:27:34 00:04:09 3 ADIDAS DOMINGO CATAL
3 FERRER RIERA, ESTER 341 01:29:26 00:04:14 4 CLUB NATACIÓ-TRIATLÓ
4 AVENI, VERONICA 304 01:32:16 00:04:22 5 C.N. VIC ETB.
5 GRABULOSA REIXACH, RUTH 117 01:42:11 00:04:50 6 INDEPENDENT
6 COROMINAS IGLESIAS, MONTSE 115 01:42:11 00:04:50 7 INDEPENDENT
7 CASACUBERTA AROLA, NúRIA 542 01:47:30 00:05:05 8 INDEPENDENT
8 AUMATELL CALVERAS, LAURA 105 01:48:30 00:05:08 9 INDEPENDENT
9 TORRAS SIERRA, SEHERE 686 01:49:35 00:05:11 10 INDEPENDENT
10 OLSZEWSKA, ALEKSANDRA 390 01:53:47 00:05:23 11 INDEPENDENT
11 FàBREGAS BACHS, ANNA 484 01:54:10 00:05:24 12 INDEPENDENT
12 BERTRANS BLANQUE, GEMMA 500 01:56:03 00:05:30 13 INDEPENDENT
13 MONTES MENDEZ, CLAUDIA 293 01:57:17 00:05:33 14 INDEPENDENT
14 BOIX CASTRO, ELISABET 607 01:59:12 00:05:39 15 BIKEAPEU
15 CUCARULL GONZáLEZ, TANIA ESTHER 415 02:00:55 00:05:43 16 L’AIRE
16 CAPDEVILA ARDERIU, MARTA 75 02:02:17 00:05:47 17 INDEPENDENT
17 PADRISSA ALTES, SUSAGNA 109 02:03:57 00:05:52 18 INDEPENDENT
18 ESCRIU MOLINE, MONTSERRAT 375 02:04:38 00:05:54 19 ASSOCIACIO ATLETICA
19 BRUNI, NERINA 182 02:20:08 00:06:38 20 INDEPENDENT
20 SANCHEZ SANZ, NOEMI 181 02:20:08 00:06:38 21 INDEPENDENT
21 TORRERO RUIZ, MARIA DEL PILAR 471 02:20:10 00:06:38 22 ATLETISME GIRONA

SENIOR MASCULÍ

1 DíAZ MARTIN, ERIC 704 01:15:33 00:03:34 23 C.N REUS PLOMS-DIEDR
2 ANTUNEZ SORIA, TONI 218 01:16:18 00:03:36 24 L’AIRE
3 BELEDO LOMA, RUBEN 652 01:16:36 00:03:37 25 BIKILA BARCELONA
4 ESTEPA FONTANA, VICTOR 579 01:17:26 00:03:40 26 INDEPENDENT
5 BORDALLO ROVIRA, DANI 505 01:18:16 00:03:42 27 C.A.VIC
6 SANJAUME I CALVET, MARC 66 01:19:05 00:03:44 28 COLúLECTIU D’ATLETES
7 GARCIA BARRERO, EULOGIO 204 01:19:08 00:03:45 29 A 4 EL KM
8 GISPERT GIRON, MARC 610 01:19:11 00:03:45 30 C.E. PICORNELL
9 VIñAS I SOLER, JOSEP 616 01:19:28 00:03:46 31 INDEPENDENT
10 VALLDEORIOLA BLANCAFORT, XAVIER 661 01:19:30 00:03:46 32 ASS. ESP. DIEDRE
11 GRIFOLL BRAVO, ARNAU 365 01:20:59 00:03:50 33 C.N. VIC ETB.
12 GOMEZ GARCíA, JOSE 649 01:21:31 00:03:51 34 BIKILA BARCELONA
13 PARAREDA NADEU, JORDI 627 01:21:42 00:03:52 35 C.A.VIC
14 PEREA CAMPOY, IVAN 132 01:21:43 00:03:52 36 CLUB FONDISTES BELLA
15 PUIGDOLLERS TONDO, JORDI 342 01:22:02 00:03:53 37 CLUB NATACIÓ-TRIATLÓ
16 GIL BERTRAN, ROGER 486 01:22:13 00:03:53 38 RASTERUNNERS
17 CASANOVA CLUSELLS, JORDI 119 01:23:05 00:03:56 39 CLUB NATACIO BANYOLE
18 LIESA HERNANDEZ, DAVID 328 01:23:10 00:03:56 40 INDEPENDENT
19 UREÑA LARA, JORDI 549 01:23:20 00:03:57 41 INDEPENDENT
20 FERNANDEZ COMA, JOSE MANUEL 256 01:23:36 00:03:57 42 A.C. CARNS VIAPLANA
21 VILA PUJOL, ROGER 197 01:23:46 00:03:58 43 C.N. VIC ETB.
22 RIERA VIGUE, MARC 633 01:23:46 00:03:58 44 CAT TORELLÓ
23 CUEVAS PEREZ, FRANCESC 550 01:24:08 00:03:59 45 A.C. CARNS VIAPLANA
24 BRUN TORRAS, IVAN 20 01:24:20 00:03:59 46 AEF LA SELVA
25 LOPEZ I FAGEDA, GUILLEM 570 01:24:36 00:04:00 47 CUPSI QÜISTA
26 RIBAS BADOSA, IVAN 552 01:24:55 00:04:01 48 TRIATLO AMETLLA VALL
27 VERDAGUER MAYOL, JORDI 714 01:24:58 00:04:01 49 OAR VIC
28 AGRAMUNT LUZ¢N, JORDI 215 01:25:05 00:04:01 50 CLUB TRIATLO SABADEL
29 CASADELLÀ GARDELLA, JORDI 708 01:25:29 00:04:03 51 ATLETISME OLOT/TERRA
30 PARTEGAS AMAT, SALVADOR 574 01:25:55 00:04:04 52 CLUB TRIATLO L’EIXD
31 RIUS C, MARC 80 01:25:59 00:04:04 53 CLUB TRIATLO GRANOLL
32 DE SANTOS MARIN, VICTOR 468 01:26:03 00:04:04 54 A.E.BLANCAFORT TRIAT
33 SANTIVERI FREIXA, DAMIA 634 01:26:08 00:04:04 55 CLUB TRIATLO L’EIXD
34 TARTER BRAVO, ALBERT 602 01:26:09 00:04:05 56 C.N. VIC ETB.
35 MAS FEBRER, JOSEP 295 01:26:53 00:04:07 57 INDEPENDENT
36 BARRANCO ESTEVEZ, LEANDRE 143 01:26:59 00:04:07 58 OLIMPIC MANLLEU
37 MASRAMON PUIGDOMENECH, JORDI 138 01:27:31 00:04:08 59 C.E. SOLSONES
38 SALAT CASELLAS, XEVI 493 01:27:39 00:04:09 60 UNIó EXCURSIONISTA D
39 RODRIGUEZ ESPINOSA, ALBERTO 485 01:28:10 00:04:10 61 INDEPENDENT
40 MARQUEZ BALTA, OSCAR 677 01:28:18 00:04:11 62 INDEPENDENT
41 MARTINEZ SALLES, JOAN ANTONI 577 01:28:19 00:04:11 63 INDEPENDENT
42 ILLAMOLA PARE, JORDI 396 01:28:24 00:04:11 64 INDEPENDENT
44 CASTRO MORALES, MARC 55 01:28:33 00:04:11 66 INDEPENDENT
45 BAUTISTA GARCIA, XEVI 455 01:28:38 00:04:12 67 INDEPENDENT
46 SALVANS MUNS, GIL 308 01:28:53 00:04:12 68 CORREDORS.CAT
47 ZIANI, ALI 510 01:28:55 00:04:12 69 INDEPENDENT
48 BARRANCO ESTEVEZ, DANI 144 01:28:56 00:04:12 70 OLIMPIC MANLLEU
49 GENER¢ PRAT, ALBERT 96 01:28:57 00:04:12 71 INDEPENDENT
50 MURTRA SERRA, EUDALD 31 01:28:58 00:04:13 72 INDEPENDENT
51 ROSA PEñA, FERNANDO 604 01:29:01 00:04:13 73 ZENKIU RUNNERS CLUB
52 RODRIGUEZ FERNANDEZ, JONATHAN 723 01:29:02 00:04:13 74 ASS. ESP. DIEDRE
53 BUJALANCE S NCHEZ, ADRIANO 142 01:29:58 00:04:15 75 INDEPENDENT
54 MARTINEZ, MANELE 594 01:30:05 00:04:16 76 ATHLETIC PUMITAS
55 OLIVE PARERA, JOAN 368 01:30:09 00:04:16 77 COLA CAO DRINK TEAM
56 SALAMO CASALS, DAVID 205 01:30:34 00:04:17 78 CENTRE ALPI VALL DEL
57 DIAZ SERRANO, DAVID 254 01:30:36 00:04:17 79 L’AIRE
58 COSTA SEÑÉ, GERARD 435 01:31:24 00:04:19 80 OSON@CORRE
59 MARTíN DE RIOJA, LUIS 380 01:31:25 00:04:19 81 CORREDORS.CAT
60 BLANCHAR ROCA, FELIP 52 01:31:34 00:04:20 82 PENYS APA ANEM-HI
61 ALARCON VILARDELL, DAVID 81 01:31:38 00:04:20 83 CLUB TRIATLO GRANOLL
62 ASPERó I MASACHS, FRANCESC 349 01:31:46 00:04:20 84 CLUB NATACIO OLOT
63 HOMS PUJOLS, JORDI 578 01:32:26 00:04:22 85 INDEPENDENT
64 BOFILL VISELLACH, JOAN 541 01:32:41 00:04:23 86 FXR
65 PORTELL PEIPOCH, MARC 528 01:32:42 00:04:23 87 INDEPENDENT
66 CALVO ARMENGOL, DAVID 495 01:32:50 00:04:24 88 C.N. VIC ETB.
67 JUAREZ MONTES, OSCAR 173 01:32:52 00:04:24 89 C.E.PARETS
68 QUINTANILLA VALERO, DAVID 352 01:32:58 00:04:24 90 INDEPENDENT
69 DIAZ SERRANO, JUAN CARLOS 255 01:32:59 00:04:24 91 L’AIRE
70 ADELL GAZQUEZ, DAVID 448 01:33:02 00:04:24 92 A. A. TONA
71 MARTINEZ, ENRIC 731 01:33:09 00:04:24 93 RUNNING HOOLIGAN – P
72 CORRAL GIL, DAVID 149 01:33:12 00:04:25 94 CLUB TRIATLO GRANOLL
73 CAÑADA MARTINEZ, CESAR 458 01:33:14 00:04:25 95 PLAZA OSONA TEEM
74 BRETT, DUNCAN 184 01:33:14 00:04:25 96 INDEPENDENT
75 VILA CASTAÑE, XAVI 159 01:33:26 00:04:25 97 A.E.RUNNERS BERGUEDA
76 SOTORRA VILA, ORSINI 632 01:33:31 00:04:25 98 INDEPENDENT
77 AUGUET MARTINEZ, JORDI 195 01:34:04 00:04:27 99 INDEPENDENT
78 HERNANDEZ MARQUEZ, SERGI 656 01:34:19 00:04:28 100 CAT TORELLÓ
79 TERRICABRAS JUTGLAR, JAUME 439 01:34:41 00:04:29 101 INDEPENDENT
80 COSTA CATALAN, SERGI 318 01:35:11 00:04:30 102 INDEPENDENT
81 CAMPS PIELLA, JORDI 700 01:35:38 00:04:31 103 INDEPENDENT
82 BONFILL ASPERÓ, CARLES 441 01:35:40 00:04:32 104 MVR
83 GRACIA ALOY, MARC 639 01:35:46 00:04:32 105 INDEPENDENT
84 CALDERON GUILLEN, JOAN MANEL 389 01:36:03 00:04:33 106 INDEPENDENT
85 TORRES MURATET, ROGER 444 01:36:31 00:04:34 107 RUNNING HOOLIGAN – P
86 MAS MONTES, MARCEL 635 01:36:36 00:04:34 108 DALTERNE
87 BONILLA VEGA, TOMAS 269 01:36:38 00:04:34 109 INDEPENDENT
88 VILARO CARRIO, ENRIC 573 01:36:41 00:04:34 110 INDEPENDENT
89 ARUMI JIMENEZ, ANGEL 601 01:36:55 00:04:35 111 CLUB ATLETIC TORELLO
90 MAURI COSTA, IVAN 464 01:37:00 00:04:35 112 INDEPENDENT
91 MARTIN ALMANSA, JOAN MANEL 551 01:37:07 00:04:36 113 INDEPENDENT
92 REDONDO RODRIGUEZ, MANOLO 459 01:37:09 00:04:36 114 PLAZA OSONA TEEM
93 GONZALEZ CANTOS, JAUME 112 01:37:10 00:04:36 115 INDEPENDENT
94 JIMENEZ ALONSO, JOSE ENRIQUE 419 01:37:27 00:04:37 116 INDEPENDENT
95 LINARES REBOLLO, DAVID 539 01:37:30 00:04:37 117 INDEPENDENT
96 CERRADA GIMENEZ, GERARD 503 01:37:51 00:04:38 118 RUNNING HOOLIGAN – P
97 ARMENGOL i VILAR, MANEL 694 01:37:51 00:04:38 119 INDEPENDENT
98 MARTINEZ GARCIA, DAVID 250 01:38:11 00:04:39 120 INDEPENDENT
99 CANAL I VIDAL, JOEL 232 01:38:17 00:04:39 121 RUNNING HOOLIGAN – P
100 JANé CRESPO, ALBERT 625 01:38:18 00:04:39 122 INDEPENDENT
101 FEIXAS BLANCH, POL 620 01:38:23 00:04:39 123 INDEPENDENT
102 AHUMADA NAVARRO, JESÚS 367 01:38:37 00:04:40 124 CLUB ATLETIC TORELLO
103 CANO PRIETO, IVAN 267 01:38:39 00:04:40 125 INDEPENDENT
104 CODINA I FONT, JAUME 530 01:38:48 00:04:40 126 INDEPENDENT
105 RAMAJO FARRE, RUBEN 296 01:38:57 00:04:41 127 KIKO’S RUNNING
106 PALACIOS ORTIZ, MARC 228 01:39:05 00:04:41 128 INDEPENDENT
107 VILARDELL VERDAGUER, JOSEP 650 01:39:18 00:04:42 129 INDEPENDENT
108 SALAT MARTINES, JOAQUIM 469 01:39:30 00:04:42 130 EDAR´S TEAM
109 CASELLAS AUMEDES, JAUME 603 01:39:32 00:04:43 131 U.E. VIC
110 MONTELLS FERRER, IVAN 346 01:39:36 00:04:43 132 INDEPENDENT
111 ROMERO CLOTET, JORDI 163 01:39:43 00:04:43 133 CORREDORS.CAT
112 CORNEJO ORRIOLS, XAVIER 666 01:39:44 00:04:43 134 UE.VIC
113 FARRES ESPARO, SALVADOR 227 01:39:47 00:04:43 135 INDEPENDENT
114 FERNANDEZ SERRANO, JOSEP 47 01:39:58 00:04:44 136 INDEPENDENT
115 MATEO ARGEMIR, DAVID 222 01:40:00 00:04:44 137 INDEPENDENT
116 ARIAS VAZQUEZ, ORIOL 198 01:40:02 00:04:44 138 CLUB EXCURSIONISTA T
117 FONT COMAS, JORDI 690 01:40:03 00:04:44 139 PPT
118 SANCHEZ CASADEMUNT, LLUIS 268 01:40:07 00:04:44 140 VIA FORA
119 GUITERAS FARGAS, GERARD 399 01:40:07 00:04:44 141 INDEPENDENT
120 GUITART ROCA, XAVIER 312 01:40:37 00:04:46 142 E.M.E. MANLLEU
121 CARPINELL AGUSTI, ORIOL 299 01:40:51 00:04:46 143 KIKO’S RUNNING
122 AMBLàS CORRETJA, DAMIà 411 01:41:03 00:04:47 144 INDEPENDENT
123 ALOS MONER RIERA, CARLES 361 01:41:15 00:04:47 145 INDEPENDENT
124 FACUSECH, DANI 277 01:41:19 00:04:48 146 CLUB ATLETISME ROSES
125 ALVARO GONZALVO, ORIOL 194 01:41:23 00:04:48 147 INDEPENDENT
126 CERVERA COMAS, JORDI 206 01:41:49 00:04:49 148 INDEPENDENT
127 GONZALEZ RUIZ, DAVID 83 01:41:53 00:04:49 149 CLUB EXCURSIONISTA R
128 SARDA MUÑOZ, DANI 84 01:41:56 00:04:49 150 UE RIPOLL
129 CARRIO BOIX, JOSEP 99 01:42:01 00:04:50 151 INDEPENDENT
130 VILA I AYATS, XAVIER 672 01:42:09 00:04:50 152 INDEPENDENT
131 POU AREGALL, BERNAT 157 01:43:00 00:04:52 153 INDEPENDENT
132 PARES TERRAZO, JOSEP 284 01:43:01 00:04:52 154 INDEPENDENT
133 COMAS JORD·, RAMON 104 01:43:10 00:04:53 155 CLUB ATLETIC TORELLO
134 ROVIRA CABEZA, JORDI 408 01:43:24 00:04:54 156 INDEPENDENT
135 PUIGORIOL ROCHE, JORDI 377 01:43:27 00:04:54 157 INDEPENDENT
136 PARAREDA FORNES, JORDI 54 01:43:35 00:04:54 158 INDEPENDENT
137 DE LA CONCEPCION TRULLEN, ABEL 363 01:43:36 00:04:54 159 INDEPENDENT
138 PICART ASPERO, CARLES 488 01:43:56 00:04:55 160 INDEPENDENT
139 PEREZ MURILLO, ISRAEL 665 01:44:02 00:04:55 161 INDEPENDENT
140 CASAGRAN DE LA CRUZ, MARC 671 01:44:11 00:04:56 162 INDEPENDENT
141 PARéS FRANZI, MARC 524 01:44:42 00:04:57 163 INDEPENDENT
142 TONEU VILAGELIU, MARC 710 01:44:53 00:04:58 164 INDEPENDENT
143 BALAGUE PIEDRAS, ALBERT 78 01:44:59 00:04:58 165 CORREDORS.CAT
144 TIO CASAS, XEVI 384 01:45:26 00:04:59 166 INDEPENDENT
145 RUIZ PADRóS, CARLES 394 01:45:45 00:05:00 167 INDEPENDENT
146 BAU FORNES, ABEL 100 01:45:50 00:05:00 168 INDEPENDENT
147 HINOJOSA GARCIA, DANI 727 01:45:54 00:05:01 169 INDEPENDENT
148 SENMARTI SOLDEVILA, JORDI 568 01:47:30 00:05:05 170 ASS. ESP. DIEDRE
149 DÍAZ RODRIGUES, ABEL 445 01:48:07 00:05:07 171 INDEPENDENT
150 WICKE, MARTIN 186 01:48:17 00:05:07 172 INDEPENDENT
151 VERDURA PERALTA, EDGARD 128 01:48:35 00:05:08 173 INDEPENDENT
152 MASSANéS BORRAS, XAVI 669 01:48:50 00:05:09 174 INDEPENDENT
153 CAROT SANS, GERARD 21 01:49:00 00:05:09 175 CAR EL SURELL
154 MUT VIDAL, MACIA 569 01:49:05 00:05:10 176 INDEPENDENT
155 JIMENEZ RODRIGUEZ, JUAN ANTONIO 413 01:49:42 00:05:11 177 INDEPENDENT
156 ARIMANY MUñOZ, ADRIà 460 01:49:57 00:05:12 178 INDEPENDENT
157 GODAYOL LAFONT, JORDI 638 01:50:30 00:05:14 179 INDEPENDENT
158 JUANMARTí BARO, JOSEP ORIOL 504 01:50:30 00:05:14 180 INDEPENDENT
159 UBALS QUINTANA, JORDI 253 01:50:40 00:05:14 181 AMICS DE LA CURSA
160 LOPEZ SANCHEZ, GERARD 310 01:50:48 00:05:15 182 CLUB TRIATLO BLANES
161 GIL BASTONS, SERGI 587 01:50:49 00:05:15 183 INDEPENDENT
162 GOMEZ GARCIA, JUAN JAVIER 732 01:51:11 00:05:16 184 INDEPENDENT
163 COMELLAS CODINA, ISAAC 207 01:51:15 00:05:16 185 INDEPENDENT
164 FREIXANET GENIS, VALENTI 46 01:51:25 00:05:16 186 INDEPENDENT
165 BARROSO ADAME, MANEL 263 01:51:26 00:05:16 187 CO FARNERS
166 RUZ RIERA, XAVIER 596 01:51:27 00:05:16 188 C.O. FARNERS
167 ANTONIO RIBAS, XAVIER 313 01:51:27 00:05:16 189 INDEPENDENT
168 SORIANO MARTINEZ, MARC 564 01:51:46 00:05:17 190 U.EXC. VIC
169 VERDUGO ARANDA, JOSE MANUEL 410 01:52:01 00:05:18 191 INDEPENDENT
170 RODRIGUEZ CABALLERO, MANUEL 451 01:52:02 00:05:18 192 INDEPENDENT
171 PRESAGUER CASTILLO, JORDI 203 01:52:10 00:05:19 193 INDEPENDENT
172 MAS SANCHEZ, TONI 626 01:52:54 00:05:21 194 INDEPENDENT
173 PERALTA MORALES, JESUS 605 01:53:05 00:05:21 195 INDEPENDENT
174 COMPTE FIGUERAS, ROGER 214 01:53:07 00:05:21 196 INDEPENDENT
175 COMELLAS MORCILLO, JOSEP MARIA 311 01:53:09 00:05:21 197 INDEPENDENT
176 ALCALA GARCIA, SANTIAGO 582 01:55:29 00:05:28 198 INDEPENDENT
177 MONTERO I FERRER, DAVID 44 01:55:50 00:05:29 199 CAR EL SURELL
178 FERNANDEZ CASADO, LUIS 509 01:57:11 00:05:33 200 INDEPENDENT
179 SALA CUEVAS, FERRAN 350 01:57:31 00:05:34 201 INDEPENDENT
180 HOMS CASTELLS, LLUIS 188 01:57:49 00:05:35 202 INDEPENDENT
181 NUñO ZAFRA, VICENTE 334 01:58:22 00:05:36 203 CENTRE ESCURSIONISTA
182 MATAMOROS GASPARIN, MARC 428 01:59:43 00:05:40 204 CLUB CENTRE EXCTA. L
183 MORELL, ORIOL 170 01:59:55 00:05:41 205 VASTARD RUNNERS
184 LLADO I SALES, DANI 51 02:00:30 00:05:42 206 VASTARD RUNNERS
185 PALLE BAGO, XAVIER 593 02:00:48 00:05:43 207 ATHLETIC PUMITAS
186 MORENO LLOP, PERE 615 02:01:00 00:05:44 208 INDEPENDENT
187 TARBAL CASELLAS, RAMON 18 02:01:00 00:05:44 209 INDEPENDENT
188 AGRAMONT I BARQUET, ORIOL 53 02:01:28 00:05:45 210 VASTARD RUNNERS
189 MOISES VENDRELL, DANIEL 662 02:02:14 00:05:47 211 INDEPENDENT
190 VERDAGUER I PUIGDOLLERS, MARC 440 02:02:43 00:05:49 212 INDEPENDENT
191 KUPFER, MARTIN 614 02:05:02 00:05:55 213 INDEPENDENT
192 PASCUAL MONTLLOR, JOEL 535 02:05:10 00:05:55 214 INDEPENDENT
193 GARCIA CASADEMONT, LLUíS 378 02:05:57 00:05:58 215 INDEPENDENT
194 MONLEON CASTELLO, JESUS 657 02:07:11 00:06:01 216 INDEPENDENT
195 GRAU VILLAESCUSA, JORDI 429 02:10:43 00:06:11 217 CORREDORS.CAT
196 GARCíA MASANET, FRANCESC 595 02:12:39 00:06:17 218 INDEPENDENT
197 CERVERA COMAS, ROGER 59 02:13:45 00:06:20 219 INDEPENDENT
198 BATLLE COSTA, ALBERT 87 02:15:05 00:06:24 220 MAIMAKANSU

SUB 23 MASCULÍ

1 GARROTE SAYO, GERARD 688 01:16:44 00:03:38 221 GIRONA COSTA BRAVA
2 SERRAT GARCIA, ANGEL 658 01:21:20 00:03:51 222 CC MANLLEUENC
3 COLOMER MOLIST, GERARD 668 01:24:15 00:03:59 223 CICLISTA VOLTREGA
4 EGUZQUIZA SáNCHEZ, IñAKI 702 01:30:09 00:04:16 224 C.A.VIC
5 COLLELL PARE, GUILLEM 730 01:31:10 00:04:19 225 INDEPENDENT
6 PEIX TARRES, MIQUEL 94 01:41:27 00:04:48 226 C.N. VIC ETB.
7 COLLELL ALIER, MARC 653 01:42:58 00:04:52 227 INDEPENDENT
8 SOLà TERRADELLAS, MARC 695 01:47:24 00:05:05 228 INDEPENDENT
9 FERRER SERRANO, ALBERT 698 02:13:38 00:06:20 229 INDEPENDENT

VETERÀ A FEMENÍ

1 PARRIZAS JIMENEZ, IMMA 521 01:40:42 00:04:46 230 INDEPENDENT
2 CUTRINA I MATEOS, MONTSERRAT 320 01:40:56 00:04:47 231 CLUB ATLETIC MANRESA
3 LEON RODRIGUEZ, VICTORIA 69 01:42:05 00:04:50 232 INDEPENDENT
4 SERRADELL I PUIG, EVA 659 01:44:26 00:04:57 233 CENTRE EXCURSIONISTA
5 ESPINA ORDEIX, ROSA 724 01:46:05 00:05:01 234 U.E. VIC
6 BAU MACIA,ESTER 355 01:47:43 00:05:06 235 C.A.VIC
7 SANS, CRISTINA 681 01:48:31 00:05:08 236 INDEPENDENT
8 SOTORRA VILA, RAT 697 01:49:35 00:05:11 237 CORREKMINS CASTELLTE
9 FERNANDEZ SERRANO, CESCA 563 01:49:58 00:05:12 238 INDEPENDENT
10 BOLAÑOS CARBONELL, JUDITH 307 01:49:58 00:05:12 239 U.E. VIC
11 MOLIST MOLIST, MAITE 421 01:51:16 00:05:16 240 INDEPENDENT
12 GUTIERREZ MARTIN, CRISTINA 314 01:52:18 00:05:19 241 OSON@CORRE
13 ALCUBIERRE ROCA, JUDIT 400 01:53:19 00:05:22 242 C.E.SERRAGRENYADA
14 PERIAGO OLIVER, MONTSERRAT 305 01:53:35 00:05:23 243 OSON@CORRE
15 VIDAL PLAYA, MONSERRAT 366 01:53:41 00:05:23 244 INDEPENDENT
16 DOSTA VIDAL, NURI 490 01:56:39 00:05:31 245 INDEPENDENT
17 RUIZ PUIG, AINA 16 01:56:41 00:05:31 246 INDEPENDENT
18 DE LAS MORENAS RAMIREZ, SALOME 43 01:57:45 00:05:34 247 CAR EL SURELL
19 BENITO I ARDEVOL, ANNA 101 01:59:19 00:05:39 248 INDEPENDENT
20 MARQUEZ PARDO, MARI 562 02:00:43 00:05:43 249 C.A.VIC
21 FONTARNAU ROVIRA, MONTSE 699 02:00:44 00:05:43 250 CA VIC
22 GUICH CORMELLà, Mª àNGELS 345 02:01:20 00:05:45 251 INDEPENDENT
23 MORALES SÀNCHEZ, SÒNIA 536 02:07:11 00:06:01 252 INDEPENDENT
24 OPISSO ATIENZA, ISàVENA 412 02:14:55 00:06:23 253 OSON@CORRE
25 RIBERA, NURIA 736 02:17:49 00:06:31 254 INDEPENDENT

VETERÀ A MASCULÍ

1 EL MANSOLIRI, AHMED 729 01:10:25 00:03:20 255 MESQUITA PU
2 MARTINEZ MARTI, JOSEP 219 01:15:37 00:03:35 256 A 4 EL KM
3 BAYES PRAT, DANI 164 01:15:50 00:03:35 257 CN VIC ETB
4 CARRERAS FABREGAT, ALEX 461 01:16:13 00:03:36 258 RUNNING VALLES
5 PIQUE SERRA, JOAN 294 01:16:24 00:03:37 259 CORREDORS.CAT
6 KAJTIH, KHALID 518 01:17:13 00:03:39 260 C.A. LES TORTUGUES
7 COSTA LARREGOLA, XAVI 431 01:18:13 00:03:42 261 XAFATOLLS
8 CARDENAS RUIZ, DAVID 37 01:18:34 00:03:43 262 L’AIRE
9 LóPEZ FERNáNDEZ, CARLOS 621 01:18:53 00:03:44 263 PRAT TRIATLO
10 FERRER FERRER, LLUíS 585 01:19:23 00:03:45 264 A 4 EL KM
11 CINCA MORROS, SERGI 544 01:20:02 00:03:47 265 CLUB TRIATLO L’EIXD
12 BARRANCOS SOLERA, JORDI 276 01:20:30 00:03:48 266 U.E. VIC
13 QUINTAS, XAVI 106 01:21:21 00:03:51 267 INDEPENDENT
14 SERRA CROSAS, JOSEP 260 01:21:30 00:03:51 268 OLIMPIC MANLLEU
15 MORALES SOBIRANA, MIQUEL 537 01:22:10 00:03:53 269 C.A.VIC
16 HERMS CLAPERS, PERE 13 01:22:29 00:03:54 270 CAR EL SURELL
17 ARIZA QUINTANA, FRANCISCO MANUEL 165 01:22:30 00:03:54 271 L’AIRE
18 CAROL BRUGUERA, MIA 508 01:22:47 00:03:55 272 ASS. ESP. DIEDRE
19 RIEROLA CASADEVALL, RAMON 155 01:23:08 00:03:56 273 OLIMPIC MANLLEU
20 CANYELLES SUCARRATS, JORDI 70 01:23:47 00:03:58 274 GIMBE
21 MARCH GUBIERAS, DAVID 224 01:23:54 00:03:58 275 OLIMPIC MANLLEU
22 MASS¢ I PASTELLS, JOAN 145 01:24:19 00:03:59 276 AEF LA SELVA
23 TOLOSA ANGLADA, JAUME 676 01:24:39 00:04:00 277 C.A.VIC
24 HOMS VALLDEORIOLA, ABEL 316 01:24:47 00:04:01 278 OLIMPIC MANLLEU
25 VELAZQUEZ MOYA, JUANRA 467 01:24:50 00:04:01 279 A.E.BLANCAFORT TRIAT
26 REDONDO RELLO, CIRIACO 36 01:24:57 00:04:01 280 OSON@CORRE
27 BERENGUERAS ASPERO, CARLES 531 01:24:59 00:04:01 281 INDEPENDENT
28 BARTOLO SIMON, LLUíS 416 01:25:11 00:04:02 282 TRIATLó BERGA
29 POUSA HIJóS, VíCTOR 423 01:25:12 00:04:02 283 INDEPENDENT
30 RASCAN SOTO, JORDI 192 01:25:15 00:04:02 284 A.C. CARNS VIAPLANA
31 BLASCO QUILES, KIKO 226 01:25:15 00:04:02 285 A.C. CARNS VIAPLANA
32 BOIXADO CALM, JOAN 196 01:25:17 00:04:02 286 INDEPENDENT
33 MUDARRA MORA, ANTONI 35 01:25:31 00:04:03 287 INDEPENDENT
34 PERA SàNCHEZ, RAMON MARIA 327 01:25:36 00:04:03 288 INDEPENDENT
35 MIGUELES BARRERA, JESúS 628 01:25:39 00:04:03 289 ESCALDATS DE SÚRIA
36 FRANCO SALAS, TONI 193 01:25:43 00:04:03 290 MOLLET
37 CUESTA MENDOZA, ANTONIO 162 01:25:49 00:04:04 291 INDEPENDENT
38 GUINART AGUSTIN, JULIAN 200 01:25:56 00:04:04 292 L’AIRE
39 GUITERAS PETITBO, QUICO 245 01:26:15 00:04:05 293 C.A. MANRESA
40 MORENO S·NCHEZ, JOSEP MANEL 261 01:26:18 00:04:05 294 CLUB TRIATLO GRANOLL
41 ERRA ROMA, DAVID 336 01:26:21 00:04:05 295 ATOTALLET
42 PERARNAU VERDAGUER, JOSEP 287 01:26:25 00:04:05 296 OLIMPIC MANLLEU
43 VILÀ MORA, RAMON 590 01:26:29 00:04:05 297 CLUB TRIATLO L’EIXD
44 GORDILLO GAGO, FRANCISCO 216 01:26:59 00:04:07 298 INDEPENDENT
45 AIJÓN LÓPEZ, JUAN 645 01:27:07 00:04:07 299 INDEPENDENT
46 JUAREZ ROS, CARLES 364 01:27:15 00:04:08 300 INDEPENDENT
47 CALVET VILA, JOSEP M 685 01:27:22 00:04:08 301 CLUB CENTRE EXC LLOR
48 JUANUIX VILARDELL, CARLES 483 01:27:37 00:04:09 302 INDEPENDENT
49 IBAñEZ CASADEMUNT, XAVIER 557 01:27:38 00:04:09 303 L’AIRE
50 ESTEBAN GARCIA, DAVID 466 01:28:12 00:04:10 304 INDEPENDENT
51 VERDAGUER I ARROYO, ÀNGEL 556 01:28:15 00:04:10 305 CLUB ATLETISME OLOT
52 PIETX MESON, ERNEST 432 01:28:20 00:04:11 306 INDEPENDENT
53 PARÉ SORIANO, SANTI 317 01:28:23 00:04:11 307 OSON@CORRE
54 COROMINAS PONT, ALBERT 338 01:28:24 00:04:11 308 OLIMPIC MANLLEU
55 GONZALEZ RESBIER, DAVID 642 01:28:41 00:04:12 309 VILADECAVALLS
56 PEREZ I GALINDO, JORDI 667 01:28:48 00:04:12 310 GESTIONS S´ABANELL
57 PALAU BARTRINA, DANIEL 717 01:28:48 00:04:12 311 INDEPENDENT
58 CASTRO GALÁN, JOSEP MARIA 673 01:28:49 00:04:12 312 INDEPENDENT
59 CULI MAYDEU, MARC 11 01:28:51 00:04:12 313 INDEPENDENT
60 SALA PULI, JOSEP 481 01:28:54 00:04:12 314 SKI CLUB CAMPRODON
61 MORALES ROLDAN, MIQUEL 242 01:29:05 00:04:13 315 CERDANYOLA CH ATLETI
62 SATORRAS TRULLOLS, LLUIS 168 01:29:08 00:04:13 316 TEAM MOLINET
63 FARRÉS PICANYOL, JOAN 696 01:29:12 00:04:13 317 PEPAS
64 BONFILL ASPERO, MIQUEL 443 01:29:18 00:04:13 318 INDEPENDENT
65 DAM CASAS, ERNEST 515 01:29:24 00:04:14 319 OSON@CORRE
66 GODAYOL CODONY, JOSEP 71 01:29:24 00:04:14 320 CLUB TENNIS VIC
67 RIUBROGENT ANGLADA, ALBERT 703 01:29:26 00:04:14 321 OSON@CORRE
68 ALGUERO GRACIA, VICTOR 722 01:29:27 00:04:14 322 OSON@CORRE
69 MINOVES VILAREGUT, GABRIEL 678 01:29:48 00:04:15 323 INDEPENDENT
70 TABERNE BARRI, CARLES 24 01:30:21 00:04:16 324 INDEPENDENT
71 CORDER LOPEZ, ENRIC 12 01:30:36 00:04:17 325 C.N. VIC ETB.
72 PUJADAS AREGALL, DANIEL 74 01:30:54 00:04:18 326 OSON@CORRE
73 MARTINEZ GIRO, JESUS 611 01:30:58 00:04:18 327 ATLETISME FIGUERES
74 BADIA LLORENS, MARIO 286 01:31:02 00:04:18 328 CORREDORS.CAT
75 CACERES VAZ, MIGUEL ANGEL 278 01:31:11 00:04:19 329 CLUB ATLETISME ROSES
76 BENITO BOVE, JORDI 391 01:31:37 00:04:20 330 C.A.VIC
77 UTRILLA UTRILLA, CARLOS JESúS 372 01:31:45 00:04:20 331 CLUB ATLETISMO CRIPT
78 CLAPES PUIG, XAVIER 434 01:31:53 00:04:21 332 INDEPENDENT
79 VEGA VEGA, LUIS ANGEL 499 01:32:00 00:04:21 333 COBARDES
80 REDON REDON, ELISEO 565 01:32:19 00:04:22 334 C.E. PICORNELL
81 RUBIO LLAMBI, XAVIER 647 01:32:36 00:04:23 335 FOMENT EXCURSIONISTA
82 CABANAS COMA, JOSEP MARIA 185 01:32:50 00:04:24 336 ESPORTS VIVAC CAMPRO
83 FERRER CASTELL, JOAN 547 01:32:53 00:04:24 337 ATOTALLET
84 SOLER PéREZ, TONI 491 01:32:55 00:04:24 338 INDEPENDENT
85 TERRADAS I SANCHEZ, RAMON 476 01:33:09 00:04:24 339 INDEPENDENT
86 SANCHEZ ROMERO, SERGIO 126 01:33:12 00:04:25 340 INDEPENDENT
87 BESORA MOLINS, ERIC 332 01:33:13 00:04:25 341 TRIATLó FISIORUTPUJO
88 SARRETA CORTINA, ANDREU 26 01:33:20 00:04:25 342 C.N. VIC ETB.
89 PUIG RELATS, FRANCESC 135 01:33:25 00:04:25 343 BTT CONCOS
90 PEDROSA GIMENEZ, JULIO 331 01:33:30 00:04:25 344 INDEPENDENT
91 SABORIT PUIG, SANTI 343 01:33:41 00:04:26 345 INDEPENDENT
92 PRATDESABA FERNANDEZ, TONI 566 01:33:43 00:04:26 346 INDEPENDENT
93 SOLé CLAPERA, ÀNGEL 617 01:33:45 00:04:26 347 WWW.NOENTRENEM.CAT
94 GRAS SERRA, JORDI 533 01:33:46 00:04:26 348 INDEPENDENT
95 PIELIES SERRAT, ANGEL 183 01:33:47 00:04:26 349 ATLETISME ANGLES
96 PERPINYE TEIXIDO, XAVIER 264 01:33:57 00:04:27 350 CLUB ESQUI FONTALBA
97 CAMPS I SERRAMITJA , JORDI 374 01:34:02 00:04:27 351 ATLETISME ANGLES
98 SOLA CARANDELL,LLUIS 571 01:34:09 00:04:27 352 ATLETES D’ALTAFULLA
99 SERRA SERRALLONGA , XAVIER 357 01:34:19 00:04:28 353 CE ESQUIROL
100 PUBILL CUNILL, DAVID 482 01:34:26 00:04:28 354 INDEPENDENT
101 CORTES PUIG, OSCAR 691 01:34:36 00:04:29 355 MUNTANYENC SANT CUGA
102 BUTINY· CASTILLO, JORDI 82 01:34:52 00:04:29 356 AEF LA SELVA
103 MARQUEZ VILLODRE, ALFONS 210 01:35:02 00:04:30 357 N/A
104 MARQUEZ, LLUIS 73 01:35:02 00:04:30 358 INDEPENDENT
105 SOLER PEREZ, CARLES 478 01:35:14 00:04:30 359 INDEPENDENT
106 DAVIES, MATTHEW 97 01:35:15 00:04:30 360 METROPOLITAN SAGRADA
107 SAMBLAS GONZALEZ, PACO 292 01:35:36 00:04:31 361 INDEPENDENT
108 BARCELÓ CARRIÓ, JOAN 622 01:35:39 00:04:32 362 INDEPENDENT
109 COSTA PONT, DAVID 302 01:35:43 00:04:32 363 G6:30
110 PUIGDOLLERS VILLENA, ALBERT 29 01:35:43 00:04:32 364 INDEPENDENT
111 URROZ TRABAL, XAVIER 480 01:35:48 00:04:32 365 INDEPENDENT
112 CARRILLO CARRERA, MATIES 589 01:35:52 00:04:32 366 INDEPENDENT
113 PEñA DE FRUTOS, JESúS 609 01:36:13 00:04:33 367 INDEPENDENT
114 CASTAñE SALES, XAVIER 379 01:36:15 00:04:33 368 INDEPENDENT
115 FERNANDEZ BARRIENTOS, TOMAS 238 01:36:21 00:04:34 369 INDEPENDENT
116 CLOPES ROCOSA, FRANCESC 689 01:36:27 00:04:34 370 INDEPENDENT
117 CARBONES FONTAS, XAVIER 291 01:36:29 00:04:34 371 INDEPENDENT
118 LAPIEDRA FORTUNY, ANGEL 166 01:36:44 00:04:35 372 GEIEG-GIRONA
119 GUITERAS OLIVA, ALBERT 520 01:36:55 00:04:35 373 INDEPENDENT
120 PALACIO PALACIO, JUAN CARLOS 116 01:37:13 00:04:36 374 INDEPENDENT
121 FRANQUESA ROCA, JORDI 303 01:37:23 00:04:36 375 UNIO EXCURSIONISTA V
122 SALAMAñA MARESMA, JOAN 323 01:37:27 00:04:37 376 INDEPENDENT
123 AVILES FUNES, JESúS ANGEL 636 01:37:32 00:04:37 377 INDEPENDENT
124 LóPEZ FRANCO, XAVIER 591 01:37:48 00:04:38 378 INDEPENDENT
125 MIARONS BAGARIA, JAUME 701 01:37:48 00:04:38 379 INDEPENDENT
126 SUBIÑA SALVANS, XEVI 158 01:37:53 00:04:38 380 CICLISTA MANLLEUENC
127 RUIZ SANTANDREU, JORDI 487 01:37:54 00:04:38 381 INDEPENDENT
128 BONET HOMS, LLUíS 643 01:37:55 00:04:38 382 INDEPENDENT
129 LOPEZ SORIANO, PERE 333 01:38:01 00:04:38 383 TRIATLó FISIORUTPUJO
130 ROMAGUERA FLAHERTY, JAUME 496 01:38:02 00:04:38 384 CLUB EXCURSIONISTA B
131 FONT BASSAS, JORDI 424 01:38:03 00:04:38 385 INDEPENDENT
132 BUNDO I GELADA, JOSEP 64 01:38:22 00:04:39 386 ATLETISME ANGLES
133 TRIOLA COMAS, JOAN 177 01:38:30 00:04:40 387 INDEPENDENT
134 PARRA CALLEJAS, JOSEP 457 01:38:35 00:04:40 388 INDEPENDENT
135 SEGALES BERENGUER, SANTI 123 01:38:41 00:04:40 389 INDEPENDENT
136 SALAT CASELLAS, JAUME 65 01:38:51 00:04:41 390 RUN RUN 8H.
137 GALLEGO ROBERT, JOAN 446 01:39:07 00:04:41 391 INDEPENDENT
138 GODAYOL CODONY, JORDI 72 01:39:14 00:04:42 392 INDEPENDENT
139 MAYDEU GINEBRA, SANTI 167 01:39:15 00:04:42 393 OSON@CORRE
140 SERRA MAYDEU, CARLES 14 01:39:23 00:04:42 394 OLIMPIC MANLLEU
141 AULET VERDAGUER, RAMON 337 01:39:30 00:04:42 395 OLIMPIC MANLLEU
142 SAGUES PIELLA, LLUIS 519 01:39:35 00:04:43 396 CORREKMINS CASTELLTE
143 FEBRER GODAYOL, ALBERT 506 01:39:36 00:04:43 397 UNIó EXCURSIONISTA V
144 SANTIAGO I RODRIGUEZ, GABRIEL 27 01:39:39 00:04:43 398 C. EXCTA. BLANES
145 PLANAS ESPIGOL, PEP 426 01:39:43 00:04:43 399 INDEPENDENT
146 VEL ZQUEZ CAMPS, HANSI (JAUME) 285 01:39:43 00:04:43 400 CORREDORS.CAT
147 ROMERO MAS, RAFEL 339 01:39:44 00:04:43 401 INDEPENDENT
148 FONT GALLIFA, JOSEP 398 01:39:45 00:04:43 402 INDEPENDENT
149 PUIG CARRERA, CLAUDI 15 01:39:49 00:04:43 403 INDEPENDENT
150 GOMEZ FIGUERAS, XAVIER 335 01:39:54 00:04:44 404 CATALUNYA CAIXA
151 ROCA COMA, JAUME 572 01:40:01 00:04:44 405 INDEPENDENT
152 SOLER SALA, RAMON 272 01:40:04 00:04:44 406 OLIMPIC MANLLEU
153 PLANA MONTSERRAT, JORDI 153 01:40:04 00:04:44 407 JUNIOR
154 MAURI BLAY, JOSEP 124 01:40:09 00:04:44 408 INDEPENDENT
155 ARNAU GUITART, LLORENÇ 265 01:40:09 00:04:44 409 VASTARD RUNNERS
156 CASANOVAS SORS, JOAN 720 01:40:10 00:04:44 410 OSON@CORRE
157 VILARRASA I TARRES, JORDI 93 01:40:19 00:04:45 411 INDEPENDENT
158 CLOT BLANCH, JAUME 422 01:40:34 00:04:46 412 INDEPENDENT
159 GANDULLO FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL 19 01:40:36 00:04:46 413 SOLDAVIC
160 ARUMI RIERA, EDUARD 146 01:40:39 00:04:46 414 OLIMPIC MANLLEU
161 SOLDADO LOPERA, PABLO 735 01:40:52 00:04:46 415 INDEPENDENT
162 BONHOME JORDANA, SERGI 321 01:40:57 00:04:47 416 CLUB ATLETIC MANRESA
163 FERRER CRUSELLAS, LLUIS 624 01:41:03 00:04:47 417 INDEPENDENT
164 RODR¡GUEZ RODRIGUEZ, NILO 25 01:41:08 00:04:47 418 INDEPENDENT
165 PLANS MADI, LLUIS 538 01:41:16 00:04:48 419 C.A.VIC
166 BRIONES CASTILLO, FRANCESC 147 01:41:30 00:04:48 420 OLIMPIC MANLLEU
167 ROLAND, CHRIS 266 01:41:50 00:04:49 421 INDEPENDENT
168 ANGLADA DORDAL, JORDI 513 01:41:53 00:04:49 422 INDEPENDENT
169 PICALLO ARAGUAS, DAVID 161 01:41:54 00:04:49 423 INDEPENDENT
170 RIERA SANTAEULARIA, PERE 576 01:42:02 00:04:50 424 INDEPENDENT
171 CLOS FERRER, DAVID 567 01:42:06 00:04:50 425 INDEPENDENT
172 SALLENT COSTA, LLUíS 687 01:42:38 00:04:51 426 INDEPENDENT
173 FRANQUESA GAROLERA, JAUME 680 01:42:41 00:04:52 427 COMPANYS RUNNERS
174 MORET GOÑI, GUILLEM 430 01:42:45 00:04:52 428 INDEPENDENT
175 RODRIGUEZ ARCARONS, XAVIER 40 01:43:35 00:04:54 429 INDEPENDENT
176 CASALS COLOMER, JORDI 134 01:43:42 00:04:54 430 NOENTRENEM.CAT
177 MARTÍ PRATS, ABEL 532 01:43:54 00:04:55 431 INDEPENDENT
178 LURI CARRASCOSO, XAVIER 41 01:44:03 00:04:55 432 INDEPENDENT
179 SOL· VERGARA, FORTI· 114 01:44:10 00:04:56 433 INDEPENDENT
180 VALENZUELA MUÑOZ, MIGUEL 655 01:44:20 00:04:56 434 INDEPENDENT
181 CURES GRABULOSA, JOAN 129 01:44:21 00:04:56 435 INDEPENDENT
182 SUREDA CORCOY, ANDREU 130 01:44:21 00:04:56 436 INDEPENDENT
183 SANCHEZ DOÑATE, ROGER 351 01:44:47 00:04:58 437 A.E.M. MOLINS DE REI
184 ROMAN JODAR, ANGEL 262 01:45:05 00:04:58 438 C.A. LES TORTUGUES
185 GOTANEGRA FONT, ROGER 45 01:45:10 00:04:59 439 K’N’K RANIN’ KLUB
186 SU REZ ROMERO, XAVIER 257 01:45:11 00:04:59 440 S.A.CORBERA
187 CLIMENT AGUILAR, JORDI 329 01:45:12 00:04:59 441 INDEPENDENT
188 ïCARBà MARTÖN, JORDI 152 01:45:14 00:04:59 442 INDEPENDENT
189 ERRA PUJADA, JOSEP M 728 01:45:18 00:04:59 443 INDEPENDENT
190 GALLIFA MASO, JAUME 229 01:45:20 00:04:59 444 INDEPENDENT
191 MARIN GINES, ORIOL 48 01:45:24 00:04:59 445 INDEPENDENT
192 BOLAÑOS PUJOL, MANEL 90 01:45:26 00:04:59 446 OSON@CORRE
193 ROMEU ROVIRA, CARLES 315 01:45:31 00:05:00 447 INDEPENDENT
194 JORDANA CASAJUANA, FRANCESC 150 01:45:32 00:05:00 448 INDEPENDENT
195 COMELLAS FRANQUESA, JOSEP 151 01:45:32 00:05:00 449 PALAFRUGELL INDEPEND
196 AZNAR I PONS, ALEX 137 01:45:35 00:05:00 450 INDEPENDENT
197 FERRER FABREGAS, JORDI 716 01:45:48 00:05:00 451 INDEPENDENT
198 GALAN, KRIS 420 01:45:49 00:05:00 452 INDEPENDENT
199 MORA NUñEZ, MOISèS 405 01:45:49 00:05:00 453 C.A.VIC
200 DE LA ROSA SANZ, ALBERT 409 01:45:52 00:05:01 454 EL RACONET DE NAVàS
201 BADENAS GUINJOAN, CARLES 189 01:45:53 00:05:01 455 CORREDORS.CAT
202 LÓPEZ BARNET, DAVID 597 01:46:05 00:05:01 456 TANTOS
203 BUXADÉ BACH, CARLES 522 01:46:06 00:05:01 457 C.N. VIC ETB.
204 AUTET GUBIERAS, DANIEL 237 01:46:18 00:05:02 458 INDEPENDENT
205 MU¤OZ ROBLES, JULIO ADOLFO 118 01:46:30 00:05:02 459 ISS L’HOSPITALET
206 MAS GARCIA, DANI 511 01:46:45 00:05:03 460 INDEPENDENT
207 MARTINEZ GUTIERREZ, SERGIO 102 01:47:00 00:05:04 461 INDEPENDENT
208 BARNIOL, ALBERT 592 01:47:04 00:05:04 462 INDEPENDENT
209 CUELLO DE ORO ROZAS, JUAN FRANCISCO 274 01:47:10 00:05:04 463 INDEPENDENT
210 SERRAN0 DAMAS, MANEL 56 01:47:36 00:05:06 464 FLYTORUN
211 FONT RIFA, SEBASTIA 290 01:47:37 00:05:06 465 INDEPENDENT
212 ROYO GINER, SANTIAGO 121 01:47:44 00:05:06 466 INDEPENDENT
213 BLANC OCHOA, SERGI 113 01:47:47 00:05:06 467 INDEPENDENT
214 HERRERO MILLáN, CéSAR 555 01:47:53 00:05:06 468 INDEPENDENT
215 QUINTANILLA VALERO, MANEL 353 01:48:10 00:05:07 469 INDEPENDENT
216 AGUILERA SAñé, JORDI 606 01:48:30 00:05:08 470 INDEPENDENT
217 MARIMON MARTIN, DAVID 231 01:48:50 00:05:09 471 INDEPENDENT
218 POU PALAU, JORDI 223 01:48:50 00:05:09 472 INDEPENDENT
219 ARAGAY ALCAIDE, FRANCESC 251 01:48:56 00:05:09 473 OLIMPIC MANLLEU
220 NOGUE TRABAL, JOAN 62 01:49:11 00:05:10 474 RUN RUN 8H.
221 VILÀ ESPINO, ALBERT 709 01:49:28 00:05:11 475 INDEPENDENT
222 SABORIT VILÀ, CARLES 501 01:49:40 00:05:11 476 INDEPENDENT
223 TOMES CROUS, XAVIER 28 01:49:54 00:05:12 477 INDEPENDENT
224 MONTERO GARCIA, LUIS 465 01:49:59 00:05:12 478 INDEPENDENT
225 BAUTISTA GARCIA, RAMON 456 01:50:07 00:05:13 479 INDEPENDENT
226 LóPEZ XIRó, MIQUEL 612 01:50:10 00:05:13 480 INDEPENDENT
227 PLANAGUMA SALA, PERE 670 01:50:11 00:05:13 481 INDEPENDENT
228 PRAT SALA, JORDI 438 01:50:13 00:05:13 482 INDEPENDENT
229 BARTéS SUBIRATS, JOAN RAMON 559 01:50:25 00:05:14 483 INDEPENDENT
230 SANCHEZ HUERTAS, JOSEP 600 01:50:26 00:05:14 484 U.E. VIC
231 TORRA ROQUETA, IGNASI 301 01:50:34 00:05:14 485 G6:30
232 DEVESA SALA, JOSEP MARIA 692 01:50:39 00:05:14 486 INDEPENDENT
233 BOIX SABATER, CARLES 713 01:50:41 00:05:14 487 INDEPENDENT
234 SALA, PEP 575 01:51:24 00:05:16 488 INDEPENDENT
235 CREHUET HORTELANO, JORDI 273 01:51:27 00:05:16 489 INDEPENDENT
236 PASCUAL CARBALLO, ANDRES 404 01:51:32 00:05:17 490 INDEPENDENT
237 FARRéS SERRA, ABRAHAM 417 01:51:42 00:05:17 491 INDEPENDENT
238 CONDAL, JORDI 348 01:52:10 00:05:19 492 INDEPENDENT
239 ANGUS DOMINGO, JOAN 258 01:52:33 00:05:20 493 OLIMPIC MANLLEU
240 GARRIGOLAS BASSOLS, JORDI 371 01:52:38 00:05:20 494 TRIATLó GIRONA COSTA
241 CAROL BRUGUERA, MARC 648 01:52:54 00:05:21 495 INDEPENDENT
242 GINESTA LLAGOSTERA, JOSEP 561 01:52:55 00:05:21 496 INDEPENDENT
243 VALERO RODRÍGUEZ, ÀNGEL 718 01:53:09 00:05:21 497 INDEPENDENT
244 MOGAS I GIMENEZ., JORDI 30 01:53:16 00:05:22 498 INDEPENDENT
245 BUXO CAPDEVILA, JOSEP MARIA 131 01:54:59 00:05:27 499 INDEPENDENT
246 FIGUERAS GOMEZ, JOSEP LLUíS 631 01:55:12 00:05:27 500 INDEPENDENT
247 GARRIDO RAJO, RAUL 454 01:55:46 00:05:29 501 INDEPENDENT
248 COSTA VIDAL, JOELE 684 01:55:53 00:05:29 502 ATHLETIC PUMITAS
249 PUJALS BRAVO, VICENÇ 498 01:55:56 00:05:29 503 MOUNTAIN RUNNERS
250 TORRES, JOSEP 580 01:55:58 00:05:29 504 INDEPENDENT
251 MASSANES BORROS, SERGI 558 01:56:29 00:05:31 505 INDEPENDENT
252 ROIG DOMINGUEZ, DAVID 651 01:56:40 00:05:31 506 INDEPENDENT
253 PARES CARRIó, JOSEP Mª 347 01:56:49 00:05:32 507 INDEPENDENT
254 ALCUBIERRE ROCA, MANEL 401 01:57:16 00:05:33 508 INDEPENDENT
255 ESTEBAN ANIEL-QUIROGA, ALBERTO 402 01:57:22 00:05:33 509 INDEPENDENT
256 MONTERO FERRER, JORDI 42 01:57:45 00:05:34 510 CAR EL SURELL
257 CIFUENTES ALVAREZ, JORDI 280 01:58:00 00:05:35 511 INDEPENDENT
258 PADROS VALLDEORIOLA, ABEL 187 01:58:02 00:05:35 512 INDEPENDENT
259 FONT CASACUBERTA, JOSEP 477 01:58:09 00:05:36 513 INDEPENDENT
260 BISQUET ILLA, JOSEP 715 01:58:25 00:05:36 514 INDEPENDENT
261 BONMATI TOMAS, JOAN 246 01:58:38 00:05:37 515 INDEPENDENT
262 LLEIDA FEIXAS, DANIEL 392 01:58:53 00:05:38 516 KOLLA CONGRéS
263 TARRATS PONS, EDUARD 79 02:01:55 00:05:46 517 INDEPENDENT
264 GOMEZ ORTEGA , KIKO 17 02:02:07 00:05:47 518 SOLDAVIC
265 BENET SANIGER, XAVIER 76 02:02:17 00:05:47 519 INDEPENDENT
266 CREUS FUSTAGUERAS, JOSEP MARIA 300 02:03:59 00:05:52 520 G6:30
267 PERONA NAVARRO, JOAN 517 02:04:13 00:05:53 521 INDEPENDENT
268 CODOLA FABREGA, SANTI 160 02:04:53 00:05:55 522 INDEPENDENT
269 APARICIO BARDOLET, ENRIC 675 02:04:55 00:05:55 523 INDEPENDENT
270 SUREDA DIAZ, SERGI 637 02:06:35 00:06:00 524 INDEPENDENT
271 ALSASUA BURGUERA, SERGI 169 02:08:53 00:06:06 525 BAILEN 22
272 TORRELLAS BONMATI, MARC 275 02:12:26 00:06:16 526 INDEPENDENT
273 MAURI PLANAS, FERRAN 61 02:13:38 00:06:20 527 KM 0 PONENT
274 VAïLLO I ANGLèS, ÀLVAR 646 02:15:06 00:06:24 528 INDEPENDENT
275 LUCAS GARCIA, JOAN 259 02:19:04 00:06:35 529 OLIMPIC MANLLEU

VETERÀ B FEMENÍ

1 RIERA PLA, ANNA 176 01:29:08 00:04:13 530 L’AIRE
2 MU¤OZ THUILE, MONICA 233 01:42:59 00:04:52 531 INDEPENDENT
3 PALOU CARLES, PILAR 282 01:54:15 00:05:24 532 OLIMPIC MANLLEU
4 MOLES ARANDA, MARINA 244 01:54:45 00:05:26 533 INDEPENDENT
5 ERRA ZUBIRI, ALBA 49 01:59:54 00:05:40 534 INDEPENDENT
6 BAFALLUY DEL EGIDO, ANNA 239 01:59:58 00:05:41 535 INDEPENDENT

VETERÀ B MASCULÍ

1 ESQUIUS MIQUEL, ALFONS 514 01:19:17 00:03:45 536 C.A. MANRESA
2 GIRAVENT MARIN, MIQUEL ANGEL 436 01:19:38 00:03:46 537 INDEPENDENT
3 ESQUIUS MIQUEL, RAMON 516 01:20:18 00:03:48 538 C.A. MANRESA
4 PORTELL PUJOL, JORDI 319 01:21:26 00:03:51 539 OLIMPIC MANLLEU
5 LOPEZ CABALLERO, ALBERT 560 01:21:36 00:03:52 540 ADIDAS DOMINGO CATAL
6 DIAZ AVILES, JUAN MANUEL 98 01:24:28 00:04:00 541 C.A. LES TORTUGUES
7 GARCIA LASHERAS, FRANCISCO 174 01:25:47 00:04:03 542 INFERNO
8 LOPEZ ASTILLERO RUIZ DE LA HERMOSA, 527 01:26:44 00:04:06 543 C.A. LES TORTUGUES
9 POU VILA, JORDI 92 01:27:46 00:04:09 544 INDEPENDENT
10 BUESO RAMIREZ, GERMAN 479 01:28:32 00:04:11 545 SKI CLUB CAMPRODON
11 PERPIÑE MAS, JORDI 191 01:28:37 00:04:12 546 A.A.PALAMOS
12 SILGADO GOMEZ, TOMAS 494 01:28:42 00:04:12 547 C. A. CANOVELLES
13 AYATS I BANSELLS, JOSEP 414 01:31:20 00:04:19 548 INDEPENDENT
14 ANSO VALENTIN, ANTONI 381 01:32:13 00:04:22 549 INDEPENDENT
15 MARTINEZ GEA, JOSEP ANTONI 664 01:32:25 00:04:22 550 C.A. MANRESA
16 CAMPRUBí SUBIRANA, RAMON 388 01:32:43 00:04:23 551 OLIMPIC MANLLEU
17 BOSCH BLANCH, JOSEP 523 01:32:48 00:04:23 552 C.E.TARADELL
18 TAñà FARGAS, JORDI 525 01:32:49 00:04:23 553 ATOTALLET
19 CLOSA PLADEVEYA, JOAN 618 01:32:57 00:04:24 554 MOUNTAIN RUNNERS
20 ROMEU BARBANY, ANTONIU 34 01:33:51 00:04:26 555 CORREDORS.CAT
21 MORENO FURNER, JOSEP-MARIA 156 01:34:01 00:04:27 556 FISIORUTPUJOL
22 HOMEDES PRADES, ADOLF 660 01:35:08 00:04:30 557 INDEPENDENT
23 BARCONS LLORE, FRANCESC-XAVIER 108 01:35:31 00:04:31 558 CLUB ATLETIC TORELLO
24 RODRIGUEZ ANDRES, JOSEP LLUIS 298 01:35:39 00:04:32 559 U.C LA REFORMA
25 CUNILL VILALTA, RAMON 543 01:36:17 00:04:33 560 INDEPENDENT
26 GARRELL CORBERA, XAVIER 140 01:36:50 00:04:35 561 L’AIRE
27 PEREA TORRES, RAFAEL 122 01:37:05 00:04:36 562 FONDISTAS BELLAVISTA
28 ALZINA JUNCADELLA, JORDI 548 01:37:10 00:04:36 563 ESCALDATS DE SÚRIA
29 MIRANDA CAZCARRO, RAMÒN 705 01:37:35 00:04:37 564 VILADECAVALLS
30 GARCIA BONILLA, JAVIER 60 01:37:44 00:04:37 565 DIR SANT CUGAT
31 MOLES ARANDA, JORDI 240 01:37:49 00:04:38 566 INDEPENDENT
32 PEREZ MUÑOZ, ENRIC 297 01:37:58 00:04:38 567 MAIMAKANSU
33 FARRAN VALL, ANTONI 356 01:38:14 00:04:39 568 CORREKMINS CASTELLTE
34 ALACAMBRA SANCHEZ, PERE 449 01:38:27 00:04:39 569 L’AIRE
35 GARRIGA CORTINA, JOSEP MARIA 213 01:39:20 00:04:42 570 INDEPENDENT
36 RODRIGUEZ JIMENEZ, GREGORIO 354 01:39:55 00:04:44 571 C.A. LES TORTUGUES
37 PEIX PUJOL, JOAQUIM 95 01:39:59 00:04:44 572 C.N. VIC ETB.
38 MATEO DE SANCHA, JOSE 221 01:40:00 00:04:44 573 INDEPENDENT
39 SAPORTA BARONET, DAVID 683 01:40:01 00:04:44 574 INDEPENDENT
40 CUDINACHS VALLESPí, PEP 452 01:40:02 00:04:44 575 INDEPENDENT
41 FERRER BALLESTER, XAVIER 711 01:40:03 00:04:44 576 OSON@CORRE
42 GOMEZ ARRAY S, AURELI 38 01:40:09 00:04:44 577 OSON@CORRE
43 TORRES CRUSELLAS, ENRIC 281 01:40:13 00:04:45 578 AMICS DE LA CURSA
44 MERCHANTE GIL, PEDRO 507 01:40:28 00:04:45 579 INDEPENDENT
45 AGUADO IBáñEZ, ANTONIO 340 01:40:33 00:04:45 580 C.A. LES TORTUGUES
46 SALA PUJOL, XAVIER 453 01:40:38 00:04:46 581 SKI CLUB CAMPRODON
47 CALERO GONZ LEZ, FERNANDO 220 01:41:04 00:04:47 582 C.A.CANOVELLES
48 FONT POUS, JORDI 369 01:41:38 00:04:49 583 C.E.TARADELL
49 LOPEZ LOZANO, JOSEP 654 01:41:45 00:04:49 584 INDEPENDENT
50 JAUMIRA SALA, JOSEP 433 01:42:10 00:04:50 585 INDEPENDENT
51 BERTRAN CATALA, JOSEP 89 01:42:10 00:04:50 586 INDEPENDENT
52 LAZARO SOGUES, JOAN 234 01:42:59 00:04:52 587 INDEPENDENT
53 TRIADE PAIRO, JOSEP MARIA 180 01:43:20 00:04:53 588 INDEPENDENT
54 ARCARONS ALIBES, JOAN 512 01:43:38 00:04:54 589 INDEPENDENT
55 CARDONA BLANCH, XAVIER 370 01:43:59 00:04:55 590 INDEPENDENT
56 ROVIRA PARAREDA, PERE 85 01:44:03 00:04:55 591 UNIO EXCTA. VIC
57 PEREZ DE LA VEGA, ANTONIO 608 01:44:05 00:04:56 592 AMICS DE LA CURSA
58 ACOSTA LóPEZ, MIGUEL ANGEL 472 01:44:44 00:04:57 593 INDEPENDENT
59 ABADAL SOLER, JOSEP 674 01:44:53 00:04:58 594 CECB
60 OLIVER BOTAYA, CLAUDI 382 01:45:21 00:04:59 595 INDEPENDENT
61 FABREGA BAIGORRI, JAUME 202 01:45:32 00:05:00 596 INDEPENDENT
62 CACHO CIRES, BRUNO 693 01:45:32 00:05:00 597 INDEPENDENT
63 SENA MASALLERA, XAVIER 32 01:45:48 00:05:00 598 INDEPENDENT
64 MAÑOSA DIVISON, XAVI 584 01:45:52 00:05:01 599 MCHAGUM
65 MANZANO GóMEZ, MARIO 425 01:46:26 00:05:02 600 NO SURRENDER
66 ROJAS SOLER, ANGEL 588 01:46:34 00:05:03 601 INDEPENDENT
67 ANTENTAS COMA, MIQUEL 641 01:46:49 00:05:03 602 INDEPENDENT
68 SIRISI CASANOVAS, JOSEP 418 01:47:11 00:05:04 603 C.E.TARADELL
69 FRIGOLA ROCA, JOSEP 279 01:47:31 00:05:05 604 CLUB ATLETISME ROSES
70 RODRIGUEZ ROSELL, PERE 154 01:47:34 00:05:05 605 INDEPENDENT
71 SURIñACH AGUILAR, JOSEP 581 01:47:50 00:05:06 606 INDEPENDENT
72 JIMENEZ MARTíN, JOSE 586 01:48:05 00:05:07 607 INDEPENDENT
73 CASSASAS, MATEU 663 01:49:04 00:05:10 608 INDEPENDENT
74 FOSSAS TAÑÀ, JOSEP Mª 322 01:49:04 00:05:10 609 INDEPENDENT
75 VILAR SERRAT, JAUME 330 01:49:53 00:05:12 610 OLIMPIC MANLLEU
76 MIRALPEIX GONZALEZ, RAMON 57 01:50:32 00:05:14 611 FLYTORUN
77 MARTIN QUILEZ, JOAQUIM 125 01:50:32 00:05:14 612 BAILEN 22
78 TORAN CASTA¤O, SANTIAGO 283 01:51:57 00:05:18 613 COLA-CAO DRINK-TEAM
79 FREIXA BOFILL, MIQUEL 249 01:53:13 00:05:21 614 OLIMPIC MANLLEU
80 GRAO FERRER, MARCOS 243 01:54:45 00:05:26 615 INDEPENDENT
81 LOZANO GUIJARRO, ANTONIO 540 01:55:08 00:05:27 616 INDEPENDENT
82 CANCIO ANGUIANO, JOSEP MANEL 526 01:55:09 00:05:27 617 INDEPENDENT
83 MASANAS LOPEZ, MOISES 492 01:55:57 00:05:29 618 AVIA COP DE PEDAL
84 FERNANDEZ ARROYO, VICTOR 386 01:57:40 00:05:34 619 INDEPENDENT
85 MACKAY JARQUE, MARK 103 01:58:17 00:05:36 620 INDEPENDENT
86 ACOSTA LOPEZ, JOSE LUIS 475 01:58:20 00:05:36 621 INDEPENDENT
87 SUáREZ RODRíGUEZ, CARLOS 387 01:59:06 00:05:38 622 INDEPENDENT
88 ORDEIG CUSSó, MIQUEL 437 01:59:14 00:05:39 623 INDEPENDENT
89 SOLER TORRES, JOSE MIGUEL 289 01:59:57 00:05:41 624 INDEPENDENT
90 ALBERCA BADENES, AGUSTI 248 02:01:46 00:05:46 625 OLIMPIC MANLLEU
91 GANDUXE GAZO, JAUME 235 02:02:46 00:05:49 626 L’AIRE
92 MONRAS VIDIELLA, XAVIER 50 02:10:01 00:06:09 627 INDEPENDENT
93 BAHI ALBURQUERQUE, RICARD 270 02:10:28 00:06:11 628 CLUB ATLETIC MANRESA
94 BATLLE BACHESTEVE, JOSEP 88 02:15:06 00:06:24 629 MAIMAKANSU
95 BALLESTER VALLS, GUSTAU 489 02:15:38 00:06:25 630 INDEPENDENT
96 SOLER CASTRO, DANIEL 470 02:20:10 00:06:38 631 ATLETISME GIRONA

VETERÀ C FEMENÍ

1 FONT TORRENT, MARIA 474 01:43:37 00:04:54 632 ATLETES TARADELL

VETERÀ C MASCULÍ

1 SERRA BARRIS, JOAN 623 01:28:26 00:04:11 633 OLIMPIC MANLLEU
2 COSTA FARRE, JOAN 733 01:29:09 00:04:13 634 INDEPENDENT
3 SERRA BOTINAS, JOSEP M¦ 190 01:31:18 00:04:19 635 OLIMPIC MANLLEU
4 TORRES I MORA, TONI 450 01:32:34 00:04:23 636 L’AIRE
5 ROMERO ESPINAR, ANTONIO 546 01:35:31 00:04:31 637 L’AIRE
6 BONELL BOSCH, JORDI 734 01:38:45 00:04:40 638 CORREDORS.CAT
7 O HANNAIDH I MAC AOIDH, IAIN 629 01:38:59 00:04:41 639 INDEPENDENT
8 TARRES I BUSQUETS, JAUME 306 01:39:46 00:04:43 640 GRATAN£VOLS DEL MONT
9 MOLES ARANDA, JAVIER 241 01:40:09 00:04:44 641 INDEPENDENT
10 FERNANDEZ LOPEZ, URBANO 385 01:44:40 00:04:57 642 INDEPENDENT
11 TORRES SANCHO, ANGEL 63 01:44:47 00:04:58 643 INDEPENDENT
12 FONT SALLES, JOSEP 619 01:45:44 00:05:00 644 INDEPENDENT
13 MARIN PARELLADA, ANTONI 127 01:49:03 00:05:10 645 C.A.E.S.P.
14 BARRAS MORGADO, DIMAS 199 01:49:03 00:05:10 646 INDEPENDENT
15 FARRE I TARRES, EDUARD 324 01:50:33 00:05:14 647 C.A. LES TORTUGUES
16 TISCAR BEJERANO, JOSE 393 01:51:21 00:05:16 648 INDEPENDENT
17 MOLIST CLARA, JAUME 120 01:53:07 00:05:21 649 INDEPENDENT
18 COROMINAS I DULCET, JORDI 358 01:57:09 00:05:33 650 C.A. LES TORTUGUES
19 VERBO QUIJORNA, JOSE LUIS 288 01:58:16 00:05:36 651 INDEPENDENT
20 AGUILERA DEL AMO, ENRIQUE 325 02:01:40 00:05:46 652 INDEPENDENT
21 IBORRA ARCHS, DOMENEC 133 02:02:41 00:05:48 653 C.A. LES TORTUGUES
22 PEREZ RAMOS, RAFAEL 598 02:03:54 00:05:52 654 INDEPENDENT

VETERÀ D MASCULÍ

1 PRAT ROCA, JORDI 148 01:47:06 00:05:04 655 OLIMPIC MANLLEU
2 GARCIA CASARES, JOSEP 33 01:47:37 00:05:06 656 INDEPENDENT
3 MURILLO MARTINEZ, CARLES 442 02:00:53 00:05:43 657 INDEPENDENT
4 SOLER I ARAGONES, JOAQUIM 110 02:04:31 00:05:54 658 C.A. LES TORTUGUES
5 FERRER CANTAL, ISIDRE 136 02:12:17 00:06:16 659 MAIMAKANSU





Resultats 2ª Eco Mitja Marató Osonacorre Ciutat de Vic – Class. General

19 12 2010

Vic 19 de Desembre de 2.010

POS ATLETA DORSAL TEMPS MITJA POS/CAT CLUB/EQUIP

    1 EL MANSOLIRI, AHMED                                   729 01:10:25    00:03:20     1 de VETERA A M      MESQUITA PU        
    2 DíAZ MARTIN, ERIC                                     704 01:15:33    00:03:34     1 de SENIOR M        C.N REUS PLOMS-DIEDR
    3 MARTINEZ MARTI, JOSEP                                 219 01:15:37    00:03:35     2 de VETERA A M      A 4 EL KM          
    4 BAYES PRAT, DANI                                      164 01:15:50    00:03:35     3 de VETERA A M      CN VIC ETB         
    5 CARRERAS FABREGAT, ALEX                               461 01:16:13    00:03:36     4 de VETERA A M      RUNNING  VALLES    
    6 ANTUNEZ SORIA, TONI                                   218 01:16:18    00:03:36     2 de SENIOR M        L’AIRE             
    7 PIQUE SERRA, JOAN                                     294 01:16:24    00:03:37     5 de VETERA A M      CORREDORS.CAT      
    8 BELEDO LOMA, RUBEN                                    652 01:16:36    00:03:37     3 de SENIOR M        BIKILA  BARCELONA  
    9 GARROTE SAYO, GERARD                                  688 01:16:44    00:03:38     1 de SUB-23 M        GIRONA COSTA BRAVA 
   10 KAJTIH, KHALID                                        518 01:17:13    00:03:39     6 de VETERA A M      C.A. LES TORTUGUES 
   11 ESTEPA FONTANA, VICTOR                                579 01:17:26    00:03:40     4 de SENIOR M        INDEPENDENT        
   12 COSTA LARREGOLA, XAVI                                 431 01:18:13    00:03:42     7 de VETERA A M      XAFATOLLS          
   13 BORDALLO ROVIRA, DANI                                 505 01:18:16    00:03:42     5 de SENIOR M        C.A.VIC            
   14 CARDENAS RUIZ, DAVID                                   37 01:18:34    00:03:43     8 de VETERA A M      L’AIRE             
   15 LóPEZ FERNáNDEZ, CARLOS                               621 01:18:53    00:03:44     9 de VETERA A M      PRAT TRIATLO       
   16 SANJAUME I CALVET, MARC                                66 01:19:05    00:03:44     6 de SENIOR M        COLúLECTIU D’ATLETES
   17 GARCIA BARRERO, EULOGIO                               204 01:19:08    00:03:45     7 de SENIOR M        A 4 EL KM          
   18 GISPERT GIRON, MARC                                   610 01:19:11    00:03:45     8 de SENIOR M        C.E. PICORNELL     
   19 ESQUIUS  MIQUEL, ALFONS                               514 01:19:17    00:03:45     1 de VETERA B M      C.A. MANRESA       
   20 FERRER FERRER, LLUíS                                  585 01:19:23    00:03:45    10 de VETERA A M      A 4 EL KM          
   21 VIñAS I SOLER, JOSEP                                  616 01:19:28    00:03:46     9 de SENIOR M        INDEPENDENT        
   22 VALLDEORIOLA BLANCAFORT, XAVIER                       661 01:19:30    00:03:46    10 de SENIOR M        ASS. ESP. DIEDRE   
   23 GIRAVENT MARIN, MIQUEL ANGEL                          436 01:19:38    00:03:46     2 de VETERA B M      INDEPENDENT        
   24 CINCA MORROS, SERGI                                   544 01:20:02    00:03:47    11 de VETERA A M      CLUB TRIATLO L’EIXD
   25 ESQUIUS  MIQUEL, RAMON                                516 01:20:18    00:03:48     3 de VETERA B M      C.A. MANRESA       
   26 BARRANCOS SOLERA, JORDI                               276 01:20:30    00:03:48    12 de VETERA A M      U.E. VIC           
   27 GRIFOLL BRAVO, ARNAU                                  365 01:20:59    00:03:50    11 de SENIOR M        C.N. VIC ETB.      
   28 SERRAT GARCIA, ANGEL                                  658 01:21:20    00:03:51     2 de SUB-23 M        CC MANLLEUENC      
   29 QUINTAS, XAVI                                         106 01:21:21    00:03:51    13 de VETERA A M      INDEPENDENT        
   30 PORTELL PUJOL, JORDI                                  319 01:21:26    00:03:51     4 de VETERA B M      OLIMPIC MANLLEU    
   31 SERRA CROSAS, JOSEP                                   260 01:21:30    00:03:51    14 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
   32 GOMEZ GARCíA, JOSE                                    649 01:21:31    00:03:51    12 de SENIOR M        BIKILA BARCELONA   
   33 LOPEZ CABALLERO, ALBERT                               560 01:21:36    00:03:52     5 de VETERA B M      ADIDAS DOMINGO CATAL
   34 PARAREDA NADEU, JORDI                                 627 01:21:42    00:03:52    13 de SENIOR M        C.A.VIC            
   35 PEREA CAMPOY, IVAN                                    132 01:21:43    00:03:52    14 de SENIOR M        CLUB FONDISTES BELLA
   36 PUIGDOLLERS TONDO, JORDI                              342 01:22:02    00:03:53    15 de SENIOR M        CLUB NATACIÓ-TRIATLÓ
   37 MORALES SOBIRANA, MIQUEL                              537 01:22:10    00:03:53    15 de VETERA A M      C.A.VIC            
   38 GIL BERTRAN, ROGER                                    486 01:22:13    00:03:53    16 de SENIOR M        RASTERUNNERS       
   39 HERMS CLAPERS, PERE                                    13 01:22:29    00:03:54    16 de VETERA A M      CAR EL SURELL      
   40 ARIZA QUINTANA, FRANCISCO MANUEL                      165 01:22:30    00:03:54    17 de VETERA A M      L’AIRE             
   41 CAROL BRUGUERA, MIA                                   508 01:22:47    00:03:55    18 de VETERA A M      ASS. ESP. DIEDRE   
   42 CASANOVA CLUSELLS, JORDI                              119 01:23:05    00:03:56    17 de SENIOR M        CLUB NATACIO BANYOLE
   43 RIEROLA CASADEVALL, RAMON                             155 01:23:08    00:03:56    19 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
   44 LIESA HERNANDEZ, DAVID                                328 01:23:10    00:03:56    18 de SENIOR M        INDEPENDENT        
   45 UREÑA LARA, JORDI                                     549 01:23:20    00:03:57    19 de SENIOR M        INDEPENDENT        
   46 FERNANDEZ COMA, JOSE MANUEL                           256 01:23:36    00:03:57    20 de SENIOR M        A.C. CARNS VIAPLANA
   47 VILA PUJOL, ROGER                                     197 01:23:46    00:03:58    21 de SENIOR M        C.N. VIC ETB.      
   48 RIERA VIGUE, MARC                                     633 01:23:46    00:03:58    22 de SENIOR M        CAT TORELLÓ        
   49 CANYELLES SUCARRATS, JORDI                             70 01:23:47    00:03:58    20 de VETERA A M      GIMBE              
   50 MARCH GUBIERAS, DAVID                                 224 01:23:54    00:03:58    21 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
   51 CUEVAS PEREZ, FRANCESC                                550 01:24:08    00:03:59    23 de SENIOR M        A.C. CARNS VIAPLANA
   52 COLOMER MOLIST, GERARD                                668 01:24:15    00:03:59     3 de SUB-23 M        CICLISTA VOLTREGA  
   53 MASS¢ I PASTELLS, JOAN                                145 01:24:19    00:03:59    22 de VETERA A M      AEF LA SELVA       
   54 BRUN TORRAS, IVAN                                      20 01:24:20    00:03:59    24 de SENIOR M        AEF LA SELVA       
   55 DIAZ AVILES, JUAN MANUEL                               98 01:24:28    00:04:00     6 de VETERA B M      C.A. LES TORTUGUES 
   56 LOPEZ I FAGEDA, GUILLEM                               570 01:24:36    00:04:00    25 de SENIOR M        CUPSI QÜISTA       
   57 TOLOSA ANGLADA, JAUME                                 676 01:24:39    00:04:00    23 de VETERA A M      C.A.VIC            
   58 HOMS VALLDEORIOLA, ABEL                               316 01:24:47    00:04:01    24 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
   59 VELAZQUEZ MOYA, JUANRA                                467 01:24:50    00:04:01    25 de VETERA A M      A.E.BLANCAFORT TRIAT
   60 RIBAS BADOSA, IVAN                                    552 01:24:55    00:04:01    26 de SENIOR M        TRIATLO AMETLLA VALL
   61 REDONDO RELLO, CIRIACO                                 36 01:24:57    00:04:01    26 de VETERA A M      OSON@CORRE         
   62 VERDAGUER MAYOL, JORDI                                714 01:24:58    00:04:01    27 de SENIOR M        OAR VIC            
   63 BERENGUERAS ASPERO, CARLES                            531 01:24:59    00:04:01    27 de VETERA A M      INDEPENDENT        
   64 AGRAMUNT LUZ¢N, JORDI                                 215 01:25:05    00:04:01    28 de SENIOR M        CLUB TRIATLO SABADEL
   65 BARTOLO SIMON, LLUíS                                  416 01:25:11    00:04:02    28 de VETERA A M      TRIATLó BERGA      
   66 POUSA HIJóS, VíCTOR                                   423 01:25:12    00:04:02    29 de VETERA A M      INDEPENDENT        
   67 RASCAN SOTO, JORDI                                    192 01:25:15    00:04:02    30 de VETERA A M      A.C. CARNS VIAPLANA
   68 BLASCO QUILES, KIKO                                   226 01:25:15    00:04:02    31 de VETERA A M      A.C. CARNS VIAPLANA
   69 BOIXADO CALM, JOAN                                    196 01:25:17    00:04:02    32 de VETERA A M      INDEPENDENT        
   70 CASADELLÀ GARDELLA, JORDI                             708 01:25:29    00:04:03    29 de SENIOR M        ATLETISME OLOT/TERRA
   71 MUDARRA MORA, ANTONI                                   35 01:25:31    00:04:03    33 de VETERA A M      INDEPENDENT        
   72 PERA  SàNCHEZ, RAMON MARIA                            327 01:25:36    00:04:03    34 de VETERA A M      INDEPENDENT        
   73 MIGUELES BARRERA, JESúS                               628 01:25:39    00:04:03    35 de VETERA A M      ESCALDATS DE SÚRIA 
   74 NUñEZ MESA, ENCARNA                                   344 01:25:42    00:04:03     1 de SENIOR F        C.A.VIC            
   75 FRANCO SALAS, TONI                                    193 01:25:43    00:04:03    36 de VETERA A M      MOLLET             
   76 GARCIA LASHERAS, FRANCISCO                            174 01:25:47    00:04:03     7 de VETERA B M      INFERNO            
   77 CUESTA MENDOZA, ANTONIO                               162 01:25:49    00:04:04    37 de VETERA A M      INDEPENDENT        
   78 PARTEGAS AMAT, SALVADOR                               574 01:25:55    00:04:04    30 de SENIOR M        CLUB TRIATLO L’EIXD
   79 GUINART AGUSTIN, JULIAN                               200 01:25:56    00:04:04    38 de VETERA A M      L’AIRE             
   80 RIUS C, MARC                                           80 01:25:59    00:04:04    31 de SENIOR M        CLUB TRIATLO GRANOLL
   81 DE SANTOS MARIN, VICTOR                               468 01:26:03    00:04:04    32 de SENIOR M        A.E.BLANCAFORT TRIAT
   82 SANTIVERI FREIXA, DAMIA                               634 01:26:08    00:04:04    33 de SENIOR M        CLUB TRIATLO L’EIXD
   83 TARTER BRAVO, ALBERT                                  602 01:26:09    00:04:05    34 de SENIOR M        C.N. VIC ETB.      
   84 GUITERAS PETITBO, QUICO                               245 01:26:15    00:04:05    39 de VETERA A M      C.A. MANRESA       
   85 MORENO S·NCHEZ, JOSEP MANEL                           261 01:26:18    00:04:05    40 de VETERA A M      CLUB TRIATLO GRANOLL
   86 ERRA ROMA, DAVID                                      336 01:26:21    00:04:05    41 de VETERA A M      ATOTALLET          
   87 PERARNAU VERDAGUER, JOSEP                             287 01:26:25    00:04:05    42 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
   88 VILÀ MORA, RAMON                                      590 01:26:29    00:04:05    43 de VETERA A M      CLUB TRIATLO L’EIXD
   89 LOPEZ ASTILLERO RUIZ DE LA HERMOSA, MIGUEL            527 01:26:44    00:04:06     8 de VETERA B M      C.A. LES TORTUGUES 
   90 MAS FEBRER, JOSEP                                     295 01:26:53    00:04:07    35 de SENIOR M        INDEPENDENT        
   91 GORDILLO GAGO, FRANCISCO                              216 01:26:59    00:04:07    44 de VETERA A M      INDEPENDENT        
   92 BARRANCO ESTEVEZ, LEANDRE                             143 01:26:59    00:04:07    36 de SENIOR M        OLIMPIC MANLLEU    
   93 AIJÓN LÓPEZ, JUAN                                     645 01:27:07    00:04:07    45 de VETERA A M      INDEPENDENT        
   94 JUAREZ ROS, CARLES                                    364 01:27:15    00:04:08    46 de VETERA A M      INDEPENDENT        
   95 CALVET VILA, JOSEP M                                  685 01:27:22    00:04:08    47 de VETERA A M      CLUB CENTRE EXC LLOR
   96 MASRAMON PUIGDOMENECH, JORDI                          138 01:27:31    00:04:08    37 de SENIOR M        C.E. SOLSONES      
   97 MARTINEZ MONTESINOS, LUCIA                             91 01:27:34    00:04:09     2 de SENIOR F        ADIDAS DOMINGO CATAL
   98 JUANUIX VILARDELL, CARLES                             483 01:27:37    00:04:09    48 de VETERA A M      INDEPENDENT        
   99 IBAñEZ CASADEMUNT, XAVIER                             557 01:27:38    00:04:09    49 de VETERA A M      L’AIRE             
  100 SALAT CASELLAS, XEVI                                  493 01:27:39    00:04:09    38 de SENIOR M        UNIó EXCURSIONISTA D
  101 POU VILA, JORDI                                        92 01:27:46    00:04:09     9 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  102 RODRIGUEZ ESPINOSA, ALBERTO                           485 01:28:10    00:04:10    39 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  103 ESTEBAN GARCIA, DAVID                                 466 01:28:12    00:04:10    50 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  104 VERDAGUER I ARROYO, ÀNGEL                             556 01:28:15    00:04:10    51 de VETERA A M      CLUB ATLETISME OLOT
  105 MARQUEZ BALTA, OSCAR                                  677 01:28:18    00:04:11    40 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  106 MARTINEZ SALLES, JOAN ANTONI                          577 01:28:19    00:04:11    41 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  107 PIETX MESON, ERNEST                                   432 01:28:20    00:04:11    52 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  108 PARÉ SORIANO, SANTI                                   317 01:28:23    00:04:11    53 de VETERA A M      OSON@CORRE         
  109 ILLAMOLA PARE, JORDI                                  396 01:28:24    00:04:11    42 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  110 COROMINAS PONT, ALBERT                                338 01:28:24    00:04:11    54 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
  111 SERRA BARRIS, JOAN                                    623 01:28:26    00:04:11     1 de VETERA C M      OLIMPIC MANLLEU    
  112 ALONSO ROSELL, ORIOL                                  706 01:28:31    00:04:11    43 de SENIOR M        ACE BOMBERS BARCELON
  113 BUESO RAMIREZ, GERMAN                                 479 01:28:32    00:04:11    10 de VETERA B M      SKI CLUB CAMPRODON 
  114 CASTRO MORALES, MARC                                   55 01:28:33    00:04:11    44 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  115 PERPIÑE MAS, JORDI                                    191 01:28:37    00:04:12    11 de VETERA B M      A.A.PALAMOS        
  116 BAUTISTA GARCIA, XEVI                                 455 01:28:38    00:04:12    45 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  117 GONZALEZ RESBIER, DAVID                               642 01:28:41    00:04:12    55 de VETERA A M      VILADECAVALLS      
  118 SILGADO GOMEZ, TOMAS                                  494 01:28:42    00:04:12    12 de VETERA B M      C. A. CANOVELLES   
  119 PEREZ I GALINDO, JORDI                                667 01:28:48    00:04:12    56 de VETERA A M      GESTIONS S´ABANELL 
  120 PALAU BARTRINA, DANIEL                                717 01:28:48    00:04:12    57 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  121 CASTRO GALÁN, JOSEP MARIA                             673 01:28:49    00:04:12    58 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  122 CULI MAYDEU, MARC                                      11 01:28:51    00:04:12    59 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  123 SALVANS MUNS, GIL                                     308 01:28:53    00:04:12    46 de SENIOR M        CORREDORS.CAT      
  124 SALA PULI, JOSEP                                      481 01:28:54    00:04:12    60 de VETERA A M      SKI CLUB CAMPRODON 
  125 ZIANI, ALI                                            510 01:28:55    00:04:12    47 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  126 BARRANCO ESTEVEZ, DANI                                144 01:28:56    00:04:12    48 de SENIOR M        OLIMPIC MANLLEU    
  127 GENER¢ PRAT, ALBERT                                    96 01:28:57    00:04:12    49 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  128 MURTRA SERRA, EUDALD                                   31 01:28:58    00:04:13    50 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  129 ROSA PEñA, FERNANDO                                   604 01:29:01    00:04:13    51 de SENIOR M        ZENKIU RUNNERS CLUB
  130 RODRIGUEZ FERNANDEZ, JONATHAN                         723 01:29:02    00:04:13    52 de SENIOR M        ASS. ESP. DIEDRE   
  131 MORALES ROLDAN, MIQUEL                                242 01:29:05    00:04:13    61 de VETERA A M      CERDANYOLA CH ATLETI
  132 RIERA PLA, ANNA                                       176 01:29:08    00:04:13     1 de VETERA B F      L’AIRE             
  133 SATORRAS TRULLOLS, LLUIS                              168 01:29:08    00:04:13    62 de VETERA A M      TEAM MOLINET       
  134 COSTA FARRE, JOAN                                     733 01:29:09    00:04:13     2 de VETERA C M      INDEPENDENT        
  135 FARRÉS PICANYOL, JOAN                                 696 01:29:12    00:04:13    63 de VETERA A M      PEPAS              
  136 BONFILL ASPERO, MIQUEL                                443 01:29:18    00:04:13    64 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  137 DAM CASAS, ERNEST                                     515 01:29:24    00:04:14    65 de VETERA A M      OSON@CORRE         
  138 GODAYOL CODONY, JOSEP                                  71 01:29:24    00:04:14    66 de VETERA A M      CLUB TENNIS VIC    
  139 RIUBROGENT ANGLADA, ALBERT                            703 01:29:26    00:04:14    67 de VETERA A M      OSON@CORRE         
  140 FERRER RIERA, ESTER                                   341 01:29:26    00:04:14     3 de SENIOR F        CLUB NATACIÓ-TRIATLÓ
  141 ALGUERO GRACIA, VICTOR                                722 01:29:27    00:04:14    68 de VETERA A M      OSON@CORRE         
  142 MINOVES VILAREGUT, GABRIEL                            678 01:29:48    00:04:15    69 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  143 BUJALANCE S NCHEZ, ADRIANO                            142 01:29:58    00:04:15    53 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  144 MARTINEZ, MANELE                                      594 01:30:05    00:04:16    54 de SENIOR M        ATHLETIC PUMITAS   
  145 OLIVE PARERA, JOAN                                    368 01:30:09    00:04:16    55 de SENIOR M        COLA CAO DRINK TEAM
  146 EGUZQUIZA SáNCHEZ, IñAKI                              702 01:30:09    00:04:16     4 de SUB-23 M        C.A.VIC            
  147 TABERNE BARRI, CARLES                                  24 01:30:21    00:04:16    70 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  148 SALAMO CASALS, DAVID                                  205 01:30:34    00:04:17    56 de SENIOR M        CENTRE ALPI VALL DEL
  149 CORDER LOPEZ, ENRIC                                    12 01:30:36    00:04:17    71 de VETERA A M      C.N. VIC ETB.      
  150 DIAZ SERRANO, DAVID                                   254 01:30:36    00:04:17    57 de SENIOR M        L’AIRE             
  151 PUJADAS AREGALL, DANIEL                                74 01:30:54    00:04:18    72 de VETERA A M      OSON@CORRE         
  152 MARTINEZ GIRO, JESUS                                  611 01:30:58    00:04:18    73 de VETERA A M      ATLETISME FIGUERES 
  153 BADIA LLORENS, MARIO                                  286 01:31:02    00:04:18    74 de VETERA A M      CORREDORS.CAT      
  154 COLLELL PARE, GUILLEM                                 730 01:31:10    00:04:19     5 de SUB-23 M        INDEPENDENT        
  155 CACERES VAZ, MIGUEL ANGEL                             278 01:31:11    00:04:19    75 de VETERA A M      CLUB ATLETISME ROSES
  156 SERRA BOTINAS, JOSEP M¦                               190 01:31:18    00:04:19     3 de VETERA C M      OLIMPIC MANLLEU    
  157 AYATS I BANSELLS, JOSEP                               414 01:31:20    00:04:19    13 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  158 COSTA SEÑÉ, GERARD                                    435 01:31:24    00:04:19    58 de SENIOR M        OSON@CORRE         
  159 MARTíN DE RIOJA, LUIS                                 380 01:31:25    00:04:19    59 de SENIOR M        CORREDORS.CAT      
  160 BLANCHAR ROCA, FELIP                                   52 01:31:34    00:04:20    60 de SENIOR M        PENYS APA ANEM-HI  
  161 BENITO BOVE, JORDI                                    391 01:31:37    00:04:20    76 de VETERA A M      C.A.VIC            
  162 ALARCON VILARDELL, DAVID                               81 01:31:38    00:04:20    61 de SENIOR M        CLUB TRIATLO GRANOLL
  163 UTRILLA UTRILLA, CARLOS JESúS                         372 01:31:45    00:04:20    77 de VETERA A M      CLUB ATLETISMO CRIPT
  164 ASPERó I MASACHS, FRANCESC                            349 01:31:46    00:04:20    62 de SENIOR M        CLUB NATACIO OLOT  
  165 CLAPES PUIG, XAVIER                                   434 01:31:53    00:04:21    78 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  166 VEGA VEGA, LUIS ANGEL                                 499 01:32:00    00:04:21    79 de VETERA A M      COBARDES           
  167 ANSO VALENTIN, ANTONI                                 381 01:32:13    00:04:22    14 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  168 AVENI, VERONICA                                       304 01:32:16    00:04:22     4 de SENIOR F        C.N. VIC ETB.      
  169 REDON REDON, ELISEO                                   565 01:32:19    00:04:22    80 de VETERA A M      C.E. PICORNELL     
  170 MARTINEZ GEA, JOSEP ANTONI                            664 01:32:25    00:04:22    15 de VETERA B M      C.A. MANRESA       
  171 HOMS PUJOLS, JORDI                                    578 01:32:26    00:04:22    63 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  172 TORRES I MORA, TONI                                   450 01:32:34    00:04:23     4 de VETERA C M      L’AIRE             
  173 RUBIO LLAMBI, XAVIER                                  647 01:32:36    00:04:23    81 de VETERA A M      FOMENT EXCURSIONISTA
  174 BOFILL VISELLACH, JOAN                                541 01:32:41    00:04:23    64 de SENIOR M        FXR                
  175 PORTELL PEIPOCH, MARC                                 528 01:32:42    00:04:23    65 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  176 CAMPRUBí SUBIRANA, RAMON                              388 01:32:43    00:04:23    16 de VETERA B M      OLIMPIC MANLLEU    
  177 BOSCH BLANCH, JOSEP                                   523 01:32:48    00:04:23    17 de VETERA B M      C.E.TARADELL       
  178 TAñà FARGAS, JORDI                                    525 01:32:49    00:04:23    18 de VETERA B M      ATOTALLET          
  179 CALVO ARMENGOL, DAVID                                 495 01:32:50    00:04:24    66 de SENIOR M        C.N. VIC ETB.      
  180 CABANAS COMA, JOSEP MARIA                             185 01:32:50    00:04:24    82 de VETERA A M      ESPORTS VIVAC CAMPRO
  181 JUAREZ MONTES, OSCAR                                  173 01:32:52    00:04:24    67 de SENIOR M        C.E.PARETS         
  182 FERRER CASTELL, JOAN                                  547 01:32:53    00:04:24    83 de VETERA A M      ATOTALLET          
  183 SOLER PéREZ, TONI                                     491 01:32:55    00:04:24    84 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  184 CLOSA PLADEVEYA, JOAN                                 618 01:32:57    00:04:24    19 de VETERA B M      MOUNTAIN RUNNERS   
  185 QUINTANILLA VALERO, DAVID                             352 01:32:58    00:04:24    68 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  186 DIAZ SERRANO, JUAN CARLOS                             255 01:32:59    00:04:24    69 de SENIOR M        L’AIRE             
  187 ADELL GAZQUEZ, DAVID                                  448 01:33:02    00:04:24    70 de SENIOR M        A. A. TONA         
  188 MARTINEZ, ENRIC                                       731 01:33:09    00:04:24    71 de SENIOR M        RUNNING HOOLIGAN – P
  189 TERRADAS I SANCHEZ, RAMON                             476 01:33:09    00:04:24    85 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  190 CORRAL GIL, DAVID                                     149 01:33:12    00:04:25    72 de SENIOR M        CLUB TRIATLO GRANOLL
  191 SANCHEZ ROMERO, SERGIO                                126 01:33:12    00:04:25    86 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  192 BESORA MOLINS, ERIC                                   332 01:33:13    00:04:25    87 de VETERA A M      TRIATLó FISIORUTPUJO
  193 CAÑADA MARTINEZ, CESAR                                458 01:33:14    00:04:25    73 de SENIOR M        PLAZA OSONA TEEM   
  194 BRETT, DUNCAN                                         184 01:33:14    00:04:25    74 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  195 SARRETA CORTINA, ANDREU                                26 01:33:20    00:04:25    88 de VETERA A M      C.N. VIC ETB.      
  196 PUIG RELATS, FRANCESC                                 135 01:33:25    00:04:25    89 de VETERA A M      BTT CONCOS         
  197 VILA CASTAÑE, XAVI                                    159 01:33:26    00:04:25    75 de SENIOR M        A.E.RUNNERS BERGUEDA
  198 PEDROSA GIMENEZ, JULIO                                331 01:33:30    00:04:25    90 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  199 SOTORRA VILA, ORSINI                                  632 01:33:31    00:04:25    76 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  200 SABORIT PUIG, SANTI                                   343 01:33:41    00:04:26    91 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  201 PRATDESABA FERNANDEZ, TONI                            566 01:33:43    00:04:26    92 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  202 SOLé CLAPERA, ÀNGEL                                   617 01:33:45    00:04:26    93 de VETERA A M      WWW.NOENTRENEM.CAT 
  203 GRAS SERRA, JORDI                                     533 01:33:46    00:04:26    94 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  204 PIELIES SERRAT, ANGEL                                 183 01:33:47    00:04:26    95 de VETERA A M      ATLETISME ANGLES   
  205 ROMEU BARBANY, ANTONIU                                 34 01:33:51    00:04:26    20 de VETERA B M      CORREDORS.CAT      
  206 PERPINYE TEIXIDO, XAVIER                              264 01:33:57    00:04:27    96 de VETERA A M      CLUB ESQUI FONTALBA
  207 MORENO FURNER, JOSEP-MARIA                            156 01:34:01    00:04:27    21 de VETERA B M      FISIORUTPUJOL      
  208 CAMPS I SERRAMITJA , JORDI                            374 01:34:02    00:04:27    97 de VETERA A M      ATLETISME ANGLES   
  209 AUGUET MARTINEZ, JORDI                                195 01:34:04    00:04:27    77 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  210 SOLA CARANDELL,LLUIS                                  571 01:34:09    00:04:27    98 de VETERA A M      ATLETES D’ALTAFULLA
  211 SERRA SERRALLONGA , XAVIER                            357 01:34:19    00:04:28    99 de VETERA A M      CE ESQUIROL        
  212 HERNANDEZ MARQUEZ, SERGI                              656 01:34:19    00:04:28    78 de SENIOR M        CAT TORELLÓ        
  213 PUBILL CUNILL, DAVID                                  482 01:34:26    00:04:28   100 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  214 CORTES PUIG, OSCAR                                    691 01:34:36    00:04:29   101 de VETERA A M      MUNTANYENC SANT CUGA
  215 TERRICABRAS JUTGLAR, JAUME                            439 01:34:41    00:04:29    79 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  216 BUTINY· CASTILLO, JORDI                                82 01:34:52    00:04:29   102 de VETERA A M      AEF LA SELVA       
  217 MARQUEZ VILLODRE, ALFONS                              210 01:35:02    00:04:30   103 de VETERA A M      N/A                
  218 MARQUEZ, LLUIS                                         73 01:35:02    00:04:30   104 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  219 HOMEDES PRADES, ADOLF                                 660 01:35:08    00:04:30    22 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  220 COSTA CATALAN, SERGI                                  318 01:35:11    00:04:30    80 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  221 SOLER  PEREZ, CARLES                                  478 01:35:14    00:04:30   105 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  222 DAVIES, MATTHEW                                        97 01:35:15    00:04:30   106 de VETERA A M      METROPOLITAN SAGRADA
  223 ROMERO ESPINAR, ANTONIO                               546 01:35:31    00:04:31     5 de VETERA C M      L’AIRE             
  224 BARCONS LLORE, FRANCESC-XAVIER                        108 01:35:31    00:04:31    23 de VETERA B M      CLUB ATLETIC TORELLO
  225 SAMBLAS GONZALEZ, PACO                                292 01:35:36    00:04:31   107 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  226 CAMPS PIELLA, JORDI                                   700 01:35:38    00:04:31    81 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  227 BARCELÓ CARRIÓ, JOAN                                  622 01:35:39    00:04:32   108 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  228 RODRIGUEZ ANDRES, JOSEP LLUIS                         298 01:35:39    00:04:32    24 de VETERA B M      U.C LA REFORMA     
  229 BONFILL ASPERÓ, CARLES                                441 01:35:40    00:04:32    82 de SENIOR M        MVR                
  230 COSTA PONT, DAVID                                     302 01:35:43    00:04:32   109 de VETERA A M      G6:30              
  231 PUIGDOLLERS VILLENA, ALBERT                            29 01:35:43    00:04:32   110 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  232 GRACIA ALOY, MARC                                     639 01:35:46    00:04:32    83 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  233 URROZ TRABAL, XAVIER                                  480 01:35:48    00:04:32   111 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  234 CARRILLO CARRERA, MATIES                              589 01:35:52    00:04:32   112 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  235 CALDERON GUILLEN, JOAN MANEL                          389 01:36:03    00:04:33    84 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  236 PEñA DE FRUTOS, JESúS                                 609 01:36:13    00:04:33   113 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  237 CASTAñE SALES, XAVIER                                 379 01:36:15    00:04:33   114 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  238 CUNILL VILALTA, RAMON                                 543 01:36:17    00:04:33    25 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  239 FERNANDEZ BARRIENTOS, TOMAS                           238 01:36:21    00:04:34   115 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  240 CLOPES ROCOSA, FRANCESC                               689 01:36:27    00:04:34   116 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  241 CARBONES FONTAS, XAVIER                               291 01:36:29    00:04:34   117 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  242 TORRES MURATET, ROGER                                 444 01:36:31    00:04:34    85 de SENIOR M        RUNNING HOOLIGAN – P
  243 MAS MONTES, MARCEL                                    635 01:36:36    00:04:34    86 de SENIOR M        DALTERNE           
  244 BONILLA VEGA, TOMAS                                   269 01:36:38    00:04:34    87 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  245 VILARO CARRIO, ENRIC                                  573 01:36:41    00:04:34    88 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  246 LAPIEDRA FORTUNY, ANGEL                               166 01:36:44    00:04:35   118 de VETERA A M      GEIEG-GIRONA       
  247 GARRELL CORBERA, XAVIER                               140 01:36:50    00:04:35    26 de VETERA B M      L’AIRE             
  248 GUITERAS OLIVA, ALBERT                                520 01:36:55    00:04:35   119 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  249 ARUMI JIMENEZ, ANGEL                                  601 01:36:55    00:04:35    89 de SENIOR M        CLUB ATLETIC TORELLO
  250 MAURI COSTA, IVAN                                     464 01:37:00    00:04:35    90 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  251 PEREA TORRES, RAFAEL                                  122 01:37:05    00:04:36    27 de VETERA B M      FONDISTAS BELLAVISTA
  252 MARTIN ALMANSA, JOAN MANEL                            551 01:37:07    00:04:36    91 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  253 REDONDO RODRIGUEZ, MANOLO                             459 01:37:09    00:04:36    92 de SENIOR M        PLAZA OSONA TEEM   
  254 GONZALEZ CANTOS, JAUME                                112 01:37:10    00:04:36    93 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  255 ALZINA JUNCADELLA, JORDI                              548 01:37:10    00:04:36    28 de VETERA B M      ESCALDATS DE SÚRIA 
  256 PALACIO PALACIO, JUAN CARLOS                          116 01:37:13    00:04:36   120 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  257 FRANQUESA ROCA, JORDI                                 303 01:37:23    00:04:36   121 de VETERA A M      UNIO EXCURSIONISTA V
  258 SALAMAñA MARESMA, JOAN                                323 01:37:27    00:04:37   122 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  259 JIMENEZ ALONSO, JOSE ENRIQUE                          419 01:37:27    00:04:37    94 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  260 LINARES REBOLLO, DAVID                                539 01:37:30    00:04:37    95 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  261 AVILES FUNES, JESúS ANGEL                             636 01:37:32    00:04:37   123 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  262 MIRANDA CAZCARRO, RAMÒN                               705 01:37:35    00:04:37    29 de VETERA B M      VILADECAVALLS      
  263 GARCIA BONILLA, JAVIER                                 60 01:37:44    00:04:37    30 de VETERA B M      DIR SANT CUGAT     
  264 LóPEZ FRANCO, XAVIER                                  591 01:37:48    00:04:38   124 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  265 MIARONS BAGARIA, JAUME                                701 01:37:48    00:04:38   125 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  266 MOLES ARANDA, JORDI                                   240 01:37:49    00:04:38    31 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  267 CERRADA GIMENEZ, GERARD                               503 01:37:51    00:04:38    96 de SENIOR M        RUNNING HOOLIGAN – P
  268 ARMENGOL i VILAR, MANEL                               694 01:37:51    00:04:38    97 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  269 SUBIÑA SALVANS, XEVI                                  158 01:37:53    00:04:38   126 de VETERA A M      CICLISTA MANLLEUENC
  270 RUIZ SANTANDREU, JORDI                                487 01:37:54    00:04:38   127 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  271 BONET HOMS, LLUíS                                     643 01:37:55    00:04:38   128 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  272 PEREZ MUÑOZ, ENRIC                                    297 01:37:58    00:04:38    32 de VETERA B M      MAIMAKANSU         
  273 LOPEZ SORIANO, PERE                                   333 01:38:01    00:04:38   129 de VETERA A M      TRIATLó FISIORUTPUJO
  274 ROMAGUERA FLAHERTY, JAUME                             496 01:38:02    00:04:38   130 de VETERA A M      CLUB EXCURSIONISTA B
  275 FONT BASSAS, JORDI                                    424 01:38:03    00:04:38   131 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  276 MARTINEZ GARCIA, DAVID                                250 01:38:11    00:04:39    98 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  277 FARRAN VALL, ANTONI                                   356 01:38:14    00:04:39    33 de VETERA B M      CORREKMINS CASTELLTE
  278 CANAL I VIDAL, JOEL                                   232 01:38:17    00:04:39    99 de SENIOR M        RUNNING HOOLIGAN – P
  279 JANé CRESPO, ALBERT                                   625 01:38:18    00:04:39   100 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  280 BUNDO I GELADA, JOSEP                                  64 01:38:22    00:04:39   132 de VETERA A M      ATLETISME ANGLES   
  281 FEIXAS BLANCH, POL                                    620 01:38:23    00:04:39   101 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  282 ALACAMBRA SANCHEZ, PERE                               449 01:38:27    00:04:39    34 de VETERA B M      L’AIRE             
  283 TRIOLA COMAS, JOAN                                    177 01:38:30    00:04:40   133 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  284 PARRA CALLEJAS, JOSEP                                 457 01:38:35    00:04:40   134 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  285 AHUMADA NAVARRO, JESÚS                                367 01:38:37    00:04:40   102 de SENIOR M        CLUB ATLETIC TORELLO
  286 CANO PRIETO, IVAN                                     267 01:38:39    00:04:40   103 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  287 SEGALES BERENGUER, SANTI                              123 01:38:41    00:04:40   135 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  288 BONELL BOSCH, JORDI                                   734 01:38:45    00:04:40     6 de VETERA C M      CORREDORS.CAT      
  289 CODINA I FONT, JAUME                                  530 01:38:48    00:04:40   104 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  290 SALAT CASELLAS, JAUME                                  65 01:38:51    00:04:41   136 de VETERA A M      RUN RUN 8H.        
  291 RAMAJO FARRE, RUBEN                                   296 01:38:57    00:04:41   105 de SENIOR M        KIKO’S RUNNING     
  292 O HANNAIDH I MAC AOIDH, IAIN                          629 01:38:59    00:04:41     7 de VETERA C M      INDEPENDENT        
  293 PALACIOS ORTIZ, MARC                                  228 01:39:05    00:04:41   106 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  294 GALLEGO ROBERT, JOAN                                  446 01:39:07    00:04:41   137 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  295 GODAYOL CODONY, JORDI                                  72 01:39:14    00:04:42   138 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  296 MAYDEU GINEBRA, SANTI                                 167 01:39:15    00:04:42   139 de VETERA A M      OSON@CORRE         
  297 VILARDELL VERDAGUER, JOSEP                            650 01:39:18    00:04:42   107 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  298 GARRIGA CORTINA, JOSEP MARIA                          213 01:39:20    00:04:42    35 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  299 SERRA MAYDEU, CARLES                                   14 01:39:23    00:04:42   140 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
  300 SALAT MARTINES, JOAQUIM                               469 01:39:30    00:04:42   108 de SENIOR M        EDAR´S TEAM        
  301 AULET VERDAGUER, RAMON                                337 01:39:30    00:04:42   141 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
  302 CASELLAS AUMEDES, JAUME                               603 01:39:32    00:04:43   109 de SENIOR M        U.E. VIC           
  303 SAGUES PIELLA, LLUIS                                  519 01:39:35    00:04:43   142 de VETERA A M      CORREKMINS CASTELLTE
  304 MONTELLS FERRER, IVAN                                 346 01:39:36    00:04:43   110 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  305 FEBRER GODAYOL, ALBERT                                506 01:39:36    00:04:43   143 de VETERA A M      UNIó EXCURSIONISTA V
  306 SANTIAGO I RODRIGUEZ, GABRIEL                          27 01:39:39    00:04:43   144 de VETERA A M      C. EXCTA.  BLANES  
  307 PLANAS ESPIGOL, PEP                                   426 01:39:43    00:04:43   145 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  308 VEL ZQUEZ CAMPS, HANSI (JAUME)                        285 01:39:43    00:04:43   146 de VETERA A M      CORREDORS.CAT      
  309 ROMERO CLOTET, JORDI                                  163 01:39:43    00:04:43   111 de SENIOR M        CORREDORS.CAT      
  310 ROMERO MAS, RAFEL                                     339 01:39:44    00:04:43   147 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  311 CORNEJO ORRIOLS, XAVIER                               666 01:39:44    00:04:43   112 de SENIOR M        UE.VIC             
  312 FONT GALLIFA, JOSEP                                   398 01:39:45    00:04:43   148 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  313 TARRES  I  BUSQUETS, JAUME                            306 01:39:46    00:04:43     8 de VETERA C M      GRATAN£VOLS DEL MONT
  314 FARRES ESPARO, SALVADOR                               227 01:39:47    00:04:43   113 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  315 PUIG CARRERA, CLAUDI                                   15 01:39:49    00:04:43   149 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  316 GOMEZ FIGUERAS, XAVIER                                335 01:39:54    00:04:44   150 de VETERA A M      CATALUNYA CAIXA    
  317 RODRIGUEZ JIMENEZ, GREGORIO                           354 01:39:55    00:04:44    36 de VETERA B M      C.A. LES TORTUGUES 
  318 FERNANDEZ SERRANO, JOSEP                               47 01:39:58    00:04:44   114 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  319 PEIX PUJOL, JOAQUIM                                    95 01:39:59    00:04:44    37 de VETERA B M      C.N. VIC ETB.      
  320 MATEO ARGEMIR, DAVID                                  222 01:40:00    00:04:44   115 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  321 MATEO DE SANCHA, JOSE                                 221 01:40:00    00:04:44    38 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  322 SAPORTA BARONET, DAVID                                683 01:40:01    00:04:44    39 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  323 ROCA COMA, JAUME                                      572 01:40:01    00:04:44   151 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  324 CUDINACHS VALLESPí, PEP                               452 01:40:02    00:04:44    40 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  325 ARIAS VAZQUEZ, ORIOL                                  198 01:40:02    00:04:44   116 de SENIOR M        CLUB EXCURSIONISTA T
  326 FONT COMAS, JORDI                                     690 01:40:03    00:04:44   117 de SENIOR M        PPT                
  327 FERRER BALLESTER, XAVIER                              711 01:40:03    00:04:44    41 de VETERA B M      OSON@CORRE         
  328 SOLER SALA, RAMON                                     272 01:40:04    00:04:44   152 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
  329 PLANA MONTSERRAT, JORDI                               153 01:40:04    00:04:44   153 de VETERA A M      JUNIOR             
  330 SANCHEZ CASADEMUNT, LLUIS                             268 01:40:07    00:04:44   118 de SENIOR M        VIA FORA           
  331 GUITERAS FARGAS, GERARD                               399 01:40:07    00:04:44   119 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  332 MOLES ARANDA, JAVIER                                  241 01:40:09    00:04:44     9 de VETERA C M      INDEPENDENT        
  333 MAURI BLAY, JOSEP                                     124 01:40:09    00:04:44   154 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  334 ARNAU GUITART, LLORENÇ                                265 01:40:09    00:04:44   155 de VETERA A M      VASTARD RUNNERS    
  335 GOMEZ ARRAY S, AURELI                                  38 01:40:09    00:04:44    42 de VETERA B M      OSON@CORRE         
  336 CASANOVAS SORS, JOAN                                  720 01:40:10    00:04:44   156 de VETERA A M      OSON@CORRE         
  337 TORRES CRUSELLAS, ENRIC                               281 01:40:13    00:04:45    43 de VETERA B M      AMICS DE LA CURSA  
  338 VILARRASA I TARRES, JORDI                              93 01:40:19    00:04:45   157 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  339 MERCHANTE GIL, PEDRO                                  507 01:40:28    00:04:45    44 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  340 AGUADO IBáñEZ, ANTONIO                                340 01:40:33    00:04:45    45 de VETERA B M      C.A. LES TORTUGUES 
  341 CLOT BLANCH, JAUME                                    422 01:40:34    00:04:46   158 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  342 GANDULLO FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL                       19 01:40:36    00:04:46   159 de VETERA A M      SOLDAVIC           
  343 GUITART ROCA, XAVIER                                  312 01:40:37    00:04:46   120 de SENIOR M        E.M.E. MANLLEU     
  344 SALA PUJOL, XAVIER                                    453 01:40:38    00:04:46    46 de VETERA B M      SKI CLUB CAMPRODON 
  345 ARUMI RIERA, EDUARD                                   146 01:40:39    00:04:46   160 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
  346 PARRIZAS JIMENEZ, IMMA                                521 01:40:42    00:04:46     1 de VETERA A F      INDEPENDENT        
  347 CARPINELL AGUSTI, ORIOL                               299 01:40:51    00:04:46   121 de SENIOR M        KIKO’S RUNNING     
  348 SOLDADO LOPERA, PABLO                                 735 01:40:52    00:04:46   161 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  349 CUTRINA I MATEOS, MONTSERRAT                          320 01:40:56    00:04:47     2 de VETERA A F      CLUB ATLETIC MANRESA
  350 BONHOME JORDANA, SERGI                                321 01:40:57    00:04:47   162 de VETERA A M      CLUB ATLETIC MANRESA
  351 FERRER CRUSELLAS, LLUIS                               624 01:41:03    00:04:47   163 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  352 AMBLàS CORRETJA, DAMIà                                411 01:41:03    00:04:47   122 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  353 CALERO GONZ LEZ, FERNANDO                             220 01:41:04    00:04:47    47 de VETERA B M      C.A.CANOVELLES     
  354 RODR¡GUEZ RODRIGUEZ, NILO                              25 01:41:08    00:04:47   164 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  355 ALOS MONER RIERA, CARLES                              361 01:41:15    00:04:47   123 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  356 PLANS MADI, LLUIS                                     538 01:41:16    00:04:48   165 de VETERA A M      C.A.VIC            
  357 FACUSECH, DANI                                        277 01:41:19    00:04:48   124 de SENIOR M        CLUB ATLETISME ROSES
  358 ALVARO GONZALVO, ORIOL                                194 01:41:23    00:04:48   125 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  359 PEIX TARRES, MIQUEL                                    94 01:41:27    00:04:48     6 de SUB-23 M        C.N. VIC ETB.      
  360 BRIONES CASTILLO, FRANCESC                            147 01:41:30    00:04:48   166 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
  361 FONT POUS, JORDI                                      369 01:41:38    00:04:49    48 de VETERA B M      C.E.TARADELL       
  362 LOPEZ LOZANO, JOSEP                                   654 01:41:45    00:04:49    49 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  363 CERVERA COMAS, JORDI                                  206 01:41:49    00:04:49   126 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  364 ROLAND, CHRIS                                         266 01:41:50    00:04:49   167 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  365 GONZALEZ RUIZ, DAVID                                   83 01:41:53    00:04:49   127 de SENIOR M        CLUB EXCURSIONISTA R
  366 ANGLADA DORDAL, JORDI                                 513 01:41:53    00:04:49   168 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  367 PICALLO ARAGUAS, DAVID                                161 01:41:54    00:04:49   169 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  368 SARDA MUÑOZ, DANI                                      84 01:41:56    00:04:49   128 de SENIOR M        UE RIPOLL          
  369 CARRIO BOIX, JOSEP                                     99 01:42:01    00:04:50   129 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  370 RIERA SANTAEULARIA, PERE                              576 01:42:02    00:04:50   170 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  371 LEON RODRIGUEZ, VICTORIA                               69 01:42:05    00:04:50     3 de VETERA A F      INDEPENDENT        
  372 CLOS FERRER, DAVID                                    567 01:42:06    00:04:50   171 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  373 VILA I AYATS, XAVIER                                  672 01:42:09    00:04:50   130 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  374 JAUMIRA SALA, JOSEP                                   433 01:42:10    00:04:50    50 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  375 BERTRAN CATALA, JOSEP                                  89 01:42:10    00:04:50    51 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  376 GRABULOSA REIXACH, RUTH                               117 01:42:11    00:04:50     5 de SENIOR F        INDEPENDENT        
  377 COROMINAS IGLESIAS, MONTSE                            115 01:42:11    00:04:50     6 de SENIOR F        INDEPENDENT        
  378 SALLENT COSTA, LLUíS                                  687 01:42:38    00:04:51   172 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  379 FRANQUESA GAROLERA, JAUME                             680 01:42:41    00:04:52   173 de VETERA A M      COMPANYS RUNNERS   
  380 MORET GOÑI, GUILLEM                                   430 01:42:45    00:04:52   174 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  381 COLLELL ALIER, MARC                                   653 01:42:58    00:04:52     7 de SUB-23 M        INDEPENDENT        
  382 LAZARO SOGUES, JOAN                                   234 01:42:59    00:04:52    52 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  383 MU¤OZ THUILE, MONICA                                  233 01:42:59    00:04:52     2 de VETERA B F      INDEPENDENT        
  384 POU AREGALL, BERNAT                                   157 01:43:00    00:04:52   131 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  385 PARES TERRAZO, JOSEP                                  284 01:43:01    00:04:52   132 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  386 COMAS JORD·, RAMON                                    104 01:43:10    00:04:53   133 de SENIOR M        CLUB ATLETIC TORELLO
  387 TRIADE PAIRO, JOSEP MARIA                             180 01:43:20    00:04:53    53 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  388 ROVIRA CABEZA, JORDI                                  408 01:43:24    00:04:54   134 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  389 PUIGORIOL ROCHE, JORDI                                377 01:43:27    00:04:54   135 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  390 RODRIGUEZ ARCARONS, XAVIER                             40 01:43:35    00:04:54   175 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  391 PARAREDA FORNES, JORDI                                 54 01:43:35    00:04:54   136 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  392 DE LA CONCEPCION TRULLEN, ABEL                        363 01:43:36    00:04:54   137 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  393 FONT TORRENT, MARIA                                   474 01:43:37    00:04:54     1 de VETERA C F      ATLETES TARADELL   
  394 ARCARONS ALIBES, JOAN                                 512 01:43:38    00:04:54    54 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  395 CASALS COLOMER, JORDI                                 134 01:43:42    00:04:54   176 de VETERA A M      NOENTRENEM.CAT     
  396 MARTÍ PRATS, ABEL                                     532 01:43:54    00:04:55   177 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  397 PICART ASPERO, CARLES                                 488 01:43:56    00:04:55   138 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  398 CARDONA BLANCH, XAVIER                                370 01:43:59    00:04:55    55 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  399 PEREZ MURILLO, ISRAEL                                 665 01:44:02    00:04:55   139 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  400 LURI CARRASCOSO, XAVIER                                41 01:44:03    00:04:55   178 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  401 ROVIRA PARAREDA, PERE                                  85 01:44:03    00:04:55    56 de VETERA B M      UNIO EXCTA. VIC    
  402 PEREZ DE LA VEGA, ANTONIO                             608 01:44:05    00:04:56    57 de VETERA B M      AMICS DE LA CURSA  
  403 SOL· VERGARA, FORTI·                                  114 01:44:10    00:04:56   179 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  404 CASAGRAN DE LA CRUZ, MARC                             671 01:44:11    00:04:56   140 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  405 VALENZUELA MUÑOZ, MIGUEL                              655 01:44:20    00:04:56   180 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  406 CURES GRABULOSA, JOAN                                 129 01:44:21    00:04:56   181 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  407 SUREDA CORCOY, ANDREU                                 130 01:44:21    00:04:56   182 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  408 SERRADELL I PUIG, EVA                                 659 01:44:26    00:04:57     4 de VETERA A F      CENTRE EXCURSIONISTA
  409 FERNANDEZ LOPEZ, URBANO                               385 01:44:40    00:04:57    10 de VETERA C M      INDEPENDENT        
  410 PARéS FRANZI, MARC                                    524 01:44:42    00:04:57   141 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  411 ACOSTA LóPEZ, MIGUEL ANGEL                            472 01:44:44    00:04:57    58 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  412 SANCHEZ DOÑATE, ROGER                                 351 01:44:47    00:04:58   183 de VETERA A M      A.E.M. MOLINS DE REI
  413 TORRES SANCHO, ANGEL                                   63 01:44:47    00:04:58    11 de VETERA C M      INDEPENDENT        
  414 TONEU VILAGELIU, MARC                                 710 01:44:53    00:04:58   142 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  415 ABADAL SOLER, JOSEP                                   674 01:44:53    00:04:58    59 de VETERA B M      CECB               
  416 BALAGUE PIEDRAS, ALBERT                                78 01:44:59    00:04:58   143 de SENIOR M        CORREDORS.CAT      
  417 ROMAN  JODAR, ANGEL                                   262 01:45:05    00:04:58   184 de VETERA A M      C.A. LES TORTUGUES 
  418 GOTANEGRA FONT, ROGER                                  45 01:45:10    00:04:59   185 de VETERA A M      K’N’K RANIN’ KLUB  
  419 SU REZ ROMERO, XAVIER                                 257 01:45:11    00:04:59   186 de VETERA A M      S.A.CORBERA        
  420 CLIMENT AGUILAR, JORDI                                329 01:45:12    00:04:59   187 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  421 ïCARBà MARTÖN, JORDI                                  152 01:45:14    00:04:59   188 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  422 ERRA PUJADA, JOSEP M                                  728 01:45:18    00:04:59   189 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  423 GALLIFA MASO, JAUME                                   229 01:45:20    00:04:59   190 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  424 OLIVER BOTAYA, CLAUDI                                 382 01:45:21    00:04:59    60 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  425 MARIN GINES, ORIOL                                     48 01:45:24    00:04:59   191 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  426 BOLAÑOS PUJOL, MANEL                                   90 01:45:26    00:04:59   192 de VETERA A M      OSON@CORRE         
  427 TIO CASAS, XEVI                                       384 01:45:26    00:04:59   144 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  428 ROMEU ROVIRA, CARLES                                  315 01:45:31    00:05:00   193 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  429 JORDANA CASAJUANA, FRANCESC                           150 01:45:32    00:05:00   194 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  430 FABREGA BAIGORRI, JAUME                               202 01:45:32    00:05:00    61 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  431 CACHO CIRES, BRUNO                                    693 01:45:32    00:05:00    62 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  432 COMELLAS FRANQUESA, JOSEP                             151 01:45:32    00:05:00   195 de VETERA A M      PALAFRUGELL INDEPEND
  433 AZNAR I PONS, ALEX                                    137 01:45:35    00:05:00   196 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  434 FONT SALLES, JOSEP                                    619 01:45:44    00:05:00    12 de VETERA C M      INDEPENDENT        
  435 RUIZ PADRóS, CARLES                                   394 01:45:45    00:05:00   145 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  436 SENA MASALLERA, XAVIER                                 32 01:45:48    00:05:00    63 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  437 FERRER FABREGAS, JORDI                                716 01:45:48    00:05:00   197 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  438 GALAN, KRIS                                           420 01:45:49    00:05:00   198 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  439 MORA NUñEZ, MOISèS                                    405 01:45:49    00:05:00   199 de VETERA A M      C.A.VIC            
  440 BAU FORNES, ABEL                                      100 01:45:50    00:05:00   146 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  441 MAÑOSA DIVISON, XAVI                                  584 01:45:52    00:05:01    64 de VETERA B M      MCHAGUM            
  442 DE LA ROSA SANZ, ALBERT                               409 01:45:52    00:05:01   200 de VETERA A M      EL RACONET DE NAVàS
  443 BADENAS GUINJOAN, CARLES                              189 01:45:53    00:05:01   201 de VETERA A M      CORREDORS.CAT      
  444 HINOJOSA GARCIA, DANI                                 727 01:45:54    00:05:01   147 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  445 ESPINA ORDEIX, ROSA                                   724 01:46:05    00:05:01     5 de VETERA A F      U.E. VIC           
  446 LÓPEZ BARNET, DAVID                                   597 01:46:05    00:05:01   202 de VETERA A M      TANTOS             
  447 BUXADÉ BACH, CARLES                                   522 01:46:06    00:05:01   203 de VETERA A M      C.N. VIC ETB.      
  448 AUTET GUBIERAS, DANIEL                                237 01:46:18    00:05:02   204 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  449 MANZANO GóMEZ, MARIO                                  425 01:46:26    00:05:02    65 de VETERA B M      NO SURRENDER       
  450 MU¤OZ ROBLES, JULIO ADOLFO                            118 01:46:30    00:05:02   205 de VETERA A M      ISS L’HOSPITALET   
  451 ROJAS SOLER, ANGEL                                    588 01:46:34    00:05:03    66 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  452 MAS GARCIA, DANI                                      511 01:46:45    00:05:03   206 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  453 ANTENTAS COMA, MIQUEL                                 641 01:46:49    00:05:03    67 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  454 MARTINEZ GUTIERREZ, SERGIO                            102 01:47:00    00:05:04   207 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  455 BARNIOL, ALBERT                                       592 01:47:04    00:05:04   208 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  456 PRAT ROCA, JORDI                                      148 01:47:06    00:05:04     1 de VETERA D M      OLIMPIC MANLLEU    
  457 CUELLO DE ORO ROZAS, JUAN FRANCISCO                   274 01:47:10    00:05:04   209 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  458 SIRISI CASANOVAS, JOSEP                               418 01:47:11    00:05:04    68 de VETERA B M      C.E.TARADELL       
  459 SOLà TERRADELLAS, MARC                                695 01:47:24    00:05:05     8 de SUB-23 M        INDEPENDENT        
  460 SENMARTI SOLDEVILA, JORDI                             568 01:47:30    00:05:05   148 de SENIOR M        ASS. ESP. DIEDRE   
  461 CASACUBERTA AROLA, NúRIA                              542 01:47:30    00:05:05     7 de SENIOR F        INDEPENDENT        
  462 FRIGOLA ROCA, JOSEP                                   279 01:47:31    00:05:05    69 de VETERA B M      CLUB ATLETISME ROSES
  463 RODRIGUEZ ROSELL, PERE                                154 01:47:34    00:05:05    70 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  464 SERRAN0 DAMAS, MANEL                                   56 01:47:36    00:05:06   210 de VETERA A M      FLYTORUN           
  465 GARCIA CASARES, JOSEP                                  33 01:47:37    00:05:06     2 de VETERA D M      INDEPENDENT        
  466 FONT RIFA, SEBASTIA                                   290 01:47:37    00:05:06   211 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  467 BAU MACIA,ESTER                                       355 01:47:43    00:05:06     6 de VETERA A F      C.A.VIC            
  468 ROYO GINER, SANTIAGO                                  121 01:47:44    00:05:06   212 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  469 BLANC OCHOA, SERGI                                    113 01:47:47    00:05:06   213 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  470 SURIñACH AGUILAR, JOSEP                               581 01:47:50    00:05:06    71 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  471 HERRERO MILLáN, CéSAR                                 555 01:47:53    00:05:06   214 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  472 JIMENEZ MARTíN, JOSE                                  586 01:48:05    00:05:07    72 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  473 DÍAZ RODRIGUES, ABEL                                  445 01:48:07    00:05:07   149 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  474 QUINTANILLA VALERO, MANEL                             353 01:48:10    00:05:07   215 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  475 WICKE, MARTIN                                         186 01:48:17    00:05:07   150 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  476 AGUILERA SAñé, JORDI                                  606 01:48:30    00:05:08   216 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  477 AUMATELL CALVERAS, LAURA                              105 01:48:30    00:05:08     8 de SENIOR F        INDEPENDENT        
  478 SANS, CRISTINA                                        681 01:48:31    00:05:08     7 de VETERA A F      INDEPENDENT        
  479 VERDURA PERALTA, EDGARD                               128 01:48:35    00:05:08   151 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  480 MARIMON MARTIN, DAVID                                 231 01:48:50    00:05:09   217 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  481 POU PALAU, JORDI                                      223 01:48:50    00:05:09   218 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  482 MASSANéS BORRAS, XAVI                                 669 01:48:50    00:05:09   152 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  483 ARAGAY ALCAIDE, FRANCESC                              251 01:48:56    00:05:09   219 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
  484 CAROT SANS, GERARD                                     21 01:49:00    00:05:09   153 de SENIOR M        CAR EL SURELL      
  485 MARIN PARELLADA, ANTONI                               127 01:49:03    00:05:10    13 de VETERA C M      C.A.E.S.P.         
  486 BARRAS MORGADO, DIMAS                                 199 01:49:03    00:05:10    14 de VETERA C M      INDEPENDENT        
  487 CASSASAS, MATEU                                       663 01:49:04    00:05:10    73 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  488 FOSSAS TAÑÀ, JOSEP Mª                                 322 01:49:04    00:05:10    74 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  489 MUT VIDAL, MACIA                                      569 01:49:05    00:05:10   154 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  490 NOGUE TRABAL, JOAN                                     62 01:49:11    00:05:10   220 de VETERA A M      RUN RUN 8H.        
  491 VILÀ ESPINO, ALBERT                                   709 01:49:28    00:05:11   221 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  492 SOTORRA VILA, RAT                                     697 01:49:35    00:05:11     8 de VETERA A F      CORREKMINS CASTELLTE
  493 TORRAS SIERRA, SEHERE                                 686 01:49:35    00:05:11     9 de SENIOR F        INDEPENDENT        
  494 SABORIT VILÀ, CARLES                                  501 01:49:40    00:05:11   222 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  495 JIMENEZ RODRIGUEZ, JUAN ANTONIO                       413 01:49:42    00:05:11   155 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  496 VILAR  SERRAT, JAUME                                  330 01:49:53    00:05:12    75 de VETERA B M      OLIMPIC MANLLEU    
  497 TOMES CROUS, XAVIER                                    28 01:49:54    00:05:12   223 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  498 ARIMANY MUñOZ, ADRIà                                  460 01:49:57    00:05:12   156 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  499 FERNANDEZ SERRANO, CESCA                              563 01:49:58    00:05:12     9 de VETERA A F      INDEPENDENT        
  500 BOLAÑOS CARBONELL, JUDITH                             307 01:49:58    00:05:12    10 de VETERA A F      U.E. VIC           
  501 MONTERO GARCIA, LUIS                                  465 01:49:59    00:05:12   224 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  502 BAUTISTA GARCIA, RAMON                                456 01:50:07    00:05:13   225 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  503 LóPEZ XIRó, MIQUEL                                    612 01:50:10    00:05:13   226 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  504 PLANAGUMA SALA, PERE                                  670 01:50:11    00:05:13   227 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  505 PRAT SALA, JORDI                                      438 01:50:13    00:05:13   228 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  506 BARTéS SUBIRATS, JOAN RAMON                           559 01:50:25    00:05:14   229 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  507 SANCHEZ HUERTAS, JOSEP                                600 01:50:26    00:05:14   230 de VETERA A M      U.E. VIC           
  508 GODAYOL LAFONT, JORDI                                 638 01:50:30    00:05:14   157 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  509 JUANMARTí BARO, JOSEP ORIOL                           504 01:50:30    00:05:14   158 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  510 MIRALPEIX GONZALEZ, RAMON                              57 01:50:32    00:05:14    76 de VETERA B M      FLYTORUN           
  511 MARTIN QUILEZ, JOAQUIM                                125 01:50:32    00:05:14    77 de VETERA B M      BAILEN 22          
  512 FARRE I TARRES, EDUARD                                324 01:50:33    00:05:14    15 de VETERA C M      C.A. LES TORTUGUES 
  513 TORRA ROQUETA, IGNASI                                 301 01:50:34    00:05:14   231 de VETERA A M      G6:30              
  514 DEVESA SALA, JOSEP MARIA                              692 01:50:39    00:05:14   232 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  515 UBALS QUINTANA, JORDI                                 253 01:50:40    00:05:14   159 de SENIOR M        AMICS DE LA CURSA  
  516 BOIX SABATER, CARLES                                  713 01:50:41    00:05:14   233 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  517 LOPEZ SANCHEZ, GERARD                                 310 01:50:48    00:05:15   160 de SENIOR M        CLUB TRIATLO BLANES
  518 GIL BASTONS, SERGI                                    587 01:50:49    00:05:15   161 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  519 GOMEZ GARCIA, JUAN JAVIER                             732 01:51:11    00:05:16   162 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  520 COMELLAS CODINA, ISAAC                                207 01:51:15    00:05:16   163 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  521 MOLIST MOLIST, MAITE                                  421 01:51:16    00:05:16    11 de VETERA A F      INDEPENDENT        
  522 TISCAR BEJERANO, JOSE                                 393 01:51:21    00:05:16    16 de VETERA C M      INDEPENDENT        
  523 SALA, PEP                                             575 01:51:24    00:05:16   234 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  524 FREIXANET GENIS, VALENTI                               46 01:51:25    00:05:16   164 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  525 BARROSO ADAME, MANEL                                  263 01:51:26    00:05:16   165 de SENIOR M        CO FARNERS         
  526 RUZ RIERA, XAVIER                                     596 01:51:27    00:05:16   166 de SENIOR M        C.O. FARNERS       
  527 ANTONIO RIBAS, XAVIER                                 313 01:51:27    00:05:16   167 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  528 CREHUET HORTELANO, JORDI                              273 01:51:27    00:05:16   235 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  529 PASCUAL CARBALLO, ANDRES                              404 01:51:32    00:05:17   236 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  530 FARRéS SERRA, ABRAHAM                                 417 01:51:42    00:05:17   237 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  531 SORIANO MARTINEZ, MARC                                564 01:51:46    00:05:17   168 de SENIOR M        U.EXC. VIC         
  532 TORAN CASTA¤O, SANTIAGO                               283 01:51:57    00:05:18    78 de VETERA B M      COLA-CAO DRINK-TEAM
  533 VERDUGO ARANDA, JOSE MANUEL                           410 01:52:01    00:05:18   169 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  534 RODRIGUEZ CABALLERO, MANUEL                           451 01:52:02    00:05:18   170 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  535 PRESAGUER CASTILLO, JORDI                             203 01:52:10    00:05:19   171 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  536 CONDAL, JORDI                                         348 01:52:10    00:05:19   238 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  537 GUTIERREZ MARTIN, CRISTINA                            314 01:52:18    00:05:19    12 de VETERA A F      OSON@CORRE         
  538 ANGUS DOMINGO, JOAN                                   258 01:52:33    00:05:20   239 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
  539 GARRIGOLAS BASSOLS, JORDI                             371 01:52:38    00:05:20   240 de VETERA A M      TRIATLó GIRONA COSTA
  540 MAS SANCHEZ, TONI                                     626 01:52:54    00:05:21   172 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  541 CAROL BRUGUERA, MARC                                  648 01:52:54    00:05:21   241 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  542 GINESTA LLAGOSTERA, JOSEP                             561 01:52:55    00:05:21   242 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  543 PERALTA MORALES, JESUS                                605 01:53:05    00:05:21   173 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  544 MOLIST CLARA, JAUME                                   120 01:53:07    00:05:21    17 de VETERA C M      INDEPENDENT        
  545 COMPTE FIGUERAS, ROGER                                214 01:53:07    00:05:21   174 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  546 COMELLAS MORCILLO, JOSEP MARIA                        311 01:53:09    00:05:21   175 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  547 VALERO RODRÍGUEZ, ÀNGEL                               718 01:53:09    00:05:21   243 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  548 FREIXA BOFILL, MIQUEL                                 249 01:53:13    00:05:21    79 de VETERA B M      OLIMPIC MANLLEU    
  549 MOGAS I GIMENEZ., JORDI                                30 01:53:16    00:05:22   244 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  550 ALCUBIERRE ROCA, JUDIT                                400 01:53:19    00:05:22    13 de VETERA A F      C.E.SERRAGRENYADA  
  551 PERIAGO OLIVER, MONTSERRAT                            305 01:53:35    00:05:23    14 de VETERA A F      OSON@CORRE         
  552 VIDAL PLAYA, MONSERRAT                                366 01:53:41    00:05:23    15 de VETERA A F      INDEPENDENT        
  553 OLSZEWSKA, ALEKSANDRA                                 390 01:53:47    00:05:23    10 de SENIOR F        INDEPENDENT        
  554 FàBREGAS BACHS, ANNA                                  484 01:54:10    00:05:24    11 de SENIOR F        INDEPENDENT        
  555 PALOU CARLES, PILAR                                   282 01:54:15    00:05:24     3 de VETERA B F      OLIMPIC MANLLEU    
  556 GRAO FERRER, MARCOS                                   243 01:54:45    00:05:26    80 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  557 MOLES ARANDA, MARINA                                  244 01:54:45    00:05:26     4 de VETERA B F      INDEPENDENT        
  558 BUXO CAPDEVILA, JOSEP MARIA                           131 01:54:59    00:05:27   245 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  559 LOZANO GUIJARRO, ANTONIO                              540 01:55:08    00:05:27    81 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  560 CANCIO ANGUIANO, JOSEP MANEL                          526 01:55:09    00:05:27    82 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  561 FIGUERAS GOMEZ, JOSEP LLUíS                           631 01:55:12    00:05:27   246 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  562 ALCALA GARCIA, SANTIAGO                               582 01:55:29    00:05:28   176 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  563 GARRIDO RAJO, RAUL                                    454 01:55:46    00:05:29   247 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  564 MONTERO I FERRER, DAVID                                44 01:55:50    00:05:29   177 de SENIOR M        CAR EL SURELL      
  565 COSTA VIDAL, JOELE                                    684 01:55:53    00:05:29   248 de VETERA A M      ATHLETIC PUMITAS   
  566 PUJALS BRAVO, VICENÇ                                  498 01:55:56    00:05:29   249 de VETERA A M      MOUNTAIN RUNNERS   
  567 MASANAS LOPEZ, MOISES                                 492 01:55:57    00:05:29    83 de VETERA B M      AVIA COP DE PEDAL  
  568 TORRES, JOSEP                                         580 01:55:58    00:05:29   250 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  569 BERTRANS BLANQUE, GEMMA                               500 01:56:03    00:05:30    12 de SENIOR F        INDEPENDENT        
  570 MASSANES BORROS, SERGI                                558 01:56:29    00:05:31   251 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  571 DOSTA VIDAL, NURI                                     490 01:56:39    00:05:31    16 de VETERA A F      INDEPENDENT        
  572 ROIG DOMINGUEZ, DAVID                                 651 01:56:40    00:05:31   252 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  573 RUIZ PUIG, AINA                                        16 01:56:41    00:05:31    17 de VETERA A F      INDEPENDENT        
  574 PARES CARRIó, JOSEP Mª                                347 01:56:49    00:05:32   253 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  575 COROMINAS I DULCET, JORDI                             358 01:57:09    00:05:33    18 de VETERA C M      C.A. LES TORTUGUES 
  576 FERNANDEZ CASADO, LUIS                                509 01:57:11    00:05:33   178 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  577 ALCUBIERRE ROCA, MANEL                                401 01:57:16    00:05:33   254 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  578 MONTES MENDEZ, CLAUDIA                                293 01:57:17    00:05:33    13 de SENIOR F        INDEPENDENT        
  579 ESTEBAN ANIEL-QUIROGA, ALBERTO                        402 01:57:22    00:05:33   255 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  580 SALA CUEVAS, FERRAN                                   350 01:57:31    00:05:34   179 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  581 FERNANDEZ ARROYO, VICTOR                              386 01:57:40    00:05:34    84 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  582 MONTERO FERRER, JORDI                                  42 01:57:45    00:05:34   256 de VETERA A M      CAR EL SURELL      
  583 DE LAS MORENAS RAMIREZ, SALOME                         43 01:57:45    00:05:34    18 de VETERA A F      CAR EL SURELL      
  584 HOMS CASTELLS, LLUIS                                  188 01:57:49    00:05:35   180 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  585 CIFUENTES ALVAREZ, JORDI                              280 01:58:00    00:05:35   257 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  586 PADROS VALLDEORIOLA, ABEL                             187 01:58:02    00:05:35   258 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  587 FONT CASACUBERTA, JOSEP                               477 01:58:09    00:05:36   259 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  588 VERBO QUIJORNA, JOSE LUIS                             288 01:58:16    00:05:36    19 de VETERA C M      INDEPENDENT        
  589 MACKAY JARQUE, MARK                                   103 01:58:17    00:05:36    85 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  590 ACOSTA LOPEZ, JOSE LUIS                               475 01:58:20    00:05:36    86 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  591 NUñO ZAFRA, VICENTE                                   334 01:58:22    00:05:36   181 de SENIOR M        CENTRE ESCURSIONISTA
  592 BISQUET ILLA, JOSEP                                   715 01:58:25    00:05:36   260 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  593 BONMATI TOMAS, JOAN                                   246 01:58:38    00:05:37   261 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  594 LLEIDA FEIXAS, DANIEL                                 392 01:58:53    00:05:38   262 de VETERA A M      KOLLA CONGRéS      
  595 SUáREZ RODRíGUEZ, CARLOS                              387 01:59:06    00:05:38    87 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  596 BOIX CASTRO, ELISABET                                 607 01:59:12    00:05:39    14 de SENIOR F        BIKEAPEU           
  597 ORDEIG CUSSó, MIQUEL                                  437 01:59:14    00:05:39    88 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  598 BENITO I ARDEVOL, ANNA                                101 01:59:19    00:05:39    19 de VETERA A F      INDEPENDENT        
  599 MATAMOROS GASPARIN, MARC                              428 01:59:43    00:05:40   182 de SENIOR M        CLUB CENTRE EXCTA. L
  600 ERRA ZUBIRI, ALBA                                      49 01:59:54    00:05:40     5 de VETERA B F      INDEPENDENT        
  601 MORELL, ORIOL                                         170 01:59:55    00:05:41   183 de SENIOR M        VASTARD RUNNERS    
  602 SOLER TORRES, JOSE MIGUEL                             289 01:59:57    00:05:41    89 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  603 BAFALLUY DEL EGIDO, ANNA                              239 01:59:58    00:05:41     6 de VETERA B F      INDEPENDENT        
  604 LLADO I SALES, DANI                                    51 02:00:30    00:05:42   184 de SENIOR M        VASTARD RUNNERS    
  605 MARQUEZ PARDO, MARI                                   562 02:00:43    00:05:43    20 de VETERA A F      C.A.VIC            
  606 FONTARNAU ROVIRA, MONTSE                              699 02:00:44    00:05:43    21 de VETERA A F      CA VIC             
  607 PALLE BAGO, XAVIER                                    593 02:00:48    00:05:43   185 de SENIOR M        ATHLETIC PUMITAS   
  608 MURILLO MARTINEZ, CARLES                              442 02:00:53    00:05:43     3 de VETERA D M      INDEPENDENT        
  609 CUCARULL GONZáLEZ, TANIA ESTHER                       415 02:00:55    00:05:43    15 de SENIOR F        L’AIRE             
  610 MORENO LLOP, PERE                                     615 02:01:00    00:05:44   186 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  611 TARBAL CASELLAS, RAMON                                 18 02:01:00    00:05:44   187 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  612 GUICH CORMELLà, Mª àNGELS                             345 02:01:20    00:05:45    22 de VETERA A F      INDEPENDENT        
  613 AGRAMONT I BARQUET, ORIOL                              53 02:01:28    00:05:45   188 de SENIOR M        VASTARD RUNNERS    
  614 AGUILERA DEL AMO, ENRIQUE                             325 02:01:40    00:05:46    20 de VETERA C M      INDEPENDENT        
  615 ALBERCA BADENES, AGUSTI                               248 02:01:46    00:05:46    90 de VETERA B M      OLIMPIC MANLLEU    
  616 TARRATS PONS, EDUARD                                   79 02:01:55    00:05:46   263 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  617 GOMEZ ORTEGA , KIKO                                    17 02:02:07    00:05:47   264 de VETERA A M      SOLDAVIC           
  618 MOISES VENDRELL, DANIEL                               662 02:02:14    00:05:47   189 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  619 CAPDEVILA ARDERIU, MARTA                               75 02:02:17    00:05:47    16 de SENIOR F        INDEPENDENT        
  620 BENET SANIGER, XAVIER                                  76 02:02:17    00:05:47   265 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  621 IBORRA ARCHS, DOMENEC                                 133 02:02:41    00:05:48    21 de VETERA C M      C.A. LES TORTUGUES 
  622 VERDAGUER I PUIGDOLLERS, MARC                         440 02:02:43    00:05:49   190 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  623 GANDUXE GAZO, JAUME                                   235 02:02:46    00:05:49    91 de VETERA B M      L’AIRE             
  624 PEREZ RAMOS, RAFAEL                                   598 02:03:54    00:05:52    22 de VETERA C M      INDEPENDENT        
  625 PADRISSA ALTES, SUSAGNA                               109 02:03:57    00:05:52    17 de SENIOR F        INDEPENDENT        
  626 CREUS FUSTAGUERAS, JOSEP MARIA                        300 02:03:59    00:05:52   266 de VETERA A M      G6:30              
  627 PERONA NAVARRO, JOAN                                  517 02:04:13    00:05:53   267 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  628 SOLER I ARAGONES, JOAQUIM                             110 02:04:31    00:05:54     4 de VETERA D M      C.A. LES TORTUGUES 
  629 ESCRIU MOLINE, MONTSERRAT                             375 02:04:38    00:05:54    18 de SENIOR F        ASSOCIACIO ATLETICA
  630 CODOLA FABREGA, SANTI                                 160 02:04:53    00:05:55   268 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  631 APARICIO BARDOLET, ENRIC                              675 02:04:55    00:05:55   269 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  632 KUPFER, MARTIN                                        614 02:05:02    00:05:55   191 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  633 PASCUAL MONTLLOR, JOEL                                535 02:05:10    00:05:55   192 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  634 GARCIA CASADEMONT, LLUíS                              378 02:05:57    00:05:58   193 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  635 SUREDA DIAZ, SERGI                                    637 02:06:35    00:06:00   270 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  636 MORALES SÀNCHEZ, SÒNIA                                536 02:07:11    00:06:01    23 de VETERA A F      INDEPENDENT        
  637 MONLEON CASTELLO, JESUS                               657 02:07:11    00:06:01   194 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  638 ALSASUA BURGUERA, SERGI                               169 02:08:53    00:06:06   271 de VETERA A M      BAILEN 22          
  639 MONRAS VIDIELLA, XAVIER                                50 02:10:01    00:06:09    92 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  640 BAHI ALBURQUERQUE, RICARD                             270 02:10:28    00:06:11    93 de VETERA B M      CLUB ATLETIC MANRESA
  641 GRAU VILLAESCUSA, JORDI                               429 02:10:43    00:06:11   195 de SENIOR M        CORREDORS.CAT      
  642 FERRER CANTAL, ISIDRE                                 136 02:12:17    00:06:16     5 de VETERA D M      MAIMAKANSU         
  643 TORRELLAS BONMATI, MARC                               275 02:12:26    00:06:16   272 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  644 GARCíA MASANET, FRANCESC                              595 02:12:39    00:06:17   196 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  645 MAURI PLANAS, FERRAN                                   61 02:13:38    00:06:20   273 de VETERA A M      KM 0 PONENT        
  646 FERRER SERRANO, ALBERT                                698 02:13:38    00:06:20     9 de SUB-23 M        INDEPENDENT        
  647 CERVERA COMAS, ROGER                                   59 02:13:45    00:06:20   197 de SENIOR M        INDEPENDENT        
  648 OPISSO ATIENZA, ISàVENA                               412 02:14:55    00:06:23    24 de VETERA A F      OSON@CORRE         
  649 BATLLE COSTA, ALBERT                                   87 02:15:05    00:06:24   198 de SENIOR M        MAIMAKANSU         
  650 VAïLLO I ANGLèS, ÀLVAR                                646 02:15:06    00:06:24   274 de VETERA A M      INDEPENDENT        
  651 BATLLE BACHESTEVE, JOSEP                               88 02:15:06    00:06:24    94 de VETERA B M      MAIMAKANSU         
  652 BALLESTER VALLS, GUSTAU                               489 02:15:38    00:06:25    95 de VETERA B M      INDEPENDENT        
  653 RIBERA, NURIA                                         736 02:17:49    00:06:31    25 de VETERA A F      INDEPENDENT        
  654 LUCAS GARCIA, JOAN                                    259 02:19:04    00:06:35   275 de VETERA A M      OLIMPIC MANLLEU    
  655 BRUNI, NERINA                                         182 02:20:08    00:06:38    19 de SENIOR F        INDEPENDENT        
  656 SANCHEZ SANZ, NOEMI                                   181 02:20:08    00:06:38    20 de SENIOR F        INDEPENDENT        
  657 SOLER CASTRO, DANIEL                                  470 02:20:10    00:06:38    96 de VETERA B M      ATLETISME GIRONA   
  658 TORRERO RUIZ, MARIA DEL PILAR                         471 02:20:10    00:06:38    21 de SENIOR F        ATLETISME GIRONA