Cursa de Muntanya de Vic – Resultats 2010

13 09 2010

II CURSA DE MUNTANYA DE VIC
Classificació de la prova

Sexe : Home / Tipus de cursa : A 20 km

1 93 BARRUFET TORREGUITART JOSEP Senior 1h27:28.000
2 45 Morales Ramirez Gerard Senior 1h29:46.000 2:18.000
3 36 VALLDEORIOLA BLANCAFORT XAVIER Senior 1h30:06.000 2:38.000
4 102 vidal subinyà xevi Senior 1h30:34.000 3:06.000
5 61 BABOT PUIGDOMENECH EUDALD Senior 1h31:30.000 4:02.000
6 41 Solà Arumi Eduard Senior 1h31:57.000 4:29.000
7 8 barrancos solera jordi Vetera 1h34:33.000 7:05.000
8 121 Verdaguer Mallol Jordi Senior 1h34:51.000 7:23.000
9 1 SOLÉ DUOCASTELLA FRANCESC Senior 1h35:56.000 8:28.000
10 56 Casado Momblan Adán Junior 1h37:31.000 10:03.000
11 74 ROTA MUNDÓ RAUL Senior 1h38:02.000 10:34.000
12 30 Vidal Puigdemont Toni Vetera 1h38:37.000 11:09.000
13 68 ESQUIUS MIQUEL ALFONS Vetera 1h39:05.000 11:37.000
14 128 Toneu Ordeig Albert Senior 1h39:24.000 11:56.000
15 134 Carol Bruguera Mia Vetera 1h39:43.000 12:15.000
16 64 PORTELL PUJOL JORDI Vetera 1h40:19.000 12:51.000
17 3 MASSAGUÉ PALAU ANTONI Vetera 1h41:00.000 13:32.000
18 6 DAM CASAS ERNEST Vetera 1h41:12.000 13:44.000
19 16 LIESA HERNANDEZ DAVID Senior 1h41:32.000 14:04.000
20 55 rodriguez garcia adolfo Vetera 1h41:55.000 14:27.000
21 81 valadez gutierrez josue Senior 1h42:06.000 14:38.000
22 22 Salat Casellas Xevi Senior 1h42:10.000 14:42.000
23 58 ESQUIUS MIQUEL ramon Vetera 1h42:40.000 15:12.000
24 132 Arimany Ferrer Marc Senior 1h43:31.000 16:03.000
25 112 Ferràndez Cañadell David Vetera 1h43:54.000 16:26.000
26 126 Erra Roma David Senior 1h44:05.000 16:37.000
27 127 Pous Soler Benet Senior 1h44:06.000 16:38.000
28 75 Culi Maydeu Marc Senior 1h44:13.000 16:45.000
29 17 MINOVES VILAREGUT GABRIEL Vetera 1h44:22.000 16:54.000
30 119 Gorchs Marc Senior 1h44:33.000 17:05.000
31 23 Sotorra Vila Orsini Senior 1h45:52.000 18:24.000
32 72 Casellas Perez Jordi Senior 1h46:19.000 18:51.000
33 82 RIUBROGENT ANGLADA ALBERT Vetera 1h46:40.000 19:12.000
34 29 Boy Mas Jordi Senior 1h46:51.000 19:23.000
35 69 QUER MARTI Senior 1h47:10.000 19:42.000
36 54 Farràs Gutiérrez Héctor Junior 1h48:01.000 20:33.000
37 44 Guiteras Fargas Gerard Senior 1h48:46.000 21:18.000
38 97 CODINA FREIXA RAMON Senior 1h49:22.000 21:54.000
39 14 PARÉ SORIANO SANTI Vetera 1h51:07.000 23:39.000
40 2 Castro Morales Marc Senior 1h51:23.000 23:55.000
41 70 CRIVILLÉ ALEX Vetera 1h52:39.000 25:11.000
42 103 Camps Piella Jordi Senior 1h52:57.000 25:29.000
43 100 Romeu Vila Oscar Vetera 1h53:30.000 26:02.000
44 125 Leira Lopez Manel Vetera 1h53:31.000 26:03.000
45 46 Sagues Piella Lluis Senior 1h53:59.000 26:31.000
46 67 VILA CASTAÑÉ XAVI Senior 1h55:02.000 27:34.000
47 86 Adell Gazquez David Senior 1h55:07.000 27:39.000
48 52 terricabras jutglar jaume Senior 1h55:11.000 27:43.000
49 83 PARÉS MARTÍNEZ CARLES Vetera 1h55:52.000 28:24.000
50 108 Ametller Saula Carles Senior 1h56:00.000 28:32.000
51 33 Alcalde Alonso Santi Senior 1h56:19.000 28:51.000
52 129 Meson Pietx Ernest Senior 1h56:45.000 29:17.000
53 60 Vilaro Oliveras Lluis Vetera 1h57:18.000 29:50.000
54 101 Vila Altimir Javi Vetera 1h57:40.000 30:12.000
55 114 Bosch Riera Albert Vetera 1h57:49.000 30:21.000
56 15 Verdaguer Montanyà Marc Senior 1h57:51.000 30:23.000
57 91 Valadez Abel Vetera 1h57:52.000 30:24.000
58 94 SERRA BOTINAS JOSEP Mª Vetera 1h58:08.000 30:40.000
59 106 camprubi Roca gerard Senior 1h58:33.000 31:05.000
60 34 Barat Chamizo Joan Senior 1h59:14.000 31:46.000
61 66 paredes araujo miguel Vetera 1h59:24.000 31:56.000
62 122 Vila Feliu Jordi Vetera 1h59:26.000 31:58.000
63 85 Genis Bardolet Miquel Senior 1h59:38.000 32:10.000
64 35 Amblàs Corretja Damià Senior 1h59:57.000 32:29.000
65 9 Rodriguez Luna Albert Senior 2h00:12.000 32:44.000
66 51 Sevilla Galera Javi Senior 2h01:05.000 33:37.000
67 27 Vinué Perulles Josep M Vetera 2h01:16.000 33:48.000
68 107 Soler Pérez Toni Senior 2h01:21.000 33:53.000
69 31 caravia suarez german Vetera 2h01:44.000 34:16.000
70 109 Rosaura Padros Miquel Senior 2h01:55.000 34:27.000
71 59 Bertran Orriols Pol Senior 2h01:58.000 34:30.000
72 115 Perez Laffont Francisco Jose Vetera 2h02:38.000 35:10.000
73 21 APARISI RAMON XAVI Vetera 2h03:19.000 35:51.000
74 11 Cañellas Pineda Jaume Senior 2h03:32.000 36:04.000
75 13 SERRA MAYDEU CARLES Vetera 2h03:36.000 36:08.000
76 53 Muntane Bertrans Jaume Senior 2h03:40.000 36:12.000
77 117 BOADA RAMISA JORDI Senior 2h03:58.000 36:30.000
78 88 Bruch Crespiera Romà Senior 2h03:59.000 36:31.000
79 80 llorente garcia pere Vetera 2h04:36.000 37:08.000
80 48 godayol codony josep Vetera 2h04:42.000 37:14.000
81 28 Casellas Aumedes Jaume Senior 2h05:23.000 37:55.000
82 18 Tuneu Vilageliu Marc Senior 2h05:38.000 38:10.000
83 7 Plans Madí LLuís Vetera 2h07:18.000 39:50.000
84 95 COMARRIU MOLINER XEVI Senior 2h07:19.000 39:51.000
85 10 FONT POUS JORDI Vetera 2h09:02.000 41:34.000
86 63 Clos Ferrer David Senior 2h09:54.000 42:26.000
87 71 Illamola Riera Albert Senior 2h10:04.000 42:36.000
88 110 Albos Barbarroja Joan Vetera 2h11:46.000 44:18.000
89 92 BONET SUBIRATS PERE Vetera 2h12:41.000 45:13.000
90 73 Febrer Godayol Albert Senior 2h13:03.000 45:35.000
91 111 doñate puig carles Vetera 2h13:04.000 45:36.000
92 120 Franquesa Garolera Jaume Vetera 2h13:14.000 45:46.000
93 113 arimany palau jose Vetera 2h13:15.000 45:47.000
94 98 VIÑAS SENTIS JOSE ANTONIO Vetera 2h14:44.000 47:16.000
95 133 Villuendas Sabate Enric Senior 2h15:19.000 47:51.000
96 5 Mundet Terricabras Arnau Senior 2h15:20.000 47:52.000
97 4 Farrés Vilamala Jordi Vetera 2h15:50.000 48:22.000
98 130 fernanddez navarro javi Senior 2h16:51.000 49:23.000
99 25 Parès Roura Gerard Junior 2h18:33.000 51:05.000
100 39 MAYDEU GINEBRA SANTI Senior 2h23:33.000 56:05.000
101 124 Perez Alcantara Josep Senior 2h23:56.000 56:28.000
102 123 Costa Subira Ricard Senior 2h24:03.000 56:35.000
103 90 trasserra serrallonga pere Vetera 2h24:13.000 56:45.000
104 77 ribera ripoll francesc Vetera 2h24:41.000 57:13.000
105 62 Gross Yannick Senior 2h24:56.000 57:28.000
106 65 GARCIA i AMADÓ XAVIER Senior 2h25:55.000 58:27.000
107 131 Randado Martin Senior 2h27:00.000 59:32.000
108 47 Colomer i Mas Joan Senior 2h31:00.000 1h03:32.000
109 118 PIFARRE FREIXA ANTONIO Vetera 2h37:38.000 1h10:10.000
110 87 rersa Marc Senior 2h44:28.000 1h17:00.000
111 105 Auset Vallejo Pablo Senior 2h47:15.000 1h19:47.000
112 20 Romero Alsina Sasti Senior 2h47:57.000 1h20:29.000
113 42 LLEIDA FEIXAS LLUIS Vetera 3h02:26.000 1h34:58.000

 Sexe : Home / Categoria : Junior / Tipus de cursa : A 20 km

1 56 Casado Momblan Adán Junior 1h37:31.000
2 54 Farràs Gutiérrez Héctor Junior 1h48:01.000 10:30.000
3 25 Parès Roura Gerard Junior 2h18:33.000 41:02.000

Sexe : Home / Categoria : Vetera / Tipus de cursa : A 20 km

1 8 barrancos solera jordi Vetera 1h34:33.000
2 30 Vidal Puigdemont Toni Vetera 1h38:37.000 4:04.000
3 68 ESQUIUS MIQUEL ALFONS Vetera 1h39:05.000 4:32.000
4 134 Carol Bruguera Mia Vetera 1h39:43.000 5:10.000
5 64 PORTELL PUJOL JORDI Vetera 1h40:19.000 5:46.000
6 3 MASSAGUÉ PALAU ANTONI Vetera 1h41:00.000 6:27.000
7 6 DAM CASAS ERNEST Vetera 1h41:12.000 6:39.000
8 55 rodriguez garcia adolfo Vetera 1h41:55.000 7:22.000
9 58 ESQUIUS MIQUEL ramon Vetera 1h42:40.000 8:07.000
10 112 Ferràndez Cañadell David Vetera 1h43:54.000 9:21.000
11 17 MINOVES VILAREGUT GABRIEL Vetera 1h44:22.000 9:49.000
12 82 RIUBROGENT ANGLADA ALBERT Vetera 1h46:40.000 12:07.000
13 14 PARÉ SORIANO SANTI Vetera 1h51:07.000 16:34.000
14 70 CRIVILLÉ ALEX Vetera 1h52:39.000 18:06.000
15 100 Romeu Vila Oscar Vetera 1h53:30.000 18:57.000
16 125 Leira Lopez Manel Vetera 1h53:31.000 18:58.000
17 83 PARÉS MARTÍNEZ CARLES Vetera 1h55:52.000 21:19.000
18 60 Vilaro Oliveras Lluis Vetera 1h57:18.000 22:45.000
19 101 Vila Altimir Javi Vetera 1h57:40.000 23:07.000
20 114 Bosch Riera Albert Vetera 1h57:49.000 23:16.000
21 91 Valadez Abel Vetera 1h57:52.000 23:19.000
22 94 SERRA BOTINAS JOSEP Mª Vetera 1h58:08.000 23:35.000
23 66 paredes araujo miguel Vetera 1h59:24.000 24:51.000
24 122 Vila Feliu Jordi Vetera 1h59:26.000 24:53.000
25 27 Vinué Perulles Josep M Vetera 2h01:16.000 26:43.000
26 31 caravia suarez german Vetera 2h01:44.000 27:11.000
27 115 Perez Laffont Francisco Jose Vetera 2h02:38.000 28:05.000
28 21 APARISI RAMON XAVI Vetera 2h03:19.000 28:46.000
29 13 SERRA MAYDEU CARLES Vetera 2h03:36.000 29:03.000
30 80 llorente garcia pere Vetera 2h04:36.000 30:03.000
31 48 godayol codony josep Vetera 2h04:42.000 30:09.000
32 7 Plans Madí LLuís Vetera 2h07:18.000 32:45.000
33 10 FONT POUS JORDI Vetera 2h09:02.000 34:29.000
34 110 Albos Barbarroja Joan Vetera 2h11:46.000 37:13.000
35 92 BONET SUBIRATS PERE Vetera 2h12:41.000 38:08.000
36 111 doñate puig carles Vetera 2h13:04.000 38:31.000
37 120 Franquesa Garolera Jaume Vetera 2h13:14.000 38:41.000
38 113 arimany palau jose Vetera 2h13:15.000 38:42.000
39 98 VIÑAS SENTIS JOSE ANTONIO Vetera 2h14:44.000 40:11.000
40 4 Farrés Vilamala Jordi Vetera 2h15:50.000 41:17.000
41 90 trasserra serrallonga pere Vetera 2h24:13.000 49:40.000
42 77 ribera ripoll francesc Vetera 2h24:41.000 50:08.000
43 118 PIFARRE FREIXA ANTONIO Vetera 2h37:38.000 1h03:05.000
44 42 LLEIDA FEIXAS LLUIS Vetera 3h02:26.000 1h27:53.000

Sexe : Dona / Tipus de cursa : A 20 km

1 104 Xandri Suets Alba Senior 1h52:01.000
2 96 BES GINESTA CRISTINA Senior 2h00:26.000 8:25.000
3 40 TOMAS MUSACH ANNA Mª Senior 2h02:08.000 10:07.000
4 79 MAITRE Béatrice Vetera 2h04:41.000 12:40.000
5 12 BERTRAN MASANÉS ELISABET Senior 2h09:44.000 17:43.000
6 78 Alcubierre Roca Judit Vetera 2h10:21.000 18:20.000
7 76 brugarola pujol angels Vetera 2h12:49.000 20:48.000
8 116 BRUGUERA VEGARA SONIA Senior 2h13:48.000 21:47.000
9 99 Casas Arbós Núria Senior 2h16:56.000 24:55.000
10 84 Llorente Garcia Alba Senior 2h18:59.000 26:58.000
11 57 Sotorra Vila Montserrat Senior 2h25:53.000 33:52.000
11 37 ILLA MOLERA IMMA Senior 2h25:53.000 33:52.000
11 24 Torras Sierra Seherezade Senior 2h25:53.000 33:52.000
14 32 Muñoz Zueras Marta Senior 2h37:38.000 45:37.000
15 43 SALVADOR MALDONADO ÀNGELS Vetera 3h02:27.000 1h10:26.000
16 135 vILLUENDAS sABATE Haide Senior 3h03:32.000 1h11:31.000
Sexe : Dona / Categoria : Vetera / Tipus de cursa : A 20 km

1 79 MAITRE Béatrice Vetera 2h04:41.000
2 78 Alcubierre Roca Judit Vetera 2h10:21.000 5:40.000
3 76 brugarola pujol angels Vetera 2h12:49.000 8:08.000
4 43 SALVADOR MALDONADO ÀNGELS Vetera 3h02:27.000 57:46.000
Sexe : Home / Tipus de cursa : B 10 km

1 216 Moreno Ortiz Miquel Àngel Senior 40:42.000
2 252 Folguerolas Bartomeu Senior 40:59.000 17.000
3 214 Parareda Nadeu Jordi Senior 43:06.000 2:24.000
4 221 Pallàs Joan Vetera 46:43.000 6:01.000
5 246 València Sunyer Ignasi Vetera 47:03.000 6:21.000
6 226 Algueró Gràcia Victor Senior 47:36.000 6:54.000
7 203 sala bordallo manel Senior 48:45.000 8:03.000
8 235 BENITO BOVE JORDI Vetera 49:21.000 8:39.000
9 243 Gutierrez Fernandez Marc Junior 49:34.000 8:52.000
10 245 PUIG HERMS JORDI Senior 49:42.000 9:00.000
11 222 Onyós de Plandoit García Carles Vetera 49:44.000 9:02.000
12 223 GIRONA DURAN JOSEP Mª Senior 50:23.000 9:41.000
13 238 Tañà Fargas Jordi Vetera 50:28.000 9:46.000
13 237 PUJADAS AREGALL DANIEL Senior 50:28.000 9:46.000
15 240 Prat i Godayol Arcadi Senior 50:52.000 10:10.000
16 207 Salat Casellas Jaume Senior 51:30.000 10:48.000
17 248 Masdeu Bort Cristian Senior 51:55.000 11:13.000
18 208 Tornila Canals Jordi Junior 52:19.000 11:37.000
19 259 Sola Serrabou Alvar Vetera 52:30.000 11:48.000
20 247 ROVIRA OBRADORS SANTI Vetera 53:13.000 12:31.000
21 225 NOGUERA COMELLAS ALBERT Senior 53:25.000 12:43.000
22 254 Pallares Jordi Senior 53:29.000 12:47.000
23 224 Jimenez Vazquez Agusti Vetera 53:31.000 12:49.000
24 217 Illamola Paré Jordi Senior 54:00.000 13:18.000
25 229 Pi Boada Àngel Vetera 54:30.000 13:48.000
26 228 Barceló Carrió Joan Senior 54:59.000 14:17.000
27 232 GODAYOL CODONY JORDI Vetera 55:28.000 14:46.000
28 231 Segalés Berenguer Santi Senior 55:38.000 14:56.000
29 249 Sola Estrada Josep Senior 56:52.000 16:10.000
30 230 BATLLE RIFA JORDI Senior 58:13.000 17:31.000
31 233 Codina Viladomiu Toni Senior 58:29.000 17:47.000
32 258 Morera Vilaregut Joan Vetera 58:56.000 18:14.000
33 256 Clapera Torres Senior 59:47.000 19:05.000
34 257 Compte Ayats Moises Vetera 59:52.000 19:10.000
35 220 POU PALAU JORDI Vetera 1h00:41.000 19:59.000
36 211 marimon martin david Senior 1h00:42.000 20:00.000
37 242 carol bruguera marc Vetera 1h00:59.000 20:17.000
38 251 Ferran Oliva Joan Vetera 1h01:14.000 20:32.000
39 253 Herrero Ballart Joan Senior 1h01:15.000 20:33.000
40 204 CARALT GES JORDI Senior 1h01:40.000 20:58.000
41 227 Berrocal Sola David Senior 1h02:18.000 21:36.000
42 236 Rico Andrés Albert Junior 1h02:32.000 21:50.000
43 206 Nogué Trabal Joan Senior 1h02:39.000 21:57.000
44 210 Anglora Sala Jaume Senior 1h03:12.000 22:30.000
45 250 Llombart Cornella Josep Senior 1h03:21.000 22:39.000
46 239 CASASSAS JORDÀ JOSEP Senior 1h03:25.000 22:43.000
47 241 Pifarré Guimerà Marc Junior 1h05:53.000 25:11.000
48 255 Marsol Cierco Albert Vetera 1h11:12.000 30:30.000
49 202 sala gimeno manel Vetera 1h14:56.000 34:14.000
Sexe : Home / Categoria : Junior / Tipus de cursa : B 10 km

1 243 Gutierrez Fernandez Marc Junior 49:34.000
2 208 Tornila Canals Jordi Junior 52:19.000 2:45.000
3 236 Rico Andrés Albert Junior 1h02:32.000 12:58.000
4 241 Pifarré Guimerà Marc Junior 1h05:53.000 16:19.000
Sexe : Home / Categoria : Vetera / Tipus de cursa : B 10 km

1 221 Pallàs Joan Vetera 46:43.000
2 246 València Sunyer Ignasi Vetera 47:03.000 20.000
3 235 BENITO BOVE JORDI Vetera 49:21.000 2:38.000
4 222 Onyós de Plandoit García Carles Vetera 49:44.000 3:01.000
5 238 Tañà Fargas Jordi Vetera 50:28.000 3:45.000
6 259 Sola Serrabou Alvar Vetera 52:30.000 5:47.000
7 247 ROVIRA OBRADORS SANTI Vetera 53:13.000 6:30.000
8 224 Jimenez Vazquez Agusti Vetera 53:31.000 6:48.000
9 229 Pi Boada Àngel Vetera 54:30.000 7:47.000
10 232 GODAYOL CODONY JORDI Vetera 55:28.000 8:45.000
11 258 Morera Vilaregut Joan Vetera 58:56.000 12:13.000
12 257 Compte Ayats Moises Vetera 59:52.000 13:09.000
13 220 POU PALAU JORDI Vetera 1h00:41.000 13:58.000
14 242 carol bruguera marc Vetera 1h00:59.000 14:16.000
15 251 Ferran Oliva Joan Vetera 1h01:14.000 14:31.000
16 255 Marsol Cierco Albert Vetera 1h11:12.000 24:29.000
17 202 sala gimeno manel Vetera 1h14:56.000 28:13.000
Sexe : Dona / Tipus de cursa : B 10 km

1 244 LEON RODRIGUEZ VICTORIA Senior 56:00.000
2 215 Bolaños Carbonell Judith Senior 1h01:32.000 5:32.000
3 209 Aumatell Calveras Laura Senior 1h03:26.000 7:26.000
4 201 PERIAGO OLIVER MONTSERRAT Vetera 1h03:32.000 7:32.000
5 205 GUTIERREZ MARTIN CRISTINA Senior 1h04:18.000 8:18.000
6 212 Opisso Atienza Isàvena Senior 1h14:37.000 18:37.000
Sexe : Dona / Categoria : Vetera / Tipus de cursa : B 10 km

1 201 PERIAGO OLIVER MONTSERRAT Vetera 1h03:32.000

Categoria : Mini / TIPUS CURSA : Mini

1 301 FERRÀNDEZ CRUSELLAS GENÍS Mini 2:21.000
2 304 Benito GUASCH Abel Mini 2:26.000 5.000
3 303 BENITO GUASCH ORIOL Mini 2:41.000 20.000
4 317 Ponce Villena Andrea Mini 2:44.000 23.000
5 311 compte colom aina Mini 2:51.000 30.000
6 320 Carol Masoliver Carla Mini 2:54.000 33.000
7 308 colomer i gallardo mariona Mini 3:00.000 39.000
8 309 Onyós de Plandolit Ruiz Maxim Mini 3:07.000 46.000
9 310 ROVIRA COMAS POL Mini 3:10.000 49.000
10 313 Pallares Riera Jordi Mini 3:14.000 53.000
11 318 Ferran Paus Jean Mini 3:14.001 53.001
12 315 Agramunt Lopez de Aida Mini 3:18.000 57.000
13 307 colomer i gallardo genis Mini 3:21.000 1:00.000
14 316 Ferrer Planas Berta Mini 3:23.000 1:02.000
15 314 Agramunt Lopez de Lucia Mini 3:24.000 1:03.000
16 306 Rico Andrés Ferran Mini 3:40.000 1:19.000
17 321 Ribugent Comas Pol Mini 3:48.000 1:27.000
18 312 Soler Fontarnau Jana Mini 4:16.000 1:55.000

Anuncis

Accions

Information

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s




%d bloggers like this: