Cros d’Olost – Lliga Comarcal Escolar

18 11 2009

Aquest passat Diumenge 15 de Novembre s’ha disputat a Olost el segon Cros de la lliga Comarcal Escolar, Prenent el relleu del Cros de Calldetenes que es va disputar el passat cap de setmana.

El proper Cros serà el dia 13 de Desembre a Prats de Lluçanès.

RESULTATS CROS D’OLOST

PRE-BENJAMI FEMENI

1 65 1:57 BRUNA SALA MATAVERA 2003 CEIP HEUROM

2 2 1:59 JÚLIA ROMA ROMERO 2003 CEIP LLUÇANÈS

3 190 2:22 MARINA VIVAR MORON 2004 ZER ELS CASTELLS CEIP EL ROCAL

PRE-BENJAMI MASCULI

1 4 1:44 SABI MINGUELA POSAS 2003 CEIP LLUÇANÈS

2 203 1:45 JOAN RAYA PLA 2003 CEIP ALPENS

3 87 1:50 MARC JUTGLÀ SOLER 2004 CEIP MOSSEN CINTO

4 192 1:53 GUILLEM SERRAT CUNILL 2003 ESCOLA DE SANT PERE DE RIBES

5 205 1:54 POL ROVIRA COMAS 2003 CA VIC

6 5 1:56 GERARD GALL BARENYS 2003 CEIP LLUÇANÈS

7 70 2:01 BIEL RIERA PUIG 2003 CEIP HEUROM

8 73 2:06 POL ORTIZ PLA 2004 CEIP MOSSEN CINTO

9 201 2:13 GENIS SAÑE CODONY 2004 CA VIC

BENJAMÍ FEMENÍ

1 13 3:21 BLANCA NOGUERA PARES 2001 CEIP LLUÇANÈS

2 14 3:41 MARIONA MIGUELA POSAS 2001 CEIP LLUÇANÈS

3 91 3:45 LAURA PARACOLLS HIDALGO 2002 CEIP HEUROM

4 92 3:47 JÚLIA VALL PUIG 2002 CEIP HEUROM

5 197 3:54 CRISTINA GARCIA COSTA 2001 CEIP FORTIÀ SOLÀ

6 6 3:55 JÚLIA COTS SOLANAS 2002 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

7 191 3:56 ARABELA VIVAR MORON 2001 ZER ELS CASTELLS EL ROCAL

8 185 4:02 IRINA BARDOLET FERNANDEZ 2002 CEIP FORTIÀ SOLÀ

9 7 4:04 JANA MARTIN PUIG 2002 CEIP LA MONJOIA 1 LOCAL

10 11 4:08 NÚRIA BOIXADÉ GARCIA 2002 CEIP GAFARRÓ

11 16 4:11 AYA HOURGIGUI 2002 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

12 9 4:13 MARTINA CUNILL FABRER 2001 CEIP GAFARRÓ

13 182 4:29 ELENA GINEBRA PAJAROLS 2002 COL·LEGI SANTA CATERINA DE SIENA

14 8 4:30 MERITXELL TEIXIDOR VILARÓ 2002 CEIP LA MONJOIA

15 90 4:48 GAL·LA SALA MATAVERA 2002 CEIP HEUROM

16 198 4:55 MARIONA FONTSERE ANDRES 2001 CEIP FORTIÀ SOLÀ

17 163 5:02 LAURA COSTA LLADO 2001 CEIP TERRA NOSTRA 2 LOCAL

18 10 5:09 GUISLA VILLAGRASSA BOIXADÉ 2002 CEIP GAFARRÓ

BENJAMÍ MASCULÍ

1 113 3:06 GIL RALLO GENERO 2001 CEIP MOSSEN CINTO

2 111 3:11 FERRIOL GALOBARDES NOGUÉ 2002 CEIP MOSSEN CINTO

3 109 3:17 ORIOL JUTGLÀ PUNTÍ 2002 CEIP MOSSEN CINTO

4 165 3:22 ERIC ESTRELLA FARRES 2001 CEIP TERRA NOSTRA 1 LOCAL

5 104 3:26 ORIOL BENITO GUAIX 2001 CA VIC

6 107 3:28 MARC AUMATELL BENZAL 2002 CEIP MOSSEN CINTO

7 105 3:32 GUILLEM CRUELLS RAFAEL 2002 CEIP D’ALPENS

8 117 3:41 MARÇAL COMAJOAN CLARA CA VIC

9 35 3:42 OLEGUER VILAGRASSA BOIXADER 2000 CEIP GAFARRÓ ALEVÍ

10 19 3:44 RIU ABAD GIMENEZ 2002 CEIP GAFARRÓ

11 110 3:54 GIL CLOTET PUIG 2002 CEIP MOSSEN CINTO

12 17 3:55 GUILLEM SOLANAS MUNTADAS 2002 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

13 112 3:56 ALBERT FRANCAS CUSTODI 2002 CEIP MOSSEN CINTO

14 202 4:00 SOULIMAN COBAA IDRISSI 2001 CEIP ALPENS

15 23 4:08 EUDALD ROVIRA ROVIRA 2002 CEIP LLUÇANÈS

16 21 4:15 JORDI SOLER VILA 2002 CEIP LLUÇANÈS

17 15 4:16 MARC MONTANYÀ BORRALLERAS 2002 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

18 103 4:30 XAVIER DOT AUTET 2002 CA VIC

19 18 5:51 ISMAEL TELDI RAMOS 2002 CEIP LLEVANT

ALEVÍ FEMENÍ

1 123 3:28 JANA AGUILAR BRUCH 2000 CEIP MOSSEN CINTO

2 126 3:45 ANDREA PONCE VILLENA CEIP VALL DEL GES

3 28 3:57 MARINA NOGUERA PARES 1999 CEIP LLUÇANÈS

4 120 4:05 JORDINA CRUELLS RAFAEL 2000 CEIP D’ALPENS

5 176 4:06 NÚRIA PUIG PUJOL 1999 CEIP VALL DEL GES

6 118 4:12 JUDIT SEPULVEDA GUTIERREZ 2000 CA VIC

7 184 4:13 AMÀLIA BARDOLET FERNANDEZ 2000 CEIP FORTIÀ SOLÀ

8 121 4:15 ANNA PARACOLLS HIDALGO 1999 CEIP HEUROM

9 24 4:16 CARLA COTS SOLANAS 2000 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

10 168 4:17 BRUNA SALA SOLER 1999 CEIP TERRA NOSTRA 1 LOCAL

11 167 4:18 PAULA ICART MASRAMON 2000 CEIP TERRA NOSTRA 2 LOCAL

12 195 4:21 MIREIA COLL FARRÉ 2000 CEIP LLUÇANÈS

13 204 4:24 GEORGINA RAYA PLA 2000 CEIP ALPENS

14 196 4:25 ANNA FORNIELES CUMINAL 2000 CEIP FORTIÀ SOLÀ

15 128 4:26 LAURA LEON LUCHA AA TONA

16 169 4:27 BRUNA ROVIRA COSTA 1999 CEIP TERRA NOSTRA 3 LOCAL

ALEVÍ MASCULÍ

1 136 5:08 ARNAU PALLAS PIQUE 1999 CEIP MOSSEN CINTO

2 175 5:14 JORDI DEVEAS JIMENEZ 1999 CEIP TERRA NOSTRA 1 LOCAL

3 130 5:21 ABEL BENITO GUAIX 1999 CA VIC

4 31 5:35 MARTÍ GORCHS PICAS 1999 IES CASTELL DEL QUER 2 LOCAL

5 180 5:37 JORDI MONTERO CARDENAS 2000 COL·LEGI ROCAPRAVERA

6 179 5:45 ELOI RUIZ TORRES 2000 CEIP FORTIÀ SOLÀ

7 41 5:51 ADRIÀ PRAT TARRES 1999 CEIP LLUÇANÈS 3 LOCAL

8 133 5:53 KHALID COBAA IDRISSI 1999 CEIP D’ALPENS

9 138 5:54 ADRÀ FREIXA TIÓ 1999 CEIP MOSSEN CINTO

10 174 5:55 BERNAT GIL ROCA 1999 CEIP TERRA NOSTRA 4 LOCAL

11 34 5:59 ROGER TEIXIDOR VILARÓ 2000 CEIP LA MONJOIA

12 171 6:01 ALBERT SALA JUVANTENY 1999 CEIP TERRA NOSTRA 5 LOCAL

13 177 6:04 IGOR VILA SALA 2000 AA TONA

14 137 6:08 ANIOL ORTIZ PLA 2000 CEIP MOSSEN CINTO

15 199 6:09 DAVID ROVIRA FERRER 1999 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

16 129 6:13 ALBERT SAÑÉ CODONY 2000 CA VIC

17 186 6:14 ALEX VILLEGAS FERNANDEZ 1999 CEIP FORTIÀ SOLÀ

18 173 6:16 LLUC COROMINAS PERAIRE 2000 CEIP TERRA NOSTRA 6 LOCAL

19 187 6:17 FERRAN TRILLA BLANCAFORT 2000 AA TONA

20 142 6:19 JORDI NIETO RODRIGUEZ AA TONA

21 132 6:25 PAU CRUELLS BRAGULAT 1999 CEIP D’ALPENS

22 32 6:26 MARTÍ PUJOL CASTELLÀ 2000 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

23 33 7:03 JOAN RIBA PUIGORIOL 2000 COL·LEGI PRESENTACIÓ PRATS

24 39 7:09 JORDI PARES ALBETS 2000 CEIP LLUÇANÈS

25 140 7:22 JORDI FRANCAS CUSTODI 1999 CEIP MOSSEN CINTO

26 40 7:25 ROGER PARES ALBETS 2000 CEIP LLUÇANÈS

27 172 7:59 MARC CANADELL SALADA 2000 CEIP TERRA NOSTRA 7 LOCAL

28 131 8:03 SALVADOR AYATS FONT 2000 CA VIC

INFANTIL FEMENÍ

1 1 5:22 ESTEL PRATS LOPEZ 1998 CEIP LLUÇANÈS

2 43 5:25 LAIA AGUILAR BRUCH 1997 CA VIC

3 47 5:28 JÚLIA MASSAGE PERAIGO 1998 CA VIC

4 48 5:39 CORA SEPULVEDA GUITIERREZ 1998 CA VIC

5 45 5:50 ABRIL ROMA ROMERO 1997 CA VIC

6 181 5:55 MERCE COLL FARRE 1997 IES CASTELL DEL QUER

7 193 5:58 SANDRA ROVIRA SANCHO 1997 CEIP LLUÇANÈS

8 145 6:03 VINYET COMA MACIÀ 1998 CEIP AURORA

9 144 6:27 BERTA TENAS UREÑA 1998 CA VIC

10 46 7:04 MARTA AYATS FONT 1997 CA VIC

INFANTIL MASCULÍ

1 55 6:55 ROGER PALLAS PIQUE 1997 CA VIC

2 49 7:07 FERRAN MUÑOZ PUIG 1997 IES CASTELL DEL QUER 1 LOCAL

3 150 7:12 YONAS PADROS ALTARRIBA 1997 CA VIC

4 147 7:16 ELOI PINYOL CASTANY 1997 CA VIC

5 148 7:20 GENIS FERNANDEZ CRUSELLAS 1998 CA VIC

6 189 7:31 ROGER VERDAGUER TORRES 1997 SANT MIQUEL

7 50 7:43 ALBERT NUALART SOLER 1997 IES CASTELL DEL QUER

8 153 7:47 XAVIER NIETO RODRIGUEZ 1997 AA TONA

9 188 7:57 MARTI TRILLA BLANCAFORT 1997 AA TONA

10 155 8:05 XAVIER SANCHEZ ROGER 1998 AA TONA

11 152 8:16 PAU TOMÀS FONT 1998 CEIP AURORA

12 157 8:48 ALEIX MORATO RAMIREZ AA TONA

13 52 9:11 FERRAN ROVIRA COSTA 1997 IES CASTELL DEL QUER

14 56 9:13 ELOI CODINA TORRAS 1997 CA VIC

15 183 9:25 NIL ORTIZ PLA 1998 CEIP MOSSEN CINTO

16 54 9:36 MARC SAÑE CODONY 1997 CA VIC

17 149 10:21 MARTÍ GARCIA SABAT 1998 CA VIC

18 51 10:23 GUILLEM ROSSICH MATA 1997 IES CASTELL DEL QUER 2 LOCAL

19 159 11:58 LLUIS LEON LUCHA 1998 AA TONA

CADET FEMENÍ

1 178 5:57 RAQUEL ORTEGA FRASNO AA TONA

 CADET MASCULÍ

1 62 6:54 ERIC VILAMO MUÑOZ 1995 IES CASTELL DEL QUER 1 LOCAL

2 58 7:51 MARC PARRAMON MOLAS 1996 IES CASTELL DEL QUER 2 LOCAL

3 63 8:40 DAVID ROSSICH MATA 1995 IES CASTELL DEL QUER 3 LOCAL

Advertisements

Accions

Information

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s




%d bloggers like this: